chatty master - en to nl translation catalogue (385 entries)

en: Chats
nl: Berichten

en: SMS/MMS, Matrix and XMPP chat application
nl: Sms-, mms-, Matrix- en XMPP-berichtentoepassing

en: XMPP;SMS;chat;jabber;messaging;modem;matrix
nl: XMPP;SMS;chat;jabber;messaging;modem;matrix;berichten;gesprekken

en: Whether the application is launching the first time
nl: Of de toepassing voor de eerste keer wordt opgestart

en: Country code in ISO 3166-1 alpha-2 format
nl: Landcode in ISO 3166-1 alpha-2-indeling

en: Two letter country code of the last available SIM/Network
nl: Tweeletterige landcode van laatst beschikbare simkaart/netwerk

en: Send message read receipts
nl: Leesbevestigingen verzenden

en: Whether to send the status of the message if read
nl: Of de status van het bericht verzonden moet worden als het wordt gelezen

en: Message carbon copies
nl: Kopieën van berichten

en: Share chat history among devices
nl: Deel berichtengeschiedenis tussen apparaten

en: Enable Message Archive Management
nl: ‘Message Archive Management’ inschakelen

en: Enable MAM archive synchronization from the server
nl: Schakel MAM-archiefsynchronisatie vanaf de server in

en: Enable purple
nl: Purple inschakelen

en: Enable purple accounts
nl: Purple-accounts inschakelen

en: Send typing notifications
nl: Typmeldingen verzenden

en: Whether to Send typing notifications
nl: Of u typmeldingen wilt verzenden

en: Strip Tracking IDs
nl: Tracking-ID’s verwijderen

en: Whether to Remove Tracking IDs from URLs Automatically
nl: Of tracking-ID’s automatisch uit URL’s verwijderd moeten worden

en: Whether Strip Tracking IDs was shown
nl: Of ‘Tracking-ID’s verwijderen’ getoond is

en: Whether the Tracking IDs dialog has been shown
nl: Of het dialoogvenster om tracking-ID’s te verwijderen getoond is

en: Render Attachments
nl: Bijlagen tonen

en: Whether to Render Attachments or not
nl: Of bijlagen getoond moeten worden of niet

en: Mark Idle users differently
nl: Inactieve gebruikers anders markeren

en: Indicate unknown contacts
nl: Onbekende contacten aanduiden

en: Convert text to emoticons
nl: Tekst omzetten naar emoticons

en: Convert text matching emoticons as real emoticons
nl: Converteer tekst die overeenkomt met emoticons naar echte emoticons

en: Enter key sends the message
nl: Verzenden met Enter

en: Whether pressing Enter key sends the message
nl: Of het indrukken van de Enter-toets het bericht verzendt

en: Request SMS delivery reports
nl: Sms-ontvangstbevestiging vragen

en: Whether to request delivery reports for outgoing SMS
nl: Ontvangstbevestiging voor uitgaande sms’en aanvragen

en: Clear out stuck SMS
nl: Vastzittende sms-berichten wissen

en: Whether Chatty should clear out SMS that are stuck in receiving/unknown state
nl: Of Chatty sms-berichten die vastzitten in de ontvangst- of onbekende staat moet wissen

en: Enable experimental features
nl: Experimentele functies inschakelen

en: Whether to enable experimental features
nl: Of experimentele functies ingeschakeld moeten worden

en: Window maximized
nl: Venster gemaximaliseerd

en: Window maximized state
nl: Venstermaximalisatiestaat

en: Window size
nl: Venstergrootte

en: Window size (width, height).
nl: Venstergrootte (breedte, hoogte).

