chatty master - en to sl translation catalogue (407 entries)

en: Chats
sl: Klepeti

en: SMS/MMS, Matrix and XMPP chat application
sl: Programček za klepet SMS, Matrix in XMPP

en: XMPP;SMS;chat;jabber;messaging;modem;matrix;
sl: XMPP;SMS;klepet;jabber;chat;sporočanje;sporočila;modem;matrix;

en: Whether the application is launching the first time
sl: Ali se programček zaganja prvikrat

en: Country code in ISO 3166-1 alpha-2 format
sl: Koda države v formatu ISO 3166-1 alfa-2

en: Two letter country code of the last available SIM/Network
sl: Dvočrkovna oznaka države zadnjega razpoložljive kartice SIM/omrežja

en: Send message read receipts
sl: Pošlji povratnice prebranih sporočil

en: Whether to send the status of the message if read
sl: Ali naj bo stanje sporočila poslano, če je bilo prebrano

en: Message carbon copies
sl: Skrite kopije sporočil

en: Share chat history among devices
sl: Deli zgodovino klepeta med napravami

en: Enable Message Archive Management
sl: Omogoči upravljanje arhiva sporočil

en: Enable MAM archive synchronization from the server
sl: Omogoči usklajevanje arhiva MAM s strežnika

en: Enable purple
sl: Omogoči purple

en: Enable purple accounts
sl: Omogoči račune purple

en: Send typing notifications
sl: Pošlji obvestila o tipkanju

en: Whether to Send typing notifications
sl: Ali naj bodo poslana obvestila o tem, da uporabnik tipka

en: Strip Tracking IDs
sl: Odstrani ID-je za sledenje

en: Whether to Remove Tracking IDs from URLs Automatically
sl: Ali želite samodejno odstraniti ID-je za sledenje iz URL-jev

en: Whether Strip Tracking IDs was shown
sl: Ali je bilo prikazano odstranjevanje ID-jev za sledenje

en: Whether the Tracking IDs dialog has been shown
sl: Ali je bilo pogovorno okno sledilnih ID-jev prikazano

en: Render Attachments
sl: Izriši priloge

en: Whether to Render Attachments or not
sl: Ali naj se priloge izrišejo ali ne

en: Mark Idle users differently
sl: Nedejavne uporabnike označuj različno

en: Indicate unknown contacts
sl: Nakaži neznane stike

en: Convert text to emoticons
sl: Pretvori besedilo v emotikone

en: Convert text matching emoticons as real emoticons
sl: Ali naj se prepoznani besedilni emotikoni pretvorijo v prave emotikone

en: Enter key sends the message
sl: Pošlji sporočilo z vnašalko

en: Whether pressing Enter key sends the message
sl: Ali s pritiskom vnašalke pošljete sporočilo

en: Request SMS delivery reports
sl: Zahtevaj poročila o SMS-dostavi

en: Whether to request delivery reports for outgoing SMS
sl: Ali želite zahtevati poročila o dostavi za odhodna sporočila SMS

en: Clear out stuck SMS
sl: Počisti zataknjen SMS

en: Whether Chatty should clear out SMS that are stuck in receiving/unknown state
sl: Ali naj Chatty počisti SMS-je, ki so obtičali v stanju sprejemanja/ neznanem stanju

en: Enable experimental features
sl: Omogoči poskusne funkcionalnosti

en: Whether to enable experimental features
sl: Ali naj bodo poskusne funkcionalnosti omogočene

en: Window maximized
sl: Okno pomanjšano

en: Window maximized state
sl: Stanje pomanjšanega okna

en: Window size
sl: Velikost okna

en: Window size (width, height).
sl: Velikost okna (širina, višina).

en: PGP user ID
sl: ID uporabnika PGP

en: The user ID for PGP that Chatty will use for outgoing messages
sl: ID uporabnika za PGP, ki ga bo Chatty uporabljal za odhodna sporočila

en: Public Key Fingerprint
sl: Prstni odtis javnega ključa

en: The default keyid the remote side should use to encrypt messages to us
sl: Privzeti keyid, ki ga mora oddaljena stran uporabiti za šifriranje sporočil k vam

en: Messaging application for mobile and desktop
sl: Program za sporočanje za mobilne in namizne računalnike

en: Chats is a simple to use to messaging app for 1:1 communication and small groups supporting SMS, MMS, XMPP and Matrix.
sl: Klepeti je programček za sporočanje ena-na-ena in v majhnih skupinah, ki podpira SMS, MMS, XMPP in Matrix.

