cervisia - en to he translation catalogue (285 entries)

en: CVS Add
he: הוספה ל־CVS

en: CVS Add Binary
he: הוספה בינרית ל-CVS

en: CVS Remove
he: הסרה מ־CVS

en: Add the following files to the repository:
he: הוסף את הקבצים הבאים למאגר:

en: Add the following binary files to the repository:
he: הוסף את הקבצים הבינריים הבאים למאגר:

en: Remove the following files from the repository:
he: הסר את הקבצים הבאים מהמאגר:

en: Add Repository
he: הוסף מאגר

en: &Repository:
he: &מאגר:

en: Use remote &shell (only for :ext: repositories):
he: &השתמש במעטפת מרוחקת (עבור מאגרים מרוחקים בלבד):

en: Invoke this program on the server side:
he: הפעל את התוכנית הזאת בצד השרת

en: Use different &compression level:
he: רמת &דחיסה ברירת מחדל:

en: Download cvsignore file from server
he: הורד את הקובץ cvsignore  מהשרת

en: Repository Settings
he: הגדרות מאגר

en: CVS Annotate: %1
he: הערת CVS: %1

en: CVS Annotate
he: הערת CVS

en: F - All files are hidden, the tree shows only folders
    N - All up-to-date files are hidden
    R - All removed files are hidden
he: F - כל הקבצים מוסתרים, העץ מציג רק ספריות
    N - כל הקבצים העדכניים מוסתרים
    R - כל הקבצים שהוסרו מוסתרים

en: Recent Sandboxes
he: ארגזי חול אחרונים

en: &Insert ChangeLog Entry...
he: הוספת &רשומת ChangeLog...

en: &Status
he: &מצב

en: Opens the marked file for editing
he: פתיחת הקובץ המסומן לעריכה

en: Reso&lve...
he: פי&תרון...

en: Opens the resolve dialog with the selected file
he: פתיחת דו־שיח הפיתרון עם הקובץ הנבחר

en: &Commit...
he: &שליחה...

en: Commits the selected files
he: שליחת הקבצים הנבחרים

en: &Add to Repository...
he: &הוספה למאגר...

en: Adds (cvs add) the selected files to the repository
he: הוספת (cvs add) הקבצים הנבחרים למאגר

en: Add &Binary...
he: הוספה כ&בינרי...

en: Adds (cvs -kb add) the selected files as binaries to the repository
he: הוספת (cvs -kb add) הקבצים הנבחרים למאגר כקבצים בינריים

en: Removes (cvs remove) the selected files from the repository
he: הסרת (cvs remove) הקבצים הנבחרים מהמאגר

en: Rever&t
he: שח&זר

en: Reverts (cvs update -C) the selected files (only cvs 1.11)
he: שיחזור (cvs update -C) הקבצים הנבחרים (cvs 1.11 בלבד)

en: Stops any running sub-processes
he: עצירת תהליכי משנה כלשהם שפועלים

en: Browse &Log...
he: עיון ברישו&ם...

en: Shows the revision tree of the selected file
he: הצגת עץ הגירסאות של הקובץ הנבחר

en: Browse Multi-File Log...
he: עיון ברישום של מספר קבצים...

en: &Annotate...
he: &הערה...

en: Shows a blame-annotated view of the selected file
he: הצגת הקובץ הנבחר עם הערות

en: Last &Change...
he: &שינוי אחרון...

en: Shows the differences between the last two revisions of the selected file
he: הצגת ההבדלים בין שתי הגירסאות האחרונות של הקובץ הנבחר

en: &History...
he: היס&טוריה...

en: Shows the CVS history as reported by the server
he: הצגת היסטוריית ה־CVS כפי שהשרת מדווח עליה

en: &Unfold File Tree
he: ה&רחב עץ קבצים

en: Opens all branches of the file tree
he: פתיחת כל הענפים של עץ הקבצים

en: &Fold File Tree
he: &צמצם עץ קבצים

en: Closes all branches of the file tree
he: סגירת כל הענפים של עץ הקבצים

en: &Tag/Branch...
he: &תיוג\פיצול...

