chatty main - en to fa translation catalogue (363 entries)

en: Chats
fa: گپ‌ها

en: SMS and XMPP chat application
fa: برنامهٔ گپ XMPP و پیامک

en: XMPP;SMS;chat;jabber;messaging;modem
fa: XMPP;SMS;chat;jabber;messaging;modem;پیامک;گپ;جبر;پیام;مودم

en: Whether the application is launching the first time
fa: این که برنامه برای نخستین بار در حال اجراست یا خیر

en: Country code in ISO 3166-1 alpha-2 format
fa: کد کشور در قالب ایزو 3166-1 alpha-2

en: Two letter country code of the last available SIM/Network
fa: کد دوحرفی کشور آخرین شبکه یا سیم‌کارت موجود

en: Send message read receipts
fa: فرستادن رسید‌های خواندن پیام

en: Whether to send the status of the message if read
fa: این که در صورت خوانده شدن وضعیت خواندن پیام فرستاده شود یا نه

en: Message carbon copies
fa: رونوشت‌های کاربنی پیام

en: Share chat history among devices
fa: هم‌رسانی تاریخچهٔ گپ بین افزاره‌ها

en: Enable Message Archive Management
fa: به کار انداختن مدیریت بایگانی پیام

en: Enable MAM archive synchronization from the server
fa: به کار انداختن همگام سازی بایگانی MAM از کارساز

en: Enable purple
fa: به کار انداختن پرپل

en: Enable purple accounts
fa: به کار انداختن حساب‌های پرپل

en: Send typing notifications
fa: فرستادن آگاهی‌های نوشتن

en: Whether to Send typing notifications
fa: این که آگاهی‌های نوشتن فرستاده شود یا نه

en: Strip Tracking IDs
fa: جدا کردن شناسه‌های ردیابی

en: Whether to Remove Tracking IDs from URLs Automatically
fa: این که شناسه‌های ردیابی به صورت خودکار از نشانی‌ها برداشته شود یا نه

en: Whether Strip Tracking IDs was shown
fa: این که شناسه‌های ردیابی برداشته نشان داده شوند یا نه

en: Whether the Tracking IDs dialog has been shown
fa: این که گفت‌وکوب شناسه‌های ردیابی نشان داده شود یا نه

en: Render Attachments
fa: پرداخت پیوست‌ها

en: Whether to Render Attachments or not
fa: این که پیوست‌ها پرداخت شوند یا نه

en: Mark Idle users differently
fa: علامت زدن متفاوت کاربران بی‌کار

en: Indicate unknown contacts
fa: نشان دادن آشنایان ناشناخته

en: Convert text to emoticons
fa: تبدیل متن به شکلک

en: Convert text matching emoticons as real emoticons
fa: تبدیل متن مطابق با شکلک به شکلک‌های واقعی

en: Enter key sends the message
fa: فرستادن پیام با کلید ورود

en: Whether pressing Enter key sends the message
fa: این که فشردن کلید ورود پیام را می‌فرستد یا نه

en: Request SMS delivery reports
fa: درخواست گزارش‌های تحویل پیامک

en: Whether to request delivery reports for outgoing SMS
fa: این که گزارش‌های تحویل پیامک برای پیامک‌های ارسالی درخواست شود یا نه

en: Enable experimental features
fa: فعال‌سازی امکانات آزمایشی

en: Whether to enable experimental features
fa: این که ویژگی‌های آزمایشی به کار بیفتند یا نه

en: Window maximized
fa: پنجره بیشینه شد

en: Window maximized state
fa: وضعیت بیشینهٔ پنجره

en: Window size
fa: اندازهٔ پنجره

en: Window size (width, height).
fa: اندازهٔ پنجره (پهنا، بلندا).

en: Messaging application for mobile and desktop
fa: برنامهٔ پیام‌رسامی برای تلفن همراه و میزکار

en: Chats is a simple to use to messaging app for 1:1 communication and small groups supporting SMS, MMS, XMPP and Matrix.
fa: گپ‌ها کارهٔ پیام‌رسانی آسانی برای ارتباطات یک به یک و گروه‌های کوچک با پشتیبانی از پیامک، پیام چندرسانه‌ای، XMPP و ماتریکس است.

