cvsservice - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: ssh-askpass for the CVS D-Bus Service
sv: ssh-askpass för CVS DBus-tjänst

en: Copyright (c) 2003 Christian Loose
sv: Copyright © 2003 Christian Loose

en: Please type in your password below.
sv: Skriv in ditt lösenord nedan.

en: Repository:
sv: Arkiv:

en: Enter password for repository %1.
sv: Skriv in lösenord till arkiv %1.

en: You have to set a local working copy directory before you can use this function!
sv: Du måste ange en katalog för lokal arbetskopia innan du kan använda funktionen.

en: There is already a job running
sv: Ett jobb körs redan

en: CVS D-Bus service
sv: CVS DBus-tjänst

en: D-Bus service for CVS
sv: DBus-tjänst för CVS

en: Copyright (c) 2002-2003 Christian Loose
sv: Copyright © 2002-2003 Christian Loose

en: Developer
sv: Utvecklare
