cervisia - en to sk translation catalogue (377 entries)

en: Add to Ignore List
sk: Pridať do zoznamu ignorovaných

en: Ignore File | Ignore %1 Files
sk[0]: Ignorovať súbor
sk[1]: Ignorovať %1 súbory
sk[2]: Ignorovať %1 súborov

en: Cannot open file '%1' for writing.
sk: Nemôžem otvoriť súbor '%1' pre zápis.

en: CVS Add
sk: CVS pridanie

en: CVS Add Binary
sk: CVS pridať binárny

en: CVS Remove
sk: CVS odstránenie

en: Add the following files to the repository:
sk: Pridať nasledujúce súbory do repository:

en: Add the following binary files to the repository:
sk: Pridať nasledujúce binárne súbory do repository:

en: Remove the following files from the repository:
sk: Odstrániť tieto súbory z repository:

en: This will also remove the files from your local working copy.
sk: Toto odstráni súbory aj z vašej lokálnej kópie!

en: Add Repository
sk: Pridať repository

en: Use remote &shell (only for :ext: repositories):
sk: Použiť remote &shell: (len pre repository s :ext:):

en: Invoke this program on the server side:
sk: Na serveri spustiť tento program:

en: Use different &compression level:
sk: Použiť inú úroveň &kompresie:

en: Download cvsignore file from server
sk: Stiahnuť súbor cvsignore zo serveru

en: Repository Settings
sk: Nastavenie repository

en: CVS Annotate: %1
sk: Anotácia CVS: %1

en: CVS Annotate
sk: Anotácia CVS

en: Go to Line...
sk: Prejsť na riadok...

en: Find Prev
sk: Nájsť predchádzajúci

en: Find Next
sk: Nájsť nasledujúci

en: Search
sk: Hľadať

en: Go to Line
sk: Prejsť na riadok

en: Go to line number:
sk: Prejsť na číslo riadku:

en: Starting cvsservice failed with message:
sk: Spustenie cvsservice neuspelo so správou:

en: This KPart is non-functional, because the cvs D-Bus service could not be started.
sk: Tento KPart nefunguje, pretože nie je možné spustiť službu cvs cez D-Bus.

en: Remote CVS working folders are not supported.
sk: Vzdialené pracovné priečinky CVS nie sú podporované.

en: You cannot change to a different folder while there is a running cvs job.
sk: Nemôžete prejsť do iného priečinku, kým beží úloha cvs.

en: F - All files are hidden, the tree shows only folders
    N - All up-to-date files are hidden
    R - All removed files are hidden
sk: F - Všetky súbory sú skryté, strom zobrazuje iba priečinky
    N - Všetky aktualizované súbory sú skryté
    R - Všetky odstránené súbory sú skryté

en: Open Sandbox...
sk: Otvoriť pieskovisko...

en: Opens a CVS working folder in the main window
sk: Otvorí pracovný priečinok CVS v hlavnom okne

en: Recent Sandboxes
sk: Naposledy použité repository

en: &Insert ChangeLog Entry...
sk: &Vložiť položku ChangeLog...

en: Inserts a new intro into the file ChangeLog in the toplevel folder
sk: Vloží nový záznam do súboru ChangeLog v priečinku najvyššej úrovne

en: &Update
sk: &Aktualizovať

en: Updates (cvs update) the selected files and folders
sk: Aktualizuje (cvs update) vybrané súbory a priečinky

en: &Status
sk: &Stav

en: Updates the status (cvs -n update) of the selected files and folders
sk: Aktualizuje stav (cvs -n update) vybraných súborov a priečinkov

en: &Edit
sk: &Upraviť

en: Opens the marked file for editing
sk: Otvorí označený súbor pre úpravy

en: Reso&lve...
sk: Vy&riešiť...

en: Opens the resolve dialog with the selected file
sk: Otvorí dialóg pre vyriešenie vybraného súboru

en: Commits the selected files
sk: Potvrdí vybrané súbory

en: &Add to Repository...
sk: &Pridať do repository...

en: Add
sk: Pridať

en: Adds (cvs add) the selected files to the repository
sk: Pridá (cvs add) vybrané súbory do repository

en: Add &Binary...
sk: Pridať &binárny...

en: Adds (cvs -kb add) the selected files as binaries to the repository
sk: Pridá (cvs -kb add) vybrané súbory do repository ako binárne

en: &Remove From Repository...
sk: &Odstrániť z repository...

