Cheese - en to nl translation catalogue (123 entries)

en: Photo mode
nl: Fotomodus

en: Photo
nl: Foto

en: Video mode
nl: Videomodus

en: Photo burst mode
nl: Burstmodus (foto)

en: Take a photo using a webcam
nl: Neem een foto met behulp van een webcam

en: Navigate to the previous page of effects
nl: Naar de vorige pagina met effecten bladeren

en: Effects
nl: Effecten

en: _Effects
nl: _Effecten

en: Navigate to the next page of effects
nl: Naar de volgende pagina met effecten bladeren

en: Leave fullscreen mode and go back to windowed mode
nl: Volledig scherm verlaten en teruggaan naar venstermodus

en: Preferences
nl: Voorkeuren

en: _Help
nl: _Hulp

en: _Close
nl: Sl_uiten

en: Device
nl: Apparaat

en: Photo resolution
nl: Fotoresolutie

en: Video resolution
nl: Videoresolutie

en: Brightness
nl: Helderheid

en: Saturation
nl: Verzadiging

en: Hue
nl: Tint

en: Image
nl: Beeld

en: Shutter
nl: Sluiter

en: _Countdown
nl: _Aftellen

en: Fire _flash
nl: _Flitsen

en: Burst mode
nl: Burstmodus

en: Number of photos
nl: Aantal foto’s

en: Delay between photos (seconds)
nl: Vertraging tussen foto’s (seconden)

en: Capture
nl: Opname

en: _Fullscreen
nl: _Volledig scherm

en: P_references
nl: Voo_rkeuren

en: _Keyboard Shortcuts
nl: Snel_toetsen

en: _About Cheese
nl: _Over Cheese

en: Take a Photo
nl: Foto nemen

en: Open
nl: Openen

en: Save _As…
nl: Opslaan _als…

en: Move to _Trash
nl: Verplaatsen naar _prullenbak

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Take photos and videos with your webcam, with fun graphical effects
nl: Maak foto’s en video’s met een webcam, met leuke visuele effecten

en: Cheese uses your webcam to take photos and videos, applies fancy special effects and lets you share the fun with others.
nl: Cheese gebruikt uw webcam om foto’s en video’s te maken, past hippe, speciale effecten toe en laat u dat delen met anderen.

en: Take multiple photos in quick succession with burst mode. Use the countdown to give yourself time to strike a pose, and wait for the flash!
nl: Neem meerdere opnames snel achter elkaar met de burst-modus. Gebruik het aftellen om de juiste houding aan te nemen voor de foto en wacht op de flits!

en: Under the hood, Cheese uses GStreamer to apply fancy effects to photos and videos. With Cheese it is easy to take photos of you, your friends, pets or whatever you want and share them with others.
nl: Onder de motorkap gebruikt Cheese GStreamer om foto’s en video’s hippe effecten te geven. Met Cheese is het eenvoudig foto’s van uzelf, uw vrienden, huisdieren of wat dan ook te maken en deze te delen met anderen.

en: Webcam Booth
nl: Webcamstudio

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: photo;video;webcam;camera;selfie;
nl: photo;foto;video;webcam;camera;selfie;film;

en: Use a countdown
nl: Aftellen

en: Set to true to show a countdown before taking a photo
nl: Schakel dit in als er afgeteld moet worden bij het maken van een foto

en: Countdown length
nl: Tijdsduur van aftellen

en: The duration of the countdown before taking a photo, in seconds
nl: Hoe lang het aftellen duurt voordat de foto wordt genomen, in seconden

en: Fire flash before taking a photo
nl: Flitsen voordat de foto genomen wordt

en: Set to true to fire a flash before taking a photo
nl: Schakel dit in om te flitsen voordat er een foto genomen wordt

en: Camera device string indicator
nl: String-indicator camera-apparaat

en: The path to the device node which points to the camera, for example /dev/video0
nl: Het pad naar de apparaat-node van de camera, bijvoorbeeld /dev/video0

en: Last selected effect
nl: Laatst geselecteerde effect

en: Name of the installed effect that was selected last
nl: Naam van het geïnstalleerde effect dat als laatste geselecteerd werd

en: Photo width
nl: Breedte van foto

en: The width of the image captured from the camera, in pixels
nl: De breedte van de foto genomen met de camera, in pixels

en: Photo height
nl: Hoogte van foto

en: The height of the image captured from the camera, in pixels
nl: De hoogte van de foto genomen met de camera, in pixels

en: Video width
nl: Breedte van video

en: The width of the video captured from the camera, in pixels
nl: De breedte van de video opgenomen met de camera, in pixels

en: Video height
nl: Hoogte van video

en: The height of the video captured from the camera, in pixels
nl: De hoogte van de video opgenomen met de camera, in pixels

en: Image brightness
nl: Helderheid van foto

en: Adjusts the brightness of the image coming from the camera
nl: Past de helderheid aan van de foto genomen met de camera

en: Image contrast
nl: Contrast van foto

en: Adjusts the contrast of the image coming from the camera
nl: Past het contrast aan van de foto genomen met de camera

en: Image saturation
nl: Verzadiging van foto

en: Adjusts the saturation of the image coming from the camera
nl: Past de verzadiging aan van de foto genomen met de camera

en: Image hue
nl: Tint van foto

en: Adjusts the hue (color tint) of the image coming from the camera
nl: Past de tint aan van de foto genomen met de camera

en: Video path
nl: Pad naar video’s

en: Defines the path where the videos are stored. If empty, “XDG_VIDEOS_DIR/Webcam” will be used.
nl: Geeft aan waar de video’s opgeslagen worden. Als hier niets is opgegeven, dan wordt ‘XDG_VIDEOS_DIR/Webcam’ gebruikt.

