cervisia 0 - en to hr translation catalogue (71 entries)

en: Add the following files to the repository:
hr: Dodaj sljedeće datoteke u spremište:

en: Add the following binary files to the repository:
hr: Dodaj sljedeće binarne datoteke u spremište:

en: Add Repository
hr: Dodaj spremište

en: &Commit...
hr: &Pošalji …

en: &Add to Repository...
hr: &Dodaj u spremište …

en: Adds (cvs add) the selected files to the repository
hr: Dodaje (cvs add) označene datoteke u spremište

en: Add &Binary...
hr: Dodaj &binarni …

en: Adds (cvs -kb add) the selected files as binaries to the repository
hr: Dodaje (cvs -kb add) označene datoteke kao binarne u skladište

en: Rever&t
hr: &Povrat

en: &History...
hr: &Povijest …

en: &Merge...
hr: &Spoji …

en: &Add Watch...
hr: &Dodaj nadzor …

en: Adds a watch for the selected files
hr: Dodaje pogled za označene datoteke

en: Allows you to checkout a module from a repository
hr: Dozvoljava vam provjeravanje modula iz spremišta

en: &Import...
hr: &Nova poruka …

en: Allows you to import a module into a repository
hr: Dozvoljava vam uvoz modula u spremište

en: Allows you to configure the Cervisia KPart
hr: Omogućava vam podešavanje KPart Cervisia

en: A CVS frontend
hr: Grafičko sučelje za CVS

en: Maintainer
hr: Koordinator

en: Developer
hr: Programer

en: Could not open file for writing.
hr: Nisam mogao otvoriti datoteku za pisanje.

en: Done
hr: Gotovo

en: Allows you to configure the toolbar
hr: Omogućava vam podešavanje vrpce s alatima

en: Allows you to customize the keybindings
hr: Omogućava vam prilagođavanje kratice na tipkovnici

note: i18n: ectx: Menu (advanced)
en: &Advanced
hr: &Napredno

en: A ChangeLog file does not exist. Create one?
hr: ChangeLog datoteka ne postoji. Da li da ju stvorim?

en: Create
hr: Stvori

en: &Module:
hr: Modul:

en: Working &folder:
hr: &Radni direktorij:

en: &Vendor tag:
hr: Proizvođač:

en: &Comment:
hr: &Komentar:

en: &Diff
hr: Razlika

en: Commit the following &files:
hr: &Predaj sljedeće datoteke:

en: &Log message:
hr: Poruke:

en: Current
hr: Trenutno

en: %1 of %2
hr: %1 od %2

en: Conflict
hr: Konflikt

en: Updated
hr: Ažurirano

en: Removed
hr: Uklonjeno

en: Not in CVS
hr: Nije u CVS-u

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: Tag
hr: Oznaka

en: Date
hr: Datum

en: Event
hr: Događaj

en: Author
hr: Autor

en: Revision
hr: Revizija

en: &Tree
hr: S&tablo

en: &List
hr: &Popis

en: Author:
hr: Autor:

en: Date:
hr: Datum:

en:  (Branchpoint)
hr: (Točka grananja)

en: View File
hr: Pogledaj datoteku

en: Branch
hr: Grana

en: Comment
hr: Komentar

en: Tags
hr: Tagovi

en: CVS Status
hr:  (Stanje)

en: [Aborted]
hr: [Obustavljeno]

en: Method
hr: Metoda

en: Compression
hr: Kompresija

en: Login...
hr: Korisnička oznaka …

en: Login failed.
hr: Neuspjela prijava.

en: %1 conflicts
hr: %1 konflikata

en: General
hr: Općenito

en: Additional &options for cvs diff:
hr: Dodatne &mogućnosti za cvs razlikovanje:

en: Advanced
hr: &Napredno

en: Colors
hr: Boje

en: File Name
hr: Ime datoteke

en: Timestamp
hr: Vremenska marka

en: Add watches for the following events:
hr: Dodaj poglede za sljedeće događaje:

en: &All
hr: &Sve

en: Commit
hr: Pošalji
