KDE 4.0 - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: ssh-askpass for the CVS D-Bus Service
hu: ssh-askpass a CVS D-Bus szolgáltatáshoz

en: Copyright (c) 2003 Christian Loose
hu: Copyright (c) Christian Loose, 2003.

en: prompt
hu: bekérés

en: Please type in your password below.
hu: Adja meg a jelszót az alábbi mezőben.

en: Repository:
hu: Adatraktár:

en: You have to set a local working copy directory before you can use this function!
hu: A függvény használata előtt be kell állítani a helyi munkakönytárat.

en: There is already a job running
hu: Már fut egy feladat

en: CVS D-Bus service
hu: CVS D-Bus szolgáltatás

en: D-Bus service for CVS
hu: D-Bus szolgáltatás a CVS-hez

en: Copyright (c) 2002-2003 Christian Loose
hu: Copyright (c) Christian Loose, 2002-2003.

en: Developer
hu: Fejlesztő
