cervisia - en to fa translation catalogue (378 entries)

en: CVS Add
fa: افزودن CVS

en: CVS Add Binary
fa: افزودن دوگانی CVS

en: CVS Remove
fa: حذف CVS

en: Add the following files to the repository:
fa: افزودن پرونده‌های زیر به مخزن:

en: Add the following binary files to the repository:
fa: افزودن پرونده‌های دوگانی زیر به مخزن:

en: Remove the following files from the repository:
fa: حذف پرونده‌های زیر از مخزن:

en: This will also remove the files from your local working copy.
fa: همچنین پرونده‌ها را از رونوشت محلی کارتان حذف خواهد کرد.

en: Add Repository
fa: افزودن مخزن

en: &Repository:
fa: &مخزن:‌

en: Use remote &shell (only for :ext: repositories):
fa: استفاده از &پوسته دور )فقط برای :ext: مخزنها(:

en: Invoke this program on the server side:
fa: احضار این برنامه از سمت کارساز:

en: Use different &compression level:
fa: استفاده از سطح متفاوت &فشرده‌سازی:‌

en: Download cvsignore file from server
fa: بارگیری پرونده cvsignore از کارساز

en: Repository Settings
fa: تنظیمات مخزن

en: CVS Annotate: %1
fa: یادداشت %1:CVS

en: CVS Annotate
fa: یادداشت CVS

en: Go to Line...
fa: برو به خط...

en: Find Prev
fa: یافتن قبلی

en: Find Next
fa: یافتن بعدی

en: Search
fa: جستجو

en: Go to Line
fa: برو به خط

en: Go to line number:
fa: برو به خط شماره:

en: Starting cvsservice failed with message:
fa: خرابی در آغاز ‌cvsservice توسط پیام:

en: This KPart is non-functional, because the cvs D-Bus service could not be started.
fa: این KPart به دلیل این که سرویس cvs D-Bus نتوانست آغاز شود، کاربردی نخواهد بود.

en: Remote CVS working folders are not supported.
fa: پوشه‌های کار دور CVS پشتیبانی نمی‌شوند.

en: You cannot change to a different folder while there is a running cvs job.
fa: زمانی که یک کار cvs در حال اجرا وجود دارد، نمی‌توانید در یک پوشه متفاوت تغییر ایجاد کنید.

en: F - All files are hidden, the tree shows only folders
    N - All up-to-date files are hidden
    R - All removed files are hidden
fa: F - همه پرونده‌ها مخفی می‌شوند، درخت فقط پوشه‌ها را نمایش می‌دهد
    N - همه پرونده‌های به‌روزشده مخفی می‌شوند
    R - همه پرونده‌های حذف‌شده مخفی می‌شوند

en: Opens a CVS working folder in the main window
fa: یک پوشه کار  CVS را در پنجره اصلی باز می‌کند

en: Recent Sandboxes
fa: جعبه‌های شنی اخیر

en: &Insert ChangeLog Entry...
fa: &درج‌ مدخل ChangeLog...‌

en: Inserts a new intro into the file ChangeLog in the toplevel folder
fa: یک مقدمه جدید را در پرونده  ChangeLog در پوشه سطح بالا درج می‌کند

en: &Update
fa: &به‌روزرسانی‌

en: Updates (cvs update) the selected files and folders
fa: پرونده‌ها و پوشه‌های برگزیده را به‌روزرسانی می‌کند )به‌روزرسانی cvs(

en: &Status
fa: &وضعیت‌

en: Updates the status (cvs -n update) of the selected files and folders
fa: وضعیت )به‌روزرسانی cvs -n( پرونده‌ها و پوشه‌های برگزیده را به‌روزرسانی می‌کند

en: &Edit
fa: &ویرایش‌

en: Opens the marked file for editing
fa:   پرونده نشان‌دارشده را برای ویرایش باز می‌کند

en: Reso&lve...
fa: &رفع کردن...‌

en: Opens the resolve dialog with the selected file
fa: محاوره رفع کردن را به همراه پرونده برگزیده باز می‌کند

