cvsservice - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: ssh-askpass for the CVS D-Bus Service
sl: ssh-askpass za storitev CVS D-Bus

en: Copyright (c) 2003 Christian Loose
sl: Avtorske pravice (c) 2003 Christian Loose

en: prompt
sl: poziv

en: Please type in your password below.
sl: Spodaj vnesite vaše geslo.

en: Repository:
sl: Skladišče:

en: Enter password for repository %1.
sl: Vnesite geslo za skladišče %1.

en: You have to set a local working copy directory before you can use this function!
sl: Preden lahko uporabite to funkcijo morate nastaviti krajevno mapo z delovno kopijo!

en: There is already a job running
sl: Posel že teče

en: CVS D-Bus service
sl: Storitev CVS D-Bus

en: D-Bus service for CVS
sl: Storitev D-Bus za CVS

en: Copyright (c) 2002-2003 Christian Loose
sl: Avtorske pravice (c) 2002-2003 Christian Loose

en: Developer
sl: Razvijalec