en: PGP user ID
nl: PGP-gebruikers-ID

en: The user ID for PGP that Chatty will use for outgoing messages
nl: De gebruikers-ID voor PGP, die Chatty zal gebruiken voor uitgaande berichten

en: Public Key Fingerprint
nl: Vingerafdruk van publieke sleutel

en: The default keyid the remote side should use to encrypt messages to us
nl: De standaard-sleutel-ID die de andere partij zou moeten gebruiken om berichten naar ons te versleutelen

en: Messaging application for mobile and desktop
nl: Berichtentoepassing voor mobiele apparaten en desktopcomputers

en: Chats is a simple to use to messaging app for 1:1 communication and small groups supporting SMS, MMS, XMPP and Matrix.
nl: Berichten is een makkelijk te gebruiken berichtentoepassing voor zowel 1:1-communicatie als kleine groepen, met ondersteuning voor sms, mms, XMPP en Matrix.

en: Folded view of a chat using the light theme.
nl: Ingeklapte weergave van een gesprek met het lichte thema.

en: Folded view of a chat using the dark theme.
nl: Ingeklapte weergave van een gesprek met het donkere thema.

en: Unfolded view of a chat and the chat list in the sidebar.
nl: Uitgeklapte weergave van een gesprek en de gesprekslijst in de zijbalk.

en: The chat view using the dark theme as seen on a mobile phone running Phosh with unfolded keyboard.
nl: Het gesprek met het donkere thema, zoals op een mobiele telefoon met Phosh, met het toetsenbord uitgeklapt.

en: The chat list view using the light theme as seen on a mobile phone running Phosh.
nl: De gesprekslijst met het lichte thema, zoals op een mobiele telefoon met Phosh.

en: The SMS/MMS preferences using the light theme as seen on a mobile phone running Phosh.
nl: De sms-/mms-voorkeuren met het lichte thema, zoals op een mobiele telefoon met Phosh.

en: The chat details view using the dark theme as seen on a mobile phone running Phosh.
nl: De gespreksgegevens met het donkere thema, zoals op een mobiele telefoon met Phosh.

en: Show release version
nl: Uitgaveversie tonen

en: Start in daemon mode
nl: Opstarten in daemonmodus

en: Disable all accounts
nl: Alle accounts uitschakelen

en: Enable libpurple debug messages
nl: Libpurple-foutopsporingsberichten inschakelen

en: Enable verbose debug messages (repeat option for more verbosity)
nl: Uitgebreide debugberichten inschakelen (herhaal deze optie voor nog uitgebreidere uitvoer)

en: An SMS and XMPP messaging client
nl: Een sms- en XMPP-berichtencliënt

en: There was an error displaying help:
    %s
nl: Er is een fout opgetreden bij het weergeven van de hulptekst:
    %s

en: Close
nl: Sluiten

en: Send To
nl: Verzenden naar

en: Select a contact with the <b>“+”</b> button in the titlebar.
nl: Selecteer een contact met de <b>‘+’</b>-knop in de titelbalk.

en: Add instant messaging accounts in Preferences.
nl: Voeg chataccounts toe in de Voorkeuren.

en: No Search Results
nl: Geen resultaten gevonden

en: Try different search
nl: Probeer een andere zoekopdracht

en: No archived chats
nl: Geen gearchiveerde gesprekken

en: Start Chatting
nl: Begin een gesprek

en: This is an MMS conversation
nl: Dit is een mms-gesprek

en: Your messages are not encrypted, and carrier rates may apply
nl: Uw berichten zijn niet versleuteld, en er kunnen tarieven van toepassing zijn

en: This is an SMS/MMS conversation
nl: Dit is een sms-/mms-gesprek

en: This is an SMS conversation
nl: Dit is een sms-gesprek

en: This is an IM conversation
nl: Dit is een chatgesprek

en: Your messages are encrypted
nl: Uw berichten zijn versleuteld

en: Your messages are not encrypted
nl: Uw berichten zijn niet versleuteld

en: Empty room
nl: Leeg gesprek

note: TRANSLATORS: %s are name/user-id/phone numbers of two users
en: %s and %s
nl: %s en %s

