chatty master - en to he translation catalogue (350 entries)

en: Chats
he: התכתבויות

en: SMS and XMPP chat application
he: יישום התכתבות במסרונים וב־XMPP

en: XMPP;SMS;chat;jabber;messaging;modem
he: ‫XMPP;מסרון;מסרונים;אס אם אס;SMS;התכתבות;צ׳אט;שיח;מודם;ג׳אבר

en: Whether the application is launching the first time
he: האם זאת הטעינה הראשונה של היישומון

en: Country code in ISO 3166-1 alpha-2 format
he: קוד מדינה בתצורת ISO 3166-1 alpha-2

en: Two letter country code of the last available SIM/Network
he: קוד מדינה בשתי ספרות של הרשת/SIM האחרונים הזמינים

en: Send message read receipts
he: לשלוח קבלות קריאה על הודעות

en: Whether to send the status of the message if read
he: האם לשלוח את מצב קריאת ההודעה

en: Message carbon copies
he: עותקים של הודעות

en: Share chat history among devices
he: שיתוף היסטוריית ההתכתבות בין מכשירים

en: Enable Message Archive Management
he: לאפשר ניהול ארכיון הודעות

en: Enable MAM archive synchronization from the server
he: לאפשר סנכרון ארכיון MAM מהשרת

en: Enable purple
he: לאפשר purple

en: Enable purple accounts
he: לאפשר חשבונות purple

en: Send typing notifications
he: לשלוח התראות הקלדה

en: Whether to Send typing notifications
he: האם לשלוח התראות הקלדה

en: Strip Tracking IDs
he: הפשטת מזהים למעקב

en: Whether Strip Tracking IDs was shown
he: האם הפשטת מזהים למעקב הופיעה

en: Whether the Tracking IDs dialog has been shown
he: האם חלונית מזהי המעקב הופיעה

en: Render Attachments
he: עיבוד צרופות

en: Mark Idle users differently
he: לסמן משתמשים בלתי פעילים אחרת

en: Indicate unknown contacts
he: לציין אנשי קשר בלתי ידועים

en: Convert text to emoticons
he: להמיר טקסט לרגשונים

en: Convert text matching emoticons as real emoticons
he: להמיר טקסט שמחקה רגשונים לרגשונים אמתיים

en: Enter key sends the message
he: ‫Enter שולח את ההודעה

en: Whether pressing Enter key sends the message
he: האם לחיצה על Enter תשלח את ההודעה

en: Request SMS delivery reports
he: דרישת דיווחי מסירת הודעות SMS

en: Whether to request delivery reports for outgoing SMS
he: האם לדרוש דיווח על שליחה של הודעות SMS יוצאות

en: Enable experimental features
he: להפעיל תכונות ניסיוניות

en: Whether to enable experimental features
he: האם להפעיל תכונות ניסיוניות

en: Window maximized
he: החלון מוגדל לחלוטין

en: Window maximized state
he: מצב הגדלת חלון

en: Window size
he: גודל חלון

en: Window size (width, height).
he: גודל חלון (רוחב, גובה).

en: Messaging application for mobile and desktop
he: יישום שליחת הודעות לנייד ולשולחן העבודה

en: Chats is a simple to use to messaging app for 1:1 communication and small groups supporting SMS, MMS, XMPP and Matrix.
he: התכתבויות הוא יישום התכתבות לשיחות 1:1 ושיחות קבוצתיות קטנות התומך ב־SMS, MMS, XMPP ו־Matrix.

en: Chats message window
he: חלון ההודעות של התכתבויות

en: Show release version
he: להציג גרסה

en: Start in daemon mode
he: לעלות במצב רקע

en: Disable all accounts
he: להשבית את כל החשבונות

en: Enable libpurple debug messages
he: לאפשר הודעות ניפוי שגיאות של libpurple

en: An SMS and XMPP messaging client
he: לקוח התכתבות במסרונים וב־XMPP

en: Error
he: שגיאה

en: There was an error displaying help:
    %s
he: אירעה שגיאה בהצגת העזרה:
    %s

en: Close
he: סגירה

en: Send To
he: לשלוח אל

en: Select a contact with the <b>“+”</b> button in the titlebar.
he: נא לבחור באיש קשר עם הכפתור <b>”+„</b> שבשורת הכותרת.

