cheese master - en to mjw translation catalogue (22 entries)

en: Photo resolution
mjw: Photo apun

en: Video resolution
mjw: Video apun

en: Brightness
mjw: Atur

en: Image
mjw: Arjan

en: Number of photos
mjw: Arjan son koan

en: Capture
mjw: Ke-nep

en: _About Cheese
mjw: Cheese _Aputhak

en: Take a Photo
mjw: Arjan ke-nep

en: Open
mjw: Kangpu

en: Delete
mjw: Kethan

[ctx: shortcut window]
en: Open
mjw: Kangpu

en: Photo width
mjw: Arjan arpan kethe

en: Photo height
mjw: Arjan arjon keding

en: Video width
mjw: Video arpan kethe

en: Video height
mjw: Video arjon keding

en: Image brightness
mjw: Arjan Atur

en: Webcam in use
mjw: Webcam en bom

note: Translators: a description of an effect (to be applied to images *              from the webcam) which does nothing.
en: No Effect
mjw: Effect Awe

en: Could not open %s
mjw: %s Ingpu un eh

en: Could not save %s
mjw: %s save un eh

en: No effects found
mjw: Effects longle

en: Choose an Effect
mjw: Effect chongvai
