cvsservice - en to pa translation catalogue (12 entries)

en: ssh-askpass for the CVS D-Bus Service
pa: CVS D-Bus ਸੇਵਾ ਲਈ ssh-askpass

en: Copyright (c) 2003 Christian Loose
pa: Copyright (c) ੨੦੦੩ ਕ੍ਰਿਸਟੀਨ ਲੂਸ

en: prompt
pa: ਪੁਸ਼ਟੀ

en: Please type in your password below.
pa: ਹੇਠਾਂ ਆਪਣਾ ਪਾਸਵਰਡ ਦਿਉ ਜੀ।

en: Repository:
pa: ਰਿਪੌਜ਼ਟਰੀ:

en: You have to set a local working copy directory before you can use this function!
pa: ਇਸ ਸਹੂਲਤ ਦਾ ਇਸਤੇਮਾਲ ਕਰਨ ਤੋਂ ਪਹਿਲਾਂ ਤੁਹਾਨੂੰ ਇੱਕ ਲੋਕਲ ਵਰਕਿੰਗ ਡਾਇਰੈਕਟਰੀ ਦੇਣੀ ਚਾਹੀਦੀ ਹੈ!

en: There is already a job running
pa: ਇੱਕ ਕਾਰਵਾਈ ਪਹਿਲਾਂ ਹੀ ਚੱਲ ਰਹੀ ਹੈ

en: CVS D-Bus service
pa: CVS D-Bus ਸੇਵਾ

en: D-Bus service for CVS
pa: CVS ਲਈ D-Bus ਸੇਵਾ

en: Copyright (c) 2002-2003 Christian Loose
pa: Copyright (c) ੨੦੦੨-੨੦੦੩ ਕ੍ਰਿਸਟੀਨ ਲੂਸ

en: Christian Loose
pa: ਕ੍ਰਿਸਟੀਨ ਲੂਸ

en: Developer
pa: ਡੀਵੈਲਪਰ
