cvsservice - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: ssh-askpass for the CVS D-Bus Service
pl: ssh-askpass dla usługi CVS D-Bus

en: prompt
pl: znak zachęty

en: Please type in your password below.
pl: Wpisz poniżej swoje hasło.

en: Repository:
pl: Repozytorium:

en: Enter password for repository %1.
pl: Wpisz hasło repozytorium %1.

en: You have to set a local working copy directory before you can use this function!
pl: Aby używać tej funkcji konieczne jest wcześniejsze ustawienie katalogu na swoją kopię roboczą.

en: There is already a job running
pl: Jakieś zadanie jest już wykonywane

en: CVS D-Bus service
pl: Usługa CVS D-Bus

en: D-Bus service for CVS
pl: Usługa D-Bus dla CVS

en: Developer
pl: Programista
