cvsservice - en to tg translation catalogue (8 entries)

en: cvsaskpass
tg: свсекпес

en: Copyright (c) 2003 Christian Loose
tg: Ҳуқуқи Муаллифи (с) 2003 Кристиан Луз

en: prompt
tg: промт

en: Please type in your password below.
tg: Марҳамат ба Номи шабатон дар поён чоп кунед.

en: Repository:
tg: Анбор:

en: You have to set a local working copy directory before you can use this function!
tg: Ба шумо лозим аст ,ки таҳҷои директроияи нусхаи коркунанадаро барқарор намоед пеш аз истифодаи ин функсия!

en: There is already a job running
tg: Аллакай кор рафтаистодааст

en: Developer
tg: Тараққикунак