en: Add instant messaging accounts in Preferences.
he: הוספת חשבונות הודעות מידיות בהעדפות.

en: No Search Results
he: אין תוצאות חיפוש

en: Try different search
he: יש לנסות חיפוש שונה

en: No archived chats
he: אין שיחות מאורכבות

en: Start Chatting
he: התחלת התכתבות

en: This is an MMS conversation
he: זה דיון בהודעות מולטימדיה

en: Your messages are not encrypted, and carrier rates may apply
he: ההודעות שלך אינן מוצפנות, ויתכנו חיובים מהספק

en: This is an SMS/MMS conversation
he: זה דיון במסרונים/הודעות מולטימדיה

en: This is an SMS conversation
he: זו התכתבות במסרונים (התמסררות)

en: This is an IM conversation
he: זאת שיחה בהודעות פרטיות

en: Your messages are encrypted
he: ההודעות שלך מוצפנות

en: Your messages are not encrypted
he: ההודעות שלך אינן מוצפנות

en: Empty room
he: חדר ריק

note: TRANSLATORS: %s are name/user-id/phone numbers of two users
en: %s and %s
he: ‫%s וגם %s

en: %s and %u other | %s and %u others
he[0]: ‫%s ועוד אחד
he[1]: ‫%s ועוד שניים
he[2]: ‫%s ועוד %u נוספים
he[3]: ‫%s ועוד %u נוספים

en: Unknown Contact
he: איש קשר לא ידוע

en: Try different search, or type a valid number to create new chat
he: כדאי לנסות חיפוש אחר או להקליד מספר טלפון תקני כדי ליצור התכתבות חדשה

en: No Contacts
he: אין אנשי קשר

en: Just Now
he: ממש עכשיו

note: TRANSLATORS: Timestamp with 12 hour time, e.g. “06∶42 PM”. * See https://docs.gtk.org/glib/method.DateTime.format.html
en: %I∶%M %p
he: %I:%M %p

en: %lu minute ago | %lu minutes ago
he[0]: לפני דקה
he[1]: לפני %lu דקות
he[2]: לפני %lu דקות
he[3]: לפני %lu דקות

en: Today %H∶%M
he: היום, ‎%H∶%M

note: TRANSLATORS: Timestamp with 12 hour time, e.g. “Today 06∶42 PM”. * See https://docs.gtk.org/glib/method.DateTime.format.html
en: Today %I∶%M %p
he: היום, ‎%H∶%M ‏%p

en: Yesterday %H∶%M
he: אתמול, ‎%H∶%M

note: TRANSLATORS: Timestamp with 12 hour time, e.g. “Yesterday 06∶42 PM”. * See https://docs.gtk.org/glib/method.DateTime.format.html
en: Yesterday %I∶%M %p
he: אתמול, ‎%H∶%M ‏%p

note: TRANSLATORS: %s is the Device ID
en: Device ID %s fingerprint:
he: טביעת אצבע של מזהה מכשיר %s:

note: TRANSLATORS: %s is the chat room name
en: Do you want to join “%s”?
he: להצטרף אל „%s”?

en: Owner
he: בעלים

en: Moderator
he: מפקח

en: Member
he: חבר

en: Picture
he: תמונה

en: Video
he: סרטון

en: Audio
he: שמע

en: Location
he: מקום

en: File
he: קובץ

en: MMS Message
he: הודעת מולטימדיה

en: Multiple Files
he: כמה קבצים

en: Account disconnected
he: החשבון מנותק

en: Account connecting…
he: מתחבר לחשבון…

en: “%s” is not a valid URI
he: הכתובת „%s” אינה תקינה

en: Alert
he: התראה

en: Found and automatically deleted tracking IDs from the pasted link.
he: נמצאו מזהי מעקב בקישור שהודבק והם הוסרו אוטומטית.

en: Got an encrypted message, but couldn't decrypt due to missing keys
he: התקבלה הודעה מוצפנת, אך לא ניתן לפענח אותה עקב מחסור במפתחות

en: New message from %s
he: הודעה חדשה מאת %s

en: Message Received
he: התקבלה הודעה

en: Audio File
he: קובץ שמע

en: MMS
he: הודעת מולטימדיה

en: %i Message | %i Messages
he[0]: הודעה
he[1]: שתי הודעות
he[2]: ‫%i הודעות
he[3]: ‫%i הודעות

en: Any Protocol
he: כל פרוטוקול

en: Matrix
he: ‫Matrix

en: XMPP
he: ‫XMPP

en: Telegram
he: טלגרם

en: Archived
he: ארכיון

en: Save File…
he: שמירת קובץ…

en: Open File…
he: פתיחת קובץ…

en: User %s has added %s to the contacts
he: המשתמש %s הוסיף את %s לאנשי קשר

en: Delete Account
he: מחיקת חשבון

en: Authorize %s?
he: לאשר את %s?

