cervisia - en to et translation catalogue (394 entries)

en: Add to Ignore List
et: Lisa eiratavate nimekirjas

en: Ignore File | Ignore %1 Files
et[0]: Eira faili
et[1]: Eira %1 faili

en: Cannot open file '%1' for writing.
et: Faili '%1' avamine kirjutamiseks nurjus.

en: CVS Add
et: CVS - lisamine

en: CVS Add Binary
et: CVS - binaarfaili lisaine

en: CVS Remove
et: CVS - eemaldamine

en: Add the following files to the repository:
et: Hoidlasse lisatakse järgmised failid:

en: Add the following binary files to the repository:
et: Hoidlasse lisatakse järgmised binaarfailid:

en: Remove the following files from the repository:
et: Hoidlast eemaldatakse järgmised failid:

en: This will also remove the files from your local working copy.
et: See eemaldab failid ka sinu kohalikust koopiast.

en: Add Repository
et: Hoidla lisamine

en: &Repository:
et: &Hoidla:

en: Use remote &shell (only for :ext: repositories):
et: Kasutatakse kaug&shelli (ainult :ext: hoidlad):

en: Invoke this program on the server side:
et: See rakendus käivitatakse serveripoolel:

en: Use different &compression level:
et: Kasutatakse muud pakkimise &taset:

en: Download cvsignore file from server
et: Serverist tõmmatakse fail .cvsignore

en: Repository Settings
et: Hoidla seadistused

en: CVS Annotate: %1
et: CVS - annoteerimine: %1

en: CVS Annotate
et: CVS - annoteerimine

en: Go to Line...
et: Mine reale...

en: Find Prev
et: Otsi eelmine

en: Find Next
et: Otsi järgmine

en: Search
et: Otsing

en: Go to Line
et: Liikumine reale

en: Go to line number:
et: Reanumber:

en: Starting cvsservice failed with message:
et: Cvsservice'i käivitamine nurjus teatega:

en: This KPart is non-functional, because the cvs D-Bus service could not be started.
et: See komponent pole töökõlbulik, sest CVS-i D-Busi teenuse käivitamine nurjus.

en: Remote CVS working folders are not supported.
et: CVS-i kaugtöökataloogid pole toetatud.

en: You cannot change to a different folder while there is a running cvs job.
et: CVS-i töö ajal pole võimalik kataloogi vahetada.

en: F - All files are hidden, the tree shows only folders
    N - All up-to-date files are hidden
    R - All removed files are hidden
et: F - Kõik failid on peidetud, puu näitab ainult katalooge
    N - Kõik muutmata failid on peidetud
    R - Kõik eemaldatud failid on peidetud

en: Open Sandbox...
et: Ava liivakast...

en: Opens a CVS working folder in the main window
et: Avab CVSi töökataloogi  põhiaknas

en: Recent Sandboxes
et: Viimati kasutatud liivakastid

en: &Insert ChangeLog Entry...
et: L&isa ChangeLogi kirje...

en: Inserts a new intro into the file ChangeLog in the toplevel folder
et: Lisab põhikataloogis olevasse Changelog-faili uue kirje

en: &Update
et: &Uuenda

en: Updates (cvs update) the selected files and folders
et: Uuendab valitud faile ja katalooge (cvs update)

en: &Status
et: Ol&ek

en: Updates the status (cvs -n update) of the selected files and folders
et: Uuendab valitud failide ja kataloogide olekut (cvs -n update)

en: &Edit
et: &Muuda

en: Opens the marked file for editing
et: Avab märgitud faili redigeerimiseks

en: Reso&lve...
et: &Lahenda...

en: Opens the resolve dialog with the selected file
et: Avab valitud faili lahendamise aknas

en: &Commit...
et: Tee &sissekanne...

en: Commits the selected files
et: Salvestab valitud failid hoidlasse

en: &Add to Repository...
et: Lisa h&oidlasse...

en: Add
et: Lisa

en: Adds (cvs add) the selected files to the repository
et: Lisab valitud failid hoidlasse (cvs add)

en: Add &Binary...
et: Lisa &binaarfail...

