cervisia - en to pl translation catalogue (392 entries)

en: Add to Ignore List
pl: Dodaj do listy pomijanych

en: Ignore File | Ignore %1 Files
pl[0]: Pomiń plik
pl[1]: Pomiń %1 pliki
pl[2]: Pomiń %1 plików

en: Cannot open file '%1' for writing.
pl: Nie można otworzyć pliku "%1" do zapisu.

en: CVS Add
pl: CVS - dodaj

en: CVS Add Binary
pl: CVS - dodaj binaria

en: CVS Remove
pl: CVS - usuń

en: Add the following files to the repository:
pl: Dodaj następujące pliki do repozytorium:

en: Add the following binary files to the repository:
pl: Dodaj następujące binaria do repozytorium:

en: Remove the following files from the repository:
pl: Usuń następujące pliki z repozytorium:

en: This will also remove the files from your local working copy.
pl: To spowoduje usunięcie plików również z Twojej lokalnej kopii roboczej.

en: Add Repository
pl: Dodaj repozytorium

en: &Repository:
pl: &Repozytorium:

en: Use remote &shell (only for :ext: repositories):
pl: Praca &zdalna (tylko zewn. repozytoria):

en: Invoke this program on the server side:
pl: Wywołaj ten program po stronie serwera:

en: Use different &compression level:
pl: Użyj innego poziomu &kompresji:

en: Download cvsignore file from server
pl: Pobierz plik cvsignore z serwera

en: Repository Settings
pl: Ustawienia repozytorium

en: CVS Annotate: %1
pl: Przypisy CVS: %1

en: CVS Annotate
pl: Przypisy CVS

en: Go to Line...
pl: Idź do wiersza...

en: Find Prev
pl: Znajdź poprzednie

en: Find Next
pl: Znajdź następne

en: Search
pl: Znajdź

en: Go to Line
pl: Idź do wiersza

en: Go to line number:
pl: Idź do numeru wiersza:

en: Starting cvsservice failed with message:
pl: Uruchamianie cvsservice nie udało się. Komunikat:

en: This KPart is non-functional, because the cvs D-Bus service could not be started.
pl: Ta właściwość nie działa, bo nie udało się uruchomić usługi cvs D-bus.

en: Remote CVS working folders are not supported.
pl: Praca w zdalnych katalogach CVS nie jest obsługiwana.

en: You cannot change to a different folder while there is a running cvs job.
pl: Nie można przenieść się do innego katalogu, kiedy trwa operacja cvs-a.

en: F - All files are hidden, the tree shows only folders
    N - All up-to-date files are hidden
    R - All removed files are hidden
pl: F - Wszystkie pliki są ukryte, drzewo pokazuje wyłącznie katalogi
    N - Wszystkie aktualne pliki są ukryte
    R - Wszystkie usunięte pliki są ukryte

en: Open Sandbox...
pl: Otwórz piaskownicę...

en: Opens a CVS working folder in the main window
pl: Otwarcie katalogu CVS-a w głównym oknie

en: Recent Sandboxes
pl: Ostatnie piaskownice

en: &Insert ChangeLog Entry...
pl: &Wstaw wpis do dziennika zmian...

en: Inserts a new intro into the file ChangeLog in the toplevel folder
pl: Dołączenie nowego wstępu do dziennika zmian w głównym katalogu

en: &Update
pl: &Uaktualnij

en: Updates (cvs update) the selected files and folders
pl: Uaktualnienie (cvs update) zaznaczonych plików i katalogów

en: Updates the status (cvs -n update) of the selected files and folders
pl: Uaktualnienie statusu (cvs -n update) zaznaczonych plików i katalogów

en: &Edit
pl: &Edycja

en: Opens the marked file for editing
pl: Otwarcie zaznaczonych plików do edycji

en: Reso&lve...
pl: &Rozwiąż

en: Opens the resolve dialog with the selected file
pl: Otwarcie okna rozwiązywania z zaznaczonymi plikami

en: &Commit...
pl: &Wdrożenie...

en: Commits the selected files
pl: Wdrażanie zaznaczonych plików

en: &Add to Repository...
pl: &Dodaj do repozytorium...

en: Add
pl: Dodaj

en: Adds (cvs add) the selected files to the repository
pl: Dodanie do repozytorium (cvs add) zaznaczonych plików

en: Add &Binary...
pl: Dodaj &binaria ...

