cervisia - en to nl translation catalogue (375 entries)

en: Add to Ignore List
nl: Toevoegen aan lijst genegeerde bestanden

en: Ignore File | Ignore %1 Files
nl[0]: Bestand negeren
nl[1]: %1 bestanden negeren

en: Cannot open file '%1' for writing.
nl: Kan bestand '%1' niet openen voor schrijven.

en: CVS Add
nl: Toevoegen (cvs add)

en: CVS Add Binary
nl: Binair toevoegen (cvs add binary)

en: CVS Remove
nl: Verwijderen (cvs remove)

en: Add the following files to the repository:
nl: De volgende bestanden toevoegen aan de repository:

en: Add the following binary files to the repository:
nl: De volgende binaire bestanden toevoegen aan de repository:

en: Remove the following files from the repository:
nl: De volgende bestanden verwijderen uit de repository:

en: This will also remove the files from your local working copy.
nl: Dit zal ook bestanden uit uw lokale werkkopie verwijderen.

en: Add Repository
nl: Opslagruimte toevoegen

en: &Repository:
nl: &Opslagruimte:

en: Use remote &shell (only for :ext: repositories):
nl: Remote &shell gebruiken (alleen voor :ext: repositories):

en: Invoke this program on the server side:
nl: Dit programma aanroepen aan de serverzijde:

en: Use different &compression level:
nl: Afwijkend compressie&niveau gebruiken:

en: Download cvsignore file from server
nl: cvsignore-bestand downloaden van server

en: Repository Settings
nl: Repository-instellingen

en: CVS Annotate: %1
nl: CVS-annotatie: %1

en: CVS Annotate
nl: CVS-annotatie

en: Go to Line...
nl: Ga naar regel...

en: Find Prev
nl: Zoek vorige

en: Find Next
nl: Zoek volgende

en: Search
nl: Zoeken

en: Go to Line
nl: Ga naar regel

en: Go to line number:
nl: Ga naar regel nummer:

en: Starting cvsservice failed with message:
nl: cvsservice kon niet worden gestart:

en: This KPart is non-functional, because the cvs D-Bus service could not be started.
nl: Deze KPart kan niet functioneren omdat de cvs DBUS-service niet gestart kon worden.

en: Remote CVS working folders are not supported.
nl: CVS-werkmappen op afstand worden niet ondersteund.

en: You cannot change to a different folder while there is a running cvs job.
nl: U kunt niet van map veranderen zolang er een cvs-taak actief is.

en: F - All files are hidden, the tree shows only folders
    N - All up-to-date files are hidden
    R - All removed files are hidden
nl: F - Alle bestanden zijn verborgen, de boomstructuur toont alleen mappen
    N - Alle actuele bestanden zijn verborgen
    R - Alle verwijderde bestanden zijn verborgen

en: Open Sandbox...
nl: Sandbox openen...

en: Opens a CVS working folder in the main window
nl: Opent een CVS-werkmap in het hoofdvenster

en: Recent Sandboxes
nl: Recente sandboxen

en: &Insert ChangeLog Entry...
nl: ChangeLog-ingang &invoegen...

en: Inserts a new intro into the file ChangeLog in the toplevel folder
nl: Voegt een nieuwe ingang toe aan het ChangeLog-bestand in de hoofdmap

en: &Update
nl: &Bijwerken

en: Updates (cvs update) the selected files and folders
nl: Geselecteerde bestanden en mappen bijwerken (cvs update)

en: Updates the status (cvs -n update) of the selected files and folders
nl: Werkt de status van de geselecteerde bestanden en mappen bij(cvs -n update)

en: &Edit
nl: Be&werken

en: Opens the marked file for editing
nl: Opent het gemarkeerde bestand om te bewerken (cvs edit)

en: Reso&lve...
nl: Oplossen (resol&ve)...

en: Opens the resolve dialog with the selected file
nl: Opent de Resolve-dialoog open met het geselecteerde bestand om bestandsconflicten op te lossen

en: &Commit...
nl: Vastleggen (&commit)...

en: Commits the selected files
nl: Legt de geselecteerde bestanden vast (cvs commit)

en: &Add to Repository...
nl: &Aan opslagruimte toevoegen...

en: Add
nl: Toevoegen

en: Adds (cvs add) the selected files to the repository
nl: Voegt de geselecteerde bestanden toe aan de repository (cvs add)

en: Add &Binary...
nl: &Binair toevoegen...

en: Adds (cvs -kb add) the selected files as binaries to the repository
nl: Voegt de geselecteerde bestanden als binaire bestanden toe aan de repository (cvs -kb add)

en: &Remove From Repository...
nl: Uit &repository verwijderen...

