cervisia - en to lt translation catalogue (131 entries)

en: Add to Ignore List
lt: Pridėti į ignoruojamų sąrašą

en: Ignore File | Ignore %1 Files
lt[0]: Ignoruoti failą
lt[1]: Ignoruoti %1 failus
lt[2]: Ignoruoti %1 failų
lt[3]: Ignoruoti %1 failą

en: Cannot open file '%1' for writing.
lt: Negalima atidaryti failo „%1“ įrašymui.

en: CVS Add
lt: CVS pridėt

en: CVS Add Binary
lt: CVS pridėti dvejetainį

en: CVS Remove
lt: CVS pašalinti

en: Add Repository
lt: Pridėti saugyklą

en: &Repository:
lt: &Saugykla

en: Repository Settings
lt: Saugyklos nuostatos

en: Go to Line...
lt: Eiti į eilutę...

en: Find Prev
lt: Ieškoti atgal

en: Find Next
lt: Ieškoti kito

en: Search
lt: Ieškoti

en: Go to Line
lt: Eiti į eilutę

en: Go to line number:
lt: Eiti eilutės numerį:

en: &Update
lt: &Atnaujinti

en: &Status
lt: Bū&sena

en: &Edit
lt: &Keisti

en: &Commit...
lt: Į&kelti...

en: &Add to Repository...
lt: &Įdėti į saugyklą...

en: Add
lt: Pridėti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: &Properties
lt: &Savybės

en: Stop
lt: Stabdyti

en: &History...
lt: &Istorija...

en: &Merge...
lt: &Sujungti...

en: Ed&it Files
lt: &Keisti failus

en: Show &Editors
lt: Rodyti &redaktorius

en: &Lock Files
lt: &Užrakinti failus

en: Unl&ock Files
lt: &Atrakinti failus

en: Unlocks the selected files
lt: Atrakina pažymėtus failus

en: &Create...
lt: &Sukurti...

en: &Import...
lt: &Importuoti...

en: &Repositories...
lt: &Saugyklos...

en: Hide All &Files
lt: Slėpti visus &failus

en: Hide Unmodified Files
lt: Slėpti nepakeistus failus

en: Configure Cervisia...
lt: Konfigūruoti Cervisia...

en: CVS &Manual
lt: CVS ž&inynas

en: A CVS frontend
lt: CVS naudotojo sąsaja

en: Original author and former maintainer
lt: Pradinis autorius ir ankstesnis prižiūrėtojas

en: Maintainer
lt: Prižiūrėtojas

en: Developer
lt: Programuotojas

en: Documentation
lt: Dokumentacija

en: Could not open file for writing.
lt: Nepavyko atverti failo rašymui.

en: Done
lt: Atlikta

en: Exits Cervisia
lt: Išjungia Cervisia

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
lt: &Failas

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
lt: &Nuostatos

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
lt: &Pagalba

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
lt: Pagrindinė įrankinė

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
lt: &Rodymas

note: i18n: ectx: Menu (advanced)
en: &Advanced
lt: &Išsamiau

note: i18n: ectx: Menu (repository)
en: &Repository
lt: &Saugykla

en: Create
lt: Sukurti

en: &Module:
lt: &Modulis:

en: &Ignore files:
lt: &Ignoruoti failus:

en: &Comment:
lt: &Komentaras:

en: Older &messages:
lt: Senesni pranešimai:

en: &Log message:
lt: Žurnalo pranešimas:

en: Use log message &template
lt: Naudoti žurnalo pranešimų šabloną

en: Current
lt: Dabartines

en: %1 difference | %1 differences
lt[0]: %1 skirtumas
lt[1]: %1 skirtumai
lt[2]: %1 skirtumų
lt[3]: %1 skirtumas

en: Repository:
lt: Saugykla:

en: Revision
lt: Revizija

en: %1 of %2
lt: %1 iš %2

en: Delete
lt: Trinti

en: Insert
lt: Įterpti

en: Change
lt: Pakeisti

en: Edit With
lt: Redaguoti su

en: Needs Merge
lt: Reikia suliejimo

en: Conflict
lt: Konfliktas

en: Updated
lt: Atšviežintas

en: Not in CVS
lt: Ne CVS'e

en: Unknown
lt: Nežinoma

en: Tag
lt: Žymė

en: Date
lt: Data

en: Event
lt: Įvykis

en: Author
lt: Autorius

en: Revision
lt: Peržiūra

en: File
lt: Failas

en: CVS History
lt: CVS istorija

en: Tag
lt: Žymė

en: Release
lt: Išleidimas

en: &Tree
lt: &Medis

en: &List
lt: &Sąrašas

en: Revision A:
lt: Revizija A:

en: Revision B:
lt: Revizija B:

en: Author:
lt: Autorius:

en: Date:
lt: Data:

en: &Find
lt: &Ieškoti

en: CVS Log: %1
lt: CVS žurnalas: %1

en: CVS Log
lt: CVS žurnalas

en: View File
lt: Žiūrėti failą

en: Comment
lt: Komentaras

en: Tags
lt: Žymės

en: revision %1
lt: revizija %1

en: date: %1; author: %2
lt: data: %1; autorius: %2

en: CVS Status
lt: CVS būsena

en: Overwrite the file
lt: Perrašyti failą

en: A file named "%1" already exists. Are you sure you want to overwrite it?
lt: Failas pavadinimu „%1“ jau yra. Ar norite jį perrašyti?

en: Overwrite File?
lt: Perrašyti failą?

en: Context
lt: Kontekstas

en: Normal
lt: Normalus

en: Unified
lt: Unifikuotas

en: Output Format
lt: Išvesties formatas

en: Ignore added or removed empty lines
lt: Ignoruoti įdėtas arba pašalintas tuščias eilutes

en: Ignore changes in case
lt: Ignoruoti raidžių dydžio pokyčius

en: Clear
lt: Valyti

en: [Finished]
lt: [Atlikta]

en: [Aborted]
lt: [Nutrauka]

en: Default
lt: Numatytas

en: Repository
lt: Saugykla

en: Method
lt: Metodas

en: Compression
lt: Suspaudimas

en: Status
lt: Būsena

en: Logout
lt: Atsijungti

en: Your version (A):
lt: Jūsų versija (A):

en: Other version (B):
lt: Kita versija (B):

en: Merged version:
lt: Sujungta versija:

en: Configure Cervisia
lt: Konfigūruoti Cervisia

en: General
lt: Bendri

en: Advanced
lt: Išsamiau

en: Appearance
lt: Išvaizda

en: Fonts
lt: Šriftai

en: Colors
lt: Spalvos

en: Conflict:
lt: Konfliktas:

en: CVS Update
lt: CVS atnaujinimas

en: File Name
lt: Failo vardas

en: &All
lt: &Viską

en: Edit
lt: Keisti

en: Commit
lt: Įkelti (commit)
