cvsservice - en to da translation catalogue (9 entries)

en: ssh-askpass for the CVS D-Bus Service
da: ssh-askpass for CVS D-Bus-tjeneste

en: Copyright (c) 2003 Christian Loose
da: Ophavsret (c) 2003 Christian Loose

en: Please type in your password below.
da: Skriv venligst din adgangskode nedenfor.

en: Repository:
da: Lager:

en: You have to set a local working copy directory before you can use this function!
da: Du skal sætte en lokal arbejdskopi-mappe før du kan bruge denne funktion!

en: There is already a job running
da: Der er et job der kører for øjeblikket.

en: CVS D-Bus service
da: CVS D-Bus-tjeneste

en: Copyright (c) 2002-2003 Christian Loose
da: Ophavsret (c) 2002-2003 Christian Loose

en: Developer
da: Udvikler
