cervisia - en to ne translation catalogue (375 entries)

en: CVS Add
ne: CVS थप्नुहोस्

en: CVS Add Binary
ne: CVS र बाइनरी

en: CVS Remove
ne: CVS हटाउनुहोस्

en: Add the following files to the repository:
ne: भण्डारमा निम्न फाइल थप्नुहोस्:

en: Add the following binary files to the repository:
ne: भण्डारमा निम्न बाइनरी फाइल थप्नुहोस्:

en: Remove the following files from the repository:
ne: भण्डारबाट निम्न फाइल हटाउनुहोस्:

en: This will also remove the files from your local working copy.
ne: यसले पनि तपाईँको स्थानीय कार्य प्रतिबाट फाइल हटाउनेछ ।

en: Add Repository
ne: भण्डार थप्नुहोस्

en: &Repository:
ne: भण्डार:

en: Use remote &shell (only for :ext: repositories):
ne: टाढाको शेल प्रयोग गर्नुहोस् (ext: भण्डार: का लागि मात्र):

en: Invoke this program on the server side:
ne: सर्भर साइडमा यो कार्यक्रम आह्वान गर्नुहोस्:

en: Use different &compression level:
ne: फरक सङ्कुचन स्तर प्रयोग गर्नुहोस्:

en: Download cvsignore file from server
ne: सर्भरबाट cvsignore फाइल डाउनलोड गर्नुहोस्

en: Repository Settings
ne: भण्डार सेटिङ

en: CVS Annotate: %1
ne: CVS व्याख्या गर्नुहोस्: %1

en: CVS Annotate
ne: CVS व्याख्या गर्नुहोस्

en: Starting cvsservice failed with message:
ne: सन्देशसँगको cvsservice सुरुआत गर्न असफल:

en: This KPart is non-functional, because the cvs D-Bus service could not be started.
ne: यो केडीई भाग प्रकार्यात्मक बिहिन छ, किनभने cvs D-Bus सेवा सुरुआत गर्न सकेन ।

en: Remote CVS working folders are not supported.
ne: टाढाको CVS कार्य फोल्डर समर्थित छैनन् ।

en: You cannot change to a different folder while there is a running cvs job.
ne: cvs कार्य चलिराखेको समयमा तपाईँले फरक फोल्डरमा परिवर्तन गर्न सक्नुहुन्न ।

en: F - All files are hidden, the tree shows only folders
    N - All up-to-date files are hidden
    R - All removed files are hidden
ne: F - सबै फाइल लुकेका छन्, ट्रीले फोल्डरहरू मात्र देखाउँछ
    N - सबै अद्यावधिक फाइल लुकेका छन्
    R - हटाइएका सबै फाइल लुकेका छन्

en: Opens a CVS working folder in the main window
ne: मूख्य सञ्झ्यालमा CVS कार्य फोल्डर खोल्दछ

en: Recent Sandboxes
ne: हालैका स्यान्डबाकसहरू

en: &Insert ChangeLog Entry...
ne: ChangeLog प्रविष्टि घुसाउनुहोस्...

en: Inserts a new intro into the file ChangeLog in the toplevel folder
ne: माथिल्लो स्तरको फोल्डरको फाइल ChangeLog मा एउटा नयाँ intro घुसाउँदछ

en: &Update
ne: अद्यावधिक गर्नुहोस्

en: Updates (cvs update) the selected files and folders
ne: चयन गरिएका फाइल र फोल्डर अद्यावधिक (cvs update) गर्दछ

en: &Status
ne: वस्तुस्थिति

en: Updates the status (cvs -n update) of the selected files and folders
ne: चयन गरिएका फाइल र फोल्डरको वस्तुस्थिति अद्यावधिक (cvs -n update) गर्छ

en: &Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Opens the marked file for editing
ne: सम्पादनका लागि चिनो लगाइएका फाइल खोल्दछ

en: Reso&lve...
ne: समाधान गर्नुहोस्...

en: Opens the resolve dialog with the selected file
ne: चयन गरिएका फाइलसँग समाधान संवाद खोल्दछ

en: &Commit...
ne: कमिट गर्नुहोस्...

en: Commits the selected files
ne: चयन गरिएका फाइल कमिट गर्दछ

en: &Add to Repository...
ne: भण्डारमा थप्नुहोस्...

en: Adds (cvs add) the selected files to the repository
ne: चयन गरिएका फाइललाई भण्डारमा (cvs add) थप्दछ

en: Add &Binary...
ne: बाइनरी थप्नुहोस्...