en: Adds (cvs -kb add) the selected files as binaries to the repository
pl: Dodanie do repozytorium (cvs -kb add) zaznaczonych plików (jako binaria)

en: &Remove From Repository...
pl: &Usuń z repozytorium...

en: Remove
pl: Usuń

en: Removes (cvs remove) the selected files from the repository
pl: Usunięcie zaznaczonych plików z repozytorium (cvs remove)

en: Rever&t
pl: &Wycofaj

en: Reverts (cvs update -C) the selected files (only cvs 1.11)
pl: Wycofywanie (cvs update -C) zaznaczonych plików (tylko cvs 1.11)

en: &Properties
pl: &Właściwości

en: Stop
pl: Zatrzymaj

en: Stops any running sub-processes
pl: Zatrzymanie wszystkich działających podprocesów

en: Browse &Log...
pl: Przeglądaj &dzienniki...

en: Shows the revision tree of the selected file
pl: Pokazanie drzewa zmian wybranego pliku

en: Browse Multi-File Log...
pl: Przeglądaj dzienniki wielu plików...

en: &Annotate...
pl: &Przypisy...

en: Shows a blame-annotated view of the selected file
pl: Pokazanie widoku przypisów (autorów i zmian pojedynczych wierszy) dla zaznaczonego pliku

en: &Difference to Repository (BASE)...
pl: &Różnica względem repozytorium (BASE)...

en: Shows the differences of the selected file to the checked out version (tag BASE)
pl: Pokazanie różnic zaznaczonego pliku względem sprawdzonej wersji (znacznik BASE)

en: Difference to Repository (HEAD)...
pl: Różnica względem repozytorium (HEAD)...

en: Shows the differences of the selected file to the newest version in the repository (tag HEAD)
pl: Pokazanie różnic zaznaczonego pliku względem najnowszej wersji w repozytorium (znacznik HEAD)

en: Last &Change...
pl: Ostatnia &zmiana...

en: Shows the differences between the last two revisions of the selected file
pl: Pokazanie różnicy między dwoma ostatnimi zmianami zaznaczonego pliku

en: &History...
pl: &Historia...

en: Shows the CVS history as reported by the server
pl: Pokazanie historii CVS-a z serwera

en: &Unfold File Tree
pl: &Rozwiń drzewo plików

en: Opens all branches of the file tree
pl: Rozwinięcie wszystkich gałęzi w drzewie plików

en: &Fold File Tree
pl: &Zwiń drzewo plików

en: Closes all branches of the file tree
pl: Zwinięcie wszystkich gałęzi drzewa plików

en: &Tag/Branch...
pl: &Znacznik/gałąź...

en: Creates a tag or branch for the selected files
pl: Utworzenie znacznika lub gałęzi dla zaznaczonych plików

en: &Delete Tag...
pl: Usuń &znacznik...

en: Deletes a tag from the selected files
pl: Usunięcie znacznika z zaznaczonych plików

en: &Update to Tag/Date...
pl: &Uaktualnij do znacznika/daty...

en: Updates the selected files to a given tag, branch or date
pl: Uaktualnienie zaznaczonych plików do danego stanu opisanego przez znacznik, gałąź lub datę

en: Update to &HEAD
pl: Uaktualnij do &HEAD

en: Updates the selected files to the HEAD revision
pl: Uaktualnienie zaznaczonych plików do wersji HEAD

en: &Merge...
pl: &Scal...

en: Merges a branch or a set of modifications into the selected files
pl: Połączenie gałęzi albo zbioru zmian z wybranym plikiem

en: &Add Watch...
pl: &Dodaj punkt kontrolny...

en: Adds a watch for the selected files
pl: Dodanie punktu kontrolnego dla zaznaczonych plików

en: &Remove Watch...
pl: &Usuń punkt kontrolny...