en: Chats message window
fa: پنجرهٔ پیام گپ‌ها

en: Show release version
fa: نمایش نسخهٔ انتشار

en: Start in daemon mode
fa: آغاز در حالت خدمت

en: Disable all accounts
fa: از کار انداختن همهٔ حساب‌ها

en: Enable libpurple debug messages
fa: به کار انداختن پیام‌های رفع اشکال libpurple

en: Enable verbose debug messages (repeat option for more verbosity)
fa: به کار انداختن پیام‌های رفع اشکال پرگو (تکرار گزینه برای پرگویی بیش‌تر)

en: An SMS and XMPP messaging client
fa: کارخواه پیام‌رسانی برای پیامک و XMPP

en: Error
fa: خطا

en: There was an error displaying help:
    %s
fa: خطایی هنگام نمایش راهنما رخ داد: 
    %s

en: Close
fa: بستن

en: Send To
fa: ارسال به

en: Select a contact with the <b>“+”</b> button in the titlebar.
fa: گزینش آشنایی با دکمهٔ <b>+</b> در نوار عنوان.

en: Add instant messaging accounts in Preferences.
fa: افزودن حساب‌های پیام‌رسانی در ترجیحات.

en: No Search Results
fa: بدون نتایج جست‌وجو

en: Try different search
fa: آزمودن جست‌وجویی متفاوت

en: No archived chats
fa: بدون گپ بایگانی شده

en: Start Chatting
fa: آغاز به گپ

en: This is an MMS conversation
fa: این گفت‌وگو چندرسانه‌ایست

en: Your messages are not encrypted, and carrier rates may apply
fa: پیام‌هایتان رمزنگاری نشده و ممکن است هزینه‌های اوپراتور اعمال شود

en: This is an SMS/MMS conversation
fa: این گفت‌وگو پیام کوتاه یا چندرسانه‌ایست

en: This is an SMS conversation
fa: این گفت‌وگو پیامکیست

en: This is an IM conversation
fa: این گفت‌وگو پیام فوریست

en: Your messages are encrypted
fa: پیام‌هایتان رمزنگاری شده‌اند

en: Your messages are not encrypted
fa: پیام‌هایتان رمزنگاری نشده‌اند

en: Empty room
fa: اتاق خالی

note: TRANSLATORS: %s are name/user-id/phone numbers of two users
en: %s and %s
fa: %s و %s

en: %s and %u other | %s and %u others
fa[0]: %s و %Iu نفر دیگر
fa[1]: %s و %Iu نفر دیگر

en: Unknown Contact
fa: آشنای ناشناخته

en: Try different search, or type a valid number to create new chat
fa: آزمودن جست‌وجویی دیگر یا نوشتن شماره‌ای معتبر برای ایجاد گپ جدید

en: No Contacts
fa: بدون آشنا

en: Just Now
fa: هم‌اکنون

note: TRANSLATORS: Timestamp with 12 hour time, e.g. “06∶42 PM”. * See https://docs.gtk.org/glib/method.DateTime.format.html
en: %I∶%M %p
fa: %OH:%OM

en: %lu minute ago | %lu minutes ago
fa[0]: %Ilu دقیقه پیش
fa[1]: %Ilu دقیقه پیش

en: Today %H∶%M
fa: امروز %OH:%OM

note: TRANSLATORS: Timestamp with 12 hour time, e.g. “Today 06∶42 PM”. * See https://docs.gtk.org/glib/method.DateTime.format.html
en: Today %I∶%M %p
fa: امروز %OI:%OM %p

en: Yesterday %H∶%M
fa: دیروز %OH:%OM

note: TRANSLATORS: Timestamp with 12 hour time, e.g. “Yesterday 06∶42 PM”. * See https://docs.gtk.org/glib/method.DateTime.format.html
en: Yesterday %I∶%M %p
fa: دیروز %OI:%OM %p