en: Folded view of a chat using the light theme.
sl: Zložen pogled na klepet s svetlo temo.

en: Folded view of a chat using the dark theme.
sl: Zložen pogled klepeta s temno temo.

en: Unfolded view of a chat and the chat list in the sidebar.
sl: Razpostrt pogled klepeta in seznam klepetov v stranski vrstici.

en: The chat view using the dark theme as seen on a mobile phone running Phosh with unfolded keyboard.
sl: Pogled klepeta z uporabo temne teme, kot je prikazan na mobilnem telefonu, ki ga poganja Phosh z razpostrto tipkovnico.

en: The chat list view using the light theme as seen on a mobile phone running Phosh.
sl: Pogled klepeta z uporabo temne teme, kot je prikazan na mobilnem telefonu, ki ga poganja Phosh.

en: The SMS/MMS preferences using the light theme as seen on a mobile phone running Phosh.
sl: Nastavitve SMS/MMS z uporabo svetle teme, kot je prikazano na mobilnem telefonu, ki ga poganja Phosh.

en: The chat details view using the dark theme as seen on a mobile phone running Phosh.
sl: Podrobnosti klepeta so prikazane s temno temo, kot je prikazana na mobilnem telefonu, ki ga poganja Phosh.

en: Show release version
sl: Pokaži različico izdaje

en: Disable all accounts
sl: Onemogoči vse račune

en: Enable libpurple debug messages
sl: Omogoči sporočila razhroščevanja libpurple

en: Enable verbose debug messages (repeat option for more verbosity)
sl: Omogoči podrobna sporočila za odpravljanje napak (možnost ponovitve za večjo podrobnost)

en: An SMS and XMPP messaging client
sl: Odjemalec za klepete SMS in XMPP

en: There was an error displaying help:
    %s
sl: Pri izpisu pomoči je prišlo do napake:
    %s

en: Close
sl: Zapri

en: Send To
sl: Pošlji

en: Select a contact with the <b>“+”</b> button in the titlebar.
sl: Stik izberite z gumbom <b>»+«</b> v naslovni vrstici.

en: Add instant messaging accounts in Preferences.
sl: Dodajte računa za neposredno sporočanje v Nastavitvah.

en: No Search Results
sl: Iskanje ni vrnilo rezultatov

en: Try different search
sl: Poskusite z drugim iskalnim izrazom.

en: No archived chats
sl: Ni arhiviranih klepetov

en: Start Chatting
sl: Začni klepet

en: This is an MMS conversation
sl: To je MMS-klepet

en: Your messages are not encrypted, and carrier rates may apply
sl: Vaša sporočila niso šifrirana, morda bodo nastali stroški pri operaterju

en: This is an SMS/MMS conversation
sl: To je SMS/MMS-klepet

en: This is an SMS conversation
sl: To je SMS-klepet

en: This is an IM conversation
sl: To je neposredni klepet

en: Your messages are encrypted
sl: Vaša sporočila so šifrirana

en: Your messages are not encrypted
sl: Vaša sporočila niso šifrirana

en: Empty room
sl: Prazna soba

note: TRANSLATORS: %s are name/user-id/phone numbers of two users
en: %s and %s
sl: %s in %s

en: %s and %u other | %s and %u others
sl[0]: %s in %u drug
sl[1]: %s in %u druga
sl[2]: %s in %u drugi
sl[3]: %s in %u drugih

en: Unknown Contact
sl: Neznan stik

en: Try different search, or type a valid number to create new chat
sl: Poskusite z drugim iskanje ali vnesite veljavno številko, da ustvarite nov klepet

en: No Contacts
sl: Ni stikov

en: Just Now
sl: Ravnokar

note: TRANSLATORS: Timestamp with 12 hour time, e.g. “06∶42 PM”. * See https://docs.gtk.org/glib/method.DateTime.format.html * Note, that this is a regular colon to ensure times are not * reversed in RTL locales, see https://gitlab.gnome.org/Teams/Websites/developer.gnome.org-hig/-/issues/127
en: %I:%M %p
sl: %I∶%M %p

