cervisia - en to lv translation catalogue (33 entries)

en: &History...
lv: &Vēsture...

en: &Merge...
lv: &Apvienot...

en: &Import...
lv: &Importēt...

en: Done
lv: Pabeigts

note: i18n: ectx: Menu (advanced)
en: &Advanced
lv: &Advancēts

en: Create
lv: Veidot

en: Current
lv: Tekošais

en: %1 of %2
lv: %1 no %2

en: Locally Modified
lv: Lokāli Modificēts

en: Locally Added
lv: Lokāli Pievienots

en: Locally Removed
lv: Lokāli Aizvākts

en: Conflict
lv: Konflikts

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Removed
lv: Aizvākts

en: Not in CVS
lv: Nav CVS

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Date
lv: Datums

en: Event
lv: Notikums

en: Author
lv: Autors

en: CVS History
lv: CVS Vēsture

en: &Tree
lv: &Koks

en: Author:
lv: Autors:

en: Date:
lv: Datums:

en: Comment
lv: Komentārs

en: CVS Status
lv: CVS Statuss

en: Logged in
lv: Pieteicies

en: Status
lv: Statuss

en: Login...
lv: Pieteikties...

en: %1 conflicts
lv: %1 konflikti

en: Configure Cervisia
lv: Konfigurēt Cervisia

en: General
lv: Pamata

en: Tag/Date
lv: Tags/Datums

en: &All
lv: &Visi