note: TRANSLATORS: Timestamp from more than 7 days ago or future date * (eg: when the system time is wrong), e.g. “2022-01-01”. * See https://docs.gtk.org/glib/method.DateTime.format.html
en: %Y-%m-%d
fa: %Oy/%Om/%Od

en: Contact
fa: تماس

en: Contact: %s
fa: تماس: %s

en: Contact: %s %s %s %s
fa: تماس: %s %s %s %s

en: Contact: %s %s %s
fa: تماس: %s %s %s

en: Contact: %s %s
fa: تماس: %s %s

en: Invite
fa: دعوت

en: Invite: %s
fa: دعوت: %s

note: TRANSLATORS: %s is the Device ID
en: Device ID %s fingerprint:
fa: اثر انگشت شناسهٔ افزارهٔ %s:

note: TRANSLATORS: %s is the chat room name
en: Do you want to join “%s”?
fa: می‌خواهید به «%s» بپیوندید؟

en: Owner
fa: مالک

en: Moderator
fa: ناظمر

en: Member
fa: عضو

en: Picture
fa: نگاره

en: Video
fa: ویدیو

en: Audio
fa: صدا

en: Location
fa: مکان

en: File
fa: پرونده

en: MMS Message
fa: پیام چندرسانه‌ای

en: Multiple Files
fa: چندین پرونده

en: Account disconnected
fa: حساب قطع شد

en: Account connecting…
fa: وصل شدن حساب…

en: “%s” is not a valid URI
fa: نشانی %s معتبر نیست

en: Alert
fa: هشدار

en: Found and automatically deleted tracking IDs from the pasted link.
fa: شناسه‌های ردیابی پیدا و به طور خودکار از پیوند جایگذاری شده حذف شدند.

en: Got an encrypted message, but couldn't decrypt due to missing keys
fa: پیامی رمزنگاشته گرفته شد؛ ولی به خاطر نبودن کلید نتوانست رمزگشاییش کند

en: New message from %s
fa: پیام جدید از %s

en: Message Received
fa: پیام رسید

en: Audio File
fa: پروندهٔ صوتی

en: MMS
fa: پیام چندرسانه‌ای

en: %i Message | %i Messages
fa[0]: %Ii پیام
fa[1]: %Ii پیام

en: Any Protocol
fa: هر شیوه‌نامه‌ای

en: Matrix
fa: ماتریکس

en: SMS/MMS
fa: پیام کوتاه یا چندرسانه‌ای

en: Telegram
fa: تلگرام

en: Archived
fa: بایگانی شده

en: Save File…
fa: ذخیرهٔ پرونده…

en: Open File…
fa: گشودن پرونده…

en: User %s has added %s to the contacts
fa: کاربر %s، ‏%s را به آشنایان افزود

en: Delete Account
fa: حذف حساب

en: Authorize %s?
fa: تصدیق %s؟

en: Add %s to contact list
fa: افزودن %s به سیاههٔ اشنایان

en: _Cancel
fa: _لغو

en: Authorize
fa: تصدیق

en: Please check ID and password
fa: بررسی شناسه و گذرواژه لطفاُ

note: TRANSLATORS: You may copy translations from https://github.com/matrix-org/matrix-spec-proposals/blob/old_master/data-definitions/sas-emoji.json * if available
en: Dog
fa: سگ

