cheese - en to uk translation catalogue (128 entries)

en: Photo mode
uk: Фоторежим

en: Photo
uk: Фотографія

en: Video mode
uk: Відеорежим

en: Video
uk: Відеозапис

en: Photo burst mode
uk: Режим серійної фотозйомки

en: Burst
uk: Серія

en: Take a photo using a webcam
uk: Зробити знімок через вебкамеру

en: Navigate to the previous page of effects
uk: Перейти до попередньої сторінки ефектів

en: Effects
uk: Ефекти

en: _Effects
uk: _Ефекти

en: Navigate to the next page of effects
uk: Перейти до наступної сторінки ефектів

en: Leave fullscreen mode and go back to windowed mode
uk: Вийти з повноекранного режиму та перейти у віконний режим

en: Preferences
uk: Параметри

en: _Help
uk: _Довідка

en: _Close
uk: _Закрити

en: Device
uk: Пристрій

en: Photo resolution
uk: Роздільність фотографії

en: Video resolution
uk: Роздільність відео

en: Webcam
uk: Веб-камера

en: Brightness
uk: Яскравість

en: Saturation
uk: Насиченість

en: Hue
uk: Відтінок

en: Contrast
uk: Контраст

en: Image
uk: Картинка

en: Shutter
uk: Затвор

en: _Countdown
uk: _Зворотний відлік

en: Fire _flash
uk: _Спалахнути

en: Burst mode
uk: Серійна знімання

en: Number of photos
uk: Кількість фотографій

en: Delay between photos (seconds)
uk: Затримка між фотографіями (секунд)

en: Capture
uk: Захоплення

en: _Fullscreen
uk: _На весь екран

en: P_references
uk: _Параметри

en: _Keyboard Shortcuts
uk: _Клавіатурні скорочення

en: _About Cheese
uk: _Про Cheese

en: Take a Photo
uk: Сфотографувати

en: Open
uk: Відкрити

en: Save _As…
uk: Зберегти _як…

en: Move to _Trash
uk: Перемістити у _смітник

en: Delete
uk: Вилучити

note: Both taken from the desktop file.
en: Cheese
uk: Сир

en: Take photos and videos with your webcam, with fun graphical effects
uk: Створення фотографій та відео за допомогою веб-камери, із використанням цікавих ефектів

en: Cheese uses your webcam to take photos and videos, applies fancy special effects and lets you share the fun with others.
uk: Cheese використовує камеру, щоб знімати фотографії та відеозаписи, застосовувати модні спецефекти і ділитись веселощами з іншими.

en: Take multiple photos in quick succession with burst mode. Use the countdown to give yourself time to strike a pose, and wait for the flash!
uk: Зробити кілька світлин у швидкий безперервний ряд без серійного знімання. Використовувати зворотний відлік, щоб мати час на підготовлення до знімку й очікування спалаху.

en: Under the hood, Cheese uses GStreamer to apply fancy effects to photos and videos. With Cheese it is easy to take photos of you, your friends, pets or whatever you want and share them with others.
uk: Під капотом, Сир використовує GStreamer для застосування спецефектів на світлини і відеозаписи. З Сиром просто робити власні фотографії, ваших друзів, домашніх улюбленців або чого тільки душа забажає та ділитись з іншими.

en: Webcam Booth
uk: Кабінка

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: photo;video;webcam;camera;selfie;
uk: photo;video;webcam;camera;selfie;фото;відео;вебкамера;камера;селфі;

en: Use a countdown
uk: Використовувати зворотний відлік

en: Set to true to show a countdown before taking a photo
uk: Чи використовувати зворотний відлік перед одержанням фотознімку

en: Countdown length
uk: Тривалість зворотного відліку

en: The duration of the countdown before taking a photo, in seconds
uk: Тривалість зворотний відлік до одержання фотознімку, у секундах

en: Fire flash before taking a photo
uk: Запалити спалах перед одержанням фотографії

en: Set to true to fire a flash before taking a photo
uk: Чи використовувати спалах перед одержання фотографії

en: Camera device string indicator
uk: Рядок-індикатор пристрою веб-камери

en: The path to the device node which points to the camera, for example /dev/video0
uk: Шлях до вузла пристрою, який вказує на камеру, наприклад, /dev/video0

en: Last selected effect
uk: Востаннє вибраний ефект

en: Name of the installed effect that was selected last
uk: Назва установленого ефекту, який вибрано востаннє

en: Photo width
uk: Ширина фотографії

en: The width of the image captured from the camera, in pixels
uk: Ширина зображення, одержаного з камери, в пікселях

en: Photo height
uk: Висота фотографії

en: The height of the image captured from the camera, in pixels
uk: Висота зображення, одержаного з камери, в пікселях

en: Video width
uk: Ширина відеозапису

en: The width of the video captured from the camera, in pixels
uk: Ширина відеозапису, одержаного з камери, в пікселях

en: Video height
uk: Висота відеозапису

en: The height of the video captured from the camera, in pixels
uk: Висота відеозапису, одержаного з камери, в пікселях

en: Image brightness
uk: Яскравість зображення

en: Adjusts the brightness of the image coming from the camera
uk: Коригувати яскравість зображення з камери

en: Image contrast
uk: Контрастність зображення

en: Adjusts the contrast of the image coming from the camera
uk: Коригувати контраст зображення з камери

en: Image saturation
uk: Насиченість зображення

en: Adjusts the saturation of the image coming from the camera
uk: Коригувати насиченість зображення з камери

en: Image hue
uk: Відтінок зображення

en: Adjusts the hue (color tint) of the image coming from the camera
uk: Коригувати відтінок зображення з камери

en: Video path
uk: Шлях до відеозаписів

en: Defines the path where the videos are stored. If empty, “XDG_VIDEOS_DIR/Webcam” will be used.
uk: Визначає шлях до каталогу, у якому будуть зберігатися відеозаписи. Якщо ключ не вказано, буде використано шлях «XDG_VIDEOS_DIR/Webcam».