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Removes (cvs remove) the selected files from the repository
nl: Verwijdert de geselecteerde bestanden uit de repository (cvs remove)

en: Rever&t
nl: &Ongedaan maken

en: Reverts (cvs update -C) the selected files (only cvs 1.11)
nl: Maakt de laatst gedane wijzigingen in de geselecteerde bestanden ongedaan (cvs update -C, alleen in cvs 1.11)

en: &Properties
nl: Eigenscha&ppen

en: Stop
nl: Stoppen

en: Stops any running sub-processes
nl: Stopt elk draaiend subproces

en: Browse &Log...
nl: &Logbestand doorbladeren...

en: Shows the revision tree of the selected file
nl: Toont de revisie-boomstructuur van het geselecteerde bestand

en: Browse Multi-File Log...
nl: Multi-file Log-bestand doorbladeren...

en: &Annotate...
nl: &Annoteren (cvs annotate)...

en: Shows a blame-annotated view of the selected file
nl: Toont een schuldig-geannoteerde weergave van het geselecteerde bestand

en: &Difference to Repository (BASE)...
nl: &Verschil met de repository (BASE)...

en: Shows the differences of the selected file to the checked out version (tag BASE)
nl: Toont de verschillen tussen de geselecteerde bestanden en hun repository-versie (tag BASE)

en: Difference to Repository (HEAD)...
nl: Verschil met de repository (HEAD)...

en: Shows the differences of the selected file to the newest version in the repository (tag HEAD)
nl: Toont de verschillen van het geselecteerde bestand met de nieuwste versie in de repository (tag HEAD)

en: Last &Change...
nl: &Laatste wijziging...

en: Shows the differences between the last two revisions of the selected file
nl: Toont de verschillen tussen de laatste 2 revisies van het geselecteerde bestand

en: &History...
nl: Gesc&hiedenis (cvs history)...

en: Shows the CVS history as reported by the server
nl: Toont de CVS-geschiedenis zoals deze door de cvs-server wordt gerapporteerd

en: &Unfold File Tree
nl: Boomstructuur &uitvouwen

en: Opens all branches of the file tree
nl: Opent alle takken van de boomstructuur met bestanden

en: &Fold File Tree
nl: Boomstructuur &invouwen

en: Closes all branches of the file tree
nl: Sluit alle takken van de boomstructuur met bestanden

en: &Tag/Branch...
nl: &Tag/branch...

en: Creates a tag or branch for the selected files
nl: Maakt een tag of branch aan voor de geselecteerde bestanden

en: &Delete Tag...
nl: Tag verwij&deren...

en: Deletes a tag from the selected files
nl: Verwijdert de tag van de geselecteerde bestanden

en: &Update to Tag/Date...
nl: Bijwerken naar tag/branch (cvs &update)...

en: Updates the selected files to a given tag, branch or date
nl: Werkt de geselecteerde bestanden bij tot een opgegeven tag, branch of datum (cvs update -d -P -r)

en: Update to &HEAD
nl: Bijwerken naar &HEAD (cvs update)

en: Updates the selected files to the HEAD revision
nl: Werkt de geselecteerde bestanden bij tot de HEAD-revisie (cvs update -d -P -r)

en: &Merge...
nl: Sa&menvoegen (cvs merge)...

en: Merges a branch or a set of modifications into the selected files
nl: Voegt een branch of een set van wijzigingen samen in de geselecteerde bestanden

en: &Add Watch...
nl: W&atch toevoegen (cvs watch add)...

en: Adds a watch for the selected files
nl: Voegt een watch toe aan de geselecteerde bestanden, zodat u bepaalde wijzigingen kunt observeren

en: &Remove Watch...
nl: Watch ve&rwijderen (cvs watch remove)...

