cvsservice - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: ssh-askpass for the CVS D-Bus Service
sk: ssh-askpass pre službu CVS D-Bus

en: Copyright (c) 2003 Christian Loose
sk: Autorské práva (c) 2003 Christian Loose

en: Please type in your password below.
sk: Prosím, zadajte heslo nižšie.

en: Repository:
sk: Repozitár:

en: Enter password for repository %1.
sk: Zadajte heslo pre repozitár %1.

en: You have to set a local working copy directory before you can use this function!
sk: Pred použitím tejto funkcie musíte nastaviť lokálnu kópiu pracovného priečinku.

en: There is already a job running
sk: Už je spustená iná úloha.

en: CVS D-Bus service
sk: D-Bus služba CVS

en: D-Bus service for CVS
sk: D-Bus služba pre CVS

en: Copyright (c) 2002-2003 Christian Loose
sk: Autorské práva (c) 2002-2003 Christian Loose

en: Developer
sk: Vývojár
