cheese master - en to ckb translation catalogue (96 entries)

en: Photo mode
ckb: دۆخی وێنە

en: Photo
ckb: وێنە

en: Video mode
ckb: دۆخی ڤیدیۆ

en: Video
ckb: ڤیدیۆ

en: Photo burst mode
ckb: دۆخی وێنەی لەدواییەک

en: Burst
ckb: لەدواییەک

en: Take a photo using a webcam
ckb: وێنەیەک بگرە بە وێبکام

en: Navigate to the previous page of effects
ckb: بڕۆ بۆ پەڕەی پێشوو

en: Effects
ckb: کاریگەریەکان

en: _Effects
ckb: ـکاریگەری وێنەی

en: Navigate to the next page of effects
ckb: بڕۆ بۆ پەڕەی داهاتوو

en: Leave fullscreen mode and go back to windowed mode
ckb: دۆخی پڕاوپڕی ڕووپەر جێبێڵە و بچۆ بۆ دۆخی ئاسای پەنجەرە

en: Preferences
ckb: هەڵبژاردنەکان

en: _Help
ckb: _یارمەتی

en: _Close
ckb: ـداخستن

en: Device
ckb: ئامێر

en: Photo resolution
ckb: روونی وێنە

en: Video resolution
ckb: روونی ڤیدیۆ

en: Webcam
ckb: وێبکام

en: Brightness
ckb: ڕوونی

en: Saturation
ckb: تێری

en: Contrast
ckb: جیاوازی

en: Image
ckb: وێنە

en: Shutter
ckb: دەلاقە

en: Burst mode
ckb: دۆخی وێنەگرتنی لەدواییەک

en: Number of photos
ckb: ژمارە وێنەکان

en: Delay between photos (seconds)
ckb: دوواکەوتن لە نێوان وێنەکان (چرکە)

en: Capture
ckb: گرتن

en: _Fullscreen
ckb: _پڕاوپڕی

en: P_references
ckb: هـەڵبژاردنەکان

en: _Keyboard Shortcuts
ckb: ـقەدبڕەکانی تەختەکلیل

en: _About Cheese
ckb: ـ دەربارەی چیس

en: Take a Photo
ckb: وێنەیەک بگرە

en: Open
ckb: کردنەوە

en: Save _As…
ckb: پاشەکەوتکردنـوەک...

en: Move to _Trash
ckb: بیگوازەوەـ بۆ تەنەکەی خۆڵ

en: Delete
ckb: سڕینەوە

note: Both taken from the desktop file.
en: Cheese
ckb: چیس

en: Take photos and videos with your webcam, with fun graphical effects
ckb: وێنە بگرە بە وێبکامەکەت، کە کاریگەری وێنەی خۆشی لەگەڵدا بێت

en: Last selected effect
ckb: کۆتا کاریگەریە هەڵبژێردراوەکان

en: Photo width
ckb: پانی وێنە

en: The width of the image captured from the camera, in pixels
ckb: پانی وێنەکە کە گیراوە بە کامێراکە، بە پێكسڵ

en: Photo height
ckb: بەرزی وێنە

en: Video width
ckb: پانی ڤیدیۆ

en: Video height
ckb: بەرزی ڤیدیۆ

en: Image brightness
ckb: روونی وێنەکە

en: Image saturation
ckb: جیاکاری وێنە

en: Video path
ckb: ڕێجکەی ڤیدیۆ

en: Photo path
ckb: ڕێچکەی وێنە

en: Time between photos in burst mode
ckb: کاتی نێوان وێنەکان لە دۆخی وێنەی لە دواییەک

en: Number of photos in burst mode
ckb: ژمارەی وێنەکان لە دۆخی وێنەی لە دواییەک

en: The number of photos to take in a single burst.
ckb: ژمارەی وێنەکان کە بگیرێت لە یەک دواییەک.