en: %<PRIi64> minute ago | %<PRIi64> minutes ago
sl[0]: pred %<PRIi64> minutami
sl[1]: pred %<PRIi64> minuto
sl[2]: pred %<PRIi64> minutama
sl[3]: pred %<PRIi64> minutami

note: TRANSLATORS: * Note, that this is a regular colon to ensure times are not * reversed in RTL locales, see https://gitlab.gnome.org/Teams/Websites/developer.gnome.org-hig/-/issues/127
en: Today %H:%M
sl: Danes, %H∶%M

note: TRANSLATORS: Timestamp with 12 hour time, e.g. “Today 06∶42 PM”. * See https://docs.gtk.org/glib/method.DateTime.format.html * Note, that this is a regular colon to ensure times are not * reversed in RTL locales, see https://gitlab.gnome.org/Teams/Websites/developer.gnome.org-hig/-/issues/127
en: Today %I:%M %p
sl: Danes, %I∶%M %p

en: Yesterday %H:%M
sl: Včeraj, %H:%M

note: TRANSLATORS: Timestamp with 12 hour time, e.g. “Yesterday 06∶42 PM”. * See https://docs.gtk.org/glib/method.DateTime.format.html * Note, that this is a regular colon to ensure times are not * reversed in RTL locales, see https://gitlab.gnome.org/Teams/Websites/developer.gnome.org-hig/-/issues/127
en: Yesterday %I:%M %p
sl: Včeraj, %I∶%M %p

en: Contact
sl: Stik

en: Contact: %s
sl: Stik: %s

en: Invite: %s
sl: Povabilo: %s

[ctx: Invitation to event]
en: Invitation
sl: Vabilo

note: TRANSLATORS: %s is the Device ID
en: Device ID %s fingerprint:
sl: Prstni odtis naprave z ID %s:

note: TRANSLATORS: %s is the chat room name
en: Do you want to join “%s”?
sl: Se želite pridružiti »%s«?

en: Owner
sl: Lastnik

en: Member
sl: Član

en: Picture
sl: Slika

en: Audio
sl: Zvok

en: Location
sl: Mesto

en: File
sl: Datoteka

en: MMS Message
sl: Sporočilo MMS

en: Multiple Files
sl: Več datotek

en: Account disconnected
sl: Račun je razvezan

en: Account connecting…
sl: Povezovanje računa ...

en: “%s” is not a valid URI
sl: »%s« ni veljaven URI

en: Alert
sl: Opozorilo

en: Found and automatically deleted tracking IDs from the pasted link.
sl: Najdeni in samodejno izbrisani ID-ji za sledenje iz prilepljene povezave.

en: Don't Show Again
sl: Ne kaži več

en: Got an encrypted message, but couldn't decrypt due to missing keys
sl: Prejeli ste šifrirano sporočilo, vendar ga ni bilo mogoče dešifrirati zaradi manjkajočih ključev

en: New message from %s
sl: Novo sporočilo od %s

en: Message Received
sl: Sporočilo prejeto

en: Audio File
sl: Zvočna datoteka

en: %i Message | %i Messages
sl[0]: %i sporočil
sl[1]: %i sporočilo
sl[2]: %i sporočili
sl[3]: %i sporočila

en: Any Protocol
sl: Poljuben protokol

en: Archived
sl: Arhivirano

en: Error
sl: Napaka

en: Save File…
sl: Shrani datoteko ...

en: Open File…
sl: Odpri datoteko …

en: User %s has added %s to the contacts
sl: Uporabnik %s je dodal %s k stikom

en: Delete Account
sl: Izbriši račun

en: Authorize %s?
sl: Ali želite overiti %s?