en: Add %s to contact list
he: להוסיף את %s לרשימת אנשי הקשר

en: _Cancel
he: _ביטול

en: Authorize
he: אישור

en: Please check ID and password
he: נא לבדוק מזהה וססמה

note: TRANSLATORS: You may copy translations from https://github.com/matrix-org/matrix-spec-proposals/blob/old_master/data-definitions/sas-emoji.json * if available
en: Dog
he: כלב

note: "U+1F436"
en: Cat
he: חתול

note: "U+1F431"
en: Lion
he: אריה

note: "U+1F981"
en: Horse
he: סוס

note: "U+1F40E"
en: Unicorn
he: חד־קרן

note: "U+1F984"
en: Pig
he: חזיר

note: "U+1F437"
en: Elephant
he: פיל

note: "U+1F418"
en: Rabbit
he: ארנב

note: "U+1F430"
en: Panda
he: דב פנדה

note: "U+1F43C"
en: Rooster
he: תרנגול

note: "U+1F413"
en: Penguin
he: פינגווין

note: "U+1F427"
en: Turtle
he: צב

note: "U+1F422"
en: Fish
he: דג

note: "U+1F41F"
en: Octopus
he: תמנון

note: "U+1F419"
en: Butterfly
he: פרפר

note: "U+1F98B"
en: Flower
he: פרח

note: "U+1F337"
en: Tree
he: עץ

note: "U+1F333"
en: Cactus
he: קקטוס

note: "U+1F335"
en: Mushroom
he: פטריה

note: "U+1F344"
en: Globe
he: כדור הארץ

note: "U+1F30F"
en: Moon
he: ירח

note: "U+1F319"
en: Cloud
he: ענן

note: "U+2601U+FE0F"
en: Fire
he: אש

note: "U+1F525"
en: Banana
he: בננה

note: "U+1F34C"
en: Apple
he: תפוח

note: "U+1F34E"
en: Strawberry
he: תות שדה

note: "U+1F353"
en: Corn
he: תירס

note: "U+1F33D"
en: Pizza
he: פיצה

note: "U+1F355"
en: Cake
he: עוגה

note: "U+1F382"
en: Heart
he: לב

note: "U+2764U+FE0F"
en: Smiley
he: חייכן

note: "U+1F600"
en: Robot
he: רובוט

note: "U+1F916"
en: Hat
he: כובע

note: "U+1F3A9"
en: Glasses
he: משקפיים

note: "U+1F453"
en: Spanner
he: מפתח ברגים

note: "U+1F527"
en: Santa
he: סנטה

note: "U+1F385"
en: Thumbs Up
he: אגודל כלפי מעלה

note: "U+1F44D"
en: Umbrella
he: מטרייה

note: "U+2602U+FE0F"
en: Hourglass
he: שעון חול

note: "U+231B"
en: Clock
he: שעון

note: "U+23F0"
en: Gift
he: מתנה

note: "U+1F381"
en: Light Bulb
he: נורה

note: "U+1F4A1"
en: Book
he: ספר

note: "U+1F4D5"
en: Pencil
he: עט

note: "U+270FU+FE0F"
en: Paperclip
he: אטב

note: "U+1F4CE"
en: Scissors
he: מספריים

note: "U+2702U+FE0F"
en: Lock
he: מנעול

note: "U+1F512"
en: Key
he: מפתח

note: "U+1F511"
en: Hammer
he: פטיש

note: "U+1F528"
en: Telephone
he: טלפון

note: "U+260EU+FE0F"
en: Flag
he: דגל

note: "U+1F3C1"
en: Train
he: רכבת

note: "U+1F682"
en: Bicycle
he: אופניים

note: "U+1F6B2"
en: Aeroplane
he: מטוס

note: "U+2708U+FE0F"
en: Rocket
he: טיל

note: "U+1F680"
en: Trophy
he: גביע

note: "U+1F3C6"
en: Ball
he: כדור

note: "U+26BD"
en: Guitar
he: גיטרה

note: "U+1F3B8"
en: Trumpet
he: חצוצרה

note: "U+1F3BA"
en: Bell
he: פעמון

note: "U+1F514"
en: Anchor
he: עוגן

note: "U+2693"
en: Headphones
he: אזניות

note: "U+1F3A7"
en: Folder
he: תיקייה

note: "U+1F4C1"
en: Pin
he: נעץ

en: Show Emojis
he: הצגת סמלילים

en: Show Numbers
he: הצגת מספרים