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Removes (cvs remove) the selected files from the repository
sk: Odstráni (cvs remove) vybrané súbory z repository

en: Rever&t
sk: &Vrátiť

en: Reverts (cvs update -C) the selected files (only cvs 1.11)
sk: Vráti (cvs update -C) vybrané súbory (iba pre cvs 1.11)

en: &Properties
sk: &Možnosti

en: Stop
sk: Zastaviť

en: Stops any running sub-processes
sk: Zastaví všetky bežiace podprocesy

en: Browse &Log...
sk: Prehliadať &záznam...

en: Shows the revision tree of the selected file
sk: Zobrazí strom revízií vybraného súboru

en: Browse Multi-File Log...
sk: Prehliadať záznam o viacerých súboroch...

en: &Annotate...
sk: &Anotácia...

en: Shows a blame-annotated view of the selected file
sk: Zobrazí anotovaný zoznam pre vybraný súbor s pôvodcom

en: &Difference to Repository (BASE)...
sk: &Rozdiel oproti repository (BASE)...

en: Shows the differences of the selected file to the checked out version (tag BASE)
sk: Zobrazí rozdiely vybraného súboru oproti základnej verzii (tag BASE)

en: Difference to Repository (HEAD)...
sk: Rozdiel oproti repository (HEAD)...

en: Shows the differences of the selected file to the newest version in the repository (tag HEAD)
sk: Zobrazí rozdiely vybraného súboru oproti základnej verzii (tag HEAD)

en: Last &Change...
sk: Posledná &zmena...

en: Shows the differences between the last two revisions of the selected file
sk: Zobrazí rozdiely medzi poslednými dvoma zmenami vybraného súboru

en: &History...
sk: &História...

en: Shows the CVS history as reported by the server
sk: Zobrazí históriu CVS ako o nej informuje server

en: &Unfold File Tree
sk: &Rozbaliť strom súborov

en: Opens all branches of the file tree
sk: Otvorí všetky časti stromu súborov

en: &Fold File Tree
sk: &Zabaliť strom súborov

en: Closes all branches of the file tree
sk: Zatvorí všetky časti stromu súborov

en: Creates a tag or branch for the selected files
sk: Vytvorí tag alebo branch pre vybrané súbory

en: &Delete Tag...
sk: &Odstrániť tag...

en: Deletes a tag from the selected files
sk: Odstráni tag pre vybrané súbory

en: &Update to Tag/Date...
sk: &Aktualizovať na tag/dátum...

en: Updates the selected files to a given tag, branch or date
sk: Aktualizuje vybrané súbory na daný tag, branch alebo dátum

en: Update to &HEAD
sk: Aktualizovať na &HEAD

en: Updates the selected files to the HEAD revision
sk: Aktualizuje vybrané súbory na revíziu HEAD

en: &Merge...
sk: Z&liať...

en: Merges a branch or a set of modifications into the selected files
sk: Zleje branch alebo skupinu zmien do vybraných súborov

en: &Add Watch...
sk: &Pridať sledované...

en: Adds a watch for the selected files
sk: Pridá sledovací bod pre vybrané súbory

en: &Remove Watch...
sk: &Odstrániť sledované...

