cvsservice - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Copyright (c) 2003 Christian Loose
ug: نەشر ھوقۇقى(c) 2003 Christian Loose

en: prompt
ug: كۆرسەتمە

en: Please type in your password below.
ug: ئىمىڭىزنى كىرگۈزۈڭ.

en: Repository:
ug: خەزىنە:

en: Developer
ug: ئىجادىيەتچى