en: Removes a watch from the selected files
nl: Verwijdert een watch uit de geselecteerde bestanden, ze worden dan niet langer geobserveerd

en: Show &Watchers
nl: &Watchers tonen

en: Shows the watchers of the selected files
nl: Toont de watchers van de geselecteerde bestanden

en: Ed&it Files
nl: Bestandsbewer&king starten (cvs edit)

en: Edits (cvs edit) the selected files
nl: Stelt een bewerker in voor geselecteerde bestanden bewerken (cvs edit)

en: U&nedit Files
nl: Bestandsbewerking beëindige&n (cvs unedit)

en: Unedits (cvs unedit) the selected files
nl: Verwijdert de bewerker van de geselecteerde bestanden (cvs unedit)

en: Show &Editors
nl: B&ewerkers tonen (cvs editors)

en: Shows the editors of the selected files
nl: Toont de bewerkers (editors) van de geselecteerde bestanden

en: &Lock Files
nl: Bestanden vergrende&len (cvs admin -l)

en: Locks the selected files, so that others cannot modify them
nl: Vergrendelt de geselecteerde bestanden, zodat anderen hen niet kunnen wijzigen

en: Unl&ock Files
nl: Bestanden ont&grendelen (cvs admin -u)

en: Unlocks the selected files
nl: Verwijdert de vergrendeling van de geselecteerde bestanden

en: Create &Patch Against Repository...
nl: &Patch tegen repository aanmaken (cvs diff)...

en: Creates a patch from the modifications in your sandbox
nl: Maakt een patch aan van de wijzigingen in uw sandbox

en: &Create...
nl: &Aanmaken...

en: &Checkout...
nl: Uit&checken (cvs checkout)...

en: Allows you to checkout a module from a repository
nl: Haalt een module uit de repository halen

en: &Import...
nl: &Importeren (cvs import)...

en: Allows you to import a module into a repository
nl: Importeert een module in een repository

en: Configures a list of repositories you regularly use
nl: Stelt de lijst met repositories die u regelmatig gebruikt in

en: Hide All &Files
nl: Alle &bestanden verbergen

en: Determines whether only folders are shown
nl: Bepaalt of alleen mappen worden getoond

en: Hide Unmodified Files
nl: Ongewijzigde bestanden verbergen

en: Determines whether files with status up-to-date or unknown are hidden
nl: Bepaalt of bestanden met status 'actueel' of 'onbekend' worden verborgen

en: Hide Removed Files
nl: Verwijderde bestanden verbergen

en: Determines whether removed files are hidden
nl: Bepaalt of verwijderde bestanden worden verborgen

en: Hide Non-CVS Files
nl: Niet CVS-bestanden verbergen

en: Determines whether files not in CVS are hidden
nl: Bepaalt of bestanden die niet in het cvs staan zullen worden verborgen

en: Hide Empty Folders
nl: Lege mappen verbergen

en: Determines whether folders without visible entries are hidden
nl: Bepaalt of mappen zonder zichtbare ingangen verborgen worden

en: Create &Folders on Update
nl: Mappen aanmaken tijdens &het bijwerken (cvs update)

en: Determines whether updates create folders
nl: Bepaalt of er bij het bijwerken van de repository mappen worden aangemaakt

en: &Prune Empty Folders on Update
nl: Lege ma&ppen verwijderen tijdens bijwerken

en: Determines whether updates remove empty folders
nl: Bepaalt of bij het bijwerken van de repository lege mappen worden verwijderd

en: &Update Recursively
nl: Recursief bijwerken (cvs &updates)

en: Determines whether updates are recursive
nl: Bepaalt of het bijwerken recursief worden uitgevoerd, dus incl. onderliggende mappen

en: C&ommit && Remove Recursively
nl: Recursief vastleggen (cvs c&ommit) && verwijderen (cvs remove)

en: Determines whether commits and removes are recursive
nl: Bepaalt of de handelingen "vastleggen" en "verwijderen" recursief worden uitgevoerd, dus ook in de onderliggende mappen

en: Do cvs &edit Automatically When Necessary
nl: cvs e&dit automatisch uitvoeren wanneer nodig

en: Determines whether automatic cvs editing is active
nl: Bepaalt of de automatische cvs edit actief is of niet

en: Configure Cervisia...
nl: Cervisia instellen...

en: Allows you to configure the Cervisia KPart
nl: Hiermee kunt u de Cervisia-KPart instellen

en: CVS &Manual
nl: CVS-&handboek

en: Opens the help browser with the CVS documentation
nl: Het documentatiecentrum met de CVS-documentatie openen

en: Unfold Folder
nl: Map &uitvouwen

en: Cervisia Part
nl: Cervisia-component

en: A CVS frontend
nl: Een CVS-programma

en: Copyright (c) 1999-2002 Bernd Gehrmann
    Copyright (c) 2002-2008 the Cervisia authors
nl: Copyright (c) 1999-2002 Bernd Gehrmann
    Copyright (c) 2002-2008 de auteurs van Cervisia

en: Original author and former maintainer
nl: Oorspronkelijke auteur en voormalig onderhouder

en: Maintainer
nl: Onderhouder

en: Developer
nl: Ontwikkelaar

en: Documentation
nl: Documentatie

en: Conversion to KPart
nl: Overdracht naar KPart

en: Conversion to D-Bus
nl: Omzetten naar DBUS

en: Port to KDE Frameworks 5
nl: Overgebracht naar KDE Frameworks 5

en: Open Sandbox
nl: Sandbox openen

en: CVS Edit
nl: CVS-edit

en: CVS Diff
nl: CVS-diff

en: Could not open file for writing.
nl: Kon bestand niet openen om te schrijven.

en: The revision looks invalid.
nl: De revisie lijkt ongeldig.

en: This is the first revision of the branch.
nl: Dit is de eerste revisie van de branch.

en: Invoking help on CVS
nl: Opent de documentatie van CVS

en: Done
nl: Gereed

en: A CVS commit to repository %1 is done
nl: Het vastleggen naar repository %1 is voltooid

en: This is not a CVS folder.
    If you did not intend to use Cervisia, you can switch view modes within Konqueror.
nl: Dit is geen CVS-map.
    Als u niet van plan was om Cervisia te gebruiken, dan kunt u in Konqueror van weergave wisselen.

note: i18n: ectx: label, entry (ConflictColor), group (Colors)
en: The foreground color used to highlight files with a conflict in the file view.
nl: De kleur die gebruikt zal worden voor de naam van de bestanden die een conflict hebben.

note: i18n: ectx: label, entry, group (General)
en: Delay (ms) until the progress dialog appears.
nl: Tijdslimiet waarna een voortgangsdialoog verschijnt (in ms).

en: The Cervisia library could not be loaded.
nl: De Cervisia-bibliotheek kon niet worden geladen.

en: Allows you to configure the toolbar
nl: Hiermee kunt u de werkbalk instellen

en: Allows you to customize the keybindings
nl: Hiermee kunt u de toetsenbindingen instellen

en: Exits Cervisia
nl: Sluit Cervisia af

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
nl: &Bestand

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
nl: &Instellingen

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
nl: Hoofdwerkbalk

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
nl: &Beeld

note: i18n: ectx: Menu (advanced)
en: &Advanced
nl: Ge&avanceerd

note: i18n: ectx: Menu (repository)
en: &Repository
nl: &Opslagruimte

en: Edit ChangeLog
nl: ChangeLog bewerken

en: The ChangeLog file could not be written.
nl: Het bestand ChangeLog kon niet worden geschreven.

en: A ChangeLog file does not exist. Create one?
nl: Het bestand ChangeLog bestaat niet. Wilt u er een aanmaken?

en: Create
nl: Aanmaken

en: The ChangeLog file could not be read.
nl: Het bestand ChangeLog kon niet worden gelezen.

en: CVS Checkout
nl: CVS checkout

en: CVS Import
nl: CVS import

en: Fetch &List
nl: &Lijst ophalen

en: &Branch tag:
nl: &Branch-tag:

en: Re&cursive checkout
nl: Re&cursief uitchecken

en: Working &folder:
nl: Werkma&p:

en: &Vendor tag:
nl: &Distributeurtag:

en: &Release tag:
nl: &Uitgavetag:

en: &Ignore files:
nl: B&estanden negeren:

en: &Comment:
nl: &Toelichting:

en: Import as &binaries
nl: Als &binairies importeren

en: Use file's modification time as time of import
nl: Het modificatietijdstip van het bestand als tijdstip van import gebruiken

en: Chec&k out as:
nl: Uitchec&ken als:

en: Ex&port only
nl: Alleen ex&porteren

en: Please choose an existing working folder.
nl: Kies een geldige werkmap.

en: Please specify a module name.
nl: Specificeer a.u.b. een modulenaam.

en: Please specify a vendor tag and a release tag.
nl: Specificeer a.u.b. een distributeurtag en een uitgavetag.

en: Tags must start with a letter and may contain
    letters, digits and the characters '-' and '_'.
nl: Een tag begint altijd met een letter en mag
    letters, cijfers en de tekens '-' en '_' bevatten.

en: A branch must be specified for export.
nl: Specificeer een branch om te exporteren.

en: Please specify a repository.
nl: Geef een repository op.

en: CVS Remote Log
nl: CVS-log op afstand

en: Commit the following &files:
nl: De volgende &bestanden vastleggen (commit):

en: Older &messages:
nl: Oudere &berichten:

en: &Log message:
nl: &Logbericht:

en: Use log message &template
nl: Log-&template gebruiken

en: Current
nl: Huidige

en: Create New Repository (cvs init)
nl: Nieuwe repository aanmaken (cvs init)

en: Repository folder:
nl: Map van de repository:

en: Synchronize scroll bars
nl: Schuifbalken synchroniseren

en: %1 difference | %1 differences
nl[0]: %1 verschil
nl[1]: %1 verschillen

en: CVS Diff: %1
nl: CVS-diff: %1

en: Repository:
nl: Opslagruimte:

en: Revision
nl: Revisie

en: Working dir:
nl: Werkmap:

en: %1 of %2
nl: %1 van %2

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Insert
nl: Invoegen

en: Change
nl: Wijzigen

en: Edit With
nl: Bewerken met

en: Locally Modified
nl: Lokaal gewijzigd

en: Locally Added
nl: Lokaal toegevoegd

en: Locally Removed
nl: Lokaal verwijderd

en: Needs Update
nl: Bijwerken noodzakelijk

en: Needs Patch
nl: Patch noodzakelijk

en: Needs Merge
nl: Samenvoegen noodzakelijk

en: Up to Date
nl: Actueel

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Patched
nl: Gepatched

en: Removed
nl: Verwijderd

en: Not in CVS
nl: Niet in CVS

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Commit, Modified
nl: Vastgelegd, gewijzigd

en: Commit, Added
nl: Vastgelegd, toegevoegd

en: Commit, Removed
nl: Vastgelegd, verwijderd

en: Date
nl: Datum

en: Event
nl: Gebeurtenis

en: Author
nl: Auteur

en: Revision
nl: Herziening

en: File
nl: Bestand

en: Repo Path
nl: Repository-pad

en: Show c&ommit events
nl: Commit-gebeurtenissen t&onen

en: Show ch&eckout events
nl: C&heckout-gebeurtenissen tonen

en: Show &tag events
nl: &Tag-gebeurtenissen tonen

en: Show &other events
nl: &Overige gebeurtenissen tonen

en: Only &user:
nl: Alleen gebr&uiker:

en: Only &filenames matching:
nl: Alleen &bestandsnamen overeenkomstig met:

en: Only &folders matching:
nl: Alleen &mappen overeenkomend met:

en: CVS History
nl: CVS-geschiedenis

en: Release
nl: Uitgave

en: Update, Deleted
nl: Bijgewerkt, verwijderd

en: Update, Copied
nl: Bijgewerkt, gekopieerd

en: Update, Merged
nl: Bijgewerkt, samengevoegd

en: Update, Conflict
nl: Bijgewerkt, conflict

en: Update, Patched
nl: Bijgewerkt, gepatched

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Search:
nl: Zoeken:

en: &Tree
nl: &Boomstructuur

en: &List
nl: &Lijst

en: CVS &Output
nl: CVS-uitv&oer

en: Choose revision A by clicking with the left mouse button,
    revision B by clicking with the middle mouse button.
nl: Kies revisie A door met de linker muisknop te klikken
    of revisie B door met de middelste muisknop te klikken.

en: Revision A:
nl: Revisie A:

en: Revision B:
nl: Revisie B:

en: Select by tag:
nl: Selecteren op tag:

en: Author:
nl: Auteur:

en: Date:
nl: Datum:

en: Comment/Tags:
nl: Toelichting/tags:

en: &Annotate A
nl: &Aantekenen A

en: &Find
nl: &Zoeken

en: This revision is used when you click Annotate.
    It is also used as the first item of a Diff operation.
nl: Deze revisie wordt gebruikt als u op Annoteren klikt.
    Ze wordt ook gebruikt als het eerste item van een Diff-operatie.

en: This revision is used as the second item of a Diff operation.
nl: Deze revisie wordt gebruikt als het tweede item van een Diff-operatie.

en: &View A
nl: &Beeld A

en: Create Patch...
nl: Patch aanmaken...

en: CVS Log: %1
nl: CVS-log: %1

en: CVS Log
nl: CVS-log

en:  (Branchpoint)
nl:  (Branchpunt)

en: Please select revision A or B first.
nl: Selecteer eerst revisie A of B.

en: View File
nl: Bestand tonen

en: Please select revision A or revisions A and B first.
nl: Selecteer eerst revisie A of A en B.

en: Branchpoint
nl: Branchpunt

en: On Branch
nl: Bij branch

en: Comment
nl: Toelichting

en: revision %1
nl: revisie %1

en: Select for revision A
nl: Selecteren voor revisie A

en: Select for revision B
nl: Selecteren voor revisie B

en: date: %1; author: %2
nl: datum: %1, auteur: %2

en: The sandbox to be loaded
nl: De sandbox om te laden

en: Show resolve dialog for the given file.
nl: De Resolve-dialoog met het geselecteerde bestand tonen.

en: Show log dialog for the given file.
nl: Het logvenster voor het geselecteerde bestand tonen.

en: Show annotation dialog for the given file.
nl: Het annotatievenster voor het opgegeven bestand tonen.

en: Merge from &branch:
nl: Samenvoegen van &branch:

en: Merge &modifications:
nl: &Modificaties samenvoegen:

en: between tag:
nl: tussen tag:

en: and tag:
nl: en tag:

en: Fetch L&ist
nl: L&ijst ophalen

en: CVS Status
nl: CVS-status

en: Overwrite the file
nl: Bestand overschrijven

en: A file named "%1" already exists. Are you sure you want to overwrite it?
nl: Een bestand met de naam "%1" bestaat al. Wilt u het overschrijven?

en: Overwrite File?
nl: Bestand overschrijven?

en: Normal
nl: Normaal

en: Output Format
nl: Uitvoerformaat

en: &Number of context lines:
nl: Aa&ntal contextregels:

en: Ignore added or removed empty lines
nl: Toegevoegde of verwijderde lege regels negeren

en: Ignore changes in the amount of whitespace
nl: Wijzigingen in de hoeveelheid witruimte negeren

en: Ignore all whitespace
nl: Alle witruimte negeren

en: Ignore changes in case
nl: Alle wijzigingen in kapitalisatie negeren

en: Ignore Options
nl: Negeerinstellingen

en: Clear
nl: Wissen

en: [Exited with status %1]
nl: [Gestopt met status %1]

en: [Finished]
nl: [Voltooid]

en: [Aborted]
nl: [Afgebroken]

en: Default
nl: Standaard

en: Logged in
nl: Aangemeld

en: Not logged in
nl: Niet aangemeld

en: No login required
nl: Geen aanmelding vereist

en: Configure Access to Repositories
nl: Toegang tot repositories instellen

en: Repository
nl: Opslagruimte

en: Method
nl: Methode

en: Compression
nl: Compressie

en: Add...
nl: Toevoegen...

en: Modify...
nl: Wijzigen...

en: Login...
nl: Aanmelden...

en: Logout
nl: Afmelden

en: This repository is already known.
nl: Deze repository is reeds bekend.

en: Login failed.
nl: Aanmelden mislukt.

en: CVS Logout
nl: CVS Afmelden

en: Your version (A):
nl: Uw versie (A):

en: Other version (B):
nl: Andere versie (B):

en: Merged version:
nl: Samengevoegde versie:

en: CVS Resolve: %1
nl: CVS-resolve: %1

en: %1 conflicts
nl: %1 conflicten

en: Configure Cervisia
nl: Cervisia instellen

en: General
nl: Algemeen

en: &User name for the change log editor:
nl: Gebr&uikersnaam voor de ChangeLog-editor:

en: &Path to CVS executable, or 'cvs':
nl: &Pad naar CVS-programma of gewoon 'cvs':

en: Diff Viewer
nl: Diff-weergave

en: &Number of context lines in diff dialog:
nl: Aa&ntal contextregels in diff-dialoog:

en: Additional &options for cvs diff:
nl: Additionele &opties voor cvs diff:

en: Tab &width in diff dialog:
nl: Tabbreedte in di&ff-dialoog:

en: External diff &frontend:
nl: Extern diff-&programma:

en: When opening a sandbox from a &remote repository,
    start a File->Status command automatically
nl: Bij het openen van een sandbox van een &repository op afstand,
    automatisch het commando Bestand->Status starten

en: When opening a sandbox from a &local repository,
    start a File->Status command automatically
nl: Bij het openen van een sandbox van een lokale &repository,
    automatisch het commando Bestand->Status starten

en: Advanced
nl: Geavanceerd

en: Appearance
nl: Uiterlijk

en: Fonts
nl: Lettertypen

en: Font for &Protocol Window...
nl: Letterty&pe voor protocolvenster...

en: Font for A&nnotate View...
nl: Lettertype voor an&notatieweergave...

en: Font for D&iff View...
nl: Lettertype voor d&iff-weergave...

en: Font for ChangeLog View...
nl: Lettertype voor ChangeLog-weergave...

en: Colors
nl: Kleuren

en: Diff change:
nl: Diff-wijziging:

en: Local change:
nl: Lokale wijziging:

en: Diff insertion:
nl: Diff-invoeging:

en: Remote change:
nl: Externe wijziging:

en: Diff deletion:
nl: Diff-verwijdering:

en: Not in cvs:
nl: Niet in cvs:

en: Split main window &horizontally
nl: Hoofdvenster &horizontaal splitsen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, timeoutLbl)
en: &Timeout after which a progress dialog appears (in ms):
nl: &Tijdslimiet waarna een voortgangsdialoog verschijnt (in ms):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, compressionLbl)
en: Default compression &level:
nl: Standaard compressie&niveau:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_UseSshAgent)
en: Utilize a running or start a new ssh-agent process
nl: Gebruik een reeds actief ssh-agent-proces, of start een nieuw

en: CVS Delete Tag
nl: CVS-tag verwijderen

en: CVS Tag
nl: CVS-tag

en: &Name of tag:
nl: &Naam van de tag:

en: Create &branch with this tag
nl: &Branch met deze tag aanmaken

en: &Force tag creation even if tag already exists
nl: &Forceer het aanmaken van de tag, zelfs als deze reeds bestaat

en: You must define a tag name.
nl: Geef een naam voor de tag op.

en: Tag must start with a letter and may contain letters, digits and the characters '-' and '_'.
nl: Een tag dient te beginnen met een letter, en mag letters, cijfers en de tekens '-' en '_' bevatten.

en: Update to &branch:
nl: Bijwerken naar &branch:

en: Update to &tag:
nl: Bijwerken naar &tag:

en: Update to &date ('yyyy-mm-dd'):
nl: Bijwerken naar &datum ('jjjj-mm-dd'):

en: File Name
nl: Bestandsnaam

en: Tag/Date
nl: Tag/datum

en: Timestamp
nl: Tijdsaanduiding

en: CVS Watch Add
nl: CVS Watch toevoegen

en: CVS Watch Remove
nl: CVS Watch verwijderen

en: Add watches for the following events:
nl: Watches toevoegen voor de volgende gebeurtenissen:

en: Remove watches for the following events:
nl: Watches verwijderen voor de volgende gebeurtenissen:

en: &All
nl: &Alles

en: &Only:
nl: &Alleen:

en: &Commits
nl: Vastleggingen (cvs &commit)

en: &Edits
nl: Bewerkers (cvs &edit)

en: &Unedits
nl: Verwijderde bewerkers (cvs &unedit)

en: CVS Watchers
nl: CVS-watchers

en: Edit
nl: Bewerken

en: Unedit
nl: Bewerker stoppen (cvs unedit)

en: Commit
nl: Vastleggen (cvs commit)