en: Removes a watch from the selected files
sk: Odstráni sledovací bod z vybraných súborov

en: Show &Watchers
sk: Zobraziť &sledované

en: Shows the watchers of the selected files
sk: Zobrazí sledovacie body pre vybrané súbory

en: Ed&it Files
sk: &Upraviť súbory

en: Edits (cvs edit) the selected files
sk: Upraví (cvs edit) vybrané súbory

en: U&nedit Files
sk: &Neupraviť súbor

en: Unedits (cvs unedit) the selected files
sk: Zruší úpravu (cvs unedit) vybraných súborov

en: Show &Editors
sk: Zobraziť &editorov

en: Shows the editors of the selected files
sk: Zobrazí editorov vybraných súborov

en: &Lock Files
sk: &Zamknúť súbory

en: Locks the selected files, so that others cannot modify them
sk: Zamkne vybrané súbory, takže ich ostatní nemôžu upraviť

en: Unl&ock Files
sk: &Odomknúť súbory

en: Unlocks the selected files
sk: Odomkne vybrané súbory

en: Create &Patch Against Repository...
sk: Vytvoriť &patch oproti repository...

en: Creates a patch from the modifications in your sandbox
sk: Vytvorí patch pre zmeny vo vašej repository

en: &Create...
sk: &Vytvoriť...

en: Allows you to checkout a module from a repository
sk: Umožní získať modul z repository

en: &Import...
sk: &Importovať...

en: Allows you to import a module into a repository
sk: Umožňuje importovať modul do repository

en: &Repositories...
sk: &Repository...

en: Configures a list of repositories you regularly use
sk: Nastaví zoznam repository, ktoré obvykle používate

en: Hide All &Files
sk: Skryť všetky &súbory

en: Determines whether only folders are shown
sk: Určuje, či sú zobrazené iba priečinky

en: Hide Unmodified Files
sk: Skryť nezmenené súbory

en: Determines whether files with status up-to-date or unknown are hidden
sk: Určuje, či sú všetky súbory, ktoré sú aktuálne alebo s neznámym stavom, skryté

en: Hide Removed Files
sk: Skryť odstránené súbory

en: Determines whether removed files are hidden
sk: Určuje, či sú odstránené súbory skryté

en: Hide Non-CVS Files
sk: Skryť súbory nie v CVS

en: Determines whether files not in CVS are hidden
sk: Určuje, či súbory, ktoré nie sú v CVS, sú skryté

en: Hide Empty Folders
sk: Skryť prázdne priečinky

en: Determines whether folders without visible entries are hidden
sk: Určuje, či skryté priečinky bez zobraziteľných položiek

en: Create &Folders on Update
sk: Vytvoriť &priečinky pri aktualizácii

en: Determines whether updates create folders
sk: Určuje, či aktualizácie vytvárajú priečinky

en: &Prune Empty Folders on Update
sk: &Odstrániť prázdne priečinky pri aktualizácii

en: Determines whether updates remove empty folders
sk: Určuje, či aktualizácia odstraňuje prázdne priečinky

en: &Update Recursively
sk: &Aktualizovať rekurzívne

en: Determines whether updates are recursive
sk: Určuje, či sú aktualizácie rekurzívne

en: C&ommit && Remove Recursively
sk: Rekurzívny c&ommit a odstránenie

en: Determines whether commits and removes are recursive
sk: Určuje, či sú commity a odstránenia rekurzívne

en: Do cvs &edit Automatically When Necessary
sk: Automaticky použiť cvs &edit

en: Determines whether automatic cvs editing is active
sk: Určuje, či sa má automaticky používate cvs editing

en: Configure Cervisia...
sk: Nastaviť Cervisia...

en: Allows you to configure the Cervisia KPart
sk: Umožňuje nastaviť KPart Cervisia

en: CVS &Manual
sk: CVS &Manuál

en: Opens the help browser with the CVS documentation
sk: Otvorí Pomocníka a zobrazí dokumentáciu k CVS

en: Unfold Folder
sk: &Rozbaliť priečinok

en: Cervisia Part
sk: Part Cervisia

en: A CVS frontend
sk: Rozhranie pre CVS

en: Copyright (c) 1999-2002 Bernd Gehrmann
    Copyright (c) 2002-2008 the Cervisia authors
sk: Copyright (c) 1999-2002 Bernd Gehrmann
    Copyright (c) 2002-2008 Autori Cervisia

en: Original author and former maintainer
sk: Pôvodný autor a bývalý správca

en: Maintainer
sk: Správca

en: Developer
sk: Vývojár

en: Documentation
sk: Dokumentácia

en: Conversion to KPart
sk: Prevod na KPart

en: Conversion to D-Bus
sk: Konverzia na D-Bus

en: Port to KDE Frameworks 5
sk: Port do KDE Frameworks 5

en: Open Sandbox
sk: Otvoriť repository

en: CVS Edit
sk: CVS edit

en: CVS Diff
sk: CVS diff

en: Could not open file for writing.
sk: Nepodarilo sa otvoriť súbor pre zápis.