en: Creates a tag or branch for the selected files
he: יצירת תגית או ענף עבור הקבצים הנבחרים

en: &Delete Tag...
he: &מחיקת תגית...

en: Deletes a tag from the selected files
he: מחיקת תגית מהקבצים הנבחרים

en: &Update to Tag/Date...
he: עי&דכון לתגית\תאריך...

en: Updates the selected files to a given tag, branch or date
he: עידכון הקבצים הנבחרים לתגית, ענף או תאריך נתונים

en: Update to &HEAD
he: עד&כן ל־HEAD

en: Updates the selected files to the HEAD revision
he: עידכון הקבצים הנבחרים לגירסת ה־HEAD

en: &Merge...
he: מי&זוג...

en: Merges a branch or a set of modifications into the selected files
he: מיזוג ענף או שורת שינויים לתוך הקבצים הנבחרים

en: &Add Watch...
he: &הוספת מעקב...

en: Adds a watch for the selected files
he: הוספת מעקב לקבצים הנבחרים

en: &Remove Watch...
he: ה&סרת מעקב...

en: Removes a watch from the selected files
he: הסרת מעקב מהקבצים הנבחרים

en: Show &Watchers
he: ה&צג עוקבים

en: Shows the watchers of the selected files
he: הצגת העוקבים אחר הקבצים הנבחרים

en: Ed&it Files
he: &ערוך קבצים

en: Edits (cvs edit) the selected files
he: עריכת (cvs edit) הקבצים הנבחרים

en: U&nedit Files
he: &בטל עריכת קבצים

en: Unedits (cvs unedit) the selected files
he: ביטול עריכת (cvs unedit) הקבצים הנבחרים

en: Show &Editors
he: הצ&ג עורכים

en: Shows the editors of the selected files
he: הצגת העורכים של הקבצים הנבחרים

en: &Lock Files
he: &נעל קבצים

en: Unl&ock Files
he: בט&ל נעילת קבצים

en: Unlocks the selected files
he: ביטול נעילת הקבצים הנבחרים

en: Creates a patch from the modifications in your sandbox
he: יצירת טלאי מתוך השינויים שבארגז החול שלך

en: &Checkout...
he: &משיכה...

en: Allows you to checkout a module from a repository
he: מאפשר לך למשוך מודול מהמאגר

en: &Import...
he: &ייבוא...

en: Allows you to import a module into a repository
he: מאפשר לך לייבא מודול לתוך המאגר

en: &Repositories...
he: מ&אגרים...

en: Configures a list of repositories you regularly use
he: הגדרת רשימה של מאגרים שאתה משתמש בהם בקביעות

en: Hide All &Files
he: ה&סתר את כל הקבצים

en: Hide Removed Files
he: הסתר קבצים שהוסרו

en: Determines whether removed files are hidden
he: קובע אם קבצים שהוסרו יוסתרו

en: Hide Non-CVS Files
he: הסתר קבצים שאינם של ה־CVS

en: Determines whether files not in CVS are hidden
he: קובע האם קבצים שאינם ב־CVS יוסתרו

en: &Update Recursively
he: &עדכן רקורסיבית

en: Determines whether updates are recursive
he: קובע האם עידכונים הינם רקורסיביים

en: C&ommit && Remove Recursively
he: ש&לח והסר רקורסיבית

en: Determines whether commits and removes are recursive
he: קובע האם שליחות והסרות הינן רקורסיביות

en: Do cvs &edit Automatically When Necessary
he: בצע עריכ&ת cvs אוטומטית בעת הצורך

en: Determines whether automatic cvs editing is active
he: קובע האם עריכת cvs אוטומטית פעילה

en: Configure Cervisia...
he: הגדרות Cervisia...

en: Allows you to configure the Cervisia KPart
he: מאפשר לך להגדיר את רכיב ה־KPart של Cervisia

en: CVS &Manual
he: ה&מדריך ל־CVS

en: Opens the help browser with the CVS documentation
he: פתיחת דפדפן העזרה עם התיעוד של CVS

en: A CVS frontend
he: ממשק ל־CVS

en: Documentation
he: תיעוד

en: Open Sandbox
he: פתיחת ארגז חול

en: CVS Edit
he: עריכת CVS

en: CVS Diff
he: הבדלי CVS

en: Could not open file for writing.
he: אין אפשרות לפתוח את הקובץ לכתיבה.

