cvsservice - en to et translation catalogue (11 entries)

en: ssh-askpass for the CVS D-Bus Service
et: ssh-askpass CVS D-Busi teenusele

en: Copyright (c) 2003 Christian Loose
et: Autoriõigus (c) 2003: Christian Loose

en: Please type in your password below.
et: Palun anna oma parool.

en: Repository:
et: Hoidla:

en: Enter password for repository %1.
et: Palun anna parool hoidla %1 jaoks.

en: You have to set a local working copy directory before you can use this function!
et: Enne selle funktsiooni kasutamist tuleb määrata kohalik töökataloog!

en: There is already a job running
et: Töö juba käib

en: CVS D-Bus service
et: CVS-i D-Busi teenus

en: D-Bus service for CVS
et: D-Busi teenus CVS-ile

en: Copyright (c) 2002-2003 Christian Loose
et: Autoriõigus (c) 2002-2003: Christian Loose

en: Developer
et: Arendaja
