cervisia - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: ssh-askpass for the CVS D-Bus Service
ka: ssh-askpass-ი CVS D-Bus -სერვისისთვის

en: Please type in your password below.
ka: შეიყვანეთ თქვენი პაროლი.

en: Repository:
ka: რეპოზიტორია:

en: Enter password for repository %1.
ka: შეიყვანეთ პაროლი რეპოზიტორიისთვის %1.

en: There is already a job running
ka: დავალება უკვე გაშვებულია

en: CVS D-Bus service
ka: CVS D-Bus სერვისი

en: D-Bus service for CVS
ka: D-Bus -ის სერვისი CVS-სთვის

en: Developer
ka: პროგრამისტი