en: The revision looks invalid.
sk: Revízia asi nie je platná.

en: This is the first revision of the branch.
sk: Toto je prvá revízia pre branch.

en: Invoking help on CVS
sk: Spúšťam pomocníka pre CVS

en: Done
sk: Hotovo

en: A CVS commit to repository %1 is done
sk: CVS uloženie do repozitára %1 je dokončené.

en: This is not a CVS folder.
    If you did not intend to use Cervisia, you can switch view modes within Konqueror.
sk: Toto nie je priečinok CVS.
    Ak nechcete používať program Cervisia, v Konquerori môžete prepnúť pohľad.

note: i18n: ectx: label, entry (ConflictColor), group (Colors)
en: The foreground color used to highlight files with a conflict in the file view.
sk: Farba popredia pre zvýraznenie súborov s konfliktom v zobrazení súborov.

note: i18n: ectx: label, entry, group (General)
en: Delay (ms) until the progress dialog appears.
sk: Čakanie pred zobrazením dialógu priebehu (v ms).

en: The Cervisia library could not be loaded.
sk: Nebolo možné načítať knižnicu Cervisia.

en: Allows you to configure the toolbar
sk: Umožňuje nastaviť panel nástrojov

en: Allows you to customize the keybindings
sk: Umožňuje upraviť klávesové skratky

en: Exits Cervisia
sk: Ukončí Cervisia

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
sk: &Súbor

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
sk: &Nastavenia

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
sk: &Pomocník

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
sk: Hlavný panel nástrojov

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
sk: &Zobraziť

note: i18n: ectx: Menu (advanced)
en: &Advanced
sk: &Pokročilé

en: Edit ChangeLog
sk: Upraviť ChangeLog

en: The ChangeLog file could not be written.
sk: Súbor ChangeLog nie je možné zapísať.

en: A ChangeLog file does not exist. Create one?
sk: Súbor ChangeLog neexistuje. Má sa vytvoriť?

en: Create
sk: Vytvoriť

en: The ChangeLog file could not be read.
sk: Nepodarilo sa prečítať súbor ChangeLog.

en: CVS Checkout
sk: CVS checkout

en: CVS Import
sk: CVS import

en: &Module:
sk: &Modul:

en: Fetch &List
sk: Získať &zoznam

en: Re&cursive checkout
sk: Re&kurzívna kontrola

en: Working &folder:
sk: Pracovný &priečinok:

en: &Vendor tag:
sk: Tag &výrobcu:

en: &Ignore files:
sk: &Ignorovať súbory:

en: &Comment:
sk: &Komentár:

en: Import as &binaries
sk: Importovať ako &binárne

en: Use file's modification time as time of import
sk: Použiť dátum zmeny súboru ako čas importu

en: Chec&k out as:
sk: Chec&k out ako:

en: Ex&port only
sk: Iba e&xportovať

en: Please choose an existing working folder.
sk: Prosím, vyberte existujúci pracovný priečinok.

en: Please specify a module name.
sk: Prosím, zadajte meno modulu.

en: Please specify a vendor tag and a release tag.
sk: Prosím, zadajte tag výrobcu a release.

en: Tags must start with a letter and may contain
    letters, digits and the characters '-' and '_'.
sk: Tagy musia začínať písmenom a môžu obsahovať
    číslice, písmená a znaky '-' a '_'.

en: A branch must be specified for export.
sk: Pre export je nutné zadať branch.

en: Please specify a repository.
sk: Prosím, zadajte repozitár.

