cervisia - en to mai translation catalogue (62 entries)

en: Find Prev
mai: पछिला ढूँढू

en: Find Next
mai: अगिला खोजू

en: Search
mai: खोजू

en: Go to Line
mai: पंक्ति पर जाउ

en: &Update
mai: अद्यतन करु (&U)

en: &Status
mai: स्थिति (&S)

en: &Edit
mai: सँपादित करू (&E)

en: Add
mai: जोड़ू

en: Remove
mai: हटाबू

en: &Properties
mai: गुण (&P)

en: Stop
mai: रोकू

en: &Import...
mai: आयात करू... (&I)

en: Bernd Gehrmann
mai: बेर्न्द गेहर्मन

en: Maintainer
mai: अनुरक्षक

en: Developer
mai: डेवलपर

en: Documentation
mai: दस्ताबेजीकरण

en: Richard Moore
mai: रिचर्ड मूर

en: Done
mai: सम्पन्न

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
mai: फाइल (&F)

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
mai: जमावट (&S)

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
mai: मद्दति (&H)

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
mai: मुख्य अओजार पट्टी

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
mai: दृश्य (&V)

en: Create
mai: बनाबू

en: &Comment:
mai: टिप्पणीः (&C)

en: Current
mai: मोजुदा

en: %1 of %2
mai: %1 क' %2

en: Delete
mai: मेटाबू

en: Insert
mai: जोडू

en: Change
mai: बदलू

en: Conflict
mai: विरोध

en: Unknown
mai: अज्ञात

en: Tag
mai: टैग

en: Date
mai: दिनांक

en: Event
mai: घटना

en: Author
mai: लेखक

en: Revision
mai: पुनरीक्षण

en: File
mai: फाइल

en: Author:
mai: लेखक:

en: Date:
mai: दिनांक:

en: &Find
mai: ढूँढ़ू (&F)

en: Comment
mai: टिप्पणी

en: Tags
mai: टैगसभ

en: A file named "%1" already exists. Are you sure you want to overwrite it?
mai: फाइल नाम "%1"  पहिने सँ अस्तित्व मे अछि. की अहाँ एकर उप्पर मेटाकए लिखनाइ चाहब?

en: Overwrite File?
mai: फाइल केर उप्पर लिखू?

en: Context
mai: संदर्भ

en: Normal
mai: सामान्य

en: Clear
mai: खाली

en: Default
mai: मूलभूत

en: Not logged in
mai: लौगइन नहि अछि

en: Compression
mai: दबाव

en: Status
mai: स्थिति

en: Logout
mai: लाग आउट

en: General
mai: सामान्य

en: Advanced
mai: उन्नत

en: Appearance
mai: प्रकटन

en: Fonts
mai: फान्ट

en: Colors
mai: रँग

en: File Name
mai: फाइलक नाम

en: Timestamp
mai: टाइमस्टेंप

en: &All
mai: सभ (&A)

en: Edit
mai: संपादन