[ctx: shortcut window]
en: Overview
ckb: بینین

[ctx: shortcut window]
en: Fullscreen on / off
ckb: پڕاوپڕی ڕووپەڕ داگیرسان/کوژاندنەوە

[ctx: shortcut window]
en: Quit the application
ckb: دەرچۆ لە داوانامەکە

[ctx: shortcut window]
en: Thumbnails
ckb: وێنۆچکە

[ctx: shortcut window]
en: Open
ckb: کردنەوە

[ctx: shortcut window]
en: Save As
ckb: پاشەکەوتکردن وەک

[ctx: shortcut window]
en: Move to Trash
ckb: بیگوازەوە بۆ تەنەکەخۆڵ

[ctx: shortcut window]
en: Delete
ckb: سڕینەوە

en: _Cancel
ckb: _پاشگەزبوونەوە

en: _Select
ckb: ـ هەڵبژێرە

en: Shutter sound
ckb: دەنگی دەلاقە

en: _Take Another Picture
ckb: ـ وێنەیەکی تر بگرە

en: No device found
ckb: هیچ ئامێرێک نەدۆزرایەوە

en: Device capabilities not supported
ckb: تواناکانی ئامێر پشتگیری ناکات

en: Unknown device
ckb: ئەم ئامێرە نەناسراوە

en: Start in wide mode
ckb: دەستپێکردن کرد لە دۆخی بەرین

en: Device to use as a camera
ckb: ئەو ئامێرەی وەک کامێرا بەکاربهێنرێت

en: DEVICE
ckb: ئامێر

en: Start in fullscreen mode
ckb: دەستپێکردن کرد لە دۆخی پڕاوپڕی ڕووپەر

en: Webcam in use
ckb: وێبکام لە کار دایە

en: Cheese Website
ckb: ماڵپەڕی چیس

note: Translators: a description of an effect (to be applied to images *              from the webcam) which does nothing.
en: No Effect
ckb: هیچ کاریگاریەک نیە

en: Could not open %s
ckb: نەتوانرا %s بکرێتەوە

en: Are you sure you want to permanently delete the file? | Are you sure you want to permanently delete %d files?
ckb[0]: تۆ دڵنیای دەتەوێت ئەم پەڕگەیە بۆ هەمیشەی بسڕیتەوە؟
ckb[1]: تۆ دڵنیای دەتەوێت %d پەڕگە بۆ هەمیشەی بسڕیتەوە؟

en: _Delete
ckb: _سڕینەوە

en: If you delete an item, it will be permanently lost | If you delete the items, they will be permanently lost
ckb[0]: ئەگەر ئەم پەڕگەیە بسڕیتەوە، ئەوا بۆ هەمیشە دەفەوتێت
ckb[1]: ئەگەر ئەم پەڕگانە بسڕیتەوە، ئەوا بۆ هەمیشەیی دەسڕێنەوە

en: Could not delete %s
ckb: نەتوانرا %s بسڕێتەوە

en: Skip
ckb: بیپەڕێنە

en: Skip all
ckb: هەمووی بپەڕێنە

en: Could not move %s to trash
ckb: نەتوانرا %s  بگوازرێتەوە بۆ تەنەکەی خۆڵ

note: Nothing selected.
en: Save File
ckb: پاشەکەوتکردنی پەڕگە

en: Save
ckb: پاشەکەوتکردن

en: Could not save %s
ckb: نەتوانرا %s پاشەکەوت بکرێت

en: Stop recording
ckb: تۆمارکردن بوەستێنە

en: Record a video
ckb: ڤیدیۆیەک تۆماربکە

note: FIXME: Set the effects action to be inactive.
en: Stop taking pictures
ckb: لە وێنەگرتن بوەستە

en: Take multiple photos
ckb: چەند وێنەیەک بگرە

en: No effects found
ckb: هیچ کاریگەریەکی وێنەی نەدۆزرایەوە

en: There was an error playing video from the webcam
ckb: هەڵەیەک روویدا لە کاتی لێدانی ڤیدیۆ لە کامێراوە

en: Record a video using a webcam
ckb: ڤیدیۆیەک بگرە لەڕێگەی وێبکامەوە

en: Take multiple photos using a webcam
ckb: چەند وێنەیەک بگرە لە ڕێگەی وێبکامەوە

en: Choose an Effect
ckb: کاریگەریەکی وێنەی دیاری بکە

en: Record a Video
ckb: ڤیدیۆ تۆماربکە

en: Take Multiple Photos
ckb: چەند وێنەیەک بگرە