en: You shall no longer be notified for new messages, continue?
he: פעולה זו תשבית את ההתראות על הודעות חדשות, להמשיך?

en: Block
he: חסימה

en: Delete chat with “%s”
he: מחיקת ההתכתבות עם „%s”

en: This deletes the conversation history
he: פעולה זו מוחקת את היסטוריית ההתכתבות

en: Disconnect group chat “%s”
he: התנתקות מהתכתבות קבוצתית „%s”

en: This removes chat from chats list
he: פעולה זו מסירה את ההתכתבות מרשימת ההתכתבויות

en: Delete
he: מחיקה

[ctx: Refer to self in contact list]
en: You
he: אני

en: Set Avatar
he: הגדרת תמונה ייצוגית

en: Images
he: תמונות

en: Encryption is not available
he: אין הצפנה זמינה

en: This chat is encrypted
he: התכתבות זו מוצפנת

en: This chat is not encrypted
he: התכתבות זו אינה מוצפנת

en: Encryption not available
he: הצפנה אינה זמינה

en: %u Member | %u Members
he[0]: חבר אחד
he[1]: שני חברים
he[2]: ‫%u חברים
he[3]: ‫%u חברים

en: Phone Number:
he: מספר טלפון:

en: XMPP ID:
he: מזהה XMPP:

en: Matrix ID:
he: מזהה Matrix:

en: Telegram ID:
he: מזהה טלגרם:

en: Add
he: הוספה

en: Create
he: יצירה

en: Add Contact
he: הוספת איש קשר

en: Error opening GNOME Contacts: %s
he: שגיאה בפתיחת אנשי הקשר של GNOME:‏ %s

en: You
he: אני

en: connected
he: מחובר

en: connecting…
he: מתחבר…

en: disconnected
he: מנותק

en: Error saving account: %s
he: שגיאה בשמירת החשבון: %s

en: Failed to verify server: %s
he: ארע כשל אימות השרת: %s

en: Failed to verify server
he: ארע כשל אימות השרת

en: Couldn't get Home server address
he: לא ניתן לקבל את כתובת השרת הביתי

en: Delete account %s?
he: למחוק את החשבון %s?

en: Restart Chatty to disable Purple
he: יש להפעיל את Chatty מחדש כדי להשבית Purple

en: New Account
he: חשבון חדש

en: Blocked Contacts
he: אנשי קשר חסומים

en: Preferences
he: העדפות

en: Protocol
he: פרוטוקול

note: TRANSLATORS: Only translate 'or'
en: @user:matrix.org or user@example.com
he: ‏‎@user:matrix.org או ‎user@example.com

en: Please enter password for “%s”, homeserver: %s
he: נא למלא ססמה עבור „%s”, שרת בית: %s

en: Key Verification
he: מפתח אימות

en: Error Delivering Message to %s
he: שגיאה בהעברה הודעה אל %s

en: See logs for more details
he: יש לעיין ביומנים למידע נוסף

en: MMS cannot be sent
he: אי אפשר לשלוח הודעת מולטימדיה

en: Please send less attachments
he: נא לשלוח פחות צרופות

en: Could not resize image to be small enough
he: לא ניתן לשנות את התמונה כך שתהיה קטנה מספיק

en: The attachment is too large | Attachments are too large
he[0]: הצרופה גדולה מדי
he[1]: הצרופות גדולות מדי
he[2]: הצרופות גדולות מדי
he[3]: הצרופות גדולות מדי

note: TRANSLATORS: Timestamp for minute accuracy, e.g. “2020-08-11 15:27”. See https://developer.gnome.org/glib/stable/glib-GDateTime.html#g-date-time-format
en: %Y-%m-%d %H∶%M
he: ‫‎%Y-%m-%d %H∶%M

en: You received an MMS, but it expired on: %s
he: קיבלת הודעת MMS, אך תוקפה פג: %s

en: You received an empty MMS.
he: קיבלת הודעת MMS ריקה.

