cervisia - en to ms translation catalogue (19 entries)

en: Ignore File | Ignore %1 Files
ms[0]: Abai Fail
ms[1]: Abai %1 Fail

en: Cannot open file '%1' for writing.
ms: Tidak dapat membuka fail '%1' untuk menulis.

en: Developer
ms: Pemaju

en: Done
ms: Selesai

en: Create
ms: Cipta

en: Conflict
ms: Konflik

en: Date
ms: Tarikh

en: Event
ms: Acara

en: Release
ms: Keluaran

en: Author:
ms: Pengarang:

en: Date:
ms: Tarikh:

en: Comment
ms: Komen

en: Compression
ms: Mampatan

en: Logout
ms: Logkeluar

en: General
ms: Umum

en: Advanced
ms: Lanjutan

en: Colors
ms: Warna

en: CVS Watchers
ms: Pemerhati CVS

en: Commit
ms: Lakukan