en: %s and %u other | %s and %u others
nl[0]: %s en %u andere
nl[1]: %s en %u anderen

en: Unknown Contact
nl: Onbekend contact

en: Try different search, or type a valid number to create new chat
nl: Probeer een andere zoekopdracht, of voer een geldig nummer in om een nieuw gesprek te beginnen

en: No Contacts
nl: Geen contacten

en: Just Now
nl: Zojuist

en: %<PRIi64> minute ago | %<PRIi64> minutes ago
nl[0]: %<PRIi64> minuut geleden
nl[1]: %<PRIi64> minuten geleden

en: Today %H∶%M
nl: Vandaag om %H∶%M

note: TRANSLATORS: Timestamp with 12 hour time, e.g. “Today 06∶42 PM”. * See https://docs.gtk.org/glib/method.DateTime.format.html
en: Today %I∶%M %p
nl: Vandaag om %I∶%M %p

en: Yesterday %H∶%M
nl: Gisteren om %H∶%M

note: TRANSLATORS: Timestamp with 12 hour time, e.g. “Yesterday 06∶42 PM”. * See https://docs.gtk.org/glib/method.DateTime.format.html
en: Yesterday %I∶%M %p
nl: Gisteren om %I∶%M %p

en: %Y-%m-%d %H:%M
nl: %d-%m-%Y %H:%M

note: TRANSLATORS: Timestamp with 12 hour time, e.g. “Today 06∶42 PM”. * See https://docs.gtk.org/glib/method.DateTime.format.html
en: %Y-%m-%d %I:%M %p
nl: %d-%m-%Y %H:%M %p

en: %Y-%m-%d
nl: %d-%m-%Y

en: Invite: %s
nl: Uitnodigen: %s

[ctx: Invitation to event]
en: Invitation
nl: Uitnodiging

note: TRANSLATORS: %s is the Device ID
en: Device ID %s fingerprint:
nl: Vingerafdruk van apparaat-ID %s:

note: TRANSLATORS: %s is the chat room name
en: Do you want to join “%s”?
nl: Wilt u deelnemen aan ‘%s’?

en: Owner
nl: Eigenaar

en: Member
nl: Lid

en: Picture
nl: Afbeelding

en: Location
nl: Locatie

en: File
nl: Bestand

en: MMS Message
nl: Mms-bericht

en: Multiple Files
nl: Meerdere bestanden

en: Account disconnected
nl: Account niet verbonden

en: Account connecting…
nl: Account wordt verbonden…

en: “%s” is not a valid URI
nl: ‘%s’ is geen geldige URI

en: Alert
nl: Waarschuwing

en: Found and automatically deleted tracking IDs from the pasted link.
nl: Tracking-ID’s in de gekopieerde verwijzing automatisch gevonden en verwijderd.

en: Don't Show Again
nl: Niet opnieuw tonen

en: Got an encrypted message, but couldn't decrypt due to missing keys
nl: Versleuteld bericht ontvangen, maar kon het niet ontsleutelen omdat de sleutels ontbreken

en: New message from %s
nl: Nieuw bericht van %s

en: Message Received
nl: Bericht ontvangen

en: Audio File
nl: Audiobestand

en: MMS
nl: Mms

en: %i Message | %i Messages
nl[0]: %i bericht
nl[1]: %i berichten

en: Any Protocol
nl: Elk protocol

en: SMS/MMS
nl: Sms/mms

en: Archived
nl: Gearchiveerd

en: Error
nl: Fout

en: Save File…
nl: Bestand opslaan…

en: Open File…
nl: Bestand openen…

en: User %s has added %s to the contacts
nl: Gebruiker %s heeft %s toegevoegd aan de contacten

en: Delete Account
nl: Account verwijderen

en: Authorize %s?
nl: %s autoriseren?

