cvsservice - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: ssh-askpass for the CVS D-Bus Service
ro: ssh-askpass pentru serviciul D-Bus CVS

en: prompt
ro: întreabă

en: Please type in your password below.
ro: Introduceți parola mai jos.

en: Repository:
ro: Depozit:

en: You have to set a local working copy directory before you can use this function!
ro: Trebuie să setați o copie locală a directorului înainte de a utiliza această funcție!

en: There is already a job running
ro: Există deja un proces ce rulează

en: CVS D-Bus service
ro: Serviciu D-Bus CVS

en: D-Bus service for CVS
ro: Serviciu D-Bus pentru CVS

en: Developer
ro: Dezvoltator
