cheese master - en to xh translation catalogue (70 entries)

en: Cheese Website
xh: Iwebsiyithi ka-Cheese

en: Take photos and videos with your webcam, with fun graphical effects
xh: Thatha imifanekiso yakho ngekhamera yekhompuyutha, enotshintsho olonwabisayo

en: Move _All to Trash
xh: Yisa _konke emgqomeni

en: Move to _Trash
xh: Yisa e_Mgqomeni

en: Ne_xt Effects
xh: Utshi_ntsho olulandelayo

en: P_revious Effects
xh: Utshin_tsho oludlulileyo

en: Record a video
xh: Shicilela ividiyo

en: Save _As…
xh: Gcina _njenge…

en: Take _Multiple Photos
xh: Thatha imifanekiso emininzi nga_xeshanye

en: Take a photo
xh: Thatha umfanekiso

en: Take multiple photos
xh: Thatha imifanekiso emininzi ngaxeshanye

en: _About
xh: _Malunga

en: _Burst
xh: _Gqabhuka

en: _Cheese
xh: U-_Cheese

en: _Contents
xh: _Okuqulathiweyo

en: _Edit
xh: Hl_ela

en: _Effects
xh: I_ziphumo

en: _Help
xh: Un_cedo

en: _Photo
xh: I_foto

en: _Record a Video
xh: _Shicilela ividiyo

en: _Take a Photo
xh: _Thatha umfanekiso

en: _Video
xh: I_vidiyo

en: _Wide Mode
xh: U_Hlobo oluvulekile

en: Effects
xh: Iziphumo

en: Leave fullscreen
xh: Phuma kwiskrini esiphelele

en: Next
xh: Elandelayo

en: Photo burst mode
xh: Uhlobo lwefoto egqabhukayo

en: Photo mode
xh: Indlela yefoto

en: Previous
xh: Ngaphambili

en: Video mode
xh: Uhlobo lwevidiyo

en: _Leave Fullscreen
xh: _Phuma kwiskrini esiphelele

en: <b>Shutter</b>
xh: <b>Vala</b>

en: Brightness
xh: Ukukhanya

en: Burst mode
xh: Uhlobo olugqabhukayo

en: Contrast
xh: Umahluko phakathi kwezinto

en: Delay between photos (seconds)
xh: Ukulibazisa phakathi kwefoto (imizuzu)

en: Device
xh: Isixhobo

en: Fire _Flash
xh: Ulayiyo _mlilo

en: Hue
xh: Nika umbala

en: Image properties
xh: Iinkcazelo ngeempawu zomfuziselo

en: Number of photos
xh: Inani leefoto

en: Photo resolution
xh: Umlinganiselo wefoto

en: Preferences
xh: Uluhlu lwezinto ezikhethwayo

en: Saturation
xh: Ukugcwala

en: Video resolution
xh: Umlinganiselo wevidiyo

en: Webcam
xh: I-webcam

en: _Countdown
xh: Bala _phantsi

en: Cheese
xh: U-Cheese

en: Cheese Webcam Booth
xh: Ibooth ka-Cheese

en: Shutter sound
xh: Vala umculo

en: _Take a photo
xh: _Thatha ifoto

en: _Discard photo
xh: _Cima ifoto

en: Device capabilities not supported
xh: Isenzo esingenziwa sisixhobo asixhaswa

en: Failed to initialize device %s for capability probing
xh: Ayiphumelelanga ukusebenzisa isixhobo %s ukwenza isiphumo

en: Unknown device
xh: Isixhobo esingaziwa

en: Cancellable initialization not supported
xh: Esiyekekayo isenzo asixhaswa

en: No device found
xh: Akukho sixhobo sekhompyutha sifunyenweyo

en: One or more needed GStreamer elements are missing:
xh: Enye okanye ezininzi iGStreamer akazikaveli:

en: No Effect
xh: Akukho siphumo

en: Start in wide mode
xh: Qala kuhlobo oluvulekile

en: Device to use as a camera
xh: Isixhobo sokusebenzisa ikhamera

en: DEVICE
xh: ISIXHOBO

en: Output version information and exit
xh: Iziphomo zohlobo lweenkcukacha kwaye uphume

en: Start in fullscreen mode
xh: Qalisa ngemo yesikrini esipheleleyo

en: - Take photos and videos from your webcam
xh: - Thata iifoto kunye nevidiyo kwiwebcam yakho

en: Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
xh: Sebenzisa '%s --help' lokufumana uluhlu olukhoyo lomyalelo weenketho zelayini.

en: Another instance of Cheese is currently running
xh: Olunye uhlobo luka-Cheese luvuliwe ngoku

en: Stop _Recording
xh: _Yeka ukushicilela

en: Stop _Taking Pictures
xh: Yeka uku_thatha imifanekiso

en: No effects found
xh: Alukho siphumo esifunyenwe
