cervisia - en to sl translation catalogue (391 entries)

en: Add to Ignore List
sl: Dodaj na seznam prezrtih

en: Ignore File | Ignore %1 Files
sl[0]: Prezri %1 datoteko
sl[1]: Prezri %1 datoteki
sl[2]: Prezri %1 datoteke
sl[3]: Prezri %1 datotek

en: Cannot open file '%1' for writing.
sl: Ni mogoče odpreti datoteke '%1' za pisanje.

en: CVS Add
sl: Dodaj v CVS

en: CVS Add Binary
sl: Dodaj dvojiško v CVS

en: CVS Remove
sl: Odstrani iz CVS

en: Add the following files to the repository:
sl: Dodaj naslednje datoteke v skladišče:

en: Add the following binary files to the repository:
sl: Dodaj naslednje dvojiške datoteke v skladišče:

en: Remove the following files from the repository:
sl: Odstrani naslednje datoteke iz skladišča:

en: This will also remove the files from your local working copy.
sl: To bo hkrati odstranilo datoteke z vaše krajevne delovne kopije.

en: Add Repository
sl: Dodaj skladišče

en: &Repository:
sl: Skladišče:

en: Use remote &shell (only for :ext: repositories):
sl: Uporabi oddaljeno lupino (le za zun. skladišča):

en: Invoke this program on the server side:
sl: Pokliči ta program na strežniški strani:

en: Use different &compression level:
sl: Uporabi drugačno stopnjo stiskanja:

en: Download cvsignore file from server
sl: Prejmi datoteko cvsignore s strežnika

en: Repository Settings
sl: Nastavitve skladišča

en: CVS Annotate: %1
sl: CVS zabeleži: %1

en: CVS Annotate
sl: CVS zabeleži

en: Go to Line...
sl: Pojdi v vrstico ...

en: Find Prev
sl: Najdi prejšnje

en: Find Next
sl: Najdi naslednje

en: Search
sl: Poišči

en: Go to Line
sl: Pojdi v vrstico

en: Go to line number:
sl: Pojdi v vrstico številka:

en: Starting cvsservice failed with message:
sl: Začenjanje cvsservice je spodletelo s sporočilom:

en: This KPart is non-functional, because the cvs D-Bus service could not be started.
sl: Ta KPart ne deluje, ker storitve D-Bus za cvs ni bilo mogoče zagnati.

en: Remote CVS working folders are not supported.
sl: Oddaljene delovne mape CVS niso podprte.

en: You cannot change to a different folder while there is a running cvs job.
sl: Med zaganjanjem posla cvs ne morete preklopiti v drugo mapo.

en: F - All files are hidden, the tree shows only folders
    N - All up-to-date files are hidden
    R - All removed files are hidden
sl: F - vse datoteke so skrite, drevo prikazuje le mape
    N - vse posodobljene datoteke so skrite
    R - vse odstranjene datoteke so skrite

en: Open Sandbox...
sl: Odpri peskovnik ...

en: Opens a CVS working folder in the main window
sl: Odpre delovno mapo CVS v glavnem oknu

en: Recent Sandboxes
sl: Nedavni peskovniki

en: &Insert ChangeLog Entry...
sl: Vstav&i vnos dnevnika sprememb...

en: Inserts a new intro into the file ChangeLog in the toplevel folder
sl: Vstavi nov uvod v datoteko z dnevnikom sprememb v vrhnji mapi

en: &Update
sl: Posodobi

en: Updates (cvs update) the selected files and folders
sl: Posodobi (cvs update) izbrane datoteke in mape

en: &Status
sl: &Stanje

en: Updates the status (cvs -n update) of the selected files and folders
sl: Posodobi stanje (cvs -n update) izbranih datotek in map

en: &Edit
sl: Ur&edi

en: Opens the marked file for editing
sl: Odpre označene datoteke za urejanje

en: Reso&lve...
sl: Razreši...

en: Opens the resolve dialog with the selected file
sl: Odpre pogovorno okno za razrešitev izbrane datoteke

en: &Commit...
sl: Uveljavi...

en: Commits the selected files
sl: Uveljavi izbrane datoteke

en: &Add to Repository...
sl: Dod&aj v skladišče...