en: &Commit...
fa: &تصدیق‌...‌

en: Commits the selected files
fa: پرونده‌های برگزیده را تصدیق می‌‌کند

en: &Add to Repository...
fa: &افزودن ‌به مخزن...‌

en: Add
fa: افزودن

en: Adds (cvs add) the selected files to the repository
fa: پرونده‌های برگزیده را به مخزن اضافه می‌کند )cvs add(

en: Add &Binary...
fa: افزودن‌ &دوگانی...‌

en: Adds (cvs -kb add) the selected files as binaries to the repository
fa: پرونده‌های برگزیده را به عنوان دوگانیها به مخزن اضافه می‌کند )افزودن cvs -kb(

en: &Remove From Repository...
fa: &حذف‌ از مخزن‌...‌

en: Remove
fa: حذف

en: Removes (cvs remove) the selected files from the repository
fa: پرونده‌های برگزیده را از مخزن حذف می‌کند )حذف cvs(

en: Rever&t
fa: &بازگشت‌

en: Reverts (cvs update -C) the selected files (only cvs 1.11)
fa: (cvs update -C) پرونده‌های برگزیده را باز می‌گرداند )فقط cvs 1.11(

en: &Properties
fa: &ویژگیها‌

en: Stop
fa: ایست

en: Stops any running sub-processes
fa: هر زیرپردازه در حال اجرا را متوقف می‌کند

en: Browse &Log...
fa: مرور &ثبت...‌

en: Shows the revision tree of the selected file
fa: درخت بازبینی پرونده برگزیده را نمایش می‌دهد

en: Browse Multi-File Log...
fa: مرور ثبت چند پرونده‌ای...

en: &Annotate...
fa: &یادداشت...‌

en: Shows a blame-annotated view of the selected file
fa: یک نمای یادداشت‌شده اشتباه از پرونده برگزیده را نمایش می‌دهد

en: &Difference to Repository (BASE)...
fa: &تفاوت‌ در مخزن )پایه(...‌

en: Shows the differences of the selected file to the checked out version (tag BASE)
fa: تفاوتهای پرونده برگزیده را در نسخه وارسی‌شده نمایش می‌دهد )پایه برچسب(

en: Difference to Repository (HEAD)...
fa: تفاوت در مخزن )سر(...

en: Shows the differences of the selected file to the newest version in the repository (tag HEAD)
fa: تفاوتهای پرونده برگزیده را در جدیدترین نسخه مخزن نمایش می‌دهد )سر برچسب(

en: Last &Change...
fa: آخرین &تغییر...‌

en: Shows the differences between the last two revisions of the selected file
fa: تفاوتهای بین دو بازبینی آخر پرونده برگزیده را نمایش می‌دهد

en: &History...
fa: &تاریخچه‌...‌‌

en: Shows the CVS history as reported by the server
fa: تاریخچه  CVS را به عنوان گزارش‌شده توسط کارساز نمایش می‌دهد

en: &Unfold File Tree
fa: &باز کردن درخت پرونده‌

en: Opens all branches of the file tree
fa: همه شاخه‌های درخت پرونده را باز می‌کند

en: &Fold File Tree
fa: &تا کردن درخت پرونده‌

en: Closes all branches of the file tree
fa: همه شاخه‌های درخت پرونده را می‌بندد

en: &Tag/Branch...
fa: &برچسب‌/شاخه...‌

en: Creates a tag or branch for the selected files
fa: برچسب یا شاخه‌ای را برای پرونده‌های برگزیده ایجاد می‌کند

en: &Delete Tag...
fa: &حذف‌ برچسب...‌

en: Deletes a tag from the selected files
fa: یک برچسب از پروندهای برگزیده را حذف می‌کند

en: &Update to Tag/Date...
fa: &به‌روزرسانی در برچسب/تاریخ...‌

en: Updates the selected files to a given tag, branch or date
fa: پرونده‌های برگزیده را برای یک برچسب، شاخه یا تاریخ داده‌شده به‌روزرسانی می‌کند

