cvsservice - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: ssh-askpass for the CVS D-Bus Service
ar: ‏ssh-askpass  لخدمة دي-باص CVS

en: Copyright (c) 2003 Christian Loose
ar: حقوق النسخ (c) 2003 Christian Loose

en: prompt
ar: محثّ

en: Please type in your password below.
ar: فضلا اكتب كلمة سرّك بأسفل.

en: Repository:
ar: المستودع:

en: Enter password for repository %1.
ar: فضلا اكتب كلمة سرّك للمستودع %1.

en: You have to set a local working copy directory before you can use this function!
ar: تحتاج لتحديد مجلّد نسخة العمل المحلّية قبل تمكنك من استخدام هذه الوظيفة!

en: There is already a job running
ar: هناك مهمة تعمل بالفعل

en: CVS D-Bus service
ar: خدمة دي-باص لـCVS

en: D-Bus service for CVS
ar: خدمة دي-باص لـCVS

en: Copyright (c) 2002-2003 Christian Loose
ar: حقوق النسخ (c) 2002-2003 Christian Loose

en: Developer
ar: المطور