en: Automatically Retrying for  %i MMS | Automatically Retrying for  %i MMSes...
he[0]: מתבצע ניסיון חוזר להודעת מולטימדיה
he[1]: מתבצע ניסיון חוזר לשתי הודעות מולטימדיה…
he[2]: מתבצע ניסיון חוזר ל־%i הודעות מולטימדיה…
he[3]: מתבצע ניסיון חוזר ל־%i הודעות מולטימדיה…

en: Temporary Error Sending MMS
he: שגיאה זמנית בשליחת MMS

en: Temporary Error Receiving MMS
he: שגיאה זמנית בקבלת MMS

en: MMSC is not configured
he: ‏MMSC לא מוגדר

en: APN is not configured correctly
he: ‏APN לא מוגדר כראוי

en: Mobile Data is not configured
he: נתונים סלולריים לא מוגדרים

en: Mobile Data is off
he: נתונים סלולריים כבויים

en: Unknown Error
he: שגיאה לא ידועה

en: Chatty cannot process %i MMS | Chatty cannot process %i MMSes...
he[0]: ל־Chatty אין אפשר לעבד הודעת מולטימדיה
he[1]: ל־Chatty אין אפשרות לעבד שתי הודעות מולטימדיה…
he[2]: ל־Chatty אין אפשרות לעבד %i הודעות מולטימדיה…
he[3]: ל־Chatty אין אפשרות לעבד %i הודעות מולטימדיה…

en: Error Sending SMS to %s
he: שגיאה בשליחת מסרון SMS אל‏ %s

en: Error Sending MMS to %s
he: שגיאה בשליחת MMS אל %s

en: Remove Attachment
he: הסרת צרופה

en: Incorrect password
he: ססמה שגויה

en: _OK
he: _אישור

en: Please re-enter the Password.
he: נא למלא את הסיסמה מחדש.

en: Password
he: ססמה

en: New Group Chat
he: התכתבות קבוצתית חדשה

en: Cancel
he: ביטול

en: Join Chat
he: הצטרפות להתכתבות

en: Select chat account
he: נא לבחור חשבון התכתבות

en: Room address
he: כתובת חדר

en: Room alias (optional)
he: כינוי לחדר (רשות)

en: Nickname (optional)
he: כינוי (רשות)

en: Password (optional)
he: ססמה (רשות)

en: Group Title
he: כותרת לקבוצה

en: Add members from contacts…
he: הוספת חברים מאנשי הקשר…

en: Send To:
he: לשלוח אל:

en: Contact ID
he: מזהה איש קשר

en: Name (optional)
he: שם (רשות)

