cvsservice - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: ssh-askpass for the CVS D-Bus Service
ru: ssh-askpass для сервиса CVS D-Bus

en: Copyright (c) 2003 Christian Loose
ru: © Christian Loose, 2003

en: Please type in your password below.
ru: Введите свой пароль

en: Repository:
ru: Репозиторий:

en: Enter password for repository %1.
ru: Введите свой пароль для репозитория %1.

en: You have to set a local working copy directory before you can use this function!
ru: Установите локальную рабочую копию каталогов перед использованием этой функции.

en: There is already a job running
ru: Задание уже запущено

en: CVS D-Bus service
ru: Сервис CVS D-Bus

en: D-Bus service for CVS
ru: Сервис D-Bus для CVS

en: Copyright (c) 2002-2003 Christian Loose
ru: © Christian Loose, 2002-2003

en: Developer
ru: Разработчик