en: Adds (cvs -kb add) the selected files as binaries to the repository
et: Lisab valitud failid hoidlasse binaarfailidena (cvs -kb add)

en: &Remove From Repository...
et: Eemalda &hoidlast...

en: Remove
et: Eemalda

en: Removes (cvs remove) the selected files from the repository
et: Eemaldab valitud failid hoidlast (cvs remove)

en: Rever&t
et: Han&gi vanem versioon

en: Reverts (cvs update -C) the selected files (only cvs 1.11)
et: Hangib valitud failide vanema versiooni (cvs update -C, ainult alates cvs 1.11)

en: &Properties
et: &Omadused

en: Stop
et: Peata

en: Stops any running sub-processes
et: Peatab kõik töötavad alam-protsessid

en: Browse &Log...
et: Näita &logifaili...

en: Shows the revision tree of the selected file
et: Näitab valitud faili versioonipuud

en: Browse Multi-File Log...
et: Lehitse mitmefaililist logi...

en: &Annotate...
et: Näita ann&otatsiooni...

en: Shows a blame-annotated view of the selected file
et: Näitab valitud faili iga rea muudatuste ajalugu

en: &Difference to Repository (BASE)...
et: &Erinevus hoidlast (BASE)...

en: Shows the differences of the selected file to the checked out version (tag BASE)
et: Näitab valitud faili erinevust algversioonist (silt BASE)

en: Difference to Repository (HEAD)...
et: Erinevus hoidlast (HEAD)...

en: Shows the differences of the selected file to the newest version in the repository (tag HEAD)
et: Näitab valitud faili erinevust võrreldes uusima versiooniga (silt HEAD)

en: Last &Change...
et: Viimane &muudatus...

en: Shows the differences between the last two revisions of the selected file
et: Näitab erinevust kahe viimase versiooni vahel

en: &History...
et: &Ajalugu...

en: Shows the CVS history as reported by the server
et: Näitab serveri poolt teatatud muudatuste ajalugu

en: &Unfold File Tree
et: R&ulli failipuu lahti

en: Opens all branches of the file tree
et: Avab kõik failipuu harud

en: &Fold File Tree
et: &Rulli failipuu kokku

en: Closes all branches of the file tree
et: Sulgeb kõik failipuu harud

en: &Tag/Branch...
et: &Silt/haru...

en: Creates a tag or branch for the selected files
et: Lisab valitud failidele uue sildi või haru

en: &Delete Tag...
et: &Eemalda silt...

en: Deletes a tag from the selected files
et: Eemaldab valitud failidelt sildi

en: &Update to Tag/Date...
et: &Uuenda silti/kuupäeva...

en: Updates the selected files to a given tag, branch or date
et: Uuendab valitud failide silte, harusid või kuupäevi

en: Update to &HEAD
et: Uuenda &HEAD-harusse

en: Updates the selected files to the HEAD revision
et: Uuendab valitud failid HEAD-harusse

en: &Merge...
et: Ühe&nda...

en: Merges a branch or a set of modifications into the selected files
et: Ühendab haru või muudatused valitud failidesse

en: &Add Watch...
et: Lisa &jälgija...

en: Adds a watch for the selected files
et: Lisab valitud failidele jälgija

en: &Remove Watch...
et: Eemalda jäl&gija...

en: Removes a watch from the selected files
et: Eemaldab valitud failidelt jälgija

en: Show &Watchers
et: Näita jälg&ijaid

en: Shows the watchers of the selected files
et: Näitab valitud failide jälgijaid

en: Ed&it Files
et: M&uuda faile

en: Edits (cvs edit) the selected files
et: Muudab valitud faile (cvs edit)

en: U&nedit Files
et: Loo&bu muutustest

en: Unedits (cvs unedit) the selected files
et: Loobub valitud failidesse tehtud muutustest (cvs unedit)

en: Show &Editors
et: Näita &muutjaid

en: Shows the editors of the selected files
et: Näitab valitud failide muutjaid

en: &Lock Files
et: &Lukusta failid

en: Locks the selected files, so that others cannot modify them
et: Lukustab valitud failid, nii et teised ei saaks neid muuta

en: Unl&ock Files
et: Eemalda lu&kustus

en: Unlocks the selected files
et: Eemaldab valitud failidelt lukustuse

en: Create &Patch Against Repository...
et: Loo hoidla suhtes &paigafail...