en: Add to Contacts
he: הוספה לאנשי קשר

en: Chat Details
he: פרטי התכתבות

en: Apply
he: החלה

en: Invite
he: להזמין

en: Invite message
he: הודעת הזמנה

en: _Accept
he: ל_קבל

en: _Reject
he: ל_דחות

en: Chat
he: התכתבות

en: Matrix ID
he: מזהה Matrix

en: Chat settings
he: הגדרות התכתבות

en: Encryption
he: הצפנה

en: Encrypt Messages
he: הצפנת הודעות

en: Back
he: חזרה

en: Call
he: שיחה

en: Leave Chat
he: לצאת מההתכתבות

en: Block Contact
he: חסימת איש קשר

en: Unblock Contact
he: שחרור איש קשר

en: Archive chat
he: ארכוב שיחה

en: Unarchive chat
he: הוצאת שיחה מארכיון

en: Delete Chat
he: למחוק התכתבות

en: Copy Text
he: העתקת טקסט

en: Change Avatar
he: שינוי תמונה ייצוגית

en: Delete Avatar
he: מחיקת תמונה ייצוגית

en: Room topic
he: נושא החדר

en: User
he: משתמש

en: XMPP ID
he: מזהה XMPP

en: Status
he: מצב

en: Notifications
he: התראות

en: Status Messages
he: הודעות מצב

en: Show status messages in chat
he: להציג הודעות מצב בהתכתבות

en: Fingerprints
he: טביעות אצבע

en: Title
he: כותרת

en: Blank for default
he: ריק בברירת מחדל

en: Group Members
he: חברי הקבוצה

en: Copy Number
he: העתקת מספר

en: Name
he: שם

en: Email
he: דוא״ל

en: Phone
he: טלפון

en: Advanced information
he: מידע מתקדם

en: Homeserver
he: שם שרת

en: Device ID
he: מזהה התקן

en: Account ID
he: מזהה חשבון

en: Own Fingerprint
he: טביעת אצבע עצמית

en: _Save
he: _שמירה

en: _Apply
he: ה_חלה

en: Accounts
he: משתמשים

en: Privacy
he: פרטיות

en: Read Receipts
he: אישורי קריאה

en: Typing Indicators
he: חיווי הקלדה

en: Remove Tracking IDs From URLs
he: להסיר מזהי מעקב מכתובות

en: Show Attachment Previews
he: הצגת תצוגות מקדימות של קבצים מצורפים

en: Editor
he: עורך

en: Convert Emoticons
he: המרת סמלי רגש

en: When you type :) it will be changed to 😃
he: הקלדה של :) תוחלף לחייכן 😃

note: TRANSLATORS: Return is the Enter key.
en: Send Messages With Enter
he: לשלוח הודעות עם Enter

en: Request Delivery Reports
he: דרישת דיווחי מסירת הודעות

en: SMIL for MMS
he: ‏SMIL עבור MMS

en: MMS Carrier Settings
he: הגדרות חברה ל־MMS

en: Phone Number
he: מספר טלפון

en: Your modem's phone number
he: מספר הטלפון של המודם שלך

en: Proxy
he: מתווך

en: You won't be notified by messages from blocked contacts
he: לא תופענה התראות על הודעות מאנשי קשר חסומים

en: No Blocked Chats
he: אין שיחות חסומות

en: Enable Purple Accounts
he: הפעלת חשבונות Purple

en: Message Archive Management
he: ניהול ארכיון הודעות

en: Sync conversations with chat server
he: לסנכרן התכתבויות עם שרת התכתבויות

en: Message Carbon Copies
he: עותקים של הודעות

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: Home server
he: שרת ביתי

en: _Add
he: _הוספה

en: Add _New Account
he: הו_ספת חשבון חדש

en: Add Chat
he: הוספת התכתבות

en: Menu
he: תפריט

en: Search
he: חיפוש

[ctx: show archived chat list when clicked]
en: Archived
he: ארכיון

en: Keyboard _Shortcuts
he: _צירופי מקשים

en: Help
he: עזרה

en: About Chats
he: על התכתבויות

en: New Message…
he: הודעה חדשה…

en: New SMS/MMS Message…
he: הודעת SMS/MMS חדשה…

en: New Group Message…
he: הודעה קבוצתית חדשה…

en: Incoming Verification Request
he: בקשת אימות חדשה

en: Verify this user to mark them as trusted.
he: אימות משתמש זה לסימונו כמהימן.

en: Verifying this user will mark their session as trusted, and also mark your session as trusted to them.
he: אימות משתמש זה יסמן את ההתכתבויות אתו כמהימנות, וגם יסמן אותך משתמש זה כמהימן.

en: C_ontinue
he: ה_משך

en: Verify this user by confirming the following emoji appears on their screen
he: אימות משתמש זה באמצעות אישור שהרגשון הבא מופיע על המסך שלו

en: Verify this user by confirming the following number appears on their screen.
he: אימות משתמש זה באמצעות אישור שהמספר הבא מופיע על המסך שלו.

en: To be secure, do this in person or use a trusted way to communicate.
he: על מנת לשמור על אבטחה, יש לעשות זאת באופן אישי או להשתמש באמצעי תקשורת מאובטח.

[ctx: verb, which means 'both items are not the same']
en: _Don’t Match
he: ל_א ללכוד

[ctx: verb, which means 'both items are the same']
en: _Match
he: לל_כוד

[ctx: shortcut window]
en: General
he: כללי

[ctx: shortcut window]
en: Open Menu
he: פתיחת תפריט

[ctx: shortcut window]
en: Open Search
he: פתיחת חיפוש

[ctx: shortcut window]
en: Show Shortcuts
he: הצגת צירופי מקשים

en: Mobile:
he: נייד:

en: Work:
he: עבודה:

en: Other:
he: אחר:
