cvsservice - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: ssh-askpass for the CVS D-Bus Service
uk: ssh-askpass для служби CVS D-Bus

en: Copyright (c) 2003 Christian Loose
uk: © Christian Loose, 2003

en: Please type in your password below.
uk: Будь ласка, нижче введіть свій пароль.

en: Repository:
uk: Сховище:

en: Enter password for repository %1.
uk: Введіть пароль до сховища %1.

en: You have to set a local working copy directory before you can use this function!
uk: Перш ніж ви зможете використовувати цю функцію, необхідно встановити локальну робочу копію каталогу!

en: There is already a job running
uk: Вже запущена робота

en: CVS D-Bus service
uk: Служба CVS D-Bus

en: D-Bus service for CVS
uk: Служба D-Bus для CVS

en: Copyright (c) 2002-2003 Christian Loose
uk: © Christian Loose, 2003

en: Developer
uk: Розробник
