cflow-1.4.90 - en to nl translation catalogue (75 entries)

en: unterminated string?
nl: onafgesloten tekenreeks?

en: Command line: %s
nl: Opdrachtregel: %s

en: cannot execute `%s'
nl: kan '%s' niet uitvoeren

en: cannot open `%s'
nl: Kan '%s' niet openen

en: New location: %s:%d
nl: Nieuwe locatie: %s:%d

en: generate a program flowgraph
nl: een programma-stroomdiagram genereren

en: General options:
nl: Algemene opties:

en: NUMBER
nl: GETAL

en: CLASSES
nl: KLASSEN

en: NAME
nl: NAAM

en: FILE
nl: BESTAND

en: all data symbols, both external and static
nl: alle datasymbolen, zowel externe als statische

en: symbols whose names begin with an underscore
nl: symbolen waarvan de naam begint met een liggende streep

en: static symbols
nl: statische symbolen

en: typedefs (for cross-references only)
nl: typedefinities (alleen voor kruisverwijzingen)

en: Parser control:
nl: Ontledingsbeheer:

en: SYMBOL:[=]TYPE
nl: SYMBOOL:[=]TYPE

en: NAME[=DEFN]
nl: NAAM[=DEFN]

en: DIR
nl: MAP

en: COMMAND
nl: OPDRACHT

en: Output control:
nl: Uitvoerbeheer:

en: Informational options:
nl: Informationele opties:

en: give this help list
nl: deze hulptekst tonen

en: %s: no symbol type supplied
nl: %s: geen symbooltype gegeven

en: unknown symbol type: %s
nl: onbekend symbooltype: %s

en: level indent string is too long
nl: tekenreeks van niveau-inspringing is te lang

en: level-indent syntax
nl: onjuiste syntax van niveau-inspringing

en: unknown level indent option: %s
nl: onbekende niveau-inspringingsoptie: %s

en: %s: No such output driver
nl: Uitvoerstuurprogramma %s bestaat niet

en: Unknown symbol class: %c
nl: Onbekende symboolklasse: %c

en: [FILE]...
nl: [BESTAND]...

en: Exiting
nl: Afgesloten

en: INTERNAL ERROR: %s: No such output driver
nl: **Interne programmafout**: Uitvoerstuurprogramma %s bestaat niet

en: no input files
nl: geen invoerbestanden

en:  near
nl:  bij

en: INTERNAL ERROR: cannot return token to stream
nl: **Interne programmafout**: kan token niet teruggeven aan gegevensstroom

en: unrecognized definition
nl: niet-herkende definitie

en: unexpected end of file in declaration
nl: onverwacht einde van bestand in declaratie

en: unexpected end of file in expression
nl: onverwacht einde van bestand in expressie

en: expected `;'
nl: ';' werd verwacht

en: missing `;' after struct declaration
nl: ontbrekende ';' na struct-declaratie

en: unexpected end of file in initializer list
nl: onverwacht einde van bestand in initialisatorslijst

en: unexpected end of file in struct
nl: onverwacht einde van bestand in struct

en: unexpected end of file in function declaration
nl: onverwacht einde van bestand in functiedeclaratie

en: expected `)'
nl: ')' werd verwacht

en: unexpected token in parameter list
nl: onverwacht token in parameterlijst

en: unexpected end of file in parameter list
nl: onverwacht einde van bestand in parameterlijst

en: forced function body close
nl: gedwongen afsluiting van functie-body

en: unexpected end of file in function body
nl: onverwacht einde van bestand in functie-body

en: %s/%d redefined
nl: %s/%d is geherdefinieerd

en: %s redefined
nl: %s is geherdefinieerd

en: this is the place of previous definition
nl: dit is de plaats van de eerdere definitie

en: %s:%d: %s/%d defined to %s
nl: %s:%d: %s/%d is gedefinieerd als %s

en: ARGP_HELP_FMT: %s value is less than or equal to %s
nl: ARGP_HELP_FMT: waarde voor '%s' is kleiner of gelijk aan %s

en: %.*s: ARGP_HELP_FMT parameter requires a value
nl: %.*s: Parameter in ARGP_HELP_FMT vereist een waarde

en: %.*s: Unknown ARGP_HELP_FMT parameter
nl: %.*s: Onbekende parameter in ARGP_HELP_FMT

en: Garbage in ARGP_HELP_FMT: %s
nl: Rommel in ARGP_HELP_FMT: %s

en: Mandatory or optional arguments to long options are also mandatory or optional for any corresponding short options.
nl: Een argument dat verplicht of optioneel is voor een lange optie, is dat
    ook voor de overeenkomstige korte optie.

en: Usage:
nl: Gebruik:

en:   or:
nl:      of:

en:  [OPTION...]
nl:  [OPTIE...]

en: Try '%s --help' or '%s --usage' for more information.
nl: Typ '%s --help' of '%s --usage' voor meer informatie.

en: Report bugs to %s.
nl: Rapporteer gebreken in het programma aan %s;
    meld fouten in de vertaling aan <vertaling@vrijschrift.org>.

en: Unknown system error
nl: Onbekende systeemfout

en: give a short usage message
nl: een korte gebruikssamenvatting tonen

en: set the program name
nl: de programmanaam instellen

en: SECS
nl: SECONDEN

en: hang for SECS seconds (default 3600)
nl: dit aantal seconden pauzeren (standaard 3600)

en: print program version
nl: programmaversie tonen

en: (PROGRAM ERROR) No version known!?
nl: **Interne programmafout**: geen versie bekend!?

en: %s: Too many arguments
nl: %s: Te veel argumenten

en: (PROGRAM ERROR) Option should have been recognized!?
nl: **Interne programmafout**: optie had herkend moeten worden!?

en: %s: invalid option -- '%c'
nl: %s: ongeldige optie -- '%c'

en: %s: option requires an argument -- '%c'
nl: %s: optie vereist een argument -- '%c'

en: memory exhausted
nl: onvoldoende geheugen beschikbaar