en: Add %s to contact list
nl: %s toevoegen aan contacten

en: _Cancel
nl: _Annuleren

en: Authorize
nl: Machtigen

en: Please check ID and password
nl: Controleer ID en wachtwoord

note: TRANSLATORS: You may copy translations from https://github.com/matrix-org/matrix-spec-proposals/blob/old_master/data-definitions/sas-emoji.json * if available
en: Dog
nl: Hond

note: "U+1F436"
en: Cat
nl: Kat

note: "U+1F431"
en: Lion
nl: Leeuw

note: "U+1F981"
en: Horse
nl: Paard

note: "U+1F40E"
en: Unicorn
nl: Eenhoorn

note: "U+1F984"
en: Pig
nl: Varken

note: "U+1F437"
en: Elephant
nl: Olifant

note: "U+1F418"
en: Rabbit
nl: Konijn

note: "U+1F43C"
en: Rooster
nl: Haan

note: "U+1F413"
en: Penguin
nl: Pinguïn

note: "U+1F427"
en: Turtle
nl: Schildpad

note: "U+1F422"
en: Fish
nl: Vis

note: "U+1F419"
en: Butterfly
nl: Vlinder

note: "U+1F98B"
en: Flower
nl: Bloem

note: "U+1F337"
en: Tree
nl: Boom

note: "U+1F335"
en: Mushroom
nl: Paddenstoel

note: "U+1F344"
en: Globe
nl: Wereldbol

note: "U+1F30F"
en: Moon
nl: Maan

note: "U+1F319"
en: Cloud
nl: Wolk

note: "U+2601U+FE0F"
en: Fire
nl: Vuur

note: "U+1F525"
en: Banana
nl: Banaan

note: "U+1F34C"
en: Apple
nl: Appel

note: "U+1F34E"
en: Strawberry
nl: Aardbei

note: "U+1F353"
en: Corn
nl: Maïs

note: "U+1F355"
en: Cake
nl: Taart

note: "U+1F382"
en: Heart
nl: Hartje

note: "U+1F916"
en: Hat
nl: Hoed

note: "U+1F3A9"
en: Glasses
nl: Bril

note: "U+1F453"
en: Spanner
nl: Moersleutel

note: "U+1F527"
en: Santa
nl: Kerstman

note: "U+1F385"
en: Thumbs Up
nl: Duim omhoog

note: "U+1F44D"
en: Umbrella
nl: Paraplu

note: "U+2602U+FE0F"
en: Hourglass
nl: Zandloper

note: "U+231B"
en: Clock
nl: Klok

note: "U+23F0"
en: Gift
nl: Cadeau

note: "U+1F381"
en: Light Bulb
nl: Lampje

note: "U+1F4A1"
en: Book
nl: Boek

note: "U+1F4D5"
en: Pencil
nl: Potlood

note: "U+1F4CE"
en: Scissors
nl: Schaar

note: "U+2702U+FE0F"
en: Lock
nl: Slot

note: "U+1F512"
en: Key
nl: Sleutel

note: "U+1F511"
en: Hammer
nl: Hamer

note: "U+1F528"
en: Telephone
nl: Telefoon

note: "U+260EU+FE0F"
en: Flag
nl: Vlag

note: "U+1F3C1"
en: Train
nl: Trein

note: "U+1F682"
en: Bicycle
nl: Fiets

note: "U+1F6B2"
en: Aeroplane
nl: Vliegtuig

note: "U+2708U+FE0F"
en: Rocket
nl: Raket

note: "U+1F680"
en: Trophy
nl: Trofee

note: "U+1F3C6"
en: Ball
nl: Bal

note: "U+26BD"
en: Guitar
nl: Gitaar

note: "U+1F3B8"
en: Trumpet
nl: Trompet

note: "U+1F3BA"
en: Bell
nl: Bel

note: "U+1F514"
en: Anchor
nl: Anker

note: "U+2693"
en: Headphones
nl: Hoofdtelefoon

note: "U+1F3A7"
en: Folder
nl: Map

note: "U+1F4C1"
en: Pin
nl: Speld

en: Show Emojis
nl: Emoji’s tonen

en: Show Numbers
nl: Nummers tonen

en: You shall no longer be notified for new messages, continue?
nl: U wordt niet langer op de hoogte gehouden bij nieuwe berichten, doorgaan?

