cvsservice - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: ssh-askpass for the CVS D-Bus Service
lv: ssh-askpass CVS D-Bus servisam

en: Copyright (c) 2003 Christian Loose
lv: Autortiesības (c) 2003 Christian Loose

en: prompt
lv: pieprasījums

en: Please type in your password below.
lv: Lūdzu ievadiet paroli.

en: Repository:
lv: Repozitorijs:

en: You have to set a local working copy directory before you can use this function!
lv: Pirms lietot šo funkciju, vispirms jāizveido lokāla darba kopija!

en: There is already a job running
lv: Jau tek apstrādāts cits uzdevums

en: CVS D-Bus service
lv: CVS D-Bus serviss

en: D-Bus service for CVS
lv: CVS D-Bus serviss

en: Copyright (c) 2002-2003 Christian Loose
lv: Autortiesības (c) 2002-2003 Christian Loose

en: Developer
lv: Izstrādātājs
