cheese MASTER - en to et translation catalogue (118 entries)

en: Photo mode
et: Fotorežiim

en: Photo
et: Foto

en: Video mode
et: Videorežiim

en: Photo burst mode
et: Sarivõtte režiim

en: Burst
et: Sarivõte

en: Take a photo using a webcam
et: Pildista veebikaameraga

en: Navigate to the previous page of effects
et: Eelmise efektide lehe avamine

en: Effects
et: Efektid

en: _Effects
et: _Efektid

en: Navigate to the next page of effects
et: Järgmise efektide lehe avamine

en: Leave fullscreen mode and go back to windowed mode
et: Täisekraani režiimi sulgemine ning naasmine aknarežiimi

en: Preferences
et: Eelistused

en: _Help
et: A_bi

en: _Close
et: _Sulge

en: Device
et: Seade

en: Photo resolution
et: Fotolahutus

en: Video resolution
et: Videolahutus

en: Webcam
et: Veebikaamera

en: Brightness
et: Heledus

en: Saturation
et: Küllastus

en: Hue
et: Toon

en: Contrast
et: Kontrast

en: Image
et: Pilt

en: Shutter
et: Katik

en: _Countdown
et: _Viitpäästik

en: Fire _flash
et: _Kasutatakse välku

en: Burst mode
et: Sarivõte

en: Number of photos
et: Fotode arv

en: Delay between photos (seconds)
et: Viivitus fotode vahel (sekundites)

en: Capture
et: Võte

en: _Fullscreen
et: _Täisekraan

en: P_references
et: _Eelistused

en: _About Cheese
et: Cheese’ist _lähemalt

en: Take a Photo
et: Pildista

en: Open
et: Ava

en: Save _As…
et: Salvesta _kui…

en: Move to _Trash
et: Viska _prügikasti

en: Delete
et: Kustuta

en: Take photos and videos with your webcam, with fun graphical effects
et: Veebikaamerast fotode ja videote salvestamine, ka koos graafiliste efektidega

en: Cheese uses your webcam to take photos and videos, applies fancy special effects and lets you share the fun with others.
et: Cheese kasutab sinu veebikaamerat, et teha pilte ja videoid, rakendada uhkeid eriefekte ja jagada lõbu teistega.

en: Take multiple photos in quick succession with burst mode. Use the countdown to give yourself time to strike a pose, and wait for the flash!
et: Tee ühekorraga mitu pilti sarivõtte režiimiga. Kasuta viitpäästikut, et anda omale aega poosi võtmiseks ning oota välku!

en: Under the hood, Cheese uses GStreamer to apply fancy effects to photos and videos. With Cheese it is easy to take photos of you, your friends, pets or whatever you want and share them with others.
et: Kapoti all kasutab Cheese Gstreamerit, et rakendada uhkeid efekte piltidele ja videotele. Cheese’iga on lihtne teha pilte sinust, sinu sõpradest, lemmikloomadest või millest iganes soovid ning jagada neid teistega.

en: Webcam Booth
et: Veebikaamera kabiin

en: Cheese Webcam Booth
et: Cheese’i veebikaamera kabiin

en: photo;video;webcam;
et: photo;video;webcam;foto;veebikaamera;pildista;filmi;

en: Use a countdown
et: Viitpäästiku kasutamine

en: Set to true to show a countdown before taking a photo
et: Kui märgitud, siis näidatakse enne pildi tegemist viitpäästikuni jäänud sekundeid

en: Countdown length
et: Loenduri pikkus

en: The duration of the countdown before taking a photo, in seconds
et: Viitpäästiku pikkus sekundites

en: Fire flash before taking a photo
et: Foto tehakse koos välguga

en: Set to true to fire a flash before taking a photo
et: Kui märgitud, siis tehakse foto koos välguga

en: Camera device string indicator
et: Kaameraseade

en: The path to the device node which points to the camera, for example /dev/video0
et: Kaameraseadmele osutav sõne, näiteks /dev/video0

en: Last selected effect
et: Viimati valitud efekt

en: Name of the installed effect that was selected last
et: Viimati valitud paigaldatud efekti nimi

en: Photo width
et: Foto laius

en: The width of the image captured from the camera, in pixels
et: Kaameraga tehtava pildi laius pikslites

en: Photo height
et: Foto kõrgus

en: The height of the image captured from the camera, in pixels
et: Kaameraga tehtava pildi kõrgus pikslites

en: Video width
et: Video laius

en: The width of the video captured from the camera, in pixels
et: Kaamerast püütud video laius pikslites

en: Video height
et: Video kõrgus

en: The height of the video captured from the camera, in pixels
et: Kaamerast püütud video kõrgus pikslites