en: Block
nl: Blokkeren

en: Delete chat with “%s”
nl: Gesprek met ‘%s’ verwijderen

en: This deletes the conversation history
nl: Hiermee wordt de gespreksgeschiedenis verwijderd

en: Disconnect group chat “%s”
nl: Groepsgesprek ‘%s’ verlaten

en: This removes chat from chats list
nl: Dit verwijdert het gesprek uit de gesprekslijst

en: Delete
nl: Verwijderen

[ctx: Refer to self in contact list]
en: You
nl: U

en: Set Avatar
nl: Avatar instellen

en: Images
nl: Afbeeldingen

en: Encryption is not available
nl: Versleuteling is niet beschikbaar

en: This chat is encrypted
nl: Dit gesprek is versleuteld

en: This chat is not encrypted
nl: Dit gesprek is niet versleuteld

en: Encryption not available
nl: Versleuteling niet beschikbaar

en: %u Member | %u Members
nl[0]: %u lid
nl[1]: %u leden

en: Phone Number
nl: Telefoonnummer

en: XMPP ID
nl: XMPP-ID

en: Matrix ID
nl: Matrix-ID

en: Telegram ID
nl: Telegram-ID

en: Add
nl: Toevoegen

en: Create
nl: Aanmaken

en: Add Contact
nl: Contact toevoegen

en: Error opening GNOME Contacts: %s
nl: Fout bij openen van Gnome Contacten: %s

en: SMS
nl: Sms

en: You
nl: U

en: connected
nl: verbonden

en: connecting…
nl: verbinden…

en: disconnected
nl: verbinding verbroken

en: Error saving account: %s
nl: Fout bij opslaan van account: %s

en: Failed to verify server: %s
nl: Kan server niet verifiëren: %s

en: Failed to verify server
nl: Kan server niet verifiëren

en: Couldn't get Home server address
nl: Kan thuisserveradres niet ophalen

en: Delete account %s?
nl: Account %s verwijderen?

en: Chatty cannot find a valid PGP Key for %s.
nl: Chatty kan geen geldige PGP-sleutel vinden voor %s.

en: Invalid Signing ID
nl: Ongeldige ondertekenings-ID

en: The entered Key ID %s does not match the found PGP Key for %s:%s.
nl: De ingevoerde sleutel-ID %s komt niet overeen met de PGP-sleutel gevonden voor %s: %s.

en: Cannot Find Signing Key
nl: Kan ondertekeningssleutel niet vinden

en: I Know What I am Doing
nl: Ik weet wat ik doe

en: Cannot Create Signing Key
nl: Kan ondertekeningssleutel niet aanmaken

en: Error creating the PGP ID. Please check the logs for more details.
nl: Fout bij het aanmaken van de PGP-ID. Controleer de logboeken voor meer informatie.

en: Key %s was created for ID %s
nl: Sleutel %s is aangemaakt voor ID %s

en: Successfully Created Key
nl: Sleutel aangemaakt

en: Empty Entries
nl: Lege ingangen

en: All entries must be filled to create a PGP Key
nl: Alle ingangen moeten ingevuld worden om een PGP-sleutel aan te maken

en: %s already has key with fingerprint %s. Please choose a different PGP ID
nl: %s heeft al een sleutel met vingerafdruk %s. Kies een andere PGP-ID

en: Creating key for ID %s.
nl: Sleutel voor ID %s wordt aangemaakt.