note: "U+1F436"
en: Cat
fa: گربه

note: "U+1F431"
en: Lion
fa: شیر

note: "U+1F981"
en: Horse
fa: اسب

note: "U+1F40E"
en: Unicorn
fa: تک‌شاخ

note: "U+1F984"
en: Pig
fa: خوک

note: "U+1F437"
en: Elephant
fa: فیل

note: "U+1F418"
en: Rabbit
fa: خرگوش

note: "U+1F430"
en: Panda
fa: پاندا

note: "U+1F43C"
en: Rooster
fa: خروس

note: "U+1F413"
en: Penguin
fa: پنگوئن

note: "U+1F427"
en: Turtle
fa: لاک‌پشت

note: "U+1F422"
en: Fish
fa: ماهی

note: "U+1F41F"
en: Octopus
fa: هشت‌پا

note: "U+1F419"
en: Butterfly
fa: پروانه

note: "U+1F98B"
en: Flower
fa: گل

note: "U+1F337"
en: Tree
fa: درخت

note: "U+1F333"
en: Cactus
fa: کاکتوس

note: "U+1F335"
en: Mushroom
fa: قارچ

note: "U+1F344"
en: Globe
fa: کره

note: "U+1F30F"
en: Moon
fa: ماه

note: "U+1F319"
en: Cloud
fa: ابر

note: "U+2601U+FE0F"
en: Fire
fa: اتش

note: "U+1F525"
en: Banana
fa: موز

note: "U+1F34C"
en: Apple
fa: سیب

note: "U+1F34E"
en: Strawberry
fa: توت‌فرنگی

note: "U+1F353"
en: Corn
fa: ذرّت

note: "U+1F33D"
en: Pizza
fa: پیتزا

note: "U+1F355"
en: Cake
fa: کیک

note: "U+1F382"
en: Heart
fa: قلب

note: "U+2764U+FE0F"
en: Smiley
fa: شکلک

note: "U+1F600"
en: Robot
fa: آدم آهنی

note: "U+1F916"
en: Hat
fa: کلاه

note: "U+1F3A9"
en: Glasses
fa: عینک

note: "U+1F453"
en: Spanner
fa: آچار

note: "U+1F527"
en: Santa
fa: بابانوئل

note: "U+1F385"
en: Thumbs Up
fa: شصت

note: "U+1F44D"
en: Umbrella
fa: چتر

note: "U+2602U+FE0F"
en: Hourglass
fa: ساعت شنی

note: "U+231B"
en: Clock
fa: ساعت

note: "U+23F0"
en: Gift
fa: کادو

note: "U+1F381"
en: Light Bulb
fa: لامپ

note: "U+1F4A1"
en: Book
fa: کتاب

note: "U+1F4D5"
en: Pencil
fa: مداد

note: "U+270FU+FE0F"
en: Paperclip
fa: گیره کاغذ

note: "U+1F4CE"
en: Scissors
fa: قیچی

note: "U+2702U+FE0F"
en: Lock
fa: قفل

note: "U+1F512"
en: Key
fa: کلید

note: "U+1F511"
en: Hammer
fa: چکش

note: "U+1F528"
en: Telephone
fa: تلفن

note: "U+260EU+FE0F"
en: Flag
fa: پرچم

note: "U+1F3C1"
en: Train
fa: قطار

note: "U+1F682"
en: Bicycle
fa: دوچرخه

note: "U+1F6B2"
en: Aeroplane
fa: هواپیما

note: "U+2708U+FE0F"
en: Rocket
fa: موشک

note: "U+1F680"
en: Trophy
fa: جام

note: "U+1F3C6"
en: Ball
fa: توپ

note: "U+26BD"
en: Guitar
fa: گیتار

note: "U+1F3B8"
en: Trumpet
fa: ترومپت

note: "U+1F3BA"
en: Bell
fa: زنگوله

note: "U+1F514"
en: Anchor
fa: لنگر

note: "U+2693"
en: Headphones
fa: هدفون

note: "U+1F3A7"
en: Folder
fa: پوشه

note: "U+1F4C1"
en: Pin
fa: سنجاق

en: Show Emojis
fa: نمایش شکلک‌ها

en: Show Numbers
fa: نمایش شماره‌ها

en: You shall no longer be notified for new messages, continue?
fa: دیگر برای پیام‌های جدید آگاه نخواهید شد. ادامه؟

en: Block
fa: بلوک

en: Delete chat with “%s”
fa: حذف گپ با «%s»؟

en: This deletes the conversation history
fa: این کار تاریخچهٔ گفت‌وگو را حذف می‌کند

en: Disconnect group chat “%s”
fa: قطع گپ گروهی «%s»

en: This removes chat from chats list
fa: این کار گپ را از سیاههٔ گپ‌ها برمی‌دارد

en: Delete
fa: حذف

[ctx: Refer to self in contact list]
en: You
fa: شما

en: Set Avatar
fa: تنظیم چهرک

en: Images
fa: تصویرها

en: Encryption is not available
fa: رمزنگاری ممکن نیست

en: This chat is encrypted
fa: ین گپ رمزنگاری شده

en: This chat is not encrypted
fa: ین گپ رمزنگاری نشده

en: Encryption not available
fa: رمزنگاری ممکن نیست

en: %u Member | %u Members
fa[0]: %Iu عضو
fa[1]: %Iu عضو

en: Phone Number:
fa: شماره تلفن:

en: XMPP ID:
fa: شناسهٔ XMPP:

en: Matrix ID:
fa: شناسهٔ ماتریکس:

en: Telegram ID:
fa: شناسهٔ تلگرام:

en: Add
fa: افزودن

en: Create
fa: ایجاد

en: Add Contact
fa: افزودن آشنا

en: Error opening GNOME Contacts: %s
fa: خطا در گشودن آشنای گنوم: %s

en: SMS
fa: پیامک

en: You
fa: شما

en: connected
fa: وصل شده

en: connecting…
fa: درحال اتّصال…

en: disconnected
fa: قطع شده

en: Error saving account: %s
fa: خطا در ذخیرهٔ حساب: %s

en: Failed to verify server: %s
fa: خطا در تأ‌یید کارساز: %s

en: Failed to verify server
fa: خطا در تأ‌یید کارساز

en: Couldn't get Home server address
fa: نتوانست نشانی کارساز خانگی را بگیرد

en: Delete account %s?
fa: حذف حساب %s؟

en: Restart Chatty to disable Purple
fa: آغاز دوبارهٔ چتی برای از کار انداختن پرپل

en: Purple
fa: بنفش

en: New Account
fa: حساب جدید

en: Blocked Contacts
fa: آشنایان مسدود

en: Preferences
fa: ترجیحات

en: Protocol
fa: شیوه‌نامه

note: TRANSLATORS: Only translate 'or'
en: @user:matrix.org or user@example.com
fa: @user:matrix.org یا user@example.com

en: Please enter password for “%s”, homeserver: %s
fa: ورود گذرواژه برای «%s»، کارساز خانگی: %s

en: Key Verification
fa: تأیید کلید

en: Error Delivering Message to %s
fa: خطا در رساندن پیام به %s

en: See logs for more details
fa: دیدن گزارش‌ها برای جزییات بیش‌تر

en: MMS cannot be sent
fa: نمی‌توان پیام چندرسانه‌ای فرستاد

en: Please send less attachments
fa: فرستادن پیوست‌های کم‌تر لطفاً

en: Could not resize image to be small enough
fa: نتوانست تصویر را به اندازهٔ کافی کوچک کند

en: The attachment is too large | Attachments are too large
fa[0]: پیوست بیش از حد بزرگ است
fa[1]: پیوست‌ها بیش از حد بزرگند

note: TRANSLATORS: Timestamp for minute accuracy, e.g. “2020-08-11 15:27”. See https://developer.gnome.org/glib/stable/glib-GDateTime.html#g-date-time-format
en: %Y-%m-%d %H∶%M
fa: %OH:%OM %Oy/%Om/%Od

en: You received an MMS, but it expired on: %s
fa: پیامی چندرسانه‌ای گرفتید، ولی در %s منقضی شد

en: You received an empty MMS.
fa: پیام چندرسانه‌ای خالی‌ای گرفتید.

en: Automatically Retrying for  %i MMS | Automatically Retrying for  %i MMSes...
fa[0]: تلاش دوبارهٔ خودکار برای %Ii پیام چندرسانه‌ای…
fa[1]: تلاش دوبارهٔ خودکار برای %Ii پیام چندرسانه‌ای…