en: Creates a patch from the modifications in your sandbox
et: Loob liivakastis tehtud muudatuste põhjal paigafaili (cvs rdiff)

en: &Create...
et: &Loo...

en: &Checkout...
et: &Tee väljavõte...

en: Allows you to checkout a module from a repository
et: Võimaldab kopeerida mooduli hoidlast

en: &Import...
et: &Impordi...

en: Allows you to import a module into a repository
et: Võimaldab importida mooduli hoidlasse

en: &Repositories...
et: &Hoidlad...

en: Configures a list of repositories you regularly use
et: Seadistab sageli kasutatavate hoidlate nimekirja

en: Hide All &Files
et: Peida kõik &failid

en: Determines whether only folders are shown
et: Määrab, kas näidata ainult katalooge

en: Hide Unmodified Files
et: Peida muutmata failid

en: Determines whether files with status up-to-date or unknown are hidden
et: Määrab, kas peita värsked või tundmatu olekuga failid

en: Hide Removed Files
et: Peida eemaldatud failid

en: Determines whether removed files are hidden
et: Määrab, kas näidata eemaldatud faile

en: Hide Non-CVS Files
et: Peida CVSivälised failid

en: Determines whether files not in CVS are hidden
et: Määrab, kas näidata faile, mis pole CVS-is

en: Hide Empty Folders
et: Peida tühjad kataloogid

en: Determines whether folders without visible entries are hidden
et: Määrab, kas nähtavate kirjeteta kataloogid peaksid olema peidetud

en: Create &Folders on Update
et: Uuendamisel &luuakse katalooge

en: Determines whether updates create folders
et: Määrab, kas uuendamisel luua katalooge

en: &Prune Empty Folders on Update
et: Uuendamisel ee&maldatakse tühjad kataloogid

en: Determines whether updates remove empty folders
et: Määrab, kas uuendamisel eemaldada tühjad kataloogid

en: &Update Recursively
et: Rekursiivne &uuendamine

en: Determines whether updates are recursive
et: Määrab, kas uuendamine toimub rekursiivselt

en: C&ommit && Remove Recursively
et: Rekursiivne &sissekannete tegemine ja eemaldamine

en: Determines whether commits and removes are recursive
et: Määrab, kas sissekandeid ja eemaldamisi tehakse rekursiivselt

en: Do cvs &edit Automatically When Necessary
et: Automaatse r&edigeerimise lubamine (cvs edit)

en: Determines whether automatic cvs editing is active
et: Määrab, kas automaatne cvs redigeerimine on lubatud

en: Configure Cervisia...
et: Cervisia seadistamine...

en: Allows you to configure the Cervisia KPart
et: Võimaldab seadistada Cervisia komponenti

en: CVS &Manual
et: CVSi &käsiraamat

en: Opens the help browser with the CVS documentation
et: Avab CVS dokumentatsiooni abitekstide sirvijas

en: Unfold Folder
et: Rulli kataloog lahti

en: Cervisia Part
et: Cervisia komponent

en: A CVS frontend
et: CVSi kasutajaliides

en: Copyright (c) 1999-2002 Bernd Gehrmann
    Copyright (c) 2002-2008 the Cervisia authors
et: Autoriõigus (c) 1999-2002: Bernd Gehrmann
    Autoriõigus (c) 2002-2008: Cervisia autorid

en: Original author and former maintainer
et: Algne autor ja hilisem hooldaja

en: Maintainer
et: Hooldaja

en: Developer
et: Arendaja

en: Documentation
et: Dokumentatsioon

en: Conversion to KPart
et: Teisendus KPartiks

en: Conversion to D-Bus
et: Teisendus D-Busiks

en: Port to KDE Frameworks 5
et: KDE Frameworks 5 port

en: Open Sandbox
et: Liivakasti avamine

en: CVS Edit
et: CVS - redigeerimine

en: CVS Diff
et: CVS - võrdlemine

en: Could not open file for writing.
et: Faili avamine kirjutamiseks nurjus.

en: The revision looks invalid.
et: Versioon tundub olevat vigane.

en: This is the first revision of the branch.
et: See on haru esimene versioon.

en: Invoking help on CVS
et: CVS-i abi väljakutsumine

en: Done
et: Valmis

en: A CVS commit to repository %1 is done
et: CVS sissekanne hoidlasse %1 tehtud

en: This is not a CVS folder.
    If you did not intend to use Cervisia, you can switch view modes within Konqueror.
et: See ei ole CVS kataloog.
    Kui sa ei kavatsenudki Cervisiat kasutada, siis on sul võimalik vahetada Konquerori vaaterežiime.

note: i18n: ectx: label, entry (ConflictColor), group (Colors)
en: The foreground color used to highlight files with a conflict in the file view.
et: Konflikte sisaldavate failide failivaates esiletõstmiseks kasutatav värv.

note: i18n: ectx: label, entry, group (General)
en: Delay (ms) until the progress dialog appears.
et: Viivitus enne edenemisdialoogi näitamist (millisekundites).

en: The Cervisia library could not be loaded.
et: Cervisia teegi laadimine nurjus.

en: Allows you to configure the toolbar
et: Võimaldab seadistada tööriistariba

en: Allows you to customize the keybindings
et: Võimaldab kohandada kiirklahve

en: Exits Cervisia
et: Sulgeb Cervisia

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
et: &Fail

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
et: &Seadistused

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
et: &Abi

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
et: Peamine tööriistariba

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
et: &Vaade

note: i18n: ectx: Menu (advanced)
en: &Advanced
et: &Muud

note: i18n: ectx: Menu (repository)
en: &Repository
et: &Hoidla

en: Edit ChangeLog
et: ChangeLogi muutmine

en: The ChangeLog file could not be written.
et: ChangeLogi salvestamine nurjus.

en: A ChangeLog file does not exist. Create one?
et: Faili ChangeLog pole olemas. Kas luua uus fail?

en: Create
et: Loo

en: The ChangeLog file could not be read.
et: Faili ChangeLog lugemine nurjus.

en: CVS Checkout
et: CVS - väljavõtte tegemine

en: CVS Import
et: CVS - importimine

en: &Module:
et: &Moodul:

en: Fetch &List
et: &Laadi nimekiri

en: &Branch tag:
et: &Haru silt:

en: Re&cursive checkout
et: Re&kursiivne väljavõte

en: Working &folder:
et: &Töökataloog:

en: &Vendor tag:
et: &Tootja silt:

en: &Release tag:
et: &Väljalaske silt:

en: &Ignore files:
et: E&iratakse faile:

en: &Comment:
et: &Kirjeldus:

en: Import as &binaries
et: Imporditakse &binaarfailidena

en: Use file's modification time as time of import
et: Faili muutmise aega kasutatakse importimisajana

en: Chec&k out as:
et: Väljavõtte tegemine &kui:

en: Ex&port only
et: Ainult eks&port

en: Please choose an existing working folder.
et: Palun vali olemasolev töökataloog.

en: Please specify a module name.
et: Palun sisesta mooduli nimi.

en: Please specify a vendor tag and a release tag.
et: Palun sisesta tootja ja väljalaske sildid.

en: Tags must start with a letter and may contain
    letters, digits and the characters '-' and '_'.
et: Sildid peavad algama tähega ja tohivad sisaldada
    tähti, numbreid ja märke '-' ning '_'.

en: A branch must be specified for export.
et: Ekspordiks tuleb määrata haru.

en: Please specify a repository.
et: Palun määra hoidla.

en: CVS Remote Log
et: CVS kauglogi

en: CVS Commit
et: CVS - sissekande tegemine

en: &Diff
et: &Võrdlemine

en: Commit the following &files:
et: Sisse kantakse järgmised &failid:

en: Older &messages:
et: Vanemad &teated:

en: &Log message:
et: &Logiteade:

en: Use log message &template
et: Logi&teate malli kasutamine

en: Current
et: Aktiivne

en: Create New Repository (cvs init)
et: Uue hoidla loomine (cvs init)

en: Repository folder:
et: Hoidla kataloog:

en: Synchronize scroll bars
et: Sünkroonis kerimisribad

en: %1 difference | %1 differences
et[0]: %1 erinevus
et[1]: %1 erinevust

en: CVS Diff: %1
et: CVS - võrdlemine: %1

en: Repository:
et: Hoidla:

en: Revision
et: Versioon

en: Working dir:
et: Töökataloog:

en: %1 of %2
et: %1 / %2

en: Delete
et: Kustuta

en: Insert
et: Lisa

en: Change
et: Muuda

en: Edit With
et: Muuda kasutades

en: Locally Modified
et: Lokaalselt muudetud

en: Locally Added
et: Lokaalselt lisatud

en: Locally Removed
et: Lokaalselt eemaldatud

en: Needs Update
et: Vajab uuendamist

en: Needs Patch
et: Vajab paikamist

en: Needs Merge
et: Vajab ühendamist

en: Up to Date
et: Värske

en: Conflict
et: Konflikt

en: Updated
et: Uuendatud

en: Patched
et: Paigatud

en: Removed
et: Eemaldatud

en: Not in CVS
et: Pole CVSis

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Commit, Modified
et: Sisse kantud, muudetud

en: Commit, Added
et: Sisse kantud, lisatud

en: Commit, Removed
et: Sisse kantud, eemaldatud

en: Checkout
et: Tehtud väljavõte

en: Tag
et: Silt

en: Date
et: Kuupäev

en: Event
et: Sündmus

en: Author
et: Autor

en: Revision
et: Versioon

en: File
et: Fail

en: Repo Path
et: Asukoht hoidlas

en: Show c&ommit events
et: Näita &sissekannete tegemisi

en: Show ch&eckout events
et: Näita &väljavõtete tegemisi

en: Show &tag events
et: Näita &siltide sündmusi

en: Show &other events
et: Näita &muid sündmusi

en: Only &user:
et: Ain&ult kasutaja:

en: Only &filenames matching:
et: Ainult sobivad &failinimed:

en: Only &folders matching:
et: Ainult sobivad kataloo&gid:

en: CVS History
et: CVS - ajalugu

en: Tag
et: Silt

en: Release
et: Väljalase

en: Update, Deleted
et: Uuendus, kustutatud

en: Update, Copied
et: Uuendus, kopeeritud

en: Update, Merged
et: Uuendus, ühendatud

en: Update, Conflict
et: Uuendus, konflikt

en: Update, Patched
et: Uuendus, paigatud

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Search:
et: Otsing:

en: &Tree
et: &Puu

en: &List
et: &Nimekiri

en: CVS &Output
et: CVS &väljund

en: Choose revision A by clicking with the left mouse button,
    revision B by clicking with the middle mouse button.
et: Vali vasakut hiirenuppu klõpsates versioon A ja keskmist
    hiirenuppu klõpsates versioon B.

en: Revision A:
et: Versioon A:

en: Revision B:
et: Versioon B:

en: Select by tag:
et: Sildi järgi:

en: Author:
et: Autor:

en: Date:
et: Kuupäev:

en: Comment/Tags:
et: Kirjeldus/sildid:

en: &Annotate A
et: &Annoteeri A

en: &Find
et: &Otsi

en: This revision is used when you click Annotate.
    It is also used as the first item of a Diff operation.
et: Seda versiooni kasutatakse annotatsiooni vaatamisel.
    Samuti kasutatakse seda võrdlemise esimese elemendina.

en: This revision is used as the second item of a Diff operation.
et: Seda versiooni kasutatakse võrdlemise teise elemendina.

