cervisia - en to ug translation catalogue (98 entries)

en: Add to Ignore List
ug: پەرۋا قىلمايدىىغان تىزىمغا قوشۇش

en: Ignore File | Ignore %1 Files
ug[0]: %1 ھۆججەتكە پەرۋا قىلما

en: Cannot open file '%1' for writing.
ug: %1 ھۆججەتنى يېزىش ئۈچۈن ئاچالمىدى.

en: Add Repository
ug: خەزىنە قوش

en: &Repository:
ug: خەزىنە(&R):

en: Find Prev
ug: ئالدىنقىنى ئىزدە

en: Find Next
ug: كېيىنكىنى ئىزدە

en: Search
ug: ئىزدە

en: Go to Line
ug: قۇرغا يۆتكەل

en: &Update
ug: يېڭىلا(&U)

en: &Status
ug: ھالەت(&S)

en: &Edit
ug: تەھرىر(&E)

en: Add
ug: قوش

en: Remove
ug: چىقىرىۋەت

en: &Properties
ug: خاسلىق(&P)

en: Stop
ug: توختا

en: &Create...
ug: قۇر(&C)…

en: &Import...
ug: ئىمپورت قىل(&I)…

en: &Repositories...
ug: خەزىنىلەر(&R)…

en: Hide All &Files
ug: ھەممە ھۆججەتنى يوشۇرۇش(&F)

en: Hide Unmodified Files
ug: ئۆزگەرتىلمىگەن ھۆججەتلەرنى يوشۇرۇش

en: Original author and former maintainer
ug: ئەسلى ئاپتور ۋە سابىق مەسئۇل كىشى

en: Maintainer
ug: مەسئۇل كىشى

en: Developer
ug: ئىجادىيەتچى

en: Documentation
ug: قوللانمىلار

en: Could not open file for writing.
ug: ھۆججەتنى يېزىش ئۈچۈن ئاچالمىدى.

en: Done
ug: تامام

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
ug: ھۆججەت(&F)

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
ug: تەڭشەك(&S)

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
ug: ياردەم(&H)

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
ug: ئاساسىي قورال بالداق

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
ug: كۆرۈنۈش(&V)

note: i18n: ectx: Menu (advanced)
en: &Advanced
ug: ئالىي(&A)

note: i18n: ectx: Menu (repository)
en: &Repository
ug: خەزىنە(&R)

en: Create
ug: ياسا

en: &Module:
ug: بۆلەك(&M):

en: &Vendor tag:
ug: شىركەت خەتكۈشى(&V):

en: &Comment:
ug: ئىزاھات(&C):

en: &Log message:
ug: خاتىرە ئۇچۇرى(&L):

en: Current
ug: نۆۋەتتىكى

en: %1 difference | %1 differences
ug[0]: %1 ئوخشىماسلىق

en: Repository:
ug: خەزىنە:

en: Revision
ug: تۈزىتىلمە

en: %1 of %2
ug: %2 نىڭ %1

en: Delete
ug: ئۆچۈر

en: Insert
ug: قىستۇر

en: Change
ug: ئۆزگەرت

en: Conflict
ug: توقۇنۇش

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Removed
ug: چىقىرىۋېتىلدى

en: Unknown
ug: نامەلۇم

en: Tag
ug: خەتكۈش

en: Date
ug: چېسلا

en: Event
ug: ھادىسە

en: Author
ug: ئاپتور

en: Revision
ug: تۈزىتىلمە

en: File
ug: ھۆججەت

en: Tag
ug: خەتكۈش

en: Release
ug: تارقاتقۇچى

en: Unknown
ug: نامەلۇم

en: &List
ug: تىزىم(&L)

en: Author:
ug: ئاپتور:

en: Date:
ug: چېسلا:

en: &Find
ug: ئىزدە(&F)

en: Create Patch...
ug: ياماق قۇرۇش…

en: Branch
ug: تارماق

en: Comment
ug: ئىزاھات

en: Tags
ug: خەتكۈشلەر

en: Overwrite the file
ug: بۇ ھۆججەتنى قاپلايدۇ

en: A file named "%1" already exists. Are you sure you want to overwrite it?
ug: "%1" ئاتلىق ھۆججەت مەۋجۇت. ئۇنى راستلا قاپلىۋېتەمسىز؟

en: Overwrite File?
ug: ھۆججەت قاپلامسىز؟

en: Context
ug: مەزمۇن

en: Normal
ug: نورمال

en: Unified
ug: بىر تۇتاش

en: Output Format
ug: چىقىرىش پىچىمى

en: Ignore added or removed empty lines
ug: قوشۇلغان ياكى چىقىرىۋېتىلگەن قۇرۇق قۇرلارغا پەرۋا قىلما

en: Clear
ug: تازىلا

en: [Finished]
ug: [تاماملانغان]

en: Default
ug: كۆڭۈلدىكى

en: Logged in
ug: كىرگەن

en: Not logged in
ug: تىزىمغا كىرمىدى

en: Repository
ug: خەزىنە

en: Method
ug: چارە

en: Compression
ug: پرېسلاش

en: Status
ug: ھالىتى

en: Logout
ug: تىزىمدىن چىقىش

en: Login failed.
ug: كىرىش مەغلۇپ بولدى.

en: %1 conflicts
ug: %1 توقۇنۇش

en: General
ug: ئادەتتىكى

en: Advanced
ug: ئالىي

en: Appearance
ug: كۆرۈنۈشى

en: Fonts
ug: خەت نۇسخىلىرى

en: Colors
ug: رەڭلەر

en: File Name
ug: ھۆججەت ئاتى

en: &All
ug: ھەممىسى(&A)

en: &Only:
ug: چەكلىنىش(&O):

en: Edit
ug: تەھرىرلەش

en: Commit
ug: تاپشۇر(_C)