en: CVS Remote Log
sk: CVS Vzdialený Záznam

en: Commit the following &files:
sk: Commit nasledujúcich &súborov:

en: Older &messages:
sk: Staršie &správy:

en: &Log message:
sk: Správa &záznamu:

en: Use log message &template
sk: Použiť šablónu správy &záznamu

en: Current
sk: Aktuálne

en: Create New Repository (cvs init)
sk: Vytvoriť novú repository (cvs init)

en: Repository folder:
sk: Priečinok pre repository:

en: Synchronize scroll bars
sk: Synchronizovať posuvníky

en: %1 difference | %1 differences
sk[0]: %1 rozdiel
sk[1]: %1 rozdiely
sk[2]: %1 rozdielov

en: CVS Diff: %1
sk: CVS diff: %1

en: Revision
sk: Revízia

en: Working dir:
sk: Pracovný priečinok:

en: %1 of %2
sk: %1 z %2

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Insert
sk: Vložiť

en: Change
sk: Zmeniť

en: Edit With
sk: Upraviť pomocou

en: Locally Modified
sk: Lokálne zmenený

en: Locally Added
sk: Lokálne pridaný

en: Locally Removed
sk: Lokálne odstránený

en: Needs Update
sk: Vyžaduje aktualizáciu

en: Needs Patch
sk: Vyžaduje patch

en: Needs Merge
sk: Vyžaduje merge

en: Up to Date
sk: Akuálne

en: Conflict
sk: Konflikt

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Patched
sk: Aplikovaný patch

en: Removed
sk: Odstránený

en: Not in CVS
sk: Nie je v CVS

en: Unknown
sk: Neznáme

en: Commit, Modified
sk: Commit, zmenené

en: Commit, Added
sk: Commit, pridané

en: Commit, Removed
sk: Commit, odstránené

en: Date
sk: Dátum

en: Event
sk: Udalosť

en: Author
sk: Autor

en: Revision
sk: Revízia

en: File
sk: Súbor

en: Repo Path
sk: Cesta repo

en: Show c&ommit events
sk: Zobraziť udalosti &commit

en: Show ch&eckout events
sk: Zobraziť udalosti &checkout

en: Show &tag events
sk: Zobraziť udalosti &tagu

en: Show &other events
sk: Zobraziť &ostatné udalosti

en: Only &user:
sk: Iba &užívateľ:

en: Only &filenames matching:
sk: Iba &súbory odpovedajúce:

en: Only &folders matching:
sk: Iba &priečinky odpovedajúce:

en: CVS History
sk: História CVS

en: Update, Deleted
sk: Aktualizácia, odstránené

en: Update, Copied
sk: Aktualizácia, kopírované

en: Update, Merged
sk: Aktualizácia, zliate

en: Update, Conflict
sk: Aktualizácia, konflikt

en: Update, Patched
sk: Aktualizácia, zaplátané

en: Unknown
sk: Neznámy

en: Search:
sk: Hľadať:

en: &Tree
sk: &Strom

en: &List
sk: &Zoznam

en: CVS &Output
sk: &Výstup CVS

en: Choose revision A by clicking with the left mouse button,
    revision B by clicking with the middle mouse button.
sk: Vyberte revíziu A kliknutím ľavým tlačidlom myši, revíziu B
    kliknutím stredným tlačidlom myši.

en: Revision A:
sk: Revízia A:

en: Revision B:
sk: Revízia B:

en: Select by tag:
sk: Vybrať pomocou tagu:

en: Author:
sk: Autor:

en: Date:
sk: Dátum:

en: Comment/Tags:
sk: Komentár/tagy:

en: &Annotate A
sk: &Anotovať A

en: &Find
sk: Nájsť

en: This revision is used when you click Annotate.
    It is also used as the first item of a Diff operation.
sk: Táto revízia je použitá ak stlačíte Anotácie.
    Používa sa aj ako prvá položka pre operáciu Diff.

en: This revision is used as the second item of a Diff operation.
sk:  áto revízia sa používa ako druhá položka operácie Diff.