en: &View A
et: &Vaata A-d

en: Create Patch...
et: Loo paik...

en: CVS Log: %1
et: CVS logifail: %1

en: CVS Log
et: CVS - logifaili vaatamine

en:  (Branchpoint)
et:  (Harunemispunkt)

en: Please select revision A or B first.
et: Palun vali kõigepealt versioonid A ja B.

en: View File
et: Näita faili

en: Please select revision A or revisions A and B first.
et: Palun vali kõigepealt versioon A või versioon B.

en: Branchpoint
et: Harunemispunkt

en: On Branch
et: Harus

en: Branch
et: Haru

en: Comment
et: Kommentaar

en: Tags
et: Sildid

en: revision %1
et: versioon %1

en: Select for revision A
et: Vali versioon A

en: Select for revision B
et: Vali versioon B

en: date: %1; author: %2
et: kuupäev: %1, autor: %2

en: The sandbox to be loaded
et: Laaditav liivakast

en: Show resolve dialog for the given file.
et: Näitab valitud faili lahendusdialoogi.

en: Show log dialog for the given file.
et: Näitab valitud faili logidialoogi.

en: Show annotation dialog for the given file.
et: Näitab valitud faili annotatsioonidialoogi.

en: CVS Merge
et: CVS - ühendamine

en: Merge from &branch:
et: Ühenda &harust:

en: Merge &modifications:
et: Ühenda siltidevahelised &muudatused:

en: between tag:
et: esimese sildi:

en: and tag:
et: ja teise sildi vahel:

en: Fetch L&ist
et: L&aadi nimekiri

en: CVS Status
et: CVS - olek

en: Overwrite the file
et: Faili ülekirjutamine

en: A file named "%1" already exists. Are you sure you want to overwrite it?
et: Fail nimega "%1" on juba olemas. Kas tõesti see üle kirjutada?

en: Overwrite File?
et: Kas kirjutada fail üle?

en: Context
et: Kontekst

en: Normal
et: Tavaline

en: Unified
et: Unifitseeritud

en: Output Format
et: Väljundi vormindus

en: &Number of context lines:
et: &Kontekstiridade arv:

en: Ignore added or removed empty lines
et: Ignoreeritakse lisatud või eemaldatud tühje ridu

en: Ignore changes in the amount of whitespace
et: Ingoreeritakse muutusi tühimärkide arvus

en: Ignore all whitespace
et: Ignoreeritakse kõiki tühimärke

en: Ignore changes in case
et: Ignoreeritakse tõstu muutusi

en: Ignore Options
et: Ignoreerimisvalikud

en: Clear
et: Puhasta

en: [Exited with status %1]
et: [Väljuti olekuga %1]

en: [Finished]
et: [Lõpetatud]

en: [Aborted]
et: [Katkestatud]

en: Default
et: Vaikimisi

en: Logged in
et: Sisse logitud

en: Not logged in
et: Pole sisse logitud

en: No login required
et: Sisselogimist pole vaja

en: Configure Access to Repositories
et: Hoidlate seadistamine

en: Repository
et: Hoidla

en: Method
et: Meetod

en: Compression
et: Pakkimise tase

en: Status
et: Olek

en: Add...
et: Lisa...

en: Modify...
et: Muuda...

en: Login...
et: Logi sisse...

en: Logout
et: Logi välja

en: This repository is already known.
et: See hoidla on juba tuntud.

en: Login failed.
et: Sisselogimine nurjus.