en: Add
sl: Dodaj

en: Adds (cvs add) the selected files to the repository
sl: Doda (cvs add) izbrane datoteke v skladišče

en: Add &Binary...
sl: Dodaj dvojiško...

en: Adds (cvs -kb add) the selected files as binaries to the repository
sl: Doda (cvs -kb add) izbrane datoteke v skladišče kot dvojiške

en: &Remove From Repository...
sl: Odstrani iz skladišča...

en: Remove
sl: Odstrani

en: Removes (cvs remove) the selected files from the repository
sl: Odstrani (cvs remove) izbrane datoteke iz skladišča

en: Rever&t
sl: Povrni

en: Reverts (cvs update -C) the selected files (only cvs 1.11)
sl: Povrne (cvs update -C) izbrane datoteke (samo cvs 1.11)

en: &Properties
sl: Lastnosti

en: Stop
sl: Zaustavi

en: Stops any running sub-processes
sl: Zaustavi vsa tekoča pod-opravila

en: Browse &Log...
sl: Brskaj po dnevniku...

en: Shows the revision tree of the selected file
sl: Prikaže drevo predelav izbrane datoteke

en: Browse Multi-File Log...
sl: Brskaj dnevnik več datotek ...

en: &Annotate...
sl: Z&abeleži...

en: Shows a blame-annotated view of the selected file
sl: Prikaže zabeležke odgovornosti za izbrano datoteko

en: &Difference to Repository (BASE)...
sl: Razlika do skladišča (BASE)...

en: Shows the differences of the selected file to the checked out version (tag BASE)
sl: Prikaže razlike med izbrano in prevzeto datoteko (oznaka BASE)

en: Difference to Repository (HEAD)...
sl: Razlika do skladišča (HEAD) ...

en: Shows the differences of the selected file to the newest version in the repository (tag HEAD)
sl: Prikaže razlike med izbrano in najnovejšo različico datoteke v skladišču (oznaka HEAD)

en: Last &Change...
sl: Zadnja sprememba...

en: Shows the differences between the last two revisions of the selected file
sl: Prikaže razlike med zadnjima dvema predelavama izbrane datoteke

en: &History...
sl: Zgodovina...

en: Shows the CVS history as reported by the server
sl: Prikaže zgodovino CVS-ja, kot jo sporoča strežnik

en: &Unfold File Tree
sl: Razširi drevo datotek

en: Opens all branches of the file tree
sl: Odpre vse veje drevesa datotek

en: &Fold File Tree
sl: Zvij drevo datotek

en: Closes all branches of the file tree
sl: Zapre vse veje drevesa datotek

en: &Tag/Branch...
sl: Oznaka/veja...

en: Creates a tag or branch for the selected files
sl: Ustvari oznako ali vejo za izbrane datoteke

en: &Delete Tag...
sl: Izbriši oznako...

en: Deletes a tag from the selected files
sl: Izbriše oznako z izbranih datotek

en: &Update to Tag/Date...
sl: Posodobi do oznake/datuma...

en: Updates the selected files to a given tag, branch or date
sl: Posodobi izbrane datoteke na dano značko, vejo ali datum

en: Update to &HEAD
sl: Posodobi na &HEAD

en: Updates the selected files to the HEAD revision
sl: Posodobi izbrane datoteke na predelavo HEAD

en: &Merge...
sl: Združi...

en: Merges a branch or a set of modifications into the selected files
sl: Združi vejo ali nabor sprememb v izbrane datoteke

en: &Add Watch...
sl: Dod&aj opazovalnik...

en: Adds a watch for the selected files
sl: Doda opazovalnik izbranih datotek

en: &Remove Watch...
sl: Odst&rani opazovalnik...