en: Photo path
nl: Pad naar foto’s

en: Defines the path where the photos are stored. If empty, “XDG_PICTURES_DIR/Webcam” will be used.
nl: Geeft aan waar de foto’s opgeslagen worden. Als hier niets is opgegeven, dan wordt ‘XDG_PICTURES_DIR/Webcam’ gebruikt.

en: Time between photos in burst mode
nl: Tijd tussen foto’s in burstmodus

en: The length of time, in milliseconds, to delay between taking each photo in a burst sequence of photos. If the burst delay is less than the countdown duration, the countdown duration will be used instead.
nl: De tijdsduur in milliseconden tussen foto’s bij het maken van een reeks foto’s in de burstmodus. Als de tijdsduur van het aftellen minder is dan deze tijdsduur zal de tijdsduur van het aftellen gebruikt worden.

en: Number of photos in burst mode
nl: Aantal foto’s in burstmodus

en: The number of photos to take in a single burst.
nl: Het aantal in een enkele burst te nemen foto’s.

[ctx: shortcut window]
en: Overview
nl: Overzicht

[ctx: shortcut window]
en: Fullscreen on / off
nl: Volledig scherm aan/uit

[ctx: shortcut window]
en: Quit the application
nl: De toepassing afsluiten

[ctx: shortcut window]
en: Thumbnails
nl: Miniaturen

[ctx: shortcut window]
en: Open
nl: Openen

[ctx: shortcut window]
en: Save As
nl: Opslaan als

[ctx: shortcut window]
en: Move to Trash
nl: Verplaatsen naar prullenbak

[ctx: shortcut window]
en: Delete
nl: Verwijderen

en: _Cancel
nl: _Annuleren

en: _Select
nl: _Selecteren

en: Shutter sound
nl: Sluitergeluid

en: _Take Another Picture
nl: Nog een fo_to nemen

en: One or more needed GStreamer elements are missing:
nl: Eén of meerdere vereiste Gstreamer-onderdelen ontbreken:

en: No device found
nl: Geen camera gevonden

en: Device capabilities not supported
nl: Apparaatmogelijkheden niet ondersteund

en: Unknown device
nl: Onbekend apparaat

en: Cancellable initialization not supported
nl: Annuleerbare initialisatie niet ondersteund

en: Start in wide mode
nl: In breedbeeldmodus opstarten

en: Device to use as a camera
nl: Het te gebruiken camera-apparaat

en: DEVICE
nl: APPARAAT

en: Output version information and exit
nl: Versie-informatie tonen en afsluiten

en: Start in fullscreen mode
nl: In volledig scherm opstarten

en: Webcam in use
nl: Webcam in gebruik

en: Cheese Website
nl: Cheese-website

note: Translators: a description of an effect (to be applied to images *              from the webcam) which does nothing.
en: No Effect
nl: Geen effect

en: Could not open %s
nl: Kon %s niet openen

en: Are you sure you want to permanently delete the file? | Are you sure you want to permanently delete %d files?
nl[0]: Weet u zeker dat u het bestand definitief wilt verwijderen?
nl[1]: Weet u zeker dat u %d bestanden definitief wilt verwijderen?

en: _Delete
nl: Verwij_deren

en: If you delete an item, it will be permanently lost | If you delete the items, they will be permanently lost
nl[0]: Als u een item verwijdert, zal het voorgoed verloren gaan
nl[1]: Als u de items verwijdert, zullen ze voorgoed verloren gaan

en: Could not delete %s
nl: Kon %s niet verwijderen

en: Skip
nl: Overslaan

en: Skip all
nl: Alles overslaan

en: Could not move %s to trash
nl: Kon %s niet in prullenbak gooien

note: Nothing selected.
en: Save File
nl: Bestand opslaan

en: Save
nl: Opslaan

en: Could not save %s
nl: Kon %s niet opslaan

en: Stop recording
nl: Opname stoppen

en: Record a video
nl: Video opnemen

note: FIXME: Set the effects action to be inactive.
en: Stop taking pictures
nl: Geen foto’s meer nemen

en: Take multiple photos
nl: Meerdere foto’s nemen

en: No effects found
nl: Geen effecten gevonden

en: There was an error playing video from the webcam
nl: Het afspelen van de webcam-video is mislukt

en: Record a video using a webcam
nl: Video opnemen met behulp van een webcam

en: Take multiple photos using a webcam
nl: Meerdere foto’s nemen met behulp van een webcam

en: Choose an Effect
nl: Kies een effect

en: Record a Video
nl: Video opnemen

en: Take Multiple Photos
nl: Meerdere foto’s nemen