en: Removes a watch from the selected files
pl: Usunięcie punktu kontrolnego z zaznaczonego pliku

en: Show &Watchers
pl: Pokaż &właścicieli punktów kontrolnych

en: Shows the watchers of the selected files
pl: Pokazanie właścicieli punktów kontrolnych na zaznaczonych plikach

en: Ed&it Files
pl: Ed&ytuj pliki

en: Edits (cvs edit) the selected files
pl: Zmiana (cvs edit) wybranych plików

en: U&nedit Files
pl: &Cofnij zmianę

en: Unedits (cvs unedit) the selected files
pl: Cofnięcie zmiany (cvs unedit) wybranych plików

en: Show &Editors
pl: Pokaż zmi&eniających

en: Shows the editors of the selected files
pl: Pokazanie autorów zgłaszających zmiany wybranego pliku

en: &Lock Files
pl: Za&blokuj pliki

en: Locks the selected files, so that others cannot modify them
pl: Blokuje wybrane pliki, aby inni nie mogli ich zmieniać

en: Unl&ock Files
pl: &Odblokuj pliki

en: Unlocks the selected files
pl: Odblokowanie zaznaczonych plików

en: Create &Patch Against Repository...
pl: Utwórz łatę względem re&pozytorium...

en: Creates a patch from the modifications in your sandbox
pl: Utworzenie łaty ze zmiany z piaskownicy

en: &Create...
pl: &Utwórz...

en: &Checkout...
pl: &Pobierz wersję wyjściową...

en: Allows you to checkout a module from a repository
pl: Pobranie wersjci wyjściowej modułu lub uaktualnienie kopii roboczej

en: &Import...
pl: Za&importuj...

en: Allows you to import a module into a repository
pl: Importowanie modułu do repozytorium

en: &Repositories...
pl: &Repozytoria...

en: Configures a list of repositories you regularly use
pl: Ustawienia wykazu regularnie używanych repozytoriów

en: Hide All &Files
pl: &Ukryj wszystkie pliki

en: Determines whether only folders are shown
pl: Decyzja, czy tylko katalogi są widoczne

en: Hide Unmodified Files
pl: Ukryj pliki niezmienione

en: Determines whether files with status up-to-date or unknown are hidden
pl: Decyzja, czy pliki aktualne lub o nieznanym statusie są ukrywane

en: Hide Removed Files
pl: Ukryj pliki usunięte

en: Determines whether removed files are hidden
pl: Decyzja, czy pliki usunięte mają być ukrywane

en: Hide Non-CVS Files
pl: Ukryj pliki nie z CVS-a

en: Determines whether files not in CVS are hidden
pl: Decyzja, czy pliki nie z CVS-a mają być ukrywane

en: Hide Empty Folders
pl: Ukryj puste katalogi

en: Determines whether folders without visible entries are hidden
pl: Decyzja, czy katalogi bez widocznych plików są ukryte

en: Create &Folders on Update
pl: Twórz &katalogi podczas uaktualnień

en: Determines whether updates create folders
pl: Decyzja, czy podczas uaktualnienia należy tworzyć katalogi

en: &Prune Empty Folders on Update
pl: Usuń puste &katalogi w czasie uaktualniania

en: Determines whether updates remove empty folders
pl: Decyzja, czy podczas uaktualnienia należy usuwać puste katalogi

en: &Update Recursively
pl: &Uaktualniaj wgłąb

en: Determines whether updates are recursive
pl: Decyzja, czy uaktualnienie ma być rekursywne

en: C&ommit && Remove Recursively
pl: Wdroż i usuń wgłąb

en: Determines whether commits and removes are recursive
pl: Określa czy wdrażane i zmiany mają być rekursywne

en: Do cvs &edit Automatically When Necessary
pl: W razie konieczności dokonuj &edycji automatycznie

en: Determines whether automatic cvs editing is active
pl: Decyzja, czy samoczynnie zamieniane cvs jest aktywne

en: Configure Cervisia...
pl: Ustawienia Cervisia...

en: Allows you to configure the Cervisia KPart
pl: Pozwala na ustawienie programu Cervisia KPart

en: CVS &Manual
pl: &Podręcznik CVS-a

en: Opens the help browser with the CVS documentation
pl: Otwarcie dokumentacji CVS-a w przeglądarce pomocy

en: Unfold Folder
pl: Rozwiń katalog

en: Cervisia Part
pl: Cervisia

en: A CVS frontend
pl: Interfejs do CVS

en: Copyright (c) 1999-2002 Bernd Gehrmann
    Copyright (c) 2002-2008 the Cervisia authors
pl: Copyright (c) 1999-2002 Bernd Gehrmann
    Copyright (c) 2002-2008 autorzy programu Cervisia

en: Original author and former maintainer
pl: Autor pierwszej wersji i poprzedni koordynator

en: Maintainer
pl: Opiekun

en: Developer
pl: Programista

en: Documentation
pl: Dokumentacja

en: Conversion to KPart
pl: Przekształcenie do KPart

en: Conversion to D-Bus
pl: Przekształcenie do D-Bus

en: Port to KDE Frameworks 5
pl: Przystosowanie do Szkieletów KDE 5

en: Open Sandbox
pl: Otwórz piaskownicę

en: CVS Edit
pl: CVS - edycja

en: CVS Diff
pl: CVS - różnice

en: Could not open file for writing.
pl: Nie można otworzyć pliku do zapisu.