en: The revision looks invalid.
he: הגירסה נראית לא תקפה.

en: This is the first revision of the branch.
he: זו הגירסה הראשונה של הענף.

en: Invoking help on CVS
he: מפעיל את העזרה של CVS

en: Done
he: הושלם

en: This is not a CVS folder.
    If you did not intend to use Cervisia, you can switch view modes within Konqueror.
he: זו אינה ספריית CVS.
    אם לא התכוונת להשתמש ב Cervisia, באפשרותך להחליף מצבי תצוגה ב־Konqueror.

note: i18n: ectx: label, entry, group (General)
en: Delay (ms) until the progress dialog appears.
he: &פרק זמן אחריו יופיע דו־שיח התקדמות (באלפיות שנייה):

en: The Cervisia library could not be loaded.
he: לא ניתן לטעון את ספריית Cervisia

en: Allows you to configure the toolbar
he: מאפשר לך לקבוע את הגדרות סרגל הכלים

en: Allows you to customize the keybindings
he: מאפשר לך להתאים אישית את קיצורי המקשים

en: Exits Cervisia
he: יציאה מ־Cervisia

note: i18n: ectx: Menu (advanced)
en: &Advanced
he: מתק&דם

note: i18n: ectx: Menu (repository)
en: &Repository
he: מ&אגר

en: Edit ChangeLog
he: עריכת ChangeLog

en: The ChangeLog file could not be written.
he: אין אפשרות לכתוב את קובץ ה־ChangeLog.

en: A ChangeLog file does not exist. Create one?
he: לא קיים קובץ ChangeLog. האם ליצור קובץ כזה?

en: Create
he: צור

en: The ChangeLog file could not be read.
he: אין אפשרות לקרוא את קובץ ה־ChangeLog.

en: CVS Checkout
he: משיכה מ־CVS

en: CVS Import
he: ייבוא ל־CVS

en: &Module:
he: מו&דול:

en: Fetch &List
he: הורד &רשימה

en: &Branch tag:
he: &תגית ענף:

en: &Vendor tag:
he: &תגית ספק:

en: &Release tag:
he: תגית &גירסה:

en: &Ignore files:
he: &התעלם מקבצים:

en: &Comment:
he: ה&ערה:

en: Import as &binaries
he: ייבא &כבינריים

en: Please specify a module name.
he: יש לציין שם מודול.

en: Please specify a vendor tag and a release tag.
he: יש לציין תגית יצרן ותגית גירסה.

en: Tags must start with a letter and may contain
    letters, digits and the characters '-' and '_'.
he: תגיות חייבות להתחיל באות ויכולות להכיל
    אותיות, ספרות והתווים "-" ו־"_".

en: CVS Remote Log
he: הסרה מ־CVS

en: CVS Commit
he: שליחה ל־CVS

en: &Diff
he: &הבדלים

en: Commit the following &files:
he: &שלח את הקבצים הבאים:

en: Older &messages:
he: &הודעות ישנות:

en: &Log message:
he: הודעת &רישום:

en: Current
he: נוכחית

en: Synchronize scroll bars
he: סנכרן פסי גלילה

en: CVS Diff: %1
he: הבדלי CVS: %1

en: Revision
he: גירסה

en: %1 of %2
he: %1 מתוך %2

en: Locally Modified
he: שונה מקומית

en: Locally Added
he: התווסף מקומית

en: Locally Removed
he: הוסר מקומית

en: Needs Update
he: זקוק לעידכון

en: Needs Patch
he: זקוק לטלאי

en: Needs Merge
he: זקוק למיזוג

en: Conflict
he: התנגשות.

en: Updated
he: עודכן

en: Patched
he: עם טלאי

en: Removed
he: הוסר

en: Not in CVS
he: לא ב־CVS

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Commit, Modified
he: שלח, שונו

en: Commit, Added
he: שלח, הוספו

en: Commit, Removed
he: שלח, הוסרו

en: Checkout
he: משוך

en: Tag
he: תגית

en: Date
he: תאריך

en: Event
he: אירוע

en: Author
he: כותב

en: Revision
he: גירסה

en: Show c&ommit events
he: הצג אירועי &שליחה

en: Show ch&eckout events
he: הצג אירועי &משיכה

en: Show &tag events
he: הצג אירועי &תיוג

en: Show &other events
he: הצג אירועים א&חרים

en: Only &user:
he: &רק משתמש:

en: CVS History
he: היסטוריית CVS

en: Tag
he: תגית

en: Release
he: גירסה

en: Update, Deleted
he: עידכון, נמחקו

en: Update, Copied
he: עידכון, הועתקו

en: Update, Merged
he: עידכון, מוזגו

en: Update, Conflict
he: עידכון, התנגשות

en: Unknown
he: לא ידוע

en: &Tree
he: &עץ

en: &List
he: &רשימה

en: Revision A:
he: גירסה A:

en: Revision B:
he: גירסה B:

en: Select by tag:
he: בחר לפי תגית:

en: Author:
he: כותב:

en: Date:
he: תאריך:

en: Comment/Tags:
he: הערה\תגיות:

en: This revision is used when you click Annotate.
    It is also used as the first item of a Diff operation.
he: בגירסה זו נעשה שימוש כאשר אתה לוחץ על הערה.
    נעשה בה שימוש גם בתור הפריט הראשון של פעולת Diff.

en: This revision is used as the second item of a Diff operation.
he: בגירסה זו נעשה שימוש בתור הפריט השני של פעולת Diff.

en: Create Patch...
he: צור טלאי...

en: CVS Log: %1
he: רישום CVS: %1

en: CVS Log
he: רישום CVS

en:  (Branchpoint)
he:  (נקודת הסתעפות)

en: Please select revision A or B first.
he: בחר תחילה את גרסה A או B.

en: View File
he: הצג קובץ

en: Branchpoint
he: נקודת הסתעפות

en: On Branch
he: בענף

en: Branch
he: ענף

en: Comment
he: הערה

en: Tags
he: תגיות

en: revision %1
he: גרסה %1

en: The sandbox to be loaded
he: ארגז חול לטעינה

en: CVS Merge
he: מיזוג CVS

en: Merge from &branch:
he: &מזג מתוך ענף:

en: Merge &modifications:
he: מזג &שינויים:

en: between tag:
he: בין תגית:

en: and tag:
he: לבין תגית:

en: Fetch L&ist
he: הור&ד רשימה

en: CVS Status
he: מצב CVS

en: Context
he: תוכן

en: Normal
he: רגיל

en: Output Format
he: צורת פלט

en: &Number of context lines:
he: מספר &שורות הקשר בדו־שיח ההבדלים:

en: Ignore added or removed empty lines
he: התעלם משורות ריקות חדשות או נמחקות

en: Ignore changes in the amount of whitespace
he: התעלם משינויים בכמות הרווחים

en: Ignore all whitespace
he: התעלם מרווחים

en: Ignore changes in case
he: התעלם בשינויים באותיות רישיות

en: Ignore Options
he: אפשרויות התעלמות

en: [Exited with status %1]
he: [יציאה עם מצב %1]

en: [Finished]
he: [הושלם]

en: [Aborted]
he: [בוטל]

en: Logged in
he: מחובר

en: Not logged in
he: לא מחובר

en: No login required
he: אין צורך בהתחברות

en: Configure Access to Repositories
he: הגדרות גישה למאגרים

en: Repository
he: מאגר

en: Method
he: שיטה

en: Compression
he: דחיסה

en: Status
he: מצב

en: Login...
he: כניסה למערכת...

en: This repository is already known.
he: המאגר כבר ידוע.

en: Login failed.
he: כניסה נכשלה.

en: CVS Logout
he: יציאה מ־CVS

en: Your version (A):
he: הגירסה שלך (A):

en: Other version (B):
he: הגירסה האחרת (B):

en: Merged version:
he: הגירסה הממוזגת:

en: CVS Resolve: %1
he: פיתרון CVS: %1

en: %1 conflicts
he: %1 התנגשויות

en: Configure Cervisia
he: הגדרות Cervisia

en: General
he: כללי

en: &User name for the change log editor:
he: &שם משתמש עבור עורך רשימת השינויים:

en: &Path to CVS executable, or 'cvs':
he: נתיב לתוכנית cvs או פשוט "cvs":

en: Diff Viewer
he: מציג diff

en: &Number of context lines in diff dialog:
he: מספר &שורות הקשר בדו־שיח ההבדלים:

en: Additional &options for cvs diff:
he: אפשרויות &נוספות עבור cvs diff:

en: Tab &width in diff dialog:
he: רוחב &טאב בדו־שיח ההבדלים:

en: External diff &frontend:
he: ממשק diff &חיצוני:

en: When opening a sandbox from a &remote repository,
    start a File->Status command automatically
he: בעת &פתיחת ארגז חול ממאגר מרוחק,
    התחל פקודת קובץ->מצב באופן אוטומטי.

en: When opening a sandbox from a &local repository,
    start a File->Status command automatically
he: בעת פתיחת אר&גז חול ממאגר מקומי,
    התחל פקודת קובץ->מצב באופן אוטומטי.

en: Advanced
he: מתקדם

en: Font for &Protocol Window...
he: &גופן עבור חלון הפרוטוקול...

en: Font for A&nnotate View...
he: גופן &עבור תצוגת ההערה...

en: Font for D&iff View...
he: גופן עבור תצוגת ההב&דלים...

en: Font for ChangeLog View...
he: גופן &עבור תצוגת ה־ChangeLog...

en: Colors
he: צבעים

en: Conflict:
he: התנגשות:

en: Diff change:
he: שינוי ב־diff:

en: Local change:
he: שינוי מקומי:

en: Diff insertion:
he: הוספה ב־diff:

en: Remote change:
he: שינוי מרוחק:

en: Diff deletion:
he: מחיקה ב־diff:

en: Split main window &horizontally
he: &פצל את החלון הראשי אופקית

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, timeoutLbl)
en: &Timeout after which a progress dialog appears (in ms):
he: &פרק זמן אחריו יופיע דו־שיח התקדמות (באלפיות שנייה):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, compressionLbl)
en: Default compression &level:
he: רמת &דחיסה ברירת מחדל:

en: CVS Delete Tag
he: מחיקת תגית CVS

en: CVS Tag
he: תגית CVS

en: &Name of tag:
he: &שם התגית:

en: Create &branch with this tag
he: &צור ענף עם תגית זו

en: &Force tag creation even if tag already exists
he: אלץ יצירת &תגית גם אם התגית כבר קיימת

en: You must define a tag name.
he: יש להגדיר שם תגית.

en: Tag must start with a letter and may contain letters, digits and the characters '-' and '_'.
he: התגית חייבת להתחיל באות ויכולה להכיל אותיות, ספרות והתווים "-" ו־"_".

en: CVS Update
he: עידכון CVS

en: Update to &branch:
he: עדכן ל&ענף:

en: Update to &tag:
he: עדכן ל&תגית:

en: Update to &date ('yyyy-mm-dd'):
he: עדכן &לתאריך ("yyyy-mm-dd"):

en: File Name
he: שם קובץ

en: Tag/Date
he: תגית\תאריך

en: Timestamp
he: חותמת זמן

en: CVS Watch Add
he: הוספת מעקב CVS

en: CVS Watch Remove
he: הסרת מעקב CVS

en: Add watches for the following events:
he: הוסף מעקבים לאירועים הבאים:

en: Remove watches for the following events:
he: הסר מעקבים מהאירועים הבאים:

en: &All
he: &הכל

en: &Only:
he: &רק:

en: &Commits
he: &שליחות

en: &Edits
he: &עריכות

en: &Unedits
he: בי&טולי עריכות

en: CVS Watchers
he: הצג עוקבים

en: Watcher
he: עוקב

en: Unedit
he: ביטול עריכה

en: Commit
he: שליחה