en: Photo path
uk: Шлях до фотографій

en: Defines the path where the photos are stored. If empty, “XDG_PICTURES_DIR/Webcam” will be used.
uk: Визначає шлях до каталогу, у якому будуть зберігатися фотографії. Якщо ключа не вказано, буде використано шлях «XDG_PICTURES_DIR/Webcam».

en: Time between photos in burst mode
uk: Час між фотографіями у серійному режимі

en: The length of time, in milliseconds, to delay between taking each photo in a burst sequence of photos. If the burst delay is less than the countdown duration, the countdown duration will be used instead.
uk: Тривалість часу, в мілісекундах, затримки між кожною фотографією в серійній послідовності фотографій. Якщо серійна затримка менше тривала за зворотний відлік, натомість буде використовуватись тривалість зворотного відліку.

en: Number of photos in burst mode
uk: Кількість фотографій у серійному режимі.

en: The number of photos to take in a single burst.
uk: Кількість фотографій у серії при серійній зйомці.

[ctx: shortcut window]
en: Overview
uk: Огляд

[ctx: shortcut window]
en: Fullscreen on / off
uk: Увімкнути або вимкнути повноекранний режим

[ctx: shortcut window]
en: Quit the application
uk: Вийти з програми

[ctx: shortcut window]
en: Thumbnails
uk: Мініатюри

[ctx: shortcut window]
en: Open
uk: Відкрити

[ctx: shortcut window]
en: Save As
uk: Зберегти як

[ctx: shortcut window]
en: Move to Trash
uk: Перемістити у смітник

[ctx: shortcut window]
en: Delete
uk: Вилучити

en: _Cancel
uk: _Скасувати

en: _Select
uk: _Вибрати

en: Shutter sound
uk: Звук затвору

en: _Take Another Picture
uk: _Зробити ще один знімок

en: One or more needed GStreamer elements are missing:
uk: Нема одного чи декількох компонентів GStreamer:

en: No device found
uk: Пристрій не знайдено

en: Device capabilities not supported
uk: Можливості пристрою не підтримуються

en: Unknown device
uk: Невідомий пристрій

en: Cancellable initialization not supported
uk: Скасування не підтримується

en: Start in wide mode
uk: Запустити в широкому режимі

en: Device to use as a camera
uk: Пристрій, який використовуватиметься як камера

en: DEVICE
uk: ПРИСТРІЙ

en: Output version information and exit
uk: Показати інформацію про версію та вийти

en: Start in fullscreen mode
uk: Запустити в повноекранному режимі

en: Webcam in use
uk: Камера вже використовується

en: Cheese Website
uk: Сайт Cheese

note: Translators: a description of an effect (to be applied to images *              from the webcam) which does nothing.
en: No Effect
uk: Без ефектів

en: Could not open %s
uk: Не вдалось відкрити %s

en: Are you sure you want to permanently delete the file? | Are you sure you want to permanently delete %d files?
uk[0]: Остаточно вилучити %d файл?
uk[1]: Остаточно вилучити %d файли?
uk[2]: Остаточно вилучити %d файлів?

en: _Delete
uk: _Вилучити

en: If you delete an item, it will be permanently lost | If you delete the items, they will be permanently lost
uk[0]: Якщо вилучити об'єкт, його буде остаточно втрачено
uk[1]: Якщо вилучити об'єкти, їх буде остаточно втрачено
uk[2]: Якщо вилучити об'єкти, їх буде остаточно втрачено

en: Could not delete %s
uk: Неможливо вилучити %s

en: Skip
uk: Пропустити

en: Skip all
uk: Пропустить все

en: Could not move %s to trash
uk: Не вдалось перемістити %s у смітник

note: Nothing selected.
en: Save File
uk: Збереження файлу

en: Save
uk: Зберегти

en: Could not save %s
uk: Не вдається зберегти %s

en: Stop recording
uk: Зупинити записування

en: Record a video
uk: Записати відео

note: FIXME: Set the effects action to be inactive.
en: Stop taking pictures
uk: Зупинити створення фотографій

en: Take multiple photos
uk: Зробити декілька фотографій

en: No effects found
uk: Не знайдено жодного ефекту

en: There was an error playing video from the webcam
uk: Помилка програвання відео з камери

en: Record a video using a webcam
uk: Записати відео через вебкамеру

en: Take multiple photos using a webcam
uk: Зробити декілька фотографій через вебкамеру

en: Choose an Effect
uk: Вибрати ефект

en: Record a Video
uk: Записати відеозапис

en: Take Multiple Photos
uk: Зробити декілька фотографій