en: Removes a watch from the selected files
sl: Odstrani opazovalnik z izbranih datotek

en: Show &Watchers
sl: Prikaži opazovalnike

en: Shows the watchers of the selected files
sl: Prikaže opazovalnike izbranih datotek

en: Ed&it Files
sl: Ured&i datoteke

en: Edits (cvs edit) the selected files
sl: Uredi (cvs edit) izbrane datoteke

en: U&nedit Files
sl: Razveljavi urejanje

en: Unedits (cvs unedit) the selected files
sl: Razveljavi urejanje (cvs unedit) izbranih datotek

en: Show &Editors
sl: Prikaži ur&ejevalnike

en: Shows the editors of the selected files
sl: Prikaže urejevalnike izbranih datotek

en: &Lock Files
sl: Zak&leni datoteke

en: Locks the selected files, so that others cannot modify them
sl: Zaklene izbrane datoteke, da jih drugi ne morejo spremeniti

en: Unl&ock Files
sl: &Odkleni datoteke

en: Unlocks the selected files
sl: Odklene izbrane datoteke

en: Create &Patch Against Repository...
sl: Ustvari &popravek za skladišče...

en: Creates a patch from the modifications in your sandbox
sl: Ustvari popravek iz sprememb v vašem peskovniku

en: &Create...
sl: Ustvari...

en: &Checkout...
sl: Prevzemi...

en: Allows you to checkout a module from a repository
sl: Omogoča vam, da prevzamete modul iz skladišča

en: &Import...
sl: Uvoz&i...

en: Allows you to import a module into a repository
sl: Omogoča vam, da uvozite modul v skladišče

en: &Repositories...
sl: Skladišča...

en: Configures a list of repositories you regularly use
sl: Nastavi seznam skladišč, ki jih redno uporabljate

en: Hide All &Files
sl: Skrij vse datoteke

en: Determines whether only folders are shown
sl: Določi, ali naj bodo prikazane samo mape

en: Hide Unmodified Files
sl: Skrij nespremenjene datoteke

en: Determines whether files with status up-to-date or unknown are hidden
sl: Določi, ali naj bodo datoteke s stanjema "Posodobljeno" ali "Neznano", skrite

en: Hide Removed Files
sl: Skrij odstranjene datoteke

en: Determines whether removed files are hidden
sl: Določi, ali naj bodo odstranjene datoteke skrite

en: Hide Non-CVS Files
sl: Skrij datoteke, ki niso v CVS

en: Determines whether files not in CVS are hidden
sl: Določi, ali naj bodo datoteke, ki niso v CVS, skrite

en: Hide Empty Folders
sl: Skrij prazne mape

en: Determines whether folders without visible entries are hidden
sl: Določi, ali naj bodo mape brez vidnih vnosov skrite

en: Create &Folders on Update
sl: Ustvari mape ob posodobitvi

en: Determines whether updates create folders
sl: Določi, ali naj se ob posodobitvi ustvarijo mape

en: &Prune Empty Folders on Update
sl: Očisti prazne mape ob posodobitvi

en: Determines whether updates remove empty folders
sl: Določi, ali naj posodobitev odstrani prazne mape

en: &Update Recursively
sl: Posodobi rekurzivno

en: Determines whether updates are recursive
sl: Določi, ali naj so posodobitve rekurzivne

en: C&ommit && Remove Recursively
sl: Uveljavi in odstrani rekurzivno

en: Determines whether commits and removes are recursive
sl: Določi, ali naj so uveljavitve in odstranitve rekurzivne

en: Do cvs &edit Automatically When Necessary
sl: Samodejno izvedi cvs &edit, ko je potrebno

en: Determines whether automatic cvs editing is active
sl: Določi, ali je vklopljeno samodejno urejanje cvs

en: Configure Cervisia...
sl: Nastavi Cervisio ...

en: Allows you to configure the Cervisia KPart
sl: Omogoča vam, da nastavite KPart Cervisie

en: CVS &Manual
sl: Prriročnik CVS

en: Opens the help browser with the CVS documentation
sl: Odpre brskalnik po pomoči z dokumentacijo o CVS

en: Unfold Folder
sl: Razširi mapo

en: Cervisia Part
sl: Del Cervisia

en: A CVS frontend
sl: Začelje za CVS

en: Copyright (c) 1999-2002 Bernd Gehrmann
    Copyright (c) 2002-2008 the Cervisia authors
sl: Avtorske pravice (c) 1999 - 2002 Bernd Gehrmann
    Avtorske pravice (c) 2002 - 2008 avtorji Cervisie

en: Original author and former maintainer
sl: Prvotni avtor in prejšnji vzdrževalec

en: Maintainer
sl: Vzdrževalec

en: Developer
sl: Razvijalec

en: Documentation
sl: Dokumentacija

en: Conversion to KPart
sl: Pretvorba v KPart

en: Conversion to D-Bus
sl: Pretvorba v D-Bus

en: Port to KDE Frameworks 5
sl: Predelava za Ogrodja KDE 5

en: Open Sandbox
sl: Odpri peskovnik

en: CVS Edit
sl: CVS Uredi

en: Could not open file for writing.
sl: Datoteke ni bilo mogoče odpreti za pisanje.

en: The revision looks invalid.
sl: Predelava izgleda neveljavna.

en: This is the first revision of the branch.
sl: To je prva predelava veje.

en: Invoking help on CVS
sl: Klicanje pomoči o CVS

en: Done
sl: Končano

en: A CVS commit to repository %1 is done
sl: Uveljavljanje v CVS v skladišče %1 je končano

en: This is not a CVS folder.
    If you did not intend to use Cervisia, you can switch view modes within Konqueror.
sl: To ni mapa s CVS.
    Če niste mislili uporabiti Cervisie, lahko preklopite načine prikaza znotraj Konquerorja.

note: i18n: ectx: label, entry (ConflictColor), group (Colors)
en: The foreground color used to highlight files with a conflict in the file view.
sl: Barva ospredja za poudarjanje spornih datotek v prikazu datotek.

note: i18n: ectx: label, entry, group (General)
en: Delay (ms) until the progress dialog appears.
sl: Zakasnitev (ms) za pojavitev pogovornega okna napredka.

en: The Cervisia library could not be loaded.
sl: Knjižnice Cervisie ni bilo mogoče naložiti.

en: Allows you to configure the toolbar
sl: Omogoča vam, da nastavite orodno vrstico

en: Allows you to customize the keybindings
sl: Omogoča vam, da nastavite tipkovne bližnjice

en: Exits Cervisia
sl: Konča Cervisio

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
sl: Datoteka

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
sl: Na&stavitve

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
sl: Pomoč

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
sl: Glavna orodna vrstica

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
sl: Pogled

note: i18n: ectx: Menu (advanced)
en: &Advanced
sl: N&apredno

note: i18n: ectx: Menu (repository)
en: &Repository
sl: Skladišče

en: Edit ChangeLog
sl: Uredi dnevnik sprememb

en: The ChangeLog file could not be written.
sl: Datoteke dnevnika sprememb ni bilo mogoče zapisati.

en: A ChangeLog file does not exist. Create one?
sl: Datoteka dnevnika sprememb ne obstaja. Ali jo ustvarim?

en: Create
sl: Ustvari

en: The ChangeLog file could not be read.
sl: Datoteke dnevnika sprememb ni bilo mogoče prebrati.

en: CVS Checkout
sl: Prevzem iz CVS

en: CVS Import
sl: Uvoz v CVS

en: &Module:
sl: &Modul:

en: Fetch &List
sl: Pridobi seznam

en: &Branch tag:
sl: Oznaka veje:

en: Re&cursive checkout
sl: Rekurzivni prevzem

en: Working &folder:
sl: Delovna mapa:

en: &Vendor tag:
sl: Oznaka proiz&vajalca:

en: &Release tag:
sl: Oznaka izdaje:

en: &Ignore files:
sl: Prezr&i datoteke:

en: &Comment:
sl: Opomba:

en: Import as &binaries
sl: Uvozi kot dvojiške datoteke

en: Use file's modification time as time of import
sl: Uporabi čas spremembe datoteke kot čas uvoza

en: Chec&k out as:
sl: Prevzem kot:

en: Ex&port only
sl: Samo izvozi

en: Please choose an existing working folder.
sl: Izberite obstoječo delovno mapo.

en: Please specify a module name.
sl: Navedite ime modula.

en: Please specify a vendor tag and a release tag.
sl: Navedite oznaki proizvajalca in izdaje.

en: Tags must start with a letter and may contain
    letters, digits and the characters '-' and '_'.
sl: Oznake se morajo začeti s črko in lahko vsebujejo
    črke, številke in znaka »-« in »_«.

en: A branch must be specified for export.
sl: Veja mora biti določena za izvoz.

en: Please specify a repository.
sl: Navedite skladišče.

en: CVS Remote Log
sl: Oddaljen dnevnik za CVS

en: CVS Commit
sl: Uveljavitev v CVS

en: Commit the following &files:
sl: Uveljavi naslednje datoteke:

en: Older &messages:
sl: Starejša sporočila:

en: &Log message:
sl: Sporoči&lo dnevnika:

en: Use log message &template
sl: Uporabi predloge sporočil dnevnika

en: Current
sl: Trenuten

en: Create New Repository (cvs init)
sl: Ustvari novo skladišče (cvs init)

en: Repository folder:
sl: Mapa skladišča:

en: Synchronize scroll bars
sl: Uskladi drsnike

en: %1 difference | %1 differences
sl[0]: %1 razlika
sl[1]: %1 razliki
sl[2]: %1 razlike
sl[3]: %1 razlik

en: Repository:
sl: Skladišče:

en: Revision
sl: Predelava

en: Working dir:
sl: Delovna mapa:

en: %1 of %2
sl: %1 od %2

en: Delete
sl: Izbriši

en: Insert
sl: Vstavi

en: Change
sl: Spremeni

en: Edit With
sl: Uredi z

en: Locally Modified
sl: Krajevno spremenjeno

en: Locally Added
sl: Krajevno dodano

en: Locally Removed
sl: Krajevno odstranjeno

en: Needs Update
sl: Potrebuje posodobitev

en: Needs Patch
sl: Potrebuje popravek

en: Needs Merge
sl: Potrebuje združitev

en: Up to Date
sl: Posodobljeno

en: Conflict
sl: Spor

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Patched
sl: Popravljeno

en: Removed
sl: Odstranjeno

en: Not in CVS
sl: Ni v CVS

en: Unknown
sl: Neznano

en: Commit, Modified
sl: Uveljavitev, spremenjeno

en: Commit, Added
sl: Uveljavitev, dodano

en: Commit, Removed
sl: Uveljavitev, odstranjeno

en: Checkout
sl: Prevzem

en: Tag
sl: Oznaka

en: Date
sl: Datum

en: Event
sl: Dogodek

en: Author
sl: Avtor

en: Revision
sl: Predelava

en: File
sl: Datoteka

en: Repo Path
sl: Pot do sklad

en: Show c&ommit events
sl: Pokaži dogodke uveljavitev

en: Show ch&eckout events
sl: Pokaži dogodke pr&evzemov

en: Show &tag events
sl: Pokaži dogodke oznak

en: Show &other events
sl: Pokaži druge dogodke

en: Only &user:
sl: Samo &uporabnika:

en: Only &filenames matching:
sl: Samo imena datotek, ki se ujemajo:

en: Only &folders matching:
sl: Samo imena map, ki se ujemajo:

en: CVS History
sl: Zgodovina CVS

en: Tag
sl: Oznaka

en: Release
sl: Izdaja

en: Update, Deleted
sl: Posodobitev, izbrisano

en: Update, Copied
sl: Posodobitev, kopirano

en: Update, Merged
sl: Posodobitev, združeno

en: Update, Conflict
sl: Posodobitev, spor

en: Update, Patched
sl: Posodobitev, popravljeno

en: Unknown
sl: Neznano

en: Search:
sl: Poišči:

en: &Tree
sl: Drevo

en: &List
sl: Seznam

en: CVS &Output
sl: CVS izh&od

en: Choose revision A by clicking with the left mouse button,
    revision B by clicking with the middle mouse button.
sl: Izberite predelavo A s klikom na levi miškin gumb,
    izberite predelavo B s klikom na srednji miškin gumb.

en: Revision A:
sl: Predelava A:

en: Revision B:
sl: Predelava B:

en: Select by tag:
sl: Izberi po oznaki:

en: Author:
sl: Avtor:

en: Date:
sl: Datum:

en: Comment/Tags:
sl: Opombe/oznake:

en: &Annotate A
sl: Z&abeleži A

en: &Find
sl: Najdi

en: This revision is used when you click Annotate.
    It is also used as the first item of a Diff operation.
sl: Ta predelava bo uporabljena, ko kliknete Zabeleži.
    Uporabljena je tudi kot prvi predmet ob izvedbi Diff.

en: This revision is used as the second item of a Diff operation.
sl: Ta predelava je uporabljena kot drugi predmet ob izvedbi Diff.

en: &View A
sl: Poglej A

en: Create Patch...
sl: Ustvari popravek ...

en: CVS Log: %1
sl: Dnevnik CVS: %1

en: CVS Log
sl: Dnevnik CVS

en:  (Branchpoint)
sl:  (točka razvejitve)

en: Please select revision A or B first.
sl: Najprej izberite predelavo A ali B.

en: View File
sl: Prikaži datoteko

en: Please select revision A or revisions A and B first.
sl: Najprej izberite predelavo A ali predelavi A in B.

en: Branchpoint
sl: Točka razvejitve

en: On Branch
sl: Na veji

en: Branch
sl: Veja

en: Comment
sl: Opomba

en: Tags
sl: Oznake

en: revision %1
sl: predelava %1

en: Select for revision A
sl: Izberi za predelavo A

en: Select for revision B
sl: Izberi za predelavo B

en: date: %1; author: %2
sl: datum: %1; avtor: %2

en: The sandbox to be loaded
sl: Peskovnik, ki bo naložen

en: Show resolve dialog for the given file.
sl: Prikaži pogovorno okno za razrešitev dane datoteke.

en: Show log dialog for the given file.
sl: Prikaži pogovorno okno dnevnika za dano datoteko.

en: Show annotation dialog for the given file.
sl: Prikaži pogovorno okno zabeležk za dano datoteko.

en: CVS Merge
sl: Združi v CVS

en: Merge from &branch:
sl: Združi iz veje:

en: Merge &modifications:
sl: Združi spre&membe:

en: between tag:
sl: med oznako:

en: and tag:
sl: in oznako:

en: Fetch L&ist
sl: Pridobi seznam

en: CVS Status
sl: Stanje CVS

en: Overwrite the file
sl: Prepiši datoteko

en: A file named "%1" already exists. Are you sure you want to overwrite it?
sl: Datoteka z imenom "%1" že obstaja. Ali ste prepričani, da jo želite prepisati?

en: Overwrite File?
sl: Prepišem datoteko?

en: Context
sl: Vsebina

en: Normal
sl: Običajno

en: Unified
sl: Enotno

en: Output Format
sl: Oblika izhoda

en: &Number of context lines:
sl: Število vrstic vsebine:

en: Ignore added or removed empty lines
sl: Prezri dodane ali odstranjene prazne vrstice

en: Ignore changes in the amount of whitespace
sl: Prezri spremembe v količini preslednih znakov

en: Ignore all whitespace
sl: Prezri vse presledne znake

en: Ignore changes in case
sl: Prezri spremembe med velikimi/malimi črkami

en: Ignore Options
sl: Prezri možnosti

en: Clear
sl: Počisti

en: [Exited with status %1]
sl: [Končano s stanjem %1]

en: [Finished]
sl: [Končano]

en: [Aborted]
sl: [Prekinjeno]

en: Default
sl: Privzeto

en: Logged in
sl: Prijavljeni

en: Not logged in
sl: Niste prijavljeni

en: No login required
sl: Prijava ni zahtevana

en: Configure Access to Repositories
sl: Nastavi dostop do skladišč

en: Repository
sl: Skladišče

en: Method
sl: Metoda

en: Compression
sl: Stiskanje

en: Status
sl: Stanje

en: Add...
sl: Dodaj ...

en: Modify...
sl: Spremeni ...

en: Login...
sl: Prijava ...

en: Logout
sl: Odjavi

en: This repository is already known.
sl: To skladišče je že znano.

en: Login failed.
sl: Prijava ni uspela.

en: CVS Logout
sl: Odjava iz CVS

en: Your version (A):
sl: Vaša različica (A):

en: Other version (B):
sl: Druga različica (B):

en: Merged version:
sl: Združena različica:

en: CVS Resolve: %1
sl: Razreši v CVS: %1

en: %1 conflicts
sl: %1 sporov

en: Configure Cervisia
sl: Nastavi Cervisio

en: General
sl: Splošno

en: &User name for the change log editor:
sl: &Uporabniško ime za urejevalnik dnevnika sprememb:

en: &Path to CVS executable, or 'cvs':
sl: &Pot do izvedljive datoteke CVS ali 'cvs':

en: Diff Viewer
sl: Pregledovalnik razlik

en: &Number of context lines in diff dialog:
sl: Število vrstic vsebine v pogovornem oknu diff:

en: Additional &options for cvs diff:
sl: Dodatne m&ožnosti za cvs diff:

en: Tab &width in diff dialog:
sl: Širina tabulatorja v pogovornem oknu za diff:

en: External diff &frontend:
sl: Zunanje začelje za di&ff:

en: When opening a sandbox from a &remote repository,
    start a File->Status command automatically
sl: Ob odpiranju peskovnika iz oddaljenega skladišča,
    samodejno zaženi ukaz Datoteka -> Stanje

en: When opening a sandbox from a &local repository,
    start a File->Status command automatically
sl: Ob odpiranju peskovnika iz krajevnega skladišča,
    samodejno zaženi ukaz Datoteka -> Stanje

en: Advanced
sl: Napredno

en: Appearance
sl: Videz

en: Fonts
sl: Pisave

en: Font for &Protocol Window...
sl: Pisava za okno &protokola...

en: Font for A&nnotate View...
sl: Pisava za pogled zabeležk...

en: Font for D&iff View...
sl: Pisava za pogled d&iff ...

en: Font for ChangeLog View...
sl: Pisava za pogled dnevnika sprememb ...

en: Colors
sl: Barve

en: Conflict:
sl: Spor:

en: Diff change:
sl: Sprememba diff:

en: Local change:
sl: Krajevna sprememba:

en: Diff insertion:
sl: Vstavljanje diff:

en: Remote change:
sl: Oddaljena sprememba:

en: Diff deletion:
sl: Brisanje diff:

en: Not in cvs:
sl: Ni v CVS:

en: Split main window &horizontally
sl: Razdeli glavno okno vodoravno

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, timeoutLbl)
en: &Timeout after which a progress dialog appears (in ms):
sl: Zakasni&tev (ms) po kateri se pojavi pogovorno okno napredka:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, compressionLbl)
en: Default compression &level:
sl: Privzeta stopnja stiskanja:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_UseSshAgent)
en: Utilize a running or start a new ssh-agent process
sl: Uporabi zagnano ali začni novo opravilo ssh-agent

en: CVS Delete Tag
sl: Izbriši oznako v CVS

en: CVS Tag
sl: Oznaka CVS

en: &Name of tag:
sl: Ime oznake:

en: Create &branch with this tag
sl: Ustvari vejo s to oznako

en: &Force tag creation even if tag already exists
sl: Vsili ustvarjanje oznake tudi, če že obstaja

en: You must define a tag name.
sl: Določiti morate ime oznake.

en: Tag must start with a letter and may contain letters, digits and the characters '-' and '_'.
sl: Oznaka se mora začeti s črko in lahko vsebuje črke, številke ter znaka »-« in »_«.

en: CVS Update
sl: Posodobi CVS

en: Update to &branch:
sl: Posodobi do veje:

en: Update to &tag:
sl: Posodobi do oznake:

en: Update to &date ('yyyy-mm-dd'):
sl: Posodobi do &datuma (»yyyy-mm-dd«):

en: File Name
sl: Ime datoteke

en: Tag/Date
sl: Oznaka/datum

en: Timestamp
sl: Časovni žig

en: CVS Watch Add
sl: Opazuj dodajanje v CVS

en: CVS Watch Remove
sl: Opazuj odstranjevanje iz CVS

en: Add watches for the following events:
sl: Dodaj opazovalnike za naslednje dogodke:

en: Remove watches for the following events:
sl: Odstrani opazovalnike za naslednje dogodke:

en: &All
sl: Vse

en: &Only:
sl: Sam&o:

en: &Commits
sl: Uveljavitve

en: &Edits
sl: Ur&ejanja

en: &Unedits
sl: Razveljavitve urejanj

en: CVS Watchers
sl: Opazovalniki za CVS

en: Watcher
sl: Opazovalnik

en: Edit
sl: Uredi

en: Unedit
sl: Razveljavi urejanje

en: Commit
sl: Uveljavi