en: Add %s to contact list
sl: Dodaj %s na seznam stikov

en: _Cancel
sl: Pre_kliči

en: Authorize
sl: Overi

en: Please check ID and password
sl: Prosimo, preverite ID in geslo

note: TRANSLATORS: You may copy translations from https://github.com/matrix-org/matrix-spec-proposals/blob/old_master/data-definitions/sas-emoji.json * if available
en: Dog
sl: Pes

note: "U+1F436"
en: Cat
sl: Mačka

note: "U+1F431"
en: Lion
sl: Lev

note: "U+1F981"
en: Horse
sl: Konj

note: "U+1F40E"
en: Unicorn
sl: Samorog

note: "U+1F984"
en: Pig
sl: Prašič

note: "U+1F437"
en: Elephant
sl: Slon

note: "U+1F418"
en: Rabbit
sl: Zajec

note: "U+1F43C"
en: Rooster
sl: Petelin

note: "U+1F413"
en: Penguin
sl: Pingvin

note: "U+1F427"
en: Turtle
sl: Želva

note: "U+1F422"
en: Fish
sl: Riba

note: "U+1F41F"
en: Octopus
sl: Hobotnica

note: "U+1F419"
en: Butterfly
sl: Metulj

note: "U+1F98B"
en: Flower
sl: Roža

note: "U+1F337"
en: Tree
sl: Drevo

note: "U+1F333"
en: Cactus
sl: Kaktus

note: "U+1F335"
en: Mushroom
sl: Goba

note: "U+1F344"
en: Globe
sl: Globus

note: "U+1F30F"
en: Moon
sl: Luna

note: "U+1F319"
en: Cloud
sl: Oblak

note: "U+2601U+FE0F"
en: Fire
sl: Ogenj

note: "U+1F34C"
en: Apple
sl: Jabolko

note: "U+1F34E"
en: Strawberry
sl: Jagoda

note: "U+1F353"
en: Corn
sl: Koruza

note: "U+1F33D"
en: Pizza
sl: Pica

note: "U+1F355"
en: Cake
sl: Torta

note: "U+1F382"
en: Heart
sl: Srce

note: "U+2764U+FE0F"
en: Smiley
sl: Smeško

note: "U+1F916"
en: Hat
sl: Klobuk

note: "U+1F3A9"
en: Glasses
sl: Očala

note: "U+1F453"
en: Spanner
sl: Ključ

note: "U+1F527"
en: Santa
sl: Božiček

note: "U+1F385"
en: Thumbs Up
sl: Palec navzgor

note: "U+1F44D"
en: Umbrella
sl: Dežnik

note: "U+2602U+FE0F"
en: Hourglass
sl: Peščena ura

note: "U+231B"
en: Clock
sl: Ura

note: "U+23F0"
en: Gift
sl: Darilo

note: "U+1F381"
en: Light Bulb
sl: Žarnica

note: "U+1F4A1"
en: Book
sl: Knjiga

note: "U+1F4D5"
en: Pencil
sl: Svinčnik

note: "U+270FU+FE0F"
en: Paperclip
sl: Sponka

note: "U+1F4CE"
en: Scissors
sl: Škarje

note: "U+2702U+FE0F"
en: Lock
sl: Ključavnica

note: "U+1F512"
en: Key
sl: Ključ

note: "U+1F511"
en: Hammer
sl: Kladivo

note: "U+1F528"
en: Telephone
sl: Telefon

note: "U+260EU+FE0F"
en: Flag
sl: Zastava

note: "U+1F3C1"
en: Train
sl: Vlak

note: "U+1F682"
en: Bicycle
sl: Kolo

note: "U+1F6B2"
en: Aeroplane
sl: Letalo

note: "U+2708U+FE0F"
en: Rocket
sl: Raketa

note: "U+1F680"
en: Trophy
sl: Trofeja

note: "U+1F3C6"
en: Ball
sl: Žoga

note: "U+26BD"
en: Guitar
sl: Kitara

note: "U+1F3B8"
en: Trumpet
sl: Trobenta

note: "U+1F3BA"
en: Bell
sl: Zvonec

note: "U+1F514"
en: Anchor
sl: Sidro

note: "U+2693"
en: Headphones
sl: Slušalke

note: "U+1F3A7"
en: Folder
sl: Mapa

note: "U+1F4C1"
en: Pin
sl: Bucika

en: Show Emojis
sl: Pokaži čustvenčke

en: Show Numbers
sl: Pokaži številke

en: You shall no longer be notified for new messages, continue?
sl: Ne boste več obveščeni o novih sporočilih, želite nadaljevati?