en: Image brightness
et: Pildi heledus

en: Adjusts the brightness of the image coming from the camera
et: Kaamerast tuleva pildi heledusastme kohendamine

en: Image contrast
et: Pildi kontrast

en: Adjusts the contrast of the image coming from the camera
et: Kaamerast tuleva pildi kontrastiastme kohendamine

en: Image saturation
et: Pildi küllastus

en: Adjusts the saturation of the image coming from the camera
et: Kaamerast tuleva pildi küllastusastme kohendamine

en: Image hue
et: Pildi tonaalsus

en: Adjusts the hue (color tint) of the image coming from the camera
et: Kaamerast tuleva pildi värvitoonide (hue) kohendamine

en: Video path
et: Video asukoht

en: Defines the path where the videos are stored. If empty, “XDG_VIDEOS_DIR/Webcam” will be used.
et: Video salvestamiseks kasutatav kataloog. Kui see on tühi, siis kasutatakse kataloogi „XDG_VIDEO/Webcam“.

en: Photo path
et: Fotode asukoht

en: Defines the path where the photos are stored. If empty, “XDG_PICTURES_DIR/Webcam” will be used.
et: Fotode salvestamiseks kasutatav kataloog. Kui see on tühi, siis kasutatakse kataloogi „XDG_PHOTO/Webcam“.

en: Time between photos in burst mode
et: Viivitus sarivõtte fotode vahel

en: The length of time, in milliseconds, to delay between taking each photo in a burst sequence of photos. If the burst delay is less than the countdown duration, the countdown duration will be used instead.
et: Ajavahemik millisekundites sarivõtte ülesvõtete vahel. Kui sarivõtte viivitus on lühem viitpäästiku pikkusest, kasutatakse selle asemel viitpäästiku pikkust.

en: Number of photos in burst mode
et: Fotode arv sarivõttes

en: The number of photos to take in a single burst.
et: Fotode arv, mis võetakse ühe sarivõttega.

en: _Cancel
et: _Loobu

en: _Select
et: _Vali

en: Shutter sound
et: Katiku heli

en: _Take Another Picture
et: _Pildista veel

en: One or more needed GStreamer elements are missing:
et: Üks või enam GStreameri elementi on puudu:

en: No device found
et: Seadet ei leitud

en: Device capabilities not supported
et: Seadme omadused pole toetatud

en: Unknown device
et: Tundmatu seade

en: Cancellable initialization not supported
et: Katkestatav lähtestamine pole toetatud

en: Start in wide mode
et: Käivitatakse lairežiimis

en: Device to use as a camera
et: Seade, mida kasutatakse kaamerana

en: DEVICE
et: SEADE

en: Output version information and exit
et: Väljastab versiooniteabe ja väljub

en: Start in fullscreen mode
et: Käivitatakse täisekraanvaates

en: Webcam in use
et: Veebikaamera on juba kasutusel

en: Cheese Website
et: Cheese’i veebisait

note: Translators: a description of an effect (to be applied to images *              from the webcam) which does nothing.
en: No Effect
et: Efekt puudub

en: Could not open %s
et: %s polnud võimalik avada

en: Are you sure you want to permanently delete the file? | Are you sure you want to permanently delete %d files?
et[0]: Kas soovid faili jäädavalt kustutada?
et[1]: Kas soovid %d faili jäädavalt kustutada?

en: _Delete
et: _Kustuta

en: If you delete an item, it will be permanently lost | If you delete the items, they will be permanently lost
et[0]: Kui sa kirje kustutad, hävib see jäädavalt
et[1]: Kui sa kirjed kustutad, hävivad need jäädavalt

en: Could not delete %s
et: %s polnud võimalik kustutada

en: Skip
et: Jäta vahele

en: Skip all
et: Jäta kõik vahele

en: Could not move %s to trash
et: %s polnud võimalik prügikasti liigutada

note: Nothing selected.
en: Save File
et: Faili salvestamine

en: Save
et: Salvesta

en: Could not save %s
et: %s polnud võimalik salvestada

en: Stop recording
et: Video salvestamise lõpetamine

en: Record a video
et: Video salvestamine

note: FIXME: Set the effects action to be inactive.
en: Stop taking pictures
et: Pildistamise lõpetamine

en: Take multiple photos
et: Sarivõttega pildistamine

en: No effects found
et: Efekte ei leitud

en: There was an error playing video from the webcam
et: Video esitamisel veebikaamerast esines viga

en: Record a video using a webcam
et: Video salvestamine veebikaameraga

en: Take multiple photos using a webcam
et: Sarivõtte pildistamine veebikaameraga

en: Choose an Effect
et: Efekti valimine

en: Record a Video
et: Filmi

en: Take Multiple Photos
et: Sarivõte