en: Adds (cvs -kb add) the selected files as binaries to the repository
ne: चयन गरिएका फाइललाई बाइनरी फाइलका रुपमा भण्डारमा (cvs -kb add) थप्दछ

en: &Remove From Repository...
ne: भण्डारबाट हटाउनुहोस्...

en: Removes (cvs remove) the selected files from the repository
ne: चयन गरिएका फाइललाई भण्डारबाट (cvs remove) हटाउँदछ

en: Rever&t
ne: पछाडि फर्कनुहोस्

en: Reverts (cvs update -C) the selected files (only cvs 1.11)
ne: चयन गरिएका फाइलहरू (only cvs 1.11) लाई फर्काउँछ (cvs update -C)

en: &Properties
ne: गुणहरू

en: Stop
ne: रोक्नुहोस्

en: Stops any running sub-processes
ne: चलिराखेका कुनै पनि उप- प्रक्रियालाई रोक्दछ

en: Browse &Log...
ne: लग ब्राउज गर्नुहोस्...

en: Shows the revision tree of the selected file
ne: चयन गरिएका फाइलको संसोधन ट्री देखाउँछ

en: Browse Multi-File Log...
ne: बहु- फाइल लग ब्राउज गर्नुहोस्...

en: &Annotate...
ne: ब्याख्या गर्नुहोस्...

en: Shows a blame-annotated view of the selected file
ne: चयन गरिएका फाइलको दोष- ब्याख्या गर्ने दृश्य देखाउँछ

en: &Difference to Repository (BASE)...
ne: भण्डारमा भिन्नता (BASE)...

en: Shows the differences of the selected file to the checked out version (tag BASE)
ne: जाँच गरिएको संस्करणमा (tag BASE) चयन गरिएका फाइलको भिन्नता देखाउँछ

en: Difference to Repository (HEAD)...
ne: भण्डारमा भिन्नता (HEAD)...

en: Shows the differences of the selected file to the newest version in the repository (tag HEAD)
ne: भण्डारको सबै भन्दा नयाँ संस्करणमा चयन गरिएका फाइलको भिन्नता देखाउँछ (tag HEAD)

en: Last &Change...
ne: अन्तिम परिवर्तन...

en: Shows the differences between the last two revisions of the selected file
ne: चयन गरिएका फाइलको अन्तिम दुई संसोधन बीचमा भिन्नता देखाउँछ

en: &History...
ne: इतिहास...

en: Shows the CVS history as reported by the server
ne: सर्भरद्वारा प्रतिवेदन गरिए अनुरुपका CVS इतिहास देखाउँछ

en: &Unfold File Tree
ne: अनफोल्ड फाइल ट्री

en: Opens all branches of the file tree
ne: फाइल ट्रीका सबै शाखा खोल्दछ

en: &Fold File Tree
ne: फोल्ड फाइल ट्री

en: Closes all branches of the file tree
ne: फाइल ट्रीका सबै शाखा बन्द गर्दछ

en: &Tag/Branch...
ne: ट्याग/शाखा...

en: Creates a tag or branch for the selected files
ne: चयन गरिएका फाइलका लागि ट्याग वा शाखा सिर्जना गर्दछ

en: &Delete Tag...
ne: ट्याग मेट्नुहोस्...

en: Deletes a tag from the selected files
ne: चयन गरिएका फाइलबाट ट्याग मेट्दछ

en: &Update to Tag/Date...
ne: ट्याग/मितिलाई अद्यावधिक गर्नुहोस्...

en: Updates the selected files to a given tag, branch or date
ne: चयन गरिएको फाइललाई दिएको ट्याग, शाखा वा मितिमा अद्यावधिक गर्दछ

en: Update to &HEAD
ne: HEAD मा अद्यावधिक गर्छ

en: Updates the selected files to the HEAD revision
ne: चयन गरिएका फाइल HEAD संसोधनमा अद्यावधिक गर्दछ

en: &Merge...
ne: गाभ्नुहोस्...

en: Merges a branch or a set of modifications into the selected files
ne: चयन गरिएका फाइलमा परिमार्जनहरूको शाखा वा सेट गाभ्दछ

en: &Add Watch...
ne: घडी थप्नुहोस्...

en: Adds a watch for the selected files
ne: चयन गरिएका फाइलका लागि घडी थप्दछ

en: &Remove Watch...
ne: घडी हटाउनुहोस्...