en: Block
sl: Blok

en: Delete chat with “%s”
sl: Izbriši klepet s/z »%s«

en: This deletes the conversation history
sl: S tem izbrišete zgodovino pogovora

en: Disconnect group chat “%s”
sl: Razveži skupinski klepet »%s«

en: This removes chat from chats list
sl: S tem odstranite klepet s seznama klepetov

en: Delete
sl: Izbriši

note: TRANSLATORS: %u is the number of members in a room
en: %u member | %u members
sl[0]: %u članov
sl[1]: %u član
sl[2]: %u člana
sl[3]: %u člani

[ctx: Refer to self in contact list]
en: You
sl: Vi

en: Set Avatar
sl: Določi avatar

en: Images
sl: Slike

en: Encryption is not available
sl: Šifriranje ni na voljo

en: This chat is encrypted
sl: Ta klepet je šifriran

en: This chat is not encrypted
sl: Ta klepet ni šifriran

en: Encryption not available
sl: Šifriranje ni na voljo

en: %u Member | %u Members
sl[0]: %u član
sl[1]: %u člana
sl[2]: %u člani
sl[3]: %u članov

en: Phone Number
sl: Telefonska številka

en: XMPP ID
sl: ID XMPP

en: Matrix ID
sl: ID za matrix

en: Telegram ID
sl: ID za Telegram

en: Add
sl: Dodaj

en: Create
sl: Ustvari

en: Add Contact
sl: Dodaj stik

en: Error opening GNOME Contacts: %s
sl: Napaka pri odpiranju Stikov GNOME: %s

en: You
sl: Vi

en: connected
sl: povezani

en: connecting…
sl: povezovanje poteka ...

en: disconnected
sl: razvezani

en: Error saving account: %s
sl: Napaka pri shranjevanju računa: %s

en: Failed to verify server: %s
sl: Strežnika ni bilo mogoče preveriti: %s

en: Failed to verify server
sl: Strežnika ni bilo mogoče preveriti

en: Couldn't get Home server address
sl: Naslova domačega strežnika ni mogoče dobiti

en: Delete account %s?
sl: Ali želite izbrisati račun %s?

en: Chatty cannot find a valid PGP Key for %s.
sl: Chatty ne more najti veljavnega ključa PGP za %s.

en: Invalid Signing ID
sl: Neveljaven ID podpisa

en: The entered Key ID %s does not match the found PGP Key for %s:%s.
sl: Vneseni ID ključa %s se ne ujema z najdenim ključem PGP za %s:%s.

en: Cannot Find Signing Key
sl: Podpisnega ključa ni mogoče najti

en: I Know What I am Doing
sl: Vem, kaj počnem

en: Cannot Create Signing Key
sl: Podpisnega ključa ni mogoče ustvariti

en: Error creating the PGP ID. Please check the logs for more details.
sl: Napaka pri ustvarjanju ID-ja PGP. Za več podrobnosti preverite zapisnike.

en: Key %s was created for ID %s
sl: Ključ %s je bila ustvarjen za ID %s

en: Successfully Created Key
sl: Uspešno ustvarjen ključ

en: Empty Entries
sl: Izrazni vnose

en: All entries must be filled to create a PGP Key
sl: Vsi vnosi morajo biti izpolnjeni, da ustvarite ključ PGP

en: %s already has key with fingerprint %s. Please choose a different PGP ID
sl: %s že ima ključ s prstnim odtisom %s. Prosimo, izberite drug ID PGP

en: Creating key for ID %s.
sl: Ustvarjanje ključa za ID %s.

en: Creating Key
sl: Ustvarjanje ključa

note: Translators: This means that the existing key will be there, but there will be a new key that Chatty will use by default instead of the existing one.
en: Chatty is currently set to use PGP key: %s. The new key will be used instead of the existing one!
sl: Chatty je trenutno nastavljen tako, da uporablja ključ PGP %s. Namesto obstoječega bo uporabljen nov ključ!

