cvsservice - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Copyright (c) 2003 Christian Loose
ta: உரிமம்(c) 2003 கிரிஸ்டியன் லுஸ்

en: prompt
ta: தூண்டல்

en: Please type in your password below.
ta: கடவுச்சொல்லை தயவு செய்து கீழே தட்டச்சு செய்க

en: Repository:
ta: கிடங்கு

en: You have to set a local working copy directory before you can use this function!
ta: இந்தப் பணியை பயன்படுத்தும் முன்னர் உள்ளே இயங்கும் நகல் கோப்பகத்தை கணம் செய்

en: There is already a job running
ta: ஏற்கனவே ஒரு வேலை ஓடிக்கொண்டிருக்கிறது

en: Developer
ta: உருவாக்குபவர்கள்