en: The revision looks invalid.
pl: Poprawka wygląda na uszkodzoną.

en: This is the first revision of the branch.
pl: To jest pierwsza poprawka w gałęzi.

en: Invoking help on CVS
pl: Wywołanie pomocy do CVS-a

en: Done
pl: Zrobione

en: A CVS commit to repository %1 is done
pl: Operacja wdrożenia do repozytorium %1 została zakończona

en: This is not a CVS folder.
    If you did not intend to use Cervisia, you can switch view modes within Konqueror.
pl: To nie jest katalog CVS-a.
    Jeśli nie chodziło o uruchomienie programu Cervisia, należy przełączyć tryb widoku w Konquerorze.

note: i18n: ectx: label, entry (ConflictColor), group (Colors)
en: The foreground color used to highlight files with a conflict in the file view.
pl: Kolor pierwszego planu do podświetlania plików powodujących sprzeczności w widoku plików.

note: i18n: ectx: label, entry, group (General)
en: Delay (ms) until the progress dialog appears.
pl: Czas, po jakim pojawia się okno postępów (w ms).

en: The Cervisia library could not be loaded.
pl: Nie można wczytać biblioteki Cervisii.

en: Allows you to configure the toolbar
pl: Możliwość ustawienia paska narzędzi

en: Allows you to customize the keybindings
pl: Możliwość ustawienia skrótów klawiszowych

en: Exits Cervisia
pl: Zakończenie pracy z programem Cervisia

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
pl: &Plik

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
pl: U&stawienia

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
pl: &Pomoc

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
pl: Główny pasek

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
pl: &Widok

note: i18n: ectx: Menu (advanced)
en: &Advanced
pl: &Rozszerzone

note: i18n: ectx: Menu (repository)
en: &Repository
pl: &Repozytorium

en: Edit ChangeLog
pl: Edycja dziennika zmian

en: The ChangeLog file could not be written.
pl: Nie można zapisać pliku dziennika zmian.

en: A ChangeLog file does not exist. Create one?
pl: Plik dziennika zmian nie istnieje. Czy utworzyć?

en: Create
pl: Utwórz

en: The ChangeLog file could not be read.
pl: Nie można odczytać pliku dziennika zmian.

en: CVS Checkout
pl: Pobranie wersji wyjściowej CVS

en: CVS Import
pl: CVS - import

en: &Module:
pl: &Moduł:

en: Fetch &List
pl: Pobierz &listę

en: &Branch tag:
pl: Znacznik &gałęzi:

en: Re&cursive checkout
pl: Re&kursywne pobranie

en: Working &folder:
pl: K&atalog roboczy:

en: &Vendor tag:
pl: Znacznik &wydającego:

en: &Release tag:
pl: Znacznik w&ydania:

en: &Ignore files:
pl: &Ignoruj pliki:

en: &Comment:
pl: &Komentarz:

en: Import as &binaries
pl: Zaimportuj jako &binaria

en: Use file's modification time as time of import
pl: Użyj czasu zmiany jako czasu importu

en: Chec&k out as:
pl: Pobierz wersję wyjściową ja&ko:

en: Ex&port only
pl: Tylko &eksport

en: Please choose an existing working folder.
pl: Wybierz istniejący katalog roboczy.

en: Please specify a module name.
pl: Wpisz nazwę modułu.

en: Please specify a vendor tag and a release tag.
pl: Wpisz znacznik wydającego i wydania.

en: Tags must start with a letter and may contain
    letters, digits and the characters '-' and '_'.
pl: Znaczniki muszą zaczynać się od litery i mogą
     zawierać litery,cyfry i znaki '-' oraz '_'.

en: A branch must be specified for export.
pl: Do wykonania eksportu potrzebne jest podanie gałęzi.

en: Please specify a repository.
pl: Proszę podać repozytorium.