en: Temporary Error Sending MMS
fa: خطای موقّتی فرستادن پیام‌های چندرسانه‌ای

en: Temporary Error Receiving MMS
fa: خطای موقّتی گرفتن پیام‌های چندرسانه‌ای

en: MMSC is not configured
fa: مرکز پیام چندرسانه‌ای پیکربندی نشده

en: APN is not configured correctly
fa: نام نقطهٔ دسترسی به درستی پیکربندی نشده

en: Mobile Data is not configured
fa: دادهٔ همراه پیکربندی نشده

en: Mobile Data is off
fa: دادهٔ همراه خاموش است

en: Unknown Error
fa: خطای ناشناخته

en: Chatty cannot process %i MMS | Chatty cannot process %i MMSes...
fa[0]: چتی نمی‌تواند %Ii پیام چندرسانه‌ای را پردازش کند
fa[1]: چتی نمی‌تواند %Ii پیام چندرسانه‌ای را پردازش کند…

en: Error Sending SMS to %s
fa: خطای فرستادن پیامک به %s

en: Error Sending MMS to %s
fa: خطای فرستادن پیام چندرسانه‌ای به %s

en: Remove Attachment
fa: برداشتن چهرک

en: Incorrect password
fa: گذرواژهٔ نادرست

en: _OK
fa: _تأیید

en: Please re-enter the Password.
fa: ورود دوبارهٔ گذرواژه لطفاً.

en: Password
fa: گذرواژه

en: New Group Chat
fa: گپ گروهی جدید

en: Cancel
fa: لغو

en: Join Chat
fa: پیوستن به گپ

en: Select chat account
fa: گزینش حساب گپ

en: Room address
fa: نشانی اتاق

en: Room alias (optional)
fa: نام مستعار اتاق (اختیاری)

en: Nickname (optional)
fa: نام نمایشی (اختیاری)

en: Password (optional)
fa: گذرواژه (اختیاری)

en: Group Title
fa: عنوان گروه

en: Add members from contacts…
fa: افزودن اعضا از آشنایان…

en: Send To:
fa: فرستادن به:

en: Contact ID
fa: شناسهٔ آشنا

en: Name (optional)
fa: نام (اختیاری)

en: Add to Contacts
fa: افزودن به آشنایان

en: Chat Details
fa: جزییات گپ

en: Apply
fa: اعمال

en: Invite message
fa: پیام دعوت

en: _Accept
fa: _پذیرش

en: _Reject
fa: _رد

en: Chat
fa: گپ

en: Matrix ID
fa: شناسهٔ ماتریکس

en: Chat settings
fa: تنظیمات گپ

en: Encryption
fa: رمزنگاری

en: Encrypt Messages
fa: رمزنگاری پیام‌ها

en: Back
fa: بازگشت

en: Call
fa: تماس

en: Leave Chat
fa: ترک گپ

en: Block Contact
fa: انسداد آشنا

en: Unblock Contact
fa: رفع انسداد آشنا

en: Archive chat
fa: بایگانی گپ

en: Unarchive chat
fa: در آوردن گپ از بایگانی

en: Delete Chat
fa: حذف گپ

en: Copy Text
fa: رونوشت متن

en: Change Avatar
fa: تغییر چهرک

en: Delete Avatar
fa: حذف چهرک

en: Room topic
fa: موضوع اتاق

en: User
fa: کاربر

en: XMPP ID
fa: شناسهٔ XMPP

en: Status
fa: وضعیت

en: Notifications
fa: آگاهی‌ها

en: Status Messages
fa: پیام وضعیت

en: Show status messages in chat
fa: نمایش پیام وضعیت در گپ

en: Fingerprints
fa: اثر انگشت‌ها

en: Title
fa: عنوان

en: Blank for default
fa: به صورت پیش‌گزیده خالی

en: Group Members
fa: اعضای گروه

en: Copy Number
fa: رونوشت از شماره

en: Name
fa: نام

en: Email
fa: رایانامه

en: Phone
fa: تلفن

en: Advanced information
fa: اطّلاعات پیش‌رفته

en: Homeserver
fa: کارساز خانگی

en: Device ID
fa: شناسه دستگاه

en: Account ID
fa: شناسهٔ حساب

en: Own Fingerprint
fa: اثرانگشت خود

en: _Save
fa: _ذخیره

en: _Apply
fa: _اعمال

en: Accounts
fa: حساب‌ها

en: Privacy
fa: محرمانگی

en: Read Receipts
fa: رسید‌های خواندن

en: Typing Indicators
fa: نشانگرهای نوشتن

en: Remove Tracking IDs From URLs
fa: برداشتن شناسه‌های ردیابی از نشانی‌ها

en: Show Attachment Previews
fa: پیش‌نمایش پیوست‌ها

en: Editor
fa: ویراستار

en: Convert Emoticons
fa: تبدیل شکلک‌ها

en: When you type :) it will be changed to 😃
fa: دگرگونی به 😃 هنگام نوشتن (:

note: TRANSLATORS: Return is the Enter key.
en: Send Messages With Enter
fa: فرستادن پیام‌ها با ورود

en: Request Delivery Reports
fa: درخواست گزارش‌های رسیدن

en: SMIL for MMS
fa: SMIL برای پیام چندرسانه‌ای

en: MMS Carrier Settings
fa: تنظیمات حامل پیام چندرسانه‌ای

en: Phone Number
fa: شماره تلفن

en: Your modem's phone number
fa: شماره تلفن موردمتان

en: APN
fa: ای‌پی‌ان

en: Proxy
fa: پیشکار

en: You won't be notified by messages from blocked contacts
fa: از پیام‌های آشنایان مسدود آگاه نخواهید شد

en: No Blocked Chats
fa: بدون گپ مسدود

en: Enable Purple Accounts
fa: به کار انداختن حساب‌های پرپل

en: Message Archive Management
fa: مدیریت بایگانی پیام

en: Sync conversations with chat server
fa: همگام سازی گفت‌وگوها با کارساز گپ

en: Message Carbon Copies
fa: رونوشت‌های کاربنی پیام

en: User ID
fa: شناسهٔ کاربری

en: Home server
fa: کارساز خانیگ

en: _Add
fa: _افزودن

en: Add _New Account
fa: افزودن حساب _جدید

en: Add Chat
fa: افزودن گپ

en: Menu
fa: فهرست

en: Search
fa: جست‌وجو

[ctx: show archived chat list when clicked]
en: Archived
fa: بایگانی شده

en: Keyboard _Shortcuts
fa: _میان‌برهای صفحه‌کلید

en: Help
fa: راهنما

en: About Chats
fa: دربارهٔ گپ‌ها

en: New Message…
fa: پیام جدید…

en: New SMS/MMS Message…
fa: پیام کوتاه یا چندرسانه‌ای جدید…

en: New Group Message…
fa: پیام گروهی جدید…

en: Incoming Verification Request
fa: درخواست تأیید وارده

en: Verify this user to mark them as trusted.
fa: تأیید این کاربر برای علامت زدنش به عنوان مطمئن.

en: Verifying this user will mark their session as trusted, and also mark your session as trusted to them.
fa: تأیید این کاربر نشستش را به عنوان مطمئن علامت زده و نشستتان را نیز برایش به عنوان مطمئن علامت می‌زند.

en: C_ontinue
fa: _ادامه

en: Verify this user by confirming the following emoji appears on their screen
fa: تأیید این کاربر با تأیید ظاهر شدن شکلک‌های زیر روی صفحه‌اش

en: Verify this user by confirming the following number appears on their screen.
fa: تأیید این کاربر با تأیید ظاهر شدن عدد زیر روی صفحه‌اش.

en: To be secure, do this in person or use a trusted way to communicate.
fa: انجام این کار به صورت حضوری با با روش ارتباطی مطمئن برای امن بودن.

[ctx: verb, which means 'both items are not the same']
en: _Don’t Match
fa: _نامطابقند

[ctx: verb, which means 'both items are the same']
en: _Match
fa: _مطابقند

[ctx: shortcut window]
en: General
fa: عمومی

[ctx: shortcut window]
en: Open Menu
fa: گشودن فهرست

[ctx: shortcut window]
en: Open Search
fa: گشودن جست‌وجو

[ctx: shortcut window]
en: Show Shortcuts
fa: نمایش میان‌برها

en: Mobile:
fa: همراه:

en: Work:
fa: کاری:

en: Other:
fa: دیگر:
