cvsservice - en to km translation catalogue (11 entries)

en: ssh-askpass for the CVS D-Bus Service
km: ssh-askpass សម្រាប់​សេវា CVS D-Bus

en: Copyright (c) 2003 Christian Loose
km: រក្សា​សិទ្ធិ​ឆ្នាំ ២០០៣ ដោយ Christian Loose

en: prompt
km: ជូន​ដំណឹង

en: Please type in your password below.
km: សូម​វាយ​ក្នុង​ពាក្យ​សម្ងាត់​របស់​អ្នក​ខាងក្រោម ៖

en: Repository:
km: ឃ្លាំង ៖

en: You have to set a local working copy directory before you can use this function!
km: អ្នក​ត្រូវ​តែ​កំណត់​ថត​ច្បាប់​ចម្លង​ដែល​ធ្វើការ​មូលដ្ឋាន មុន​ពេល​អ្នក​អាច​ប្រើ​មុខងារ​នេះ!

en: There is already a job running
km: មាន​មុខងារ​កំពុង​រត់​រួច​ហើយ

en: CVS D-Bus service
km: សេវា CVS D-Bus

en: D-Bus service for CVS
km: សេវា D-Bus សម្រាប់ CVS

en: Copyright (c) 2002-2003 Christian Loose
km: រក្សា​សិទ្ធិ​ឆ្នាំ ២០០២-២០០៣ ដោយ Christian Loose

en: Developer
km: អ្នក​អភិវឌ្ឍន៍