en: Update to &HEAD
fa: به‌روزرسانی در &سر‌

en: Updates the selected files to the HEAD revision
fa: پرونده‌های برگزیده را برای بازبینی سر به‌روزرسانی می‌کند

en: &Merge...
fa: &ادغام‌...‌

en: Merges a branch or a set of modifications into the selected files
fa: یک شاخه یا یک مجموعه از اصلاحات را در پرونده‌های برگزیده ادغام می‌کند

en: &Add Watch...
fa: &افزودن پایش...‌

en: Adds a watch for the selected files
fa: پایشی را برای پرونده‌های برگزیده اضافه می‌کند

en: &Remove Watch...
fa: &حذف‌ پایش...‌

en: Removes a watch from the selected files
fa: پایشی را از پرونده‌های برگزیده حذف می‌کند

en: Show &Watchers
fa: نمایش &پایشگرها‌

en: Shows the watchers of the selected files
fa: پایشگرهای پرونده‌های برگزیده را نمایش می‌دهد

en: Ed&it Files
fa: &ویرایش‌ پرونده‌ها‌

en: Edits (cvs edit) the selected files
fa: پرونده‌های برگزیده را ویرایش می‌کند )ویرایش cvs(

en: U&nedit Files
fa: پرونده‌های &ویرایش‌نشده‌

en: Unedits (cvs unedit) the selected files
fa: پرونده‌های برگزیده را ویرایش نمی‌کند )عدم ویرایش cvs(

en: Show &Editors
fa: نمایش &ویرایشگرها‌

en: Shows the editors of the selected files
fa: ویرایشگرهای پرونده‌های برگزیده را نمایش می‌دهد

en: &Lock Files
fa: &قفل کردن پرونده‌ها‌

en: Locks the selected files, so that others cannot modify them
fa: پرونده‌های برگزیده را قفل می‌کند، به طوری که بقیه نمی‌توانند آنها را تغییر دهند

en: Unl&ock Files
fa: &باز کردن قفل پرونده‌ها‌

en: Unlocks the selected files
fa: قفل پرونده‌های برگزیده را باز می‌کند

en: Create &Patch Against Repository...
fa: ایجاد &کژنه در مقابل مخزن...‌

en: Creates a patch from the modifications in your sandbox
fa: یک کژنه از اصلاحات را در جعبه شنیتان ایجاد می‌کند

en: &Create...
fa: &ایجاد‌ کردن...‌

en: &Checkout...
fa: &وارسی‌...‌

en: Allows you to checkout a module from a repository
fa: به شما اجازه وارسی یک پیمانه از مخزن را می‌دهد

en: &Import...
fa: &واردات...‌

en: Allows you to import a module into a repository
fa: به شما اجازه می‌دهد پیمانه‌ای را وارد مخزن کنید

en: &Repositories...
fa: &مخزنها...‌

en: Configures a list of repositories you regularly use
fa: فهرستی از مخزنهایی که به طور منظم استفاده می‌کنید را پیکربندی می‌کند

en: Hide All &Files
fa: مخفی کردن همه &پرونده‌ها‌

en: Determines whether only folders are shown
fa: تعیین می‌کند که آیا فقط پوشه‌ها نمایش داده شوند

en: Hide Unmodified Files
fa: مخفی کردن پرونده‌های تغییرنیافته

en: Determines whether files with status up-to-date or unknown are hidden
fa: تعیین می‌کند که آیا پرونده‌های دارای وضعیت به‌روزرسانی یا ناشناخته مخفی می‌شوند

en: Hide Removed Files
fa: مخفی کردن پرونده‌های حذف‌شده

en: Determines whether removed files are hidden
fa: تعیین می‌کند که آیا پرونده‌های حذف‌شده مخفی می‌شوند

en: Hide Non-CVS Files
fa: مخفی کردن پرونده‌های غیر CVS

en: Determines whether files not in CVS are hidden
fa: تعیین می‌کند که آیا پرونده‌هایی که در CVS نیستند، مخفی می‌شوند