en: CVS Remote Log
pl: Zdalny dziennik CVS

en: CVS Commit
pl: CVS - wdrożenie

en: &Diff
pl: &Różnica

en: Commit the following &files:
pl: Wdrożenie następujących &plików:

en: Older &messages:
pl: Stare &komunikaty:

en: &Log message:
pl: Widaomości &dziennika:

en: Use log message &template
pl: Używaj &szablonów komunikatów dziennika

en: Current
pl: Aktualny

en: Create New Repository (cvs init)
pl: Utwórz nowe repozytorium (cvs init)

en: Repository folder:
pl: Katalog repozytorium:

en: Synchronize scroll bars
pl: Synchronizuj paski przewijania

en: %1 difference | %1 differences
pl[0]: 1 różnica
pl[1]: %1 różnice
pl[2]: %1 różnic

en: CVS Diff: %1
pl: CVS - różnice: %1

en: Repository:
pl: Repozytorium:

en: Revision
pl: Poprawka

en: Working dir:
pl: Katalog roboczy:

en: %1 of %2
pl: %1 z %2

en: Delete
pl: Usuń

en: Insert
pl: Wstaw

en: Change
pl: Zmień

en: Edit With
pl: Edytuj za pomocą

en: Locally Modified
pl: Zmienione lokalnie

en: Locally Added
pl: Dodane lokalnie

en: Locally Removed
pl: Usunięte lokalnie

en: Needs Update
pl: Potrzebne uaktualnienie

en: Needs Patch
pl: Potrzebna łata

en: Needs Merge
pl: Potrzebne scalenie

en: Up to Date
pl: Aktualny

en: Conflict
pl: Sprzeczność

en: Updated
pl: Uaktualnione

en: Patched
pl: Z łatą

en: Removed
pl: Usunięte

en: Not in CVS
pl: Nie ma w CVS-ie

en: Unknown
pl: Nieznane

en: Commit, Modified
pl: Wdrożenie, zmienione

en: Commit, Added
pl: Wdrożenie, dodane

en: Commit, Removed
pl: Wdrożenie, usunięte

en: Checkout
pl: Pobierz wersję wyjściową

en: Tag
pl: Znacznik

en: Date
pl: Data

en: Event
pl: Zdarzenie

en: Author
pl: Autor

en: Revision
pl: Wydanie

en: File
pl: Plik

en: Repo Path
pl: Poprawka repo

en: Show c&ommit events
pl: Pokaż zdarzenia wdr&ożeń

en: Show ch&eckout events
pl: Pokaż &zdarzenia pobierania wersji wyjściowej modułu

en: Show &tag events
pl: Pokaż &znaczniki zdarzeń

en: Show &other events
pl: Pokaż &inne zdarzenia

en: Only &user:
pl: Tylko &użytkownik:

en: Only &filenames matching:
pl: Tylko pasujące nazwy &plików:

en: Only &folders matching:
pl: Tylko pasujące &katalogi:

en: CVS History
pl: CVS - historia

en: Tag
pl: Znacznik

en: Release
pl: Wydanie

en: Update, Deleted
pl: Uaktualnienie, usunięte

en: Update, Copied
pl: Uaktualnienie, skopiowane

en: Update, Merged
pl: Uaktualnienie, scalono

en: Update, Conflict
pl: Uaktualnienie, sprzeczności

en: Update, Patched
pl: Uaktualnienie, zmienione

en: Unknown
pl: Nieznane

en: Search:
pl: Znajdź:

en: &Tree
pl: &Drzewo

en: &List
pl: &Lista

en: CVS &Output
pl: W&yjście CVS

en: Choose revision A by clicking with the left mouse button,
    revision B by clicking with the middle mouse button.
pl: Wybranie poprawki A następuje przez kliknięcie lewym klawiszem
    myszy, a poprawki B - środkowym.

en: Revision A:
pl: Poprawka A:

en: Revision B:
pl: Poprawka B:

en: Select by tag:
pl: Wybierz przez znacznik:

en: Author:
pl: Autor:

en: Date:
pl: Data:

en: Comment/Tags:
pl: Komentarze/znaczniki:

en: &Annotate A
pl: &Adnotuj

en: &Find
pl: &Znajdź

en: This revision is used when you click Annotate.
    It is also used as the first item of a Diff operation.
pl: Ta wersja zostanie użyta, jeśli kliknie się przycisk Przypisy.
    Jest także używana jako pierwszy argument operacji różnicy.