en: Signing ID Present
sl: ID za podpis je prisoten

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Restart Chatty to disable Purple
sl: Ponovno zaženi Chatty za onemogočanje Purple

en: New Account
sl: Nov račun

en: Blocked Contacts
sl: Blokirani stiki

en: PGP Settings
sl: Nastavitve PGP

en: New PGP Key
sl: Nov ključ PGP

en: Preferences
sl: Nastavitve

en: Protocol
sl: Protokol

note: TRANSLATORS: Only translate 'or'
en: @user:matrix.org or user@example.com
sl: @uporabnik:matrix.org ali uporabnik@primer.com

en: Experimental Setting!
sl: Poskusna nastavitev!

en: This setting is experimental and may cause loss of SMS. Use at your own risk!
sl: Ta nastavitev je poskusno in lahko povzroči izgubo SMS-a. Uporabljajte na lastno odgovornost!

en: Please enter password for “%s”, homeserver: %s
sl: Vnesite geslo za »%s«, domači strežnik: %s

en: Key Verification
sl: Preverjanje ključev

en: Error Delivering Message to %s
sl: Napaka pri dostavljanju sporočila k %s

en: See logs for more details
sl: Za več podrobnosti si oglejte zapisnike

en: MMS cannot be sent
sl: Sporočila MMS ni mogoče poslati

en: Please send less attachments
sl: Pošljite manj prilog

en: Could not resize image to be small enough
sl: Ni bilo mogoče spremeniti velikosti slike, da bi bila dovolj majhna

en: The attachment is too large | Attachments are too large
sl[0]: Priponke so prevelike
sl[1]: Priponka je prevelika
sl[2]: Priponki sta preveliki
sl[3]: Priponke so prevelike

note: TRANSLATORS: Timestamp for minute accuracy, e.g. “2020-08-11 15:27”. See https://developer.gnome.org/glib/stable/glib-GDateTime.html#g-date-time-format
en: %Y-%m-%d %H∶%M
sl: %Y-%m-%d %H:%M

en: You received an MMS, but it expired on: %s
sl: Prejeli ste MMS, vendar je potekel: %s

en: You received an MMS, but it cannot be retrieved
sl: Prejeli ste MMS, vendar ga ni mogoče pridobiti

en: You received an empty MMS.
sl: Prejeli ste prazen MMS.

en: Automatically Retrying for  %i MMS | Automatically Retrying for  %i MMSes...
sl[0]: Samodejni ponovni poskus za %i MMS-jev
sl[1]: Samodejni ponovni poskus za %i MMS
sl[2]: Samodejni ponovni poskus za %i MMS-ja
sl[3]: Samodejni ponovni poskus za %i MMS-je

en: Temporary Error Sending MMS
sl: Začasna napaka pri pošiljanju MMS-a

en: Temporary Error Receiving MMS
sl: Začasna napaka pri prejemanju MMS-a

en: MMSC is not configured
sl: MMSC ni nastavljen

en: APN is not configured correctly
sl: APN ni pravilno nastavljen

en: Mobile Data is not configured
sl: Prenos podatkov v mobilnem omrežju ni nastavljen

en: Mobile Data is off
sl: Prenos podatkov v mobilnem omrežju je izklopljen

en: Unknown Error
sl: Neznana napaka

en: Chatty cannot process %i MMS | Chatty cannot process %i MMSes...
sl[0]: Chatty ne more obdelati %i MMS-jev
sl[1]: Chatty ne more obdelati %i MMS
sl[2]: Chatty ne more obdelati %i MMS-ja
sl[3]: Chatty ne more obdelati %i MMS-je

en: Error Sending SMS to %s
sl: Napaka pri odpiranju SMS-ja: %s

en: Error Sending MMS to %s
sl: Napaka pri pošiljanju MMS-ja: %s

en: Remove Attachment
sl: Odstrani prilogo

en: Incorrect password
sl: Nepravilno geslo

en: _OK
sl: V _redu

en: Please re-enter the Password.
sl: Ponovno vnesite geslo.

en: Password
sl: Geslo

en: New Group Chat
sl: Nov skupinski klepet

en: Join Chat
sl: Pridruži se kleptu

en: Select chat account
sl: Izberite račun za klepet

en: Room address
sl: Naslov klepetalnice

en: Room alias (optional)
sl: Vzdevek klepetalnice (neobvezno)

en: Nickname (optional)
sl: Vzdevek (neobvezno)

en: Password (optional)
sl: Geslo (neobvezno)

en: Group Title
sl: Naziv skupine

en: Add members from contacts…
sl: Dodaj člane iz stikov ...