en: Removes a watch from the selected files
ne: चयन गरिएका फाइलबाट घडी हटाउँदछ

en: Show &Watchers
ne: दर्शक देखाउनुहोस्

en: Shows the watchers of the selected files
ne: चयन गरिएका फाइलका दर्शक देखाउँदछ

en: Ed&it Files
ne: फाइल सम्पादन गर्नुहोस्

en: Edits (cvs edit) the selected files
ne: चयन गरिएका फाइलहरू सम्पादन (cvs edit) गर्दछ

en: U&nedit Files
ne: फाइल सम्पादन नगर्नुहोस्

en: Unedits (cvs unedit) the selected files
ne: चयन गरिएका फाइलहरू सम्पादन (cvs unedit) गर्दैन

en: Show &Editors
ne: सम्पादक देखाउनुहोस्

en: Shows the editors of the selected files
ne: चयन गरिएका फाइलका सम्पादक देखाउँदछ

en: &Lock Files
ne: फाइलहरूमा ताल्चा लगाउनुहोस्

en: Locks the selected files, so that others cannot modify them
ne: चयन गरिएका फाइलहरूमा ताल्चा लगाउँदछ, ताकि अन्यले तिनीहरू परिमार्जन गर्न सक्दैनन्

en: Unl&ock Files
ne: फाइललाई ताल्चाबाट हटाउनुहोस्

en: Unlocks the selected files
ne: चयन गरिएका फाइललाई ताल्चाबाट हटाउँदछ

en: Create &Patch Against Repository...
ne: भण्डारका विरुद्धमा प्याच सिर्जना गर्नुहोस्...

en: Creates a patch from the modifications in your sandbox
ne: परिमार्जन गरेर तपाईँको स्यान्डबाकसमा प्याच सिर्जना गर्दछ

en: &Create...
ne: सिर्जना गर्नुहोस्...

en: &Checkout...
ne: जाँच गर्नुहोस्...

en: Allows you to checkout a module from a repository
ne: तपाईँलाई भण्डारबाट मोड्युल जाँच गर्न अनुमति दिन्छ

en: &Import...
ne: आयात गर्नुहोस्...

en: Allows you to import a module into a repository
ne: तपाईँलाई भण्डारमा मोड्युल आयात गर्न अनुमति दिन्छ

en: &Repositories...
ne: भण्डारहरू...

en: Configures a list of repositories you regularly use
ne: तपाईँले नियमित प्रयोग गरेका भण्डारको सूची कन्फिगर गर्दछ

en: Hide All &Files
ne: सबै फाइल लुकाउनुहोस्

en: Determines whether only folders are shown
ne: फोल्डर मात्र देखिएका छन् वा छैनन् निर्धारण गर्दछ

en: Hide Unmodified Files
ne: अपरिमार्जित फाइल लुकाउनुहोस्

en: Determines whether files with status up-to-date or unknown are hidden
ne: वस्तुस्थितिसँग फाइललाई अद्यावधिक गर्ने वा अज्ञात फाइललाई लुकाउने निर्धारण गर्दछ

en: Hide Removed Files
ne: हटाइएका फाइल लुकाउनुहोस्

en: Determines whether removed files are hidden
ne: हटाइएका फाइल लुकेका छन् वा छैनन् निर्धारण गर्दछ

en: Hide Non-CVS Files
ne: CVS बिहीन फाइल लुकाउनुहोस्

en: Determines whether files not in CVS are hidden
ne: CVS मा नभएका फाइल लुकेका छन् या छैनन् निर्धारण गर्दछ

en: Hide Empty Folders
ne: खाली फोल्डर लुकाउनुहोस्

en: Determines whether folders without visible entries are hidden
ne: दृश्यात्मक प्रविष्टि नभएका फोल्डरहरू लुकेका छन् या छैनन् निर्धारण गर्दछ

en: Create &Folders on Update
ne: अद्यावधिक गर्दा फोल्डर सिर्जना गर्नुहोस्

en: Determines whether updates create folders
ne: अद्यावधिक गर्दा फोल्डर सिर्जना हुन्छ या हुदैन निर्धारण गर्दछ

en: &Prune Empty Folders on Update
ne: अद्यावधिक गर्दा खाली फोल्डर काँटछाँट गर्दछ

en: Determines whether updates remove empty folders
ne: अद्यावधिक गर्दा खाली फोल्डर हटाउँदछ वा हटाउदैन निर्धारण गर्दछ

en: &Update Recursively
ne: पुनरावृतिक रुपमा अद्यावधिक गर्नुहोस्

en: Determines whether updates are recursive
ne: अद्यावधिक पुनरावृतिक छन् या छैनन् निर्धारण गर्दछ

en: C&ommit && Remove Recursively
ne: पुनरावृतिक रुपमा कमिट गर्नुहोस् र हटाउनुहोस्

en: Determines whether commits and removes are recursive
ne: कमिट र हटाउने कार्य पुनरावृतिक छन् या छैनन् निर्धारण गर्दछ

en: Do cvs &edit Automatically When Necessary
ne: आवश्यक हुँदा स्वचालित रुपमा cvs edit गर्नुहोस्

en: Determines whether automatic cvs editing is active
ne: स्चालित cvs editing सक्रिय छ या छैन निर्धारण गर्दछ

en: Configure Cervisia...
ne: Cervisia कन्फिगर गर्नुहोस्...

en: Allows you to configure the Cervisia KPart
ne: Cervisia केडीई भाग कन्फिगर गर्न तपाईँलाई अनुमति दिन्छ

en: CVS &Manual
ne: CVS म्यानुअल

en: Opens the help browser with the CVS documentation
ne: CVS मिसिलिकरणसँग मद्दत ब्राउजर खोल्दछ

en: Unfold Folder
ne: फोल्डर अनफोल्ड गर्नुहोस्

en: Cervisia Part
ne: Cervisia भाग

en: A CVS frontend
ne: CVS फ्रन्टइन्ड

en: Bernd Gehrmann
ne: बर्न्ड गेहर्म्यान

en: Original author and former maintainer
ne: मौलिक लेखक तथा अघिल्लो सम्भारकर्ता

en: Christian Loose
ne: क्रिस्टियन लूज

en: Maintainer
ne: सम्भारकर्ता

en: André Wöbbeking
ne: एन्ड्रे वोब्बेकिङ्ग

en: Developer
ne: विकासकर्ता

en: Carlos Woelz
ne: कार्लोस वोएल्ज

en: Documentation
ne: मिसिलिकरण

en: Richard Moore
ne: रिचार्ड मोरे

en: Conversion to KPart
ne: केडीई भागमा रुपान्तरण

en: Laurent Montel
ne: लाउरेन्ट मोन्टेल

en: Conversion to D-Bus
ne: D-Bus मा रुपान्तरण

en: Open Sandbox
ne: स्यान्डबाकस खिल्नुहोस्

en: CVS Edit
ne: CVS सम्पादन गर्नुहोस्

en: Could not open file for writing.
ne: लेख्नका लागि फाइल खोल्न सकेन ।

en: The revision looks invalid.
ne: संसोधन अवैध देखिन्छ ।

en: This is the first revision of the branch.
ne: यो शाखाको पहिलो संसोधन हो ।

en: Invoking help on CVS
ne: CVS मा मद्दत आह्वान गर्दै

en: Done
ne: समाप्त

en: A CVS commit to repository %1 is done
ne: भण्डार %1 का लागि CVS commit गरियो

en: This is not a CVS folder.
    If you did not intend to use Cervisia, you can switch view modes within Konqueror.
ne: यो CVS फोल्डर होइन ।
    यदि तपाईँले Cervisia प्रयोग गर्ने चाहाना नगरेमा, कन्क्वेररको दृश्य मोड स्विच गर्न सक्नुहुन्छ ।

note: i18n: ectx: label, entry (ConflictColor), group (Colors)
en: The foreground color used to highlight files with a conflict in the file view.
ne: फाइल दृश्यमा विवादीत फाइलहरू हाइलाइट गर्न प्रयोग गरिने अग्रभूमि रङ ।

note: i18n: ectx: label, entry, group (General)
en: Delay (ms) until the progress dialog appears.
ne: प्रगति संवाद देखापर्ने सम्मको विलम्ब (मिलिसेकेन्ड) ।

en: The Cervisia library could not be loaded.
ne: Cervisia लाइब्रेरी लोड गर्न सकिने छैन ।

en: Allows you to configure the toolbar
ne: तपाईँलाई उपकरणपट्टी कन्फिगर गर्न अनुमति दिन्छ

en: Allows you to customize the keybindings
ne: तपाईँलाई कुञ्जी बाइन्डिङ अनुकूलन गर्न अनुमति दिन्छ

en: Exits Cervisia
ne: Cervisia निस्कन्छ

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
ne: फाइल

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
ne: सेटिङ

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
ne: मद्दत

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
ne: मुख्य उपकरण पट्टी

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
ne: हेर्नुहोस्

note: i18n: ectx: Menu (advanced)
en: &Advanced
ne: उन्नत

note: i18n: ectx: Menu (repository)
en: &Repository
ne: भण्डार

en: Edit ChangeLog
ne: ChangeLog सम्पादन गर्नुहोस्

en: The ChangeLog file could not be written.
ne: ChangeLog फाइल लेख्न सकिने छैन ।

en: A ChangeLog file does not exist. Create one?
ne: ChangeLog फाइल अवस्थित छैन । एउटा सिर्जना गर्नुहुन्छ ?

en: Create
ne: सिर्जना गर्नुहोस्

en: The ChangeLog file could not be read.
ne: ChangeLog फाइल पढ्न सकिने छैन ।

en: CVS Checkout
ne: CVS जाँच गर्नुहोस्

en: CVS Import
ne: CVS आयत गर्नुहोस्

en: &Module:
ne: मोड्युल:

en: Fetch &List
ne: सूची तान्नुहोस्

en: &Branch tag:
ne: शाखा ट्याग:

en: Re&cursive checkout
ne: पुनरावृतिक जाँच

en: Working &folder:
ne: कार्य फोल्डर:

en: &Vendor tag:
ne: विक्रेता ट्याग:

en: &Release tag:
ne: ट्याग निस्कासन गर्नुहोस्:

en: &Ignore files:
ne: फाइल उपेक्षा गर्नुहोस्:

en: &Comment:
ne: टिप्पणी:

en: Import as &binaries
ne: बाइनरीका रुपमा आयत गर्नुहोस्

en: Use file's modification time as time of import
ne: आयतको समय अनुरुप फाइलको परिमार्जन समय प्रयोग गर्नुहोस्

en: Chec&k out as:
ne: यस रुपमा जाँच गर्नुहोस्:

en: Ex&port only
ne: निर्यात मात्र गर्नुहोस्

en: Please choose an existing working folder.
ne: कृपया अवस्थित कार्य फोल्डर छनौट गर्नुहोस् ।

en: Please specify a module name.
ne: कृपया मोड्युल नाम निर्दिष्ट गर्नुहोस् ।

en: Please specify a vendor tag and a release tag.
ne: कृपया विक्रेता ट्याग र निस्कासन ट्याग निर्दिष्ट गर्नुहोस् ।

en: Tags must start with a letter and may contain
    letters, digits and the characters '-' and '_'.
ne: ट्याग एउटा अक्षरबाट सुरुआत हुनुपर्छ र
    अक्षर, अङ्क, र क्यारेक्टरहरू '-' र '_' समावेश हुन सक्छन् ।

en: A branch must be specified for export.
ne: निर्यातका लागि एउटा शाखा निर्दिष्ट गरिएको हुनुपर्छ ।

en: Please specify a repository.
ne: कृपया भण्डार निर्दिष्ट गर्नुहोस् ।

en: CVS Remote Log
ne: CVS टाढाको लग

en: CVS Commit
ne: CVS कमिट गर्नुहोस्

en: &Diff
ne: भिन्न

en: Commit the following &files:
ne: निम्न फाइलहरू कमिट गर्नुहोस्:

en: Older &messages:
ne: पुराना सन्देशहरू:

en: &Log message:
ne: लग सन्देश:

en: Use log message &template
ne: लग सन्देश टेम्प्लेट प्रयोग गर्नुहोस्

en: Current
ne: हाल

en: Create New Repository (cvs init)
ne: नयाँ भण्डार सिर्जना गर्नुहोस् (cvs init)

en: Repository folder:
ne: भण्डार फोल्डर:

en: Synchronize scroll bars
ne: स्क्रोल पट्टीहरू समक्रमण गर्नुहोस्

en: CVS Diff: %1
ne: CVS भिन्नता: %1

en: Repository:
ne: भण्डार:

en: Revision
ne: संसोधन

en: Working dir:
ne: कार्य डाइरेक्ट्री

en: %1 of %2
ne: %2 को %1

en: Delete
ne: मेट्नुहोस्

en: Insert
ne: घुसाउनुहोस्

en: Change
ne: परिवर्तन गर्नुहोस्

en: Edit With
ne: यससँग सम्पादन गर्नुहोस्

en: Locally Modified
ne: स्थानीय रुपमा परिमार्जित

en: Locally Added
ne: स्थानीय रुपमा थपिएको

en: Locally Removed
ne: स्थानीय रुपमा हटाइएको

en: Needs Update
ne: अद्यावधि आवश्यक हुन्छ

en: Needs Patch
ne: प्याच आवश्यक हुन्छ

en: Needs Merge
ne: गाभ्नु पर्दछ

en: Up to Date
ne: अद्यावधिक गर्नुहोस्

en: Conflict
ne: द्वन्द

en: Updated
ne: अद्यावधिक गरिएको

en: Patched
ne: प्याच गरिएको

en: Removed
ne: हटाइएको

en: Not in CVS
ne: CVS मा नभएको

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: Commit, Modified
ne: कमिट, परिमार्जित

en: Commit, Added
ne: कमिट, थपिएको

en: Commit, Removed
ne: कमिट, हटाइएको

en: Checkout
ne: जाँच गर्नुहोस्

en: Tag
ne: ट्याग

en: Date
ne: मिति

en: Event
ne: घटना

en: Author
ne: लेखक

en: Revision
ne: संसोधन

en: File
ne: फाइल

en: Repo Path
ne: Repo मार्ग

en: Show c&ommit events
ne: कमिट घटना देखाउनुहोस्

en: Show ch&eckout events
ne: जाँच गरिएका घटना देखाउनुहोस्

en: Show &tag events
ne: ट्याग घटना देखाउनुहोस्

en: Show &other events
ne: अन्य घटना देखाउनुहोस्

en: Only &user:
ne: प्रयोगकर्ता मात्र:

en: Only &filenames matching:
ne: फाइलनाम मिल्ने मात्र:

en: Only &folders matching:
ne: फोल्डर मिल्ने मात्र:

en: CVS History
ne: CVS इतिहास

en: Tag
ne: ट्याग

en: Release
ne: निस्कासन गर्नुहोस्

en: Update, Deleted
ne: अद्यावधिक,मेटिएको

en: Update, Copied
ne: अद्यावधिक, प्रतिलिपि गरिएको

en: Update, Merged
ne: अद्यावधिक, गाभिएको

en: Update, Conflict
ne: अद्यावधिक, द्वन्द

en: Update, Patched
ne: अद्यावधिक, प्याच गरिएको

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: &Tree
ne: ट्री

en: &List
ne: सूची

en: CVS &Output
ne: CVS निर्गत

en: Choose revision A by clicking with the left mouse button,
    revision B by clicking with the middle mouse button.
ne: बायाँ माउस बटन क्लिक गरेर संसोधन A,
    मध्य माउस बटन क्लिक गरेर संसोधन B रोज्नुहोस् ।

en: Revision A:
ne: संसोधन A:

en: Revision B:
ne: संसोधन B:

en: Select by tag:
ne: ट्यागद्वारा चयन गर्नुहोस्:

en: Author:
ne: लेखक:

en: Date:
ne: मिति:

en: Comment/Tags:
ne: टिप्पणी/ट्यागहरू:

en: &Find
ne: फेला पार्नुहोस्

en: This revision is used when you click Annotate.
    It is also used as the first item of a Diff operation.
ne: तपाईँले व्याख्या गर्नुहोस् क्लिक गर्दा यो संसोधन प्रयोग गरिन्छ ।
    यसलाई फरक सञ्चालनको पहिलो वस्तुका रुपमा पनि प्रयोग गरिन्छ ।

en: This revision is used as the second item of a Diff operation.
ne: यस संसोधनलाई फरक सञ्चालनको दोस्रो वस्तुका रुपमा प्रयोग गरिन्छ ।

en: Create Patch...
ne: प्याच सिर्जना गर्नुहोस्...

en: CVS Log: %1
ne: CVS लग: %1

en: CVS Log
ne: CVS लग

en:  (Branchpoint)
ne:  (शाखाबिन्दु)

en: Please select revision A or B first.
ne: कृपया पहिला संसोधन A वा B चयन गर्नुहोस् ।

en: View File
ne: फाइल हेर्नुहोस्

en: Please select revision A or revisions A and B first.
ne: कृपया पहिला संसोधन A वा संसोधनहरू A र B चयन गर्नुहोस् ।

en: Branchpoint
ne: शाखाबिन्दु

en: On Branch
ne: शाखामा

en: Branch
ne: शाखा

en: Comment
ne: टिप्पणी

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: revision %1
ne: संसोधन %1

en: Select for revision A
ne: A संसोधनका लागि चयन गर्नुहोस्

en: Select for revision B
ne: B संसोधनका लागि चयन गर्नुहोस्

en: date: %1; author: %2
ne: मिति: %1; लेखक: %2

en: The sandbox to be loaded
ne: लोड गरिनुपर्ने स्यान्डबाकस

en: CVS Merge
ne: CVS गाभ्नुहोस्

en: Merge from &branch:
ne: शाखाबाट गाभ्नुहोस्:

en: Merge &modifications:
ne: परिमार्जनहरू गाभ्नुहोस्:

en: between tag:
ne: ट्याग बीच:

en: and tag:
ne: र ट्याग:

en: Fetch L&ist
ne: सूची तान्नुहोस्

en: CVS Status
ne: CVS वस्तुस्थिति

en: Overwrite the file
ne: फाइल अधिलेखन गर्नुहोस्

en: A file named "%1" already exists. Are you sure you want to overwrite it?
ne: "%1" नाम गरिएको फाइल पहिला नै अवस्थित छ । तपाईँ यसमा अधिलेखन गर्न निश्चित हुनुहुन्छ ?

en: Overwrite File?
ne: फाइल अधिलेखन गर्नुहुन्छ ?

en: Context
ne: प्रसङ्ग

en: Normal
ne: सामान्य

en: Unified
ne: एकीकृत

en: Output Format
ne: निर्गत ढाँचा

en: &Number of context lines:
ne: प्रसङ्ग रेखाका सङ्ख्या:

en: Ignore added or removed empty lines
ne: थपिएका वा हटाइएका खाली रेखाहरू उपेक्षा गर्नुहोस्

en: Ignore changes in the amount of whitespace
ne: सेतोस्थानको मात्रामा परिवर्तन उपेक्षा गर्नुहोस्

en: Ignore all whitespace
ne: सबै सेतोस्थान उपेक्षा गर्नुहोस्

en: Ignore changes in case
ne: केसका परिवर्तनहरू उपेक्षा गर्नुहोस्

en: Ignore Options
ne: विकल्प उपेक्षा गर्नुहोस्

en: Clear
ne: खाली गर्नुहोस्

en: [Exited with status %1]
ne: [%1 वस्तुस्थितिसँग बाहिरियो]

en: [Finished]
ne: [समाप्त]

en: [Aborted]
ne: [परित्याग गरियो]

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Logged in
ne: लग गरिएको

en: Not logged in
ne: लग नगरिएको

en: No login required
ne: लगइन गर्न आवश्यक पर्दैन

en: Configure Access to Repositories
ne: भण्डारमा पहुँच कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Repository
ne: भण्डार

en: Method
ne: विधि

en: Compression
ne: सङ्कुचन

en: Status
ne: वस्तुस्थिति

en: Login...
ne: लगइन गर्नुहोस्...

en: Logout
ne: लगआउट गर्नुहोस्

en: This repository is already known.
ne: यो भण्डार पहिले नै पहिचान गरिएको छ ।

en: Login failed.
ne: लगइन गर्न असफल ।

en: CVS Logout
ne: CVS लग आउट

en: Your version (A):
ne: तपाईँको संस्करण (A):

en: Other version (B):
ne: अन्य संस्करण (B):

en: Merged version:
ne: गाभिएको संस्करण:

en: %1 conflicts
ne: %1 द्वन्द

en: Configure Cervisia
ne: Cervisia कन्फिगर गर्नुहोस्

en: General
ne: साधारण

en: &User name for the change log editor:
ne: लग सम्पादक परिवर्तनका लागि प्रयोगकर्ता नाम:

en: &Path to CVS executable, or 'cvs':
ne: कार्यान्वयन CVS, वा 'cvs'मा मार्ग:

en: Diff Viewer
ne: भिन्न द्रष्टा

en: &Number of context lines in diff dialog:
ne: भिन्न संवादका प्रसङ्ग रेखाको सङ्ख्या:

en: Additional &options for cvs diff:
ne: cvs भिन्नताका लागि थप विकल्प:

en: Tab &width in diff dialog:
ne: भिन्न संवादमा ट्याबको चौडाइ:

en: External diff &frontend:
ne: बाह्य भिन्न फ्रन्टइन्ड:

en: When opening a sandbox from a &remote repository,
    start a File->Status command automatically
ne: टाढाको भण्डारबाट एउटा स्यान्डबाकस खोल्दा,
    File->Status आदेश स्वचालित रुपमा सुरु हुन्छ

en: When opening a sandbox from a &local repository,
    start a File->Status command automatically
ne: स्थानीय भण्डारबाट एउटा स्यान्डबाकस खोल्दा,
    File->Status आदेश स्वचालित रुपमा सुरु हुन्छ

en: Advanced
ne: उन्नत

en: Appearance
ne: देखावट

en: Fonts
ne: फन्ट

en: Font for &Protocol Window...
ne: प्रोटोकल सञ्झ्यालका लागि फन्ट...

en: Font for A&nnotate View...
ne: टिप्पणी दृश्यका लागि फन्ट...

en: Font for D&iff View...
ne: भिन्न दृश्यका लागि फन्ट...

en: Font for ChangeLog View...
ne: ChangeLog दृश्यका लागि फन्ट...

en: Colors
ne: रङ

en: Conflict:
ne: द्वन्द:

en: Diff change:
ne: भिन्न परिवर्तन:

en: Local change:
ne: स्थानीय परिवर्तन:

en: Diff insertion:
ne: भिन्न प्रवेशन:

en: Remote change:
ne: टाढाको परिवर्तन:

en: Diff deletion:
ne: भिन्न मेटाई:

en: Not in cvs:
ne: cvs मा छैन:

en: Split main window &horizontally
ne: मुख्य सञ्झ्याल तेर्सो रुपमा विभाजन गर्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, timeoutLbl)
en: &Timeout after which a progress dialog appears (in ms):
ne: टाइम आउट जुन पछि प्रगति संवाद देखिन्छ (मिलिसेकेन्डमा):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, compressionLbl)
en: Default compression &level:
ne: पूर्वनिर्धारित सङ्कुचन स्तर:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_UseSshAgent)
en: Utilize a running or start a new ssh-agent process
ne: चलिराखेकोलाई उपयोग गर्नुहोस् वा नयाँ ssh-agent प्रक्रिया सुरुआत गर्नुहोस्

en: CVS Delete Tag
ne: CVS Delete ट्याग

en: CVS Tag
ne: CVS ट्याग

en: &Name of tag:
ne: ट्यागको नाम:

en: Create &branch with this tag
ne: यो ट्यागसँग शाखा सिर्जना गर्नुहोस्

en: &Force tag creation even if tag already exists
ne: ट्याग पहिले अवस्थित भएता पनि ट्याग सिर्जना गर्न जोड गर्नुहोस्

en: You must define a tag name.
ne: तपाईँले ट्याग नाम परिभाषित गर्नुपर्छ ।

en: Tag must start with a letter and may contain letters, digits and the characters '-' and '_'.
ne: ट्याग एउटा अक्षरबाट सुरु भएको हुनुपर्छ र अक्षर, अङ्क र क्यारेक्टरहरू '-' र '_' समावेश हुनसक्छन ।

en: CVS Update
ne: CVS अद्यावधिक

en: Update to &branch:
ne: शाखा अद्यावधिक गर्नुहोस्:

en: Update to &tag:
ne: ट्याग अद्यवधिक गर्नुहोस्:

en: Update to &date ('yyyy-mm-dd'):
ne: मिति अद्यावधिक गर्नुहोस् ('yyyy-mm-dd'):

en: File Name
ne: फाइल नाम

en: Tag/Date
ne: ट्याग/मिति

en: Timestamp
ne: टाइमस्ट्याम्प

en: CVS Watch Add
ne: CVS Watch थप्नुहोस्

en: CVS Watch Remove
ne: CVS Watch हटाउनुहोस्

en: Add watches for the following events:
ne: निम्न घटनाहरूका लागि घडी थप्नुहोस्:

en: Remove watches for the following events:
ne: निम्न घटनाहरूका लागि घडी हटाउनुहोस्:

en: &All
ne: सबै

en: &Only:
ne: मात्र:

en: &Commits
ne: कमिट गर्दछ

en: &Edits
ne: सम्पादन गर्दछ

en: &Unedits
ne: सम्पादनबाट हटाउँदछ

en: CVS Watchers
ne: CVS वाचर

en: Watcher
ne: वाचर

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Unedit
ne: सम्पादनबाट हटाउनुहोस्

en: Commit
ne: कमिट गर्नुहोस्