en: Hide Empty Folders
fa: مخفی کردن پوشه‌های خالی

en: Determines whether folders without visible entries are hidden
fa: تعیین می‌کند که آیا پوشه‌های بدون مدخلهای مرئی مخفی می‌شوند

en: Create &Folders on Update
fa: ایجاد &پوشه‌ها هنگام به‌روزرسانی‌

en: Determines whether updates create folders
fa: تعیین می‌کند که آیا به‌روزرسانیها، پوشه‌ها را ایجاد می‌کنند

en: &Prune Empty Folders on Update
fa: &هرس‌ کردن پوشه‌های خالی هنگام به‌روزرسانی‌

en: Determines whether updates remove empty folders
fa: تعیین می‌کند که آیا به‌روزرسانیها، پوشه‌های خالی را حذف می‌کنند

en: &Update Recursively
fa: &به‌روزرسانی‌ بازگشتی‌

en: Determines whether updates are recursive
fa: تعیین می‌کند که آیا به‌روزرسانیها، بازگشتی هستند

en: C&ommit && Remove Recursively
fa: &تصدیق‌ و حذف به طور بازگشتی‌

en: Determines whether commits and removes are recursive
fa: تعیین می‌کند که آیا تصدیقها و حذفها، بازگشتی هستند

en: Do cvs &edit Automatically When Necessary
fa:  &ویرایش خودکار cvs در صورت لزوم انجام شود‌

en: Determines whether automatic cvs editing is active
fa: تعیین می‌کند که آیا ویرایش خودکار cvs فعال است

en: Configure Cervisia...
fa: پیکربندی Cervisia...

en: Allows you to configure the Cervisia KPart
fa: به شما اجازه پیکربندی Cervisia KPart را می‌دهد

en: CVS &Manual
fa: &راهنمای‌ CVS‌

en: Opens the help browser with the CVS documentation
fa: مرورگر کمک را با مستندسازی CVS باز می‌کند

en: Unfold Folder
fa: باز کردن پوشه

en: Cervisia Part
fa: جزء Cervisia

en: A CVS frontend
fa: پایانه CVS

en: Original author and former maintainer
fa: نویسنده اصلی و نگه‌دارنده قبلی

en: Maintainer
fa: نگه‌دارنده

en: Developer
fa: توسعه‌دهنده

en: Documentation
fa: مستندسازی

en: Conversion to KPart
fa: تبدیل به KPart

en: Conversion to D-Bus
fa: تبدیل به D-Bus

en: Open Sandbox
fa: باز کردن جعبه شنی

en: CVS Edit
fa: ویرایش CVS

en: CVS Diff
fa: تفاوت CVS

en: Could not open file for writing.
fa: نتوانست پرونده را برای نوشتن باز کند‌.

en: The revision looks invalid.
fa: نگاههای بازبینی نامعتبر است.

en: This is the first revision of the branch.
fa: این اولین بازبینی شاخه است.

en: Invoking help on CVS
fa: احضار کمک در مورد CVS

en: Done
fa: انجام‌شده

en: A CVS commit to repository %1 is done
fa: تصدیق CVS در مخزن %1 انجام می‌شود

en: This is not a CVS folder.
    If you did not intend to use Cervisia, you can switch view modes within Konqueror.
fa: این پوشه CVS نیست.‌ اگر قصد استفاده از Cervisia را نداشتید، می‌توانید حالات نما را در Konqueror سودهی کنید.

note: i18n: ectx: label, entry (ConflictColor), group (Colors)
en: The foreground color used to highlight files with a conflict in the file view.
fa: رنگ پیش‌زمینه برای مشخص کردن پرونده‌هایی که با یک ناسازگاری در نمای پرونده استفاده می‌شوند.

note: i18n: ectx: label, entry, group (General)
en: Delay (ms) until the progress dialog appears.
fa: تأخیر )میلی‌ثانیه( تا زمانی که محاوره پیشرفت ظاهر می‌شود.

en: The Cervisia library could not be loaded.
fa: کتابخانه Cervisia را نتوانست بار کند.

