cvsservice - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: ssh-askpass for the CVS D-Bus Service
cs: ssh-askpass pro CVS DBUS službu

en: Copyright (c) 2003 Christian Loose
cs: Autorská práva (c) 2003 Christian Loose

en: prompt
cs: výzva

en: Please type in your password below.
cs: Prosím, níže vložte své heslo.

en: Repository:
cs: Repozitář:

en: Enter password for repository %1.
cs: Zadejte heslo pro repozitář %1.

en: You have to set a local working copy directory before you can use this function!
cs: Před použitím této funkce musíte nejprve nastavit lokální pracovní složku.

en: There is already a job running
cs: Už běží úloha

en: CVS D-Bus service
cs: CVS DBUS služba

en: D-Bus service for CVS
cs: DBUS služba pro CVS

en: Copyright (c) 2002-2003 Christian Loose
cs: Autorská práva (c) 2002-2003 Christian Loose

en: Developer
cs: Vývojář