en: Creating Key
nl: Sleutel wordt aangemaakt

note: Translators: This means that the existing key will be there, but there will be a new key that Chatty will use by default instead of the existing one.
en: Chatty is currently set to use PGP key: %s. The new key will be used instead of the existing one!
nl: Chatty is nu ingesteld om deze PGP-sleutel te gebruiken: %s. De nieuwe sleutel zal gebruikt worden in plaats van de bestaande!

en: Signing ID Present
nl: Ondertekenings-ID aanwezig

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Restart Chatty to disable Purple
nl: Herstart Chatty om Purple uit te schakelen

en: Purple
nl: Paars

en: New Account
nl: Nieuwe account

en: Blocked Contacts
nl: Geblokkeerde contacten

en: PGP Settings
nl: PGP-instellingen

en: New PGP Key
nl: Nieuwe PGP-sleutel

en: Preferences
nl: Voorkeuren

note: TRANSLATORS: Only translate 'or'
en: @user:matrix.org or user@example.com
nl: @gebruiker:matrix.org of gebruiker@voorbeeld.nl

en: Experimental Setting!
nl: Experimentele instelling!

en: This setting is experimental and may cause loss of SMS. Use at your own risk!
nl: Deze instelling is experimenteel en kan ertoe leiden dat u sms-berichten verliest. Gebruik dit op eigen risico!

en: Please enter password for “%s”, homeserver: %s
nl: Voer het wachtwoord in voor ‘%s’, thuisserver: %s

en: Key Verification
nl: Sleutelverificatie

en: Error Delivering Message to %s
nl: Fout bij leveren van bericht aan %s

en: See logs for more details
nl: Bekijk de logboeken voor meer informatie

en: MMS cannot be sent
nl: Mms kan niet verzonden worden

en: Please send less attachments
nl: Probeer minder bijlagen tegelijk te verzenden

en: Could not resize image to be small enough
nl: Kon afbeelding niet klein genoeg maken

en: The attachment is too large | Attachments are too large
nl[0]: De bijlage is te groot
nl[1]: De bijlagen zijn te groot

note: TRANSLATORS: Timestamp for minute accuracy, e.g. “2020-08-11 15:27”. See https://developer.gnome.org/glib/stable/glib-GDateTime.html#g-date-time-format
en: %Y-%m-%d %H∶%M
nl: %d-%m-%Y %H∶%M

en: You received an MMS, but it expired on: %s
nl: U hebt een mms ontvangen, maar deze is verlopen op: %s

en: You received an empty MMS.
nl: U hebt een lege mms ontvangen.

en: Automatically Retrying for  %i MMS | Automatically Retrying for  %i MMSes...
nl[0]: Automatisch opnieuw proberen voor  %i mms-bericht
nl[1]: Automatisch opnieuw proberen voor  %i mms-berichten…

en: Temporary Error Sending MMS
nl: Tijdelijke fout bij verzenden van mms

en: Temporary Error Receiving MMS
nl: Tijdelijke fout bij ontvangen van mms

en: MMSC is not configured
nl: MMSC is niet geconfigureerd

en: APN is not configured correctly
nl: APN is niet correct geconfigureerd

en: Mobile Data is not configured
nl: Mobiele gegevens zijn niet geconfigureerd

en: Mobile Data is off
nl: Mobiele gegevens staan uit

en: Unknown Error
nl: Onbekende fout

en: Chatty cannot process %i MMS | Chatty cannot process %i MMSes...
nl[0]: Chatty kan %i mms-bericht niet verwerken
nl[1]: Chatty kan %i mms-berichten niet verwerken…

en: Error Sending SMS to %s
nl: Fout bij verzenden van sms naar %s

en: Error Sending MMS to %s
nl: Fout bij verzenden van mms naar %s

en: Remove Attachment
nl: Bijlage verwijderen

en: Incorrect password
nl: Onjuist wachtwoord

en: _OK
nl: _Oké

en: Please re-enter the Password.
nl: Voer het wachtwoord opnieuw in.