en: CVS Logout
et: CVS - väljalogimine

en: Your version (A):
et: Sinu versioon (A):

en: Other version (B):
et: Teine versioon (B):

en: Merged version:
et: Ühendatud versioon:

en: CVS Resolve: %1
et: CVS - lahendamine: %1

en: %1 conflicts
et: %1 konflikti

en: Configure Cervisia
et: Cervisia seadistamine

en: General
et: Üldine

en: &User name for the change log editor:
et: Kas&utaja andmed ChangeLog failis:

en: &Path to CVS executable, or 'cvs':
et: &CVS-i rakenduse asukoht või 'cvs':

en: Diff Viewer
et: Võrdluse näitaja

en: &Number of context lines in diff dialog:
et: &Kontekstiridade arv võrdlusdialoogis:

en: Additional &options for cvs diff:
et: Võr&dlemise lisavalikud:

en: Tab &width in diff dialog:
et: &Tabulaatori laius võrdlusdialoogis:

en: External diff &frontend:
et: Väline võrdlemise &kasutajaliides:

en: When opening a sandbox from a &remote repository,
    start a File->Status command automatically
et: &Kaughoidla liivakasti avamisel käivitatakse Fail->Olek
    automaatselt

en: When opening a sandbox from a &local repository,
    start a File->Status command automatically
et: Lokaal&hoidla liivakasti avamisel käivitatakse Fail->Olek
    automaatselt

en: Advanced
et: Muud

en: Appearance
et: Välimus

en: Fonts
et: Fondid

en: Font for &Protocol Window...
et: Pro&tokolliakna font...

en: Font for A&nnotate View...
et: Annoteerimisakna &font...

en: Font for D&iff View...
et: Võr&dlusvaate font...

en: Font for ChangeLog View...
et: ChangeLogi font...

en: Colors
et: Värvid

en: Conflict:
et: Konflikt:

en: Diff change:
et: Võrdluse muudatus:

en: Local change:
et: Kohalik muudatus:

en: Diff insertion:
et: Võrdluse lisamine:

en: Remote change:
et: Kaugmuudatus:

en: Diff deletion:
et: Võrdluse kustutamine:

en: Not in cvs:
et: Pole CVS-is:

en: Split main window &horizontally
et: Peaaken poolitatakse &horisontaalselt

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, timeoutLbl)
en: &Timeout after which a progress dialog appears (in ms):
et: &Edenemisdialoogi näitamise ajavahemik (millisekundites):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, compressionLbl)
en: Default compression &level:
et: Pakkimise &tase vaikimisi:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_UseSshAgent)
en: Utilize a running or start a new ssh-agent process
et: Kasutatakse töötavat või käivitatakse uus ssh-agent protsess

en: CVS Delete Tag
et: CVS - sildi kustutamine

en: CVS Tag
et: CVS - sildi lisamine

en: &Name of tag:
et: Sildi &nimi:

en: Create &branch with this tag
et: Luuakse selle &sildiga haru

en: &Force tag creation even if tag already exists
et: Sildi loomine &sunnitakse peale ka siis, kui silt on juba olemas

en: You must define a tag name.
et: Sildi nimi sisestamata.

en: Tag must start with a letter and may contain letters, digits and the characters '-' and '_'.
et: Silt peab algama tähega ja tohib sisaldada tähti, numbreid ja märke '-' ning '_'.

en: CVS Update
et: CVS - uuendamine

en: Update to &branch:
et: Uuenda &harusse:

en: Update to &tag:
et: Uuenda &sildi järgi:

en: Update to &date ('yyyy-mm-dd'):
et: Uuenda &kuupäeva järgi('aaaa-kk-pp'):

en: File Name
et: Faili nimi

en: Tag/Date
et: Silt/kuupäev

en: Timestamp
et: Ajatempel

en: CVS Watch Add
et: CVS jälgija lisamine

en: CVS Watch Remove
et: CVS jälgija eemaldamine

en: Add watches for the following events:
et: Jälgijad lisatakse järgmistele sündmustele:

en: Remove watches for the following events:
et: Jälgijad eemaldatakse järgmistelt sündmustelt:

en: &All
et: &Kõik

en: &Only:
et: &Ainult:

en: &Commits
et: &Sissekande tegemine

en: &Edits
et: &Redigeerimine

en: &Unedits
et: Redigeerimise &tühistamine

en: CVS Watchers
et: CVS jälgijad

en: Watcher
et: Jälgija

en: Edit
et: Redigeerimine

en: Unedit
et: Redigeerimise tühistamine

en: Commit
et: Sissekande tegemine