en: Allows you to configure the toolbar
fa: اجازه می‌دهد میله ابزار را پیکربندی کنید

en: Allows you to customize the keybindings
fa: اجازه می‌دهد مقیدسازیهای کلید را سفارشی کنید

en: Exits Cervisia
fa: Cervisia را خارج می‌کند

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
fa: &پرونده‌

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
fa: &تنظیمات‌

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
fa: &کمک‌

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
fa: میله ابزار اصلی

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
fa: &نما‌

note: i18n: ectx: Menu (advanced)
en: &Advanced
fa: &پیشرفته‌

note: i18n: ectx: Menu (repository)
en: &Repository
fa: &مخزن‌

en: Edit ChangeLog
fa: ویرایش ChangeLog

en: The ChangeLog file could not be written.
fa: پرونده ChangeLog را نتوانست بنویسد.

en: A ChangeLog file does not exist. Create one?
fa: پرونده ChangeLog وجود ندارد. یکی ایجاد شود؟

en: Create
fa: ایجاد کردن

en: The ChangeLog file could not be read.
fa: پرونده ChangeLog را نتوانست بخواند.

en: CVS Checkout
fa: وارسی CVS

en: CVS Import
fa: واردات CVS

en: &Module:
fa: &پیمانه‌:‌

en: Fetch &List
fa: &فهرست‌ واکشی‌

en: &Branch tag:
fa: برچسب &شاخه:‌

en: Re&cursive checkout
fa: وارسی &بازگشتی‌

en: Working &folder:
fa: &پوشه کار:‌

en: &Vendor tag:
fa: برچسب &فروشنده:‌

en: &Release tag:
fa: برچسب &نشر:‌

en: &Ignore files:
fa: &چشم‌پوشی از پرونده‌ها:‌

en: &Comment:
fa: &توضیح‌:‌

en: Import as &binaries
fa: واردات به عنوان &دوگانیها‌

en: Use file's modification time as time of import
fa: استفاده از زمان اصلاح پرونده به عنوان زمان واردات

en: Chec&k out as:
fa: &وارسی‌ به عنوان:‌

en: Ex&port only
fa: فقط &صادرات‌

en: Please choose an existing working folder.
fa: لطفاً، پوشه کار موجود را انتخاب کنید.

en: Please specify a module name.
fa: لطفاً، نام پیمانه را مشخص کنید.

en: Please specify a vendor tag and a release tag.
fa: لطفاً، برچسب فروش و برچسب نشر را مشخص کنید.

en: Tags must start with a letter and may contain
    letters, digits and the characters '-' and '_'.
fa: برچسب باید با یک حرف آغاز شود، و ممکن است حاوی
    حروف، ارقام و نویسه‌های »-« و »ـ« باشد.

en: A branch must be specified for export.
fa: باید شاخه‌ای برای صادرات مشخص شود.

en: Please specify a repository.
fa: لطفاً، یک مخزن مشخص کنید.

en: CVS Remote Log
fa: ثبت دور CVS

en: CVS Commit
fa: تصدیق CVS

en: &Diff
fa: &تفاوت‌

en: Commit the following &files:
fa: تصدیق &پرونده‌های زیر:‌

en: Older &messages:
fa: &پیامهای قدیمی‌تر:‌

en: &Log message:
fa: &ثبت پیام:‌

en: Use log message &template
fa: استفاده از &قالب ثبت پیام‌

en: Current
fa: جاری

en: Create New Repository (cvs init)
fa: ایجاد مخزن جدید )cvs init(

en: Repository folder:
fa: پوشه مخزن:

en: Synchronize scroll bars
fa: همگام‌سازی میله‌های لغزش

en: CVS Diff: %1
fa: تفاوت CVS: %1

en: Repository:
fa: مخزن:

en: Revision
fa: بازبینی

en: Working dir:
fa: راهنمای فهرست کاری:

en: %1 of %2
fa: %1 از %2

en: Delete
fa: حذف‌

en: Insert
fa: درج

en: Change
fa: تغییر

en: Edit With
fa: ویرایش با

en: Locally Modified
fa: به طور محلی تغییر داده شد

en: Locally Added
fa: به طور محلی اضافه‌ شد

en: Locally Removed
fa: به طور محلی حذف‌ شد

en: Needs Update
fa: نیاز دارد به‌روزرسانی شود

en: Needs Patch
fa: نیاز به کژنه دارد

en: Needs Merge
fa: نیاز به ادغام دارد

en: Up to Date
fa: به‌روزرسانی

en: Conflict
fa: ناسازگاری

en: Updated
fa: به‌روزرسانی‌ شد

en: Patched
fa: کژنه‌دار

en: Removed
fa: حذف‌ شد

en: Not in CVS
fa: در CVS نیست

en: Unknown
fa: ناشناخته

en: Commit, Modified
fa: تصدیق، تغییریافته

en: Commit, Added
fa: تصدیق، اضافه‌شده

en: Commit, Removed
fa: تصدیق، حذف‌شده

en: Checkout
fa: وارسی

en: Tag
fa: برچسب

en: Date
fa: تاریخ

en: Event
fa: رویداد

en: Author
fa: نویسنده

en: Revision
fa: بازبینی

en: File
fa: پرونده

en: Repo Path
fa: مسیر گزارش

en: Show c&ommit events
fa: نمایش رویدادهای &تصدیق‌

en: Show ch&eckout events
fa: نمایش رویدادهای &وارسی‌

en: Show &tag events
fa: نمایش رویدادهای &برچسب‌

en: Show &other events
fa: نمایش رویدادهای &دیگر‌

en: Only &user:
fa: فقط &کاربر:‌

en: Only &filenames matching:
fa: فقط تطابق &نام پرونده‌ها:‌

en: Only &folders matching:
fa: فقط تطابق &پوشه‌ها:‌

en: CVS History
fa: تاریخچه CVS

en: Tag
fa: برچسب

en: Release
fa: نشر

en: Update, Deleted
fa: به‌روزرسانی، حذف‌شده

en: Update, Copied
fa: به‌روزرسانی، رونوشت‌ شد

en: Update, Merged
fa: به‌روزرسانی، ادغام‌ شد

en: Update, Conflict
fa: به‌روزرسانی، ناسازگاری

en: Update, Patched
fa: به‌روزرسانی، کژنه‌دار

en: Unknown
fa: ناشناخته

en: &Tree
fa: &درخت‌

en: &List
fa: &فهرست‌

en: CVS &Output
fa: &خروجی‌ CVS‌

en: Choose revision A by clicking with the left mouse button,
    revision B by clicking with the middle mouse button.
fa: انتخاب بازبینی A  با فشار دکمه چپ موشی،
     و بازبینی B  با فشار دکمه میانی موشی.

en: Revision A:
fa: بازبینی A:

en: Revision B:
fa: بازبینی B:

en: Select by tag:
fa: برگزیدن بر اساس برچسب:

en: Author:
fa: نویسنده:

en: Date:
fa: تاریخ:

en: Comment/Tags:
fa: توضیح/برچسبها:

en: &Find
fa: &یافتن‌

en: This revision is used when you click Annotate.
    It is also used as the first item of a Diff operation.
fa: این نسخه زمانی که یادداشت را فشار می‌دهید استفاده می‌شود.‌
     همچنین، به عنوان اولین فقره یک عمل متفاوت استفاده می‌شود.

en: This revision is used as the second item of a Diff operation.
fa: این بازبینی به عنوان دومین فقره از یک عمل متفاوت استفاده می‌شود.

en: Create Patch...
fa: ایجاد کژنه...

en: CVS Log: %1
fa: ثبت CVS: %1

en: CVS Log
fa: ثبت CVS

en:  (Branchpoint)
fa:  )نقطه انشعاب(

en: Please select revision A or B first.
fa: لطفاً، ابتدا بازبینی A یا B را برگزینید.

en: View File
fa: مشاهده پرونده

en: Please select revision A or revisions A and B first.
fa: لطفاً، ابتدا بازبینی A یا بازبینی A و B را برگزینید.