en: Send To:
sl: Pošlji:

en: Contact ID
sl: ID stika

en: Name (optional)
sl: Ime (neobvezno)

en: Add to Contacts
sl: Dodaj med stike

en: Save…
sl: Shrani …

en: Chat Details
sl: Podrobnosti klepeta

en: Apply
sl: Uveljavi

note: Translators: This is invite to a chat room
en: Invite
sl: Povabi

en: Invite message
sl: Sporočilo s povabilom

en: _Accept
sl: _Sprejmi

en: _Reject
sl: _Zavrni

en: Chat
sl: Klepet

en: Topic
sl: Tema

en: Room version
sl: Različica klepetalnice

en: Chat settings
sl: Nastavitve klepeta

en: Encryption
sl: Šifriranje

en: Encrypt Messages
sl: Šifriraj sporočila

en: Chat Members
sl: Člani klepeta

en: Back
sl: Nazaj

en: Call
sl: Kliči

en: _Leave Chat
sl: _Zapusti klepet

en: _Block Contact
sl: _Blokiraj stik

en: _Unblock Contact
sl: _Odblokiraj stik

en: _Archive chat
sl: _Arhiviraj klepet

en: Unarchive chat
sl: Odarhiviraj klepet

en: _Delete Chat
sl: _Izbriši klepet

en: Copy Text
sl: Kopiraj besedilo

en: Change Avatar
sl: Spremeni avatar

en: Delete Avatar
sl: Izbriši avatar

en: Room topic
sl: Tema sobe

en: User
sl: Uporabnik

en: Status
sl: Stanje

en: Notifications
sl: Obvestila

en: Status Messages
sl: Sporočila o stanju

en: Show status messages in chat
sl: Pokaži poročila o stanju v klepetu

en: Fingerprints
sl: Prstni odtisi

en: User List
sl: Seznam uporabnikov

en: Title
sl: Naziv

en: Blank for default
sl: Prazno za privzeto

en: Group Members
sl: Člani skupine

en: Copy Number
sl: Kopiraj številko

en: Name
sl: Ime

en: Email
sl: E-pošta

en: Phone
sl: Telefon

en: Advanced information
sl: Napredni podatki

en: Homeserver
sl: Domači strežnik

en: Copy homeserver URL
sl: Kopiraj URL domačega strežnika

en: Copy user ID
sl: Kopiraj ID uporabnika

en: Device ID
sl: ID naprave

en: Copy device ID
sl: Kopiraj ID naprave

en: Sensitive information
sl: Občutljivi podatki

en: Access token
sl: Žeton dostopa

en: Account ID
sl: ID računa

en: Own Fingerprint
sl: Lasten prstni odtis

en: Download file from server
sl: Prenesi datoteko s strežnika

en: _Save
sl: _Shrani

en: _Apply
sl: _Uporabi

en: Accounts
sl: Računi

en: Privacy
sl: Zasebnost

en: Read Receipts
sl: Potrdila o branju

en: Typing Indicators
sl: Indikatorji tipkanja

en: Remove Tracking IDs From URLs
sl: Odstrani ID-je za sledenje iz URL-jev

en: Show Attachment Previews
sl: Pokaži predogled prilog

en: Editor
sl: Urejevalnik

en: Convert Emoticons
sl: Pretvori čustvene simbole

en: When you type :) it will be changed to 😃
sl: Če vtipkate :), bo spremenjeno v 😃

note: TRANSLATORS: Return is the Enter key.
en: Send Messages With Enter
sl: Pošlji sporočilo z vračalko

en: Request Delivery Reports
sl: Zahtevaj poročila o dostavi

en: Clear Stuck SMS
sl: Počisti zataknjen SMS

en: SMIL for MMS
sl: SMIL za MMS

en: MMS Carrier Settings
sl: Nastavitve MMS operaterja

en: Your modem's phone number
sl: Telefonska številka vašega modema

en: Proxy
sl: Posr. strežnik

en: Current PGP Key
sl: Trenutni ključ PGP

en: Chatty can use any existing key embedded with gpg. However, you are given the option to generate a key specifically for Chatty below.
sl: Chatty lahko uporabi kateri koli obstoječi ključ, vdelan v gpg. Vendar pa imate spodaj možnost, da ustvarite ključ posebej za Chatty.