en: Password
nl: Wachtwoord

en: New Group Chat
nl: Nieuw groepsbericht

en: Join Chat
nl: Deelnemen aan gesprek

en: Select chat account
nl: Selecteer een gespreksaccount

en: Room address
nl: Gespreksadres

en: Room alias (optional)
nl: Kamernaam (optioneel)

en: Nickname (optional)
nl: Bijnaam (optioneel)

en: Password (optional)
nl: Wachtwoord (optioneel)

en: Group Title
nl: Groepstitel

en: Add members from contacts…
nl: Leden toevoegen uit contacten…

en: Send To:
nl: Verzenden naar:

en: Contact ID
nl: Contact-ID

en: Name (optional)
nl: Naam (optioneel)

en: Add to Contacts
nl: Toevoegen aan contacten

en: Chat Details
nl: Gespreksgegevens

en: Apply
nl: Toepassen

note: Translators: This is invite to a chat room
en: Invite
nl: Uitnodigen

en: Invite message
nl: Uitnodigingsbericht

en: _Accept
nl: _Accepteren

en: _Reject
nl: Weige_ren

en: Chat
nl: Gesprek

en: Topic
nl: Onderwerp

en: Chat settings
nl: Gespreksinstellingen

en: Encryption
nl: Versleuteling

en: Encrypt Messages
nl: Berichten versleutelen

en: Back
nl: Terug

en: Call
nl: Bellen

en: Leave Chat
nl: Gesprek verlaten

en: Block Contact
nl: Contact blokkeren

en: Unblock Contact
nl: Contact deblokkeren

en: Archive chat
nl: Gesprek archiveren

en: Unarchive chat
nl: Gesprek dearchiveren

en: Delete Chat
nl: Gesprek verwijderen

en: Copy Text
nl: Tekst kopiëren

en: Change Avatar
nl: Avatar veranderen

en: Delete Avatar
nl: Avatar verwijderen

en: Room topic
nl: Gespreksonderwerp

en: User
nl: Gebruiker

en: Notifications
nl: Meldingen

en: Status Messages
nl: Statusberichten

en: Show status messages in chat
nl: Toon statusberichten in het gesprek

en: Fingerprints
nl: Vingerafdrukken

en: User List
nl: Gebruikerslijst

en: Title
nl: Titel

en: Blank for default
nl: Laat leeg voor standaardinstelling

en: Group Members
nl: Groepsleden

en: Copy Number
nl: Nummer kopiëren

en: Name
nl: Naam

en: Phone
nl: Telefoon

en: Advanced information
nl: Geavanceerde informatie

en: Homeserver
nl: Thuisserver

en: Device ID
nl: Apparaat-ID

en: Sensitive information
nl: Gevoelige informatie

en: Access token
nl: Toegangstoken

en: Account ID
nl: Account-ID

en: Own Fingerprint
nl: Eigen vingerafdruk

en: _Save
nl: Op_slaan

en: _Apply
nl: Toep_assen

en: Read Receipts
nl: Leesbevestigingen

en: Typing Indicators
nl: Typindicatoren

en: Remove Tracking IDs From URLs
nl: Tracking-ID’s uit URL’s verwijderen

en: Show Attachment Previews
nl: Voorbeeld van bijlagen tonen

en: Convert Emoticons
nl: Emoticons converteren

en: When you type :) it will be changed to 😃
nl: Als u ‘:)’ typt, wordt dit veranderd in 😃

note: TRANSLATORS: Return is the Enter key.
en: Send Messages With Enter
nl: Berichten verzenden met Enter

en: Request Delivery Reports
nl: Ontvangstbevestiging vragen

en: Clear Stuck SMS
nl: Vastzittende sms-berichten wissen

en: SMIL for MMS
nl: SMIL voor mms

en: MMS Carrier Settings
nl: Mms-providerinstellingen

en: Your modem's phone number
nl: Telefoonnummer van uw modem

en: Current PGP Key
nl: Huidige PGP-sleutel

en: Chatty can use any existing key embedded with gpg. However, you are given the option to generate a key specifically for Chatty below.
nl: Chatty kan een bestaande sleutel die ingebed is met GPG gebruiken. U kunt hieronder echter ook een sleutel specifiek voor Chatty aanmaken.

