cvsservice - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Copyright (c) 2003 Christian Loose
is: Höfundarréttur (c) 2003 Christian Loose

en: prompt
is: staðfesta

en: Please type in your password below.
is: Vinsamlegast sláðu inn lykilorð þitt fyrir neðan.

en: Repository:
is: Geymsla:

en: You have to set a local working copy directory before you can use this function!
is: Þú þarft að ákveða möppu fyrir vinnuafrit þitt áður en þú getur notað þessa virkni!

en: There is already a job running
is: Það er þegar verk í gangi

en: Developer
is: Forritari