en: Branchpoint
fa: نقطه انشعاب

en: On Branch
fa: روی شاخه

en: Branch
fa: شاخه

en: Comment
fa: توضیح

en: Tags
fa: برچسبها

en: revision %1
fa: بازبینی %1

en: Select for revision A
fa: برگزیدن برای بازبینی A

en: Select for revision B
fa: برگزیدن برای بازبینی B

en: date: %1; author: %2
fa: تاریخ: %1، نویسنده: %2

en: The sandbox to be loaded
fa: جعبه شنی بار می‌شود

en: CVS Merge
fa: ادغام CVS

en: Merge from &branch:
fa: ادغام از &شاخه:‌

en: Merge &modifications:
fa: ادغام &اصلاحات:‌

en: between tag:
fa:  بین برچسب:

en: and tag:
fa: و برچسب:

en: Fetch L&ist
fa: واکشی &فهرست‌

en: CVS Status
fa: وضعیت CVS

en: Overwrite the file
fa: جای‌نوشت پرونده

en: A file named "%1" already exists. Are you sure you want to overwrite it?
fa: پرونده‌ای با نام »%1« از قبل وجود دارد. مطمئن هستید می‌خواهید آن را جای‌نوشت کنید؟

en: Overwrite File?
fa: پرونده جای‌نوشت شود؟

en: Context
fa: متن

en: Normal
fa: عادی

en: Unified
fa: یکی‌شده

en: Output Format
fa: قالب خروجی

en: &Number of context lines:
fa: &تعداد خطوط متن:‌

en: Ignore added or removed empty lines
fa: چشم‌پوشی از خطوط خالی اضافه‌شده یا حذف‌شده

en: Ignore changes in the amount of whitespace
fa: چشم‌پوشی از تغییر در مقدار فاصله سفید

en: Ignore all whitespace
fa: چشم‌پوشی از همه فاصله‌های سفید

en: Ignore changes in case
fa: چشم‌پوشی از تغییرات در حالت

en: Ignore Options
fa: چشم‌پوشی از گزینه‌ها

en: Clear
fa: پاک کردن

en: [Exited with status %1]
fa: ]با وضعیت %1 خارج‌شده[

en: [Finished]
fa: ]پایان یافت[

en: [Aborted]
fa: ]ساقط‌ شد[

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Logged in
fa: واردشده

en: Not logged in
fa: واردنشده

en: No login required
fa: عدم نیاز به ورود

en: Configure Access to Repositories
fa: پیکر‌بندی دستیابی به مخزنها

en: Repository
fa: مخزن

en: Method
fa: روش

en: Compression
fa: فشرده‌سازی

en: Status
fa: وضعیت

en: Login...
fa: ورود...

en: Logout
fa: خروج

en: This repository is already known.
fa: این مخزن از قبل شناخته شده است.

en: Login failed.
fa: خرابی در ورود.

en: CVS Logout
fa: خروج CVS

en: Your version (A):
fa: نسخه شما (A):

en: Other version (B):
fa: نسخه دیگر )B(:

en: Merged version:
fa: نسخه ادغام‌شده:

en: CVS Resolve: %1
fa: رفع CVS: %1

en: %1 conflicts
fa: %1 ناسازگاری

en: Configure Cervisia
fa: پیکربندی Cervisia

en: General
fa: عمومی

en: &User name for the change log editor:
fa: نام &کاربر برای ویرایشگر ثبت تغییر:‌

en: &Path to CVS executable, or 'cvs':
fa: &مسیر‌ به CVS قابل اجرا، یا »cvs«.‌

en: Diff Viewer
fa: مشاهده‌گر تفاوت

en: &Number of context lines in diff dialog:
fa: &تعداد خطوط متن در محاوره تفاوت:‌

en: Additional &options for cvs diff:
fa: &گزینه‌های اضافی برای تفاوت cvs:‌

en: Tab &width in diff dialog:
fa: &عرض‌ برچسب در محاوره تفاوت:‌

en: External diff &frontend:
fa: &پایانه تفاوت اضافی:‌

en: When opening a sandbox from a &remote repository,
    start a File->Status command automatically
fa: زمانی‌ که یک جعبه شنی از مخزن &دور باز می‌شود،
    یک فرمان پرونده->وضعیت به طور خودکار آغاز می‌شود