en: &View A
sk: &Zobraziť A

en: Create Patch...
sk: Vytvoriť patch...

en: CVS Log: %1
sk: CVS záznam: %1

en: CVS Log
sk: CVS záznam

en:  (Branchpoint)
sk:  (Bod branch)

en: Please select revision A or B first.
sk: Prosím, najprv vyberte revízie A a B.

en: View File
sk: Zobraziť súbor

en: Please select revision A or revisions A and B first.
sk: Prosím, najprv vyberte revíziu A alebo revízie A a B.

en: Branchpoint
sk: Bod branch

en: On Branch
sk: Na branch

en: Comment
sk: Komentár

en: Tags
sk: Tagy

en: revision %1
sk: revízia %1

en: Select for revision A
sk: Výber pre revíziu A

en: Select for revision B
sk: Výber pre revíziu B

en: date: %1; author: %2
sk: dátum: %1; autor: %2

en: The sandbox to be loaded
sk: Repository načítané

en: Show resolve dialog for the given file.
sk: Otvorí dialóg pre vyriešenie vybraného súboru.

en: Show log dialog for the given file.
sk: Otvorí dialóg záznamu vybraného súboru.

en: Show annotation dialog for the given file.
sk: Otvorí dialóg anotácie pre vybraný súbor.

en: CVS Merge
sk: CVS merge

en: Merge from &branch:
sk: Zliať z &branch:

en: Merge &modifications:
sk: Zliať &zmeny:

en: between tag:
sk: medzi tagom:

en: and tag:
sk: a tagom:

en: Fetch L&ist
sk: Získať &zoznam

en: CVS Status
sk: CVS stav

en: Overwrite the file
sk: Prepísať súbor

en: A file named "%1" already exists. Are you sure you want to overwrite it?
sk: Súbor s názvom "%1" už existuje. Ste si istý, že si ho prajete prepísať?

en: Overwrite File?
sk: Prepísať súbor?

en: Context
sk: Kontextový

en: Normal
sk: Normálny

en: Unified
sk: Unifikovaný

en: Output Format
sk: Formát výstupu

en: &Number of context lines:
sk: &Počet riadkov kontextu:

en: Ignore added or removed empty lines
sk: Ignorovať pridané alebo odstránené prázdne riadky

en: Ignore changes in the amount of whitespace
sk: Ignorovať zmeny v prázdnom mieste

en: Ignore all whitespace
sk: Ignorovať všetko prázdne miesto

en: Ignore changes in case
sk: Ignorovať zmeny veľkosti písmen

en: Ignore Options
sk: Voľby pre ignorovanie

en: Clear
sk: Vyčistiť

en: [Exited with status %1]
sk: [Ukončené stavom %1]

en: [Finished]
sk: [Dokončené]

en: [Aborted]
sk: [Prerušené]

en: Default
sk: Predvolené

en: Logged in
sk: Prihlásený

en: Not logged in
sk: Neprihlásený

en: No login required
sk: Prihlásenie nie je potrebné

en: Configure Access to Repositories
sk: Nastavenie prístupu k repository

en: Method
sk: Metóda

en: Compression
sk: Kompresia

en: Status
sk: Stav

en: Add...
sk: Pridať...

en: Modify...
sk: Upraviť...

en: Login...
sk: Prihlásenie...

en: Logout
sk: Odhlásenie...

en: This repository is already known.
sk: Táto repository už je známa.

en: Login failed.
sk: Prihlásenie zlyhalo.

en: CVS Logout
sk: Odhlásiť z CVS

en: Your version (A):
sk: Vaša verzia (A):

en: Other version (B):
sk: Iná verzia (B):

en: Merged version:
sk: Spojená verzia:

en: CVS Resolve: %1
sk: CVS vyriešenie konfliktov: %1

en: %1 conflicts
sk: %1 konfliktov

en: Configure Cervisia
sk: Nastaviť Cervisia

en: General
sk: Všeobecné

en: &User name for the change log editor:
sk: &Užívateľské meno pre editor ChangeLog:

en: &Path to CVS executable, or 'cvs':
sk: &Cesta k programu CVS alebo 'cvs':

en: Diff Viewer
sk: Prehliadač rozdielov

en: &Number of context lines in diff dialog:
sk: &Počet riadkov kontextu pre dialóg diff:

en: Additional &options for cvs diff:
sk: Dalšie &možnosti pre cvs diff:

en: Tab &width in diff dialog:
sk: Šírka &tabulátoru pre dialóg diff:

en: External diff &frontend:
sk: Externé &rozhranie pre diff:

en: When opening a sandbox from a &remote repository,
    start a File->Status command automatically
sk: Pri otváraní &vzdialeného repository spustiť automaticky
    príkaz Súbor->Stav

en: When opening a sandbox from a &local repository,
    start a File->Status command automatically
sk: Pri otváraní &lokálneho repository spustiť automaticky
    príkaz Súbor->Stav

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: Appearance
sk: Vzhľad

en: Fonts
sk: Písmo

en: Font for &Protocol Window...
sk: Písmo pre okno &protokolu...

en: Font for A&nnotate View...
sk: Písmo pre pohľad &anotácií...

en: Font for D&iff View...
sk: Písmo pre pohľad &diff...

en: Font for ChangeLog View...
sk: Písmo pre pohľad záznamu...

en: Colors
sk: Farby

en: Conflict:
sk: Konflikt:

en: Diff change:
sk: Zmena diff:

en: Local change:
sk: Lokálna zmena:

en: Diff insertion:
sk: Vloženie diff:

en: Remote change:
sk: Vzdialená zmena:

en: Diff deletion:
sk: Odstránenie diff:

en: Not in cvs:
sk: Nie je v CVS:

en: Split main window &horizontally
sk: Rozdeliť hlavné okno &horizontálne

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, timeoutLbl)
en: &Timeout after which a progress dialog appears (in ms):
sk: Ča&kanie pred zobrazením dialógu priebehu (v ms):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, compressionLbl)
en: Default compression &level:
sk: Štandardná úroveň &kompresie:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_UseSshAgent)
en: Utilize a running or start a new ssh-agent process
sk: Využiť bežiaci, alebo spustiť nový proces ssh-agent

en: CVS Delete Tag
sk: CVS odstránenie tagu

en: CVS Tag
sk: CVS tag

en: &Name of tag:
sk: &Meno tagu:

en: Create &branch with this tag
sk: Vytvoriť &branch s týmto tagom

en: &Force tag creation even if tag already exists
sk: &Vynútiť vytvorenie tagu aj ked tag už existuje

en: You must define a tag name.
sk: Musíte definovať meno tagu.

en: Tag must start with a letter and may contain letters, digits and the characters '-' and '_'.
sk: Tag musí začínať písmom a môže obsahovať číslice, písmená a znaky '-' a '_'.

en: CVS Update
sk: Aktualizácia CVS

en: Update to &branch:
sk: Aktualizovať na &branch:

en: Update to &tag:
sk: Aktualizovať na &tag:

en: Update to &date ('yyyy-mm-dd'):
sk: Aktualizovať na &dátum ('yyyy-mm-dd'):

en: File Name
sk: Meno súboru

en: Tag/Date
sk: Tag/Dátum

en: Timestamp
sk: Časové razítko

en: CVS Watch Add
sk: CVS pridať sledované

en: CVS Watch Remove
sk: CVS odstrániť sledované

en: Add watches for the following events:
sk: Pridať sledovací bod pre tieto udalosti:

en: Remove watches for the following events:
sk: Odstrániť sledovací bod pre tieto udalosti:

en: &All
sk: &Všetky

en: &Only:
sk: &Iba:

en: &Commits
sk: &Commity

en: &Edits
sk: Ú&pravy

en: &Unedits
sk: &Vrátené úpravy

en: CVS Watchers
sk: Sledované v CVS

en: Watcher
sk: Sledovanie

en: Edit
sk: Upraviť

en: Unedit
sk: Vrátiť úpravy
