cvsservice - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: prompt
oc: convit

en: Please type in your password below.
oc: Picatz vòstre senhal.

en: Repository:
oc: Referencial :

en: You have to set a local working copy directory before you can use this function!
oc: Devètz parametrar un dorsièr de còpia de trabalh local abans de poder utilizar aquesta foncion !

en: There is already a job running
oc: Ja i a un prètzfach en cors

en: Developer
oc: Desvolopaire