en: This revision is used as the second item of a Diff operation.
pl: Ta poprawka jest używana jako drugi element w operacji różnicy.

en: &View A
pl: &Obejrzyj A

en: Create Patch...
pl: Utwórz łatę...

en: CVS Log: %1
pl: Dziennik CVS-a: %1

en: CVS Log
pl: Dziennik CVS-a

en:  (Branchpoint)
pl:  (Rozgałęzienie)

en: Please select revision A or B first.
pl: Proszę najpierw wybrać poprawkę A i B.

en: View File
pl: Pokaż plik

en: Please select revision A or revisions A and B first.
pl: Proszę najpierw wybrać poprawkę A i B.

en: Branchpoint
pl: Rozgałęzienie

en: On Branch
pl: Gałąź

en: Branch
pl: Gałąź

en: Comment
pl: Komentarz

en: Tags
pl: Znaczniki

en: revision %1
pl: poprawka %1

en: Select for revision A
pl: Wybór poprawki A

en: Select for revision B
pl: Wybór poprawki B

en: date: %1; author: %2
pl: data: %1; autor: %2

en: The sandbox to be loaded
pl: Piaskownica do wczytania

en: Show resolve dialog for the given file.
pl: Otwarcie okna rozwiązywania dla zaznaczonego pliku.

en: Show log dialog for the given file.
pl: Pokaż okno dziennika dla danego pliku.

en: Show annotation dialog for the given file.
pl: Pokaż okno przypisów dla danego pliku.

en: CVS Merge
pl: CVS - scalanie

en: Merge from &branch:
pl: Scal z &gałęzi:

en: Merge &modifications:
pl: Scal z&miany:

en: between tag:
pl: pomiędzy znacznikiem:

en: and tag:
pl: a znacznikiem:

en: Fetch L&ist
pl: Wczytaj l&istę

en: CVS Status
pl: Status CVS-a

en: Overwrite the file
pl: Nadpisz plik

en: A file named "%1" already exists. Are you sure you want to overwrite it?
pl: Plik o nazwie "%1" już istnieje. Czy go nadpisać?

en: Overwrite File?
pl: Czy nadpisać plik?

en: Context
pl: Kontekstowy

en: Normal
pl: Zwykły

en: Unified
pl: Połączony

en: Output Format
pl: Format wyjściowy

en: &Number of context lines:
pl: &Liczba linii kontekstu:

en: Ignore added or removed empty lines
pl: Ignorowanie dodanych lub usuniętych pustych wierszy

en: Ignore changes in the amount of whitespace
pl: Ignorowanie zmiany liczby białych znaków

en: Ignore all whitespace
pl: Ignorowanie wszystkich znaków białych

en: Ignore changes in case
pl: Ignorowanie zmiany wielkości znaków

en: Ignore Options
pl: Opcje ignorowania

en: Clear
pl: Wyczyść

en: [Exited with status %1]
pl: [Wyjście w stanie %1]

en: [Finished]
pl: [Zakończono]

en: [Aborted]
pl: [Przerwano]

en: Default
pl: Domyślne

en: Logged in
pl: Zalogowany

en: Not logged in
pl: Niezalogowany

en: No login required
pl: Logowanie nie jest wymagane

en: Configure Access to Repositories
pl: Ustawienia dostępu do repozytoriów

en: Repository
pl: Repozytorium

en: Method
pl: Metoda

en: Compression
pl: Kompresja

en: Add...
pl: Dodaj...

en: Modify...
pl: Zmień...

en: Login...
pl: Zaloguj...

en: Logout
pl: Wyloguj

en: This repository is already known.
pl: To repozytorium jest już znane.

en: Login failed.
pl: Nieudane logowanie.

en: CVS Logout
pl: Wylogowanie z CVS-a

en: Your version (A):
pl: Twoja wersja (A):

en: Other version (B):
pl: Inna wersja (B):

en: Merged version:
pl: Scalana wersja:

en: CVS Resolve: %1
pl: CVS - rozwiązywanie: %1

en: %1 conflicts
pl: %1 jest w sprzeności

en: Configure Cervisia
pl: Ustawienia Cervisia

en: General
pl: Ogólne

en: &User name for the change log editor:
pl: Nazwa &użytkownika dla edytora dziennika zmian:

en: &Path to CVS executable, or 'cvs':
pl: Ś&cieżka do pliku wykonywalnego CVS albo 'cvs'

en: Diff Viewer
pl: Widok różnicy

en: &Number of context lines in diff dialog:
pl: &Liczba wierszy kontekstowych w oknie dialogowym róznicy

en: Additional &options for cvs diff:
pl: Dodatkowe &opcje dla operacji różnicy (cvs diff):

en: Tab &width in diff dialog:
pl: &Szerokość tabulacji w oknie dialogowym różnicy:

en: External diff &frontend:
pl: Zewnętrzny &interfejs dla różnicy:

en: When opening a sandbox from a &remote repository,
    start a File->Status command automatically
pl: Podczas otwierania piaskownicy z &odległego repozytorium
    wykonaj automatycznie Plik -> Status

en: When opening a sandbox from a &local repository,
    start a File->Status command automatically
pl: Podczas otwierania piaskownicy z &lokalnego repozytorium
    wykonaj automatycznie Plik -> Status

en: Advanced
pl: Rozszerzone

en: Appearance
pl: Wygląd

en: Fonts
pl: Czcionki

en: Font for &Protocol Window...
pl: Czcionka w oknie &protokołu...

en: Font for A&nnotate View...
pl: Czcionka w ok&nie przypisów...

en: Font for D&iff View...
pl: Czcionka dla w&idoku różnicy...

en: Font for ChangeLog View...
pl: Czcionka w widoku dziennika zmian...

en: Colors
pl: Kolory

en: Conflict:
pl: Sprzeczność:

en: Diff change:
pl: Zmiana za pomocą różnicy:

en: Local change:
pl: Zmiana lokalna:

en: Diff insertion:
pl: Wstawione przez różnicę:

en: Remote change:
pl: Zmiana zdalna:

en: Diff deletion:
pl: Usunięte przez różnicę:

en: Not in cvs:
pl: Nie ma w CVS-ie:

en: Split main window &horizontally
pl: Podziel p&oziomo główne okno

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, timeoutLbl)
en: &Timeout after which a progress dialog appears (in ms):
pl: &Czas, po jakim pojawia się okno postępów (w ms):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, compressionLbl)
en: Default compression &level:
pl: Domyślny poziom &kompresji:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_UseSshAgent)
en: Utilize a running or start a new ssh-agent process
pl: Użyj istniejącego lub utwórz nowy proces agenta ssh

en: CVS Delete Tag
pl: CVS - usunięcie znacznika

en: CVS Tag
pl: CVS - znacznik

en: &Name of tag:
pl: &Nazwa znacznika:

en: Create &branch with this tag
pl: Utwórz &gałąź z tym znacznikiem

en: &Force tag creation even if tag already exists
pl: &Wymuś utworzenia znacznika, nawet jeśli już istnieje

en: You must define a tag name.
pl: Należy zdefiniować nazwę znacznika.

en: Tag must start with a letter and may contain letters, digits and the characters '-' and '_'.
pl: Znacznik musi zaczynać się od litery i może zawierać litery, cyfry i znaki '-' oraz '_'.

en: CVS Update
pl: CVS - uaktualnienie

en: Update to &branch:
pl: Uaktualnij do &gałęzi:

en: Update to &tag:
pl: Uaktualnij do &znacznika:

en: Update to &date ('yyyy-mm-dd'):
pl: Uaktualnij do &daty ('rrrr-mm-dd'):

en: File Name
pl: Nazwa pliku

en: Tag/Date
pl: Znacznik/Data

en: Timestamp
pl: Czas

en: CVS Watch Add
pl: CVS - dodanie punktu kontrolnego

en: CVS Watch Remove
pl: CVS - usuwanie punktu kontrolnego

en: Add watches for the following events:
pl: Dodaj punkty kontrolne dla następujących zdarzeń:

en: Remove watches for the following events:
pl: Usuń punkty kontrolne z następujących zdarzeń:

en: &All
pl: &Wszystkie

en: &Only:
pl: &Tylko:

en: &Commits
pl: &Wdrożenia

en: &Edits
pl: &Edycje

en: &Unedits
pl: &Cofnięcie zmiany

en: CVS Watchers
pl: Właściciel pktów kontrolnych

en: Watcher
pl: Właściciel pktów kontrolnych

en: Edit
pl: Edycja

en: Unedit
pl: Cofnięcie edycji

en: Commit
pl: Wdrożenie
