cvsservice - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: prompt
lt: paklausti

en: Please type in your password below.
lt: Prašome žemiau įvesti savo slaptažodį.

en: Repository:
lt: Saugykla:

en: There is already a job running
lt: Jau yra vykdoma kita užduotis

en: CVS D-Bus service
lt: CVS D-Bus tarnyba

en: D-Bus service for CVS
lt: D-Bus tarnyba skirta CVS

en: Developer
lt: Programuotojas