en: When opening a sandbox from a &local repository,
    start a File->Status command automatically
fa: زمانی که یک جعبه شنی از یک مخزن &محلی باز می‌شود،
    فرمان پرونده->وضعیت به طور خودکار آغاز می‌شود

en: Advanced
fa: پیشرفته

en: Fonts
fa: قلمها

en: Font for &Protocol Window...
fa: قلم برای پنجره &قرارداد...‌

en: Font for A&nnotate View...
fa: قلم برای نمای &یادداشت...‌

en: Font for D&iff View...
fa: قلم برای نمای &تفاوت...‌

en: Font for ChangeLog View...
fa: قلم برای نمای ChangeLog...

en: Colors
fa: رنگها

en: Conflict:
fa: ناسازگاری:

en: Diff change:
fa: تغییر تفاوت:

en: Local change:
fa: تغییر محلی:

en: Diff insertion:
fa: درج تفاوت:

en: Remote change:
fa: تغییر دور:

en: Diff deletion:
fa: حذف تفاوت:

en: Not in cvs:
fa: در cvs نیست:

en: Split main window &horizontally
fa: تقسیم پنجره اصلی &به طور افقی‌

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, timeoutLbl)
en: &Timeout after which a progress dialog appears (in ms):
fa: &اتمام‌ وقت بعد از این که یک محاوره پیشرفت ظاهر می‌شود )برحسب میلی‌ثانیه(:‌

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, compressionLbl)
en: Default compression &level:
fa: &سطح‌ فشرده‌سازی پیش‌فرض:‌

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_UseSshAgent)
en: Utilize a running or start a new ssh-agent process
fa: استفاده از یک فرآیند عامل-ssh در حال اجرا، یا آغاز فرآیند عامل-ssh جدید

en: CVS Delete Tag
fa:  برچسب حذف CVS

en: CVS Tag
fa: برچسب CVS

en: &Name of tag:
fa: &نام ‌برچسب‌:‌

en: Create &branch with this tag
fa: ایجاد &شاخه با این برچسب‌

en: &Force tag creation even if tag already exists
fa: ایجاد‌ برچسب &اجباری، حتی اگر برچسب از قبل وجود داشته باشد‌

en: You must define a tag name.
fa: باید نام برچسب را تعیین کنید.

en: Tag must start with a letter and may contain letters, digits and the characters '-' and '_'.
fa: برچسب باید با یک حرف آغاز شود، و ممکن است حاوی حروف، ارقام، و نویسه‌های »-« و »ـ« باشد.

en: CVS Update
fa: به‌روزرسانی CVS

en: Update to &branch:
fa: به‌روزرسانی &شاخه:‌

en: Update to &tag:
fa: به‌روزرسانی &برچسب:‌

en: Update to &date ('yyyy-mm-dd'):
fa: به‌روزرسانی &تاریخ )»سال-ماه-روز«(:‌

en: File Name
fa: نام پرونده

en: Tag/Date
fa: برچسب/تاریخ

en: Timestamp
fa: مهر زمان

en: CVS Watch Add
fa: اضافه کردن پایش CVS

en: CVS Watch Remove
fa: حذف پایش CVS

en: Add watches for the following events:
fa: اضافه کردن پایشها برای رویدادهای زیر:

en: Remove watches for the following events:
fa: حذف کردن پایشها برای رویدادهای زیر:

en: &All
fa: &همه‌

en: &Only:
fa: &فقط:‌

en: &Commits
fa: &تصدیقها‌

en: &Edits
fa: &ویرایشها‌

en: &Unedits
fa: &ویرایش‌‌نشده‌ها‌

en: CVS Watchers
fa: پایشگرهای CVS

en: Watcher
fa: پایشگر

en: Edit
fa: ویرایش

en: Unedit
fa: ویرایش‌نشده

en: Commit
fa: تصدیق