en: Generate Chatty PGP Key
sl: Ustvari ključ PGP za Chatty

en: Signing ID
sl: ID podpisa

en: foo@example.com
sl: nekdo@primer.com

en: Optional
sl: Neobvezno

en: This will generate a key for use with Chatty. Please note that this will not install the key on a smart card.
sl: To bo ustvarilo ključ za uporabo s Chattyjem. Upoštevajte, da s tem ne boste namestili ključa na pametno kartico.

en: Full Name
sl: Polno ime

en: PGP ID
sl: ID PGP

en: PGP Passphrase
sl: Šifrirno geslo PGP

en: You won't be notified by messages from blocked contacts
sl: O sporočilih blokiranih stikov ne boste obveščeni

en: No Blocked Chats
sl: Brez blokiranih klepetov

en: Enable Purple Accounts
sl: Omogoči račune purple

en: Message Archive Management
sl: Upravljanje arhiva sporočil

en: Sync conversations with chat server
sl: Uskladi pogovore s strežnikom klepetov

en: Message Carbon Copies
sl: Skrite kopije sporočil

en: User ID
sl: ID uporabnika

en: Home server
sl: Domači strežnik

en: _Add
sl: _Dodaj

en: Add _New Account
sl: Dodaj _nov račun

en: Add Chat
sl: Dodaj klepet

en: Menu
sl: Meni

en: Search
sl: Išči

en: _New Message…
sl: _Novo sporočilo …

en: New SMS/MMS _Message…
sl: Novo _sporočilo SMS/MMS ...

en: New _Group Message…
sl: Novo s_kupinsko sporočilo …

[ctx: show archived chat list when clicked]
en: _Archived
sl: _Arhivirano

en: _Preferences
sl: _Nastavitve

en: Keyboard _Shortcuts
sl: _Tipke za bližnjico

en: _Help
sl: Po_moč

en: About _Chats
sl: O _Klepetih

en: Incoming Verification Request
sl: Dohodna zahteva za preverjanje

en: Verify this user to mark them as trusted.
sl: Preveri tega uporabnika, da bo označen kot zaupanja vreden.

en: Verifying this user will mark their session as trusted, and also mark your session as trusted to them.
sl: Preverite tega uporabnika tako, da bo svojo sejo označil kot zaupanja vredno, vašo sejo pa tudi kot zaupanja vredno.

en: C_ontinue
sl: _Nadaljuj

en: Verify this user by confirming the following emoji appears on their screen
sl: Preverite tega uporabnika tako, da potrdite, da se na njegovem zaslonu prikažejo naslednji emoji

en: Verify this user by confirming the following number appears on their screen.
sl: Preverite tega uporabnika tako, da potrdite, da se na njegovem zaslonu prikaže ta številka.

en: To be secure, do this in person or use a trusted way to communicate.
sl: Če želite biti varni, to storite osebno ali uporabite zaupanja vreden način komunikacije.

[ctx: verb, which means 'both items are not the same']
en: _Don’t Match
sl: Se _ne ujema

[ctx: verb, which means 'both items are the same']
en: _Match
sl: _Poišči

[ctx: shortcut window]
en: General
sl: Splošno

[ctx: shortcut window]
en: Open Menu
sl: Odpri meni

[ctx: shortcut window]
en: Open Search
sl: Odpri iskanje

[ctx: shortcut window]
en: New Chat
sl: Nov klepet

[ctx: shortcut window]
en: New Group Chat
sl: Nov skupinski klepet

[ctx: shortcut window]
en: Show Shortcuts
sl: Pokaži bližnjice

[ctx: shortcut window]
en: Chat
sl: Klepet

[ctx: shortcut window]
en: Show Details
sl: Pokaži podrobnosti

[ctx: shortcut window]
en: Close Chat
sl: Zapri klepet

en: Mobile:
sl: Mobilna:

en: Work:
sl: Službena:

en: Other:
sl: Drugo:
