cervisia - en to br translation catalogue (142 entries)

en: CVS Add
br: Ouzhpennañ d'ar CVS

en: CVS Remove
br: Dilemel eus CVS

en: Add the following files to the repository:
br: Ouzhpennañ ar restroù a-heul d'an daveiñ :

en: Add the following binary files to the repository:
br: Ouzhpennañ ar restroù binarel a-heul d'an daveiñ :

en: Remove the following files from the repository:
br: Lemel ar restroù a-heul d'an daveiñ :

en: &Repository:
br: &Daveiñ :

en: Repository Settings
br: Kefluniadur an daveiñ

en: CVS Annotate: %1
br: Notennañ ar CVS : %1

en: CVS Annotate
br: Notennañ ar CVS

en: &Update
br: &Hizivaat

en: &Status
br: &Stad

en: &Edit
br: &Aozañ

en: &Add to Repository...
br: &Ouzhpennañ d'an daveiñ ...

en: Add &Binary...
br: Ouzhpennañ ur &binarel ...

en: &Remove From Repository...
br: &Lemel eus an daveiñ ...

en: Rever&t
br: Lemel

en: &Properties
br: &Perzhioù

en: Stop
br: Paouez

en: &Annotate...
br: &Notennañ ...

en: Last &Change...
br: &Kemm diwezhañ ...

en: &History...
br: &Istor ...

en: &Tag/Branch...
br: &Brank/liketen ...

en: Creates a tag or branch for the selected files
br: Krouiñ ur brank pe ul liketenn evit ar restroù dibaet

en: &Delete Tag...
br: &Dilemel al liketenn ...

en: Deletes a tag from the selected files
br: Lemel ul liketenn eus ar restroù dibabet

en: Update to &HEAD
br: Bremañaat da &HEAD

en: &Merge...
br: &Dastum ...

en: Ed&it Files
br: A&ozañ ar restroù

en: Show &Editors
br: Diskouez an &aozerien

en: &Lock Files
br: &Krouilhiñ ar restroù

en: Unl&ock Files
br: Dikr&ouilhiñ ar restroù

en: &Create...
br: &Krouiñ ...

en: &Import...
br: &Enporzh ...

en: Hide All &Files
br: Kuzhat an holl restroù

en: Hide Removed Files
br: Kuzhat ar restroù lemet

en: Hide Empty Folders
br: Kuzhat ar renkelloù goullo

en: Create &Folders on Update
br: Krouiñ &renkelloù pa vremañaat ...

en: Configure Cervisia...
br: Kefluniañ Cervisia ...

en: CVS &Manual
br: &Levr-dorn CVS

en: Cervisia Part
br: Perzh Cervisia

en: Original author and former maintainer
br: Oberour kentañ ha ratreer diaraok

en: Maintainer
br: Ratreer

en: Developer
br: Diorrer

en: Documentation
br: Teuliadur

en: Could not open file for writing.
br: N'hellan ket digeriñ ar restr evit skrivañ.

en: Done
br: Graet

en: Exits Cervisia
br: Kuitaat Cervisia

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
br: &Restr

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
br: &Kefluniadur

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
br: &Skoazell

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
br: Barrenn kentañ an ostilhoù

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
br: &Gwel

note: i18n: ectx: Menu (advanced)
en: &Advanced
br: &Barek

note: i18n: ectx: Menu (repository)
en: &Repository
br: &Daveiñ

en: The ChangeLog file could not be written.
br: Ar restr ChangeLog n'hell ket bezañ skrivañ.

en: Create
br: Krouiñ

en: The ChangeLog file could not be read.
br: Ar restr ChangeLog n'hell ket bezañ lenn.

en: &Module:
br: &Mollad :

en: Fetch &List
br: Degas ar &roll

en: &Branch tag:
br: Liketen ar &brank :

en: Working &folder:
br: Renkell &labour :

en: &Vendor tag:
br: Liketenn ar &werzher :

en: &Comment:
br: &Askelenn :

en: Please specify a repository.
br: Roit un daveiñ mar plij.

en: Older &messages:
br: &Kemennadoù koshoc'h :

en: Current
br: Hini red

en: Create New Repository (cvs init)
br: Krouiñ un daveiñ nevez (cvs init)

en: Repository folder:
br: Renkell an daveiñ :

en: Repository:
br: Daveiñ :

en: Working dir:
br: Renkell labour :

en: %1 of %2
br: %1 diwar %2

en: Delete
br: Dilemel

en: Insert
br: Enlakaat

en: Change
br: Kemmañ

en: Edit With
br: Aozañ gant

en: Updated
br: Bremañaet

en: Removed
br: Dilemet

en: Not in CVS
br: N'eo ket e CVS

en: Unknown
br: Dianav

en: Tag
br: Liketenn

en: Date
br: Deiziad

en: Event
br: Degouezh

en: Author
br: Oberour

en: File
br: Restr

en: Only &user:
br: &Arveriad hepken :

en: CVS History
br: Istor CVS

en: Tag
br: Liketenn

en: Release
br: Rummad

en: Unknown
br: Dianav

en: &Tree
br: &Gwezenn

en: &List
br: &Listenn

en: Author:
br: Oberour :

en: Date:
br: Deiziad :

en: Comment/Tags:
br: Askelenn/Liketennoù :

en: &Find
br: &Klask

en: View File
br: Sell ouzh ar restr

en: Branch
br: Brank

en: Comment
br: Askelenn

en: Tags
br: Liketennoù

en: date: %1; author: %2
br: deiziad : %1; oberour : %2

en: CVS Merge
br: Dastum e CVS

en: between tag:
br: etre liketenn :

en: and tag:
br: ha liketenn :

en: Fetch L&ist
br: Degas ar r&oll

en: CVS Status
br: Stad CVS

en: Overwrite the file
br: Rasklañ ar restr

en: A file named "%1" already exists. Are you sure you want to overwrite it?
br: Bez' ez eus un restr gant an anv « %1 » endeo. Ha fellout a ra deoc'h e rasklañ ?

en: Overwrite File?
br: Rasklañ ar restr ?

en: Normal
br: Boas

en: Output Format
br: Furmad ezkas

en: Clear
br: Goullonderiñ

en: [Finished]
br: [Disoc'het]

en: [Aborted]
br: [Dilaoskelet]

en: Default
br: Dre ziouer

en: Repository
br: Daveiñ

en: Method
br: Hantenn

en: Compression
br: Gwaskerezh

en: Status
br: Stad

en: Login...
br: Anv ereañ ...

en: Logout
br: Kuitaat

en: Login failed.
br: Sac'het eo an ereañ.

en: Your version (A):
br: Ho stumm (A) :

en: Configure Cervisia
br: Kefluniañ Cervisia

en: General
br: Pennañ

en: Additional &options for cvs diff:
br: &Dibarzhoù ouzhpenn evit cvs diff :

en: Advanced
br: Barek

en: Appearance
br: Neuziadur

en: Fonts
br: Fontoù

en: Font for &Protocol Window...
br: Nodrezh evit prenestr ar &c'homenad ...

en: Colors
br: Livioù

en: Not in cvs:
br: N'eo ket e-barzh ar cvs :

en: CVS Delete Tag
br: Dilemel al liketenn CVS

en: CVS Tag
br: Liketenn CVS

en: &Name of tag:
br: &Anv al liketenn :

en: Create &branch with this tag
br: Krouiñ ur &brank gant al liketenn-se

en: You must define a tag name.
br: Red eo deoc'h lakaat anv ul liketenn.

en: File Name
br: Anv ar restr

en: Tag/Date
br: Liketenn/Deiziad

en: &All
br: &An holl re

en: &Only:
br: &Hepken :

en: Edit
br: Aozañ

en: Unedit
br: Diaozañ
