cervisia - en to ka translation catalogue (118 entries)

en: Add to Ignore List
ka: იგნორის სიაში ჩამატება

en: Ignore File | Ignore %1 Files
ka[0]: ფაილის იგნორი
ka[1]: %1 ფაილის იგნორი

en: Cannot open file '%1' for writing.
ka: '%1'-ის ჩასაწერად გახსნის შეცდომა.

en: CVS Add
ka: CVS დამატება

en: CVS Add Binary
ka: CVS ბინარულის დამატება

en: CVS Remove
ka: CVS წაშლა

en: Add the following files to the repository:
ka: შემდეგი ფაილების რეპოზიტორიაში ჩამატება:

en: Add the following binary files to the repository:
ka: შემდეგი ბინარული ფაილების რეპოზიტორიაში ჩამატება:

en: Remove the following files from the repository:
ka: შემდეგი ფაილების რეპოზიტორიიდან წაშლა:

en: Add Repository
ka: რეპოზიტორიის დამატება

en: &Repository:
ka: &რეპოზიტორია:

en: Repository Settings
ka: რეპოზიტორიის მორგება

en: CVS Annotate: %1
ka: CVS ანოტაცია: %1

en: CVS Annotate
ka: CVS ანოტაცია

en: Go to Line...
ka: ხაზზე გადასვლა...

en: Find Prev
ka: წინას პოვნა

en: Find Next
ka: მომდევნოს მოძებნა

en: Search
ka: ძებნა

en: Go to Line
ka: ხაზზე გადასვლა

en: Go to line number:
ka: ხაზის ნომერზე გადასვლა:

en: &Update
ka: &განახლება

en: &Status
ka: &სტატუსი

en: &Edit
ka: &ჩასწორება

en: Reso&lve...
ka: ამოხსნა...

en: &Commit...
ka: &გადაცემა...

en: &Add to Repository...
ka: რეპოზიტორიაში &ჩამატება...

en: Add
ka: დამატება

en: Remove
ka: წაშლა

en: Rever&t
ka: &დაბრუნება

en: &Properties
ka: &თვისებები

en: Stop
ka: შეჩერება

en: Browse &Log...
ka: &ჟურნალის დათვალიერება...

en: &Annotate...
ka: &ანოტაცია...

en: &History...
ka: &ისტორია...

en: &Create...
ka: &შექმნა...

en: &Import...
ka: &შემოტანა...

en: A CVS frontend
ka: CVS-ის წინაბოლო

en: Maintainer
ka: წამყვანი პროგრამისტი

en: Developer
ka: პროგრამისტი

en: Documentation
ka: დოკუმენტაცია

en: Port to KDE Frameworks 5
ka: KDE Frameworks 5-ზე გადატანა

en: CVS Edit
ka: CVS ჩასწორება

en: CVS Diff
ka: CVS განსხვ

en: Could not open file for writing.
ka: ფაილის ჩასაწერად გახსნა შეუძლებელია.

en: Done
ka: დასრულდა

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
ka: &ფაილი

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
ka: &პარამეტრები

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
ka: &დახმარება

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
ka: ხელსაწყოთა მთავარი ზოლი

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
ka: &ნახვა

note: i18n: ectx: Menu (advanced)
en: &Advanced
ka: &დამატებითი

note: i18n: ectx: Menu (repository)
en: &Repository
ka: &რეპოზიტორია

en: Create
ka: შექმნა

en: &Module:
ka: &მოდული:

en: &Comment:
ka: &კომენტარი:

en: Current
ka: მიმდინარე

en: Repository:
ka: რეპოზიტორია:

en: %1 of %2
ka: %1-ი %2-დან

en: Needs Update
ka: ესაჭიროება განახლება

en: Up to Date
ka: განახლებულია

en: Conflict
ka: კონფლიქტი

en: Updated
ka: განახლდა

en: Removed
ka: ამოღებულია

en: Tag
ka: იარლიყი

en: Date
ka: თარიღი

en: Event
ka: მოვლენა

en: Author
ka: ავტორი

en: Revision
ka: რევიზია

en: File
ka: ფაილი

en: Tag
ka: ჭდე

en: Release
ka: რელიზი

en: Unknown
ka: უცნობი

en: Search:
ka: _ძებნა:

en: &Tree
ka: &ხე

en: &List
ka: &სია

en: CVS &Output
ka: CVS &გამოტანა

en: Revision A:
ka: რევიზია A:

en: Revision B:
ka: რევიზია B:

en: Select by tag:
ka: ჭდით არჩევა:

en: Author:
ka: ავტორი:

en: Date:
ka: თარიღი:

en: &Find
ka: &ძებნა

en: View File
ka: ფაილის ნახვა

en: Branch
ka: ბრენჩი

en: Comment
ka: კომენტარი

en: Tags
ka: ჭდეები

en: A file named "%1" already exists. Are you sure you want to overwrite it?
ka: ფაილი "%1" სახელით უკვე არსებობს. შევცვალო?

en: Overwrite File?
ka: ჩავანაცვლო ფაილი?

en: Context
ka: კონტექსტი

en: Normal
ka: ნორმალური

en: Unified
ka: გაერთიანებული

en: Output Format
ka: გამოტანის ფორმატი

en: Clear
ka: გაწმენდა

en: Default
ka: სტანდარტული

en: Logged in
ka: შესული

en: Not logged in
ka: შესული არ ბრძანდებით

en: Repository
ka: საცავი

en: Method
ka: მეთოდი

en: Compression
ka: შეკუმშვა

en: Status
ka: სტატუსი

en: Add...
ka: დამატება...

en: Modify...
ka: ჩასწორება...

en: Logout
ka: გასვლა

en: %1 conflicts
ka: %1 კონფლიქტი

en: General
ka: საერთო

en: Advanced
ka: დამატებით

en: Appearance
ka: გარემოს იერსახე

en: Fonts
ka: შრიფტები

en: Colors
ka: ფერები

en: File Name
ka: ფაილის სახელი

en: Timestamp
ka: დროის შტამპი

en: &Only:
ka: &მხოლოდ:

en: &Commits
ka: &გადაცემები

en: &Edits
ka: &ჩასწორებები

en: &Unedits
ka: &ჩასწორების დაბრუნებები

en: Edit
ka: ჩასწორება

en: Unedit
ka: ჩასწორების დაბრუნება

en: Commit
ka: გადაცემა