en: Generate Chatty PGP Key
nl: Chatty-PGP-sleutel aanmaken

en: Signing ID
nl: Ondertekenings-ID

en: foo@example.com
nl: foo@voorbeeld.be

en: Optional
nl: Optioneel

en: This will generate a key for use with Chatty. Please note that this will not install the key on a smart card.
nl: Dit zal een sleutel genereren die u met Chatty kunt gebruiken. Merk op dat dit de sleutel niet op een smartcard zal installeren.

en: Full Name
nl: Volledige naam

en: PGP ID
nl: PGP-ID

en: PGP Passphrase
nl: PGP-wachtwoord

en: You won't be notified by messages from blocked contacts
nl: U zult geen notificaties krijgen over berichten van geblokkeerde contacten

en: No Blocked Chats
nl: Geen geblokkeerde gesprekken

en: Enable Purple Accounts
nl: Purple-accounts inschakelen

en: Sync conversations with chat server
nl: Synchroniseer gesprekken met de gespreksserver

en: Message Carbon Copies
nl: Message Carbons

en: User ID
nl: Gebruikers-ID

en: Home server
nl: Thuisserver

en: _Add
nl: _Toevoegen

en: Add _New Account
nl: _Nieuwe account toevoegen

en: Add Chat
nl: Gesprek toevoegen

en: Search
nl: Zoeken

[ctx: show archived chat list when clicked]
en: Archived
nl: Gearchiveerd

en: Keyboard _Shortcuts
nl: _Sneltoetsen

en: Help
nl: Hulp

en: About Chats
nl: Over Berichten

en: New Message…
nl: Nieuw bericht…

en: New SMS/MMS Message…
nl: Nieuwe sms/mms…

en: New Group Message…
nl: Nieuw groepsbericht…

en: Incoming Verification Request
nl: Inkomend verificatieverzoek

en: Verify this user to mark them as trusted.
nl: Verifieer deze gebruiker om om/haar als vertrouwd te markeren.

en: Verifying this user will mark their session as trusted, and also mark your session as trusted to them.
nl: Door deze gebruiker te verifiëren worden jullie sessies aan elkaar als vertrouwd gemarkeerd.

en: C_ontinue
nl: D_oorgaan

en: Verify this user by confirming the following emoji appears on their screen
nl: Verifieer deze gebruiker door te bevestigen dat de volgende emoji op jullie schermen verschijnt

en: Verify this user by confirming the following number appears on their screen.
nl: Verifieer deze gebruiker door te bevestigen dat het volgende nummer op jullie schermen verschijnt.

en: To be secure, do this in person or use a trusted way to communicate.
nl: Doe dit voor de veiligheid onder vier ogen, of gebruik een vertrouwde manier van communicatie.

[ctx: verb, which means 'both items are not the same']
en: _Don’t Match
nl: Komt _niet overeen

[ctx: verb, which means 'both items are the same']
en: _Match
nl: Ko_mt overeen

[ctx: shortcut window]
en: General
nl: Algemeen

[ctx: shortcut window]
en: Open Menu
nl: Menu openen

[ctx: shortcut window]
en: Open Search
nl: Zoekweergave openen

[ctx: shortcut window]
en: Show Shortcuts
nl: Sneltoetsen tonen

[ctx: shortcut window]
en: Chat
nl: Gesprek

[ctx: shortcut window]
en: Show Details
nl: Details tonen

en: Mobile:
nl: Mobiel:

en: Work:
nl: Werk:

en: Other:
nl: Overige:
