cheese master - en to zu translation catalogue (69 entries)

en: Cheese
zu: i-Cheese

en: Cheese Website
zu: Iwebhusayithi ye-Cheese

en: Take photos and videos with your webcam, with fun graphical effects
zu: Thwebula izithombe kanye namavidiyo nge-webcam yakho, enemiphumela ejabulisayo yombukiso

en: Move _All to Trash
zu: Yis_a konke kudoti

en: Move to _Trash
zu: Yisa kudo_ti

en: Ne_xt Effects
zu: Imiphumela e_landelayo

en: P_revious Effects
zu: Imiphumela e_seyadlula

en: Record a video
zu: Qopha ividiyo

en: Save _As…
zu: Gcin_a njenge…

en: Take _Multiple Photos
zu: Thwebula izitho_mbe eziningi

en: Take a photo
zu: Thwebula isithombe

en: Take multiple photos
zu: Thwebula izithombe ezsiningi

en: _About
zu: M_ayelana

en: _Burst
zu: Inqwa_ba

en: _Cheese
zu: i-_Cheese

en: _Contents
zu: _Okuqukethwe

en: _Edit
zu: Hl_ela

en: _Effects
zu: Imiphum_ela

en: _Help
zu: _Usizo

en: _Photo
zu: _Isithombe

en: _Record a Video
zu: _Qopha ividiyo

en: _Take a Photo
zu: _Thwebula isithombe

en: _Video
zu: I_vidiyo

en: _Wide Mode
zu: I_ndlela ebanzi

en: Effects
zu: Imiphumela

en: Leave fullscreen
zu: Phuma kwisikrini esigcwele

en: Next
zu: Okulandelayo

en: Photo burst mode
zu: Indlela yamafotho ayinqwaba

en: Photo mode
zu: Indlela yesithombe

en: Previous
zu: Okudlule

en: Video mode
zu: Indlela yevidiyo

en: _Leave Fullscreen
zu: _Yeka isikrini esigcwele

en: <b>Shutter</b>
zu: <b>i-Shutter</b>

en: Brightness
zu: Okugqama

en: Burst mode
zu: Indlela yenqwaba

en: Contrast
zu: Ukwahlukanisa

en: Delay between photos (seconds)
zu: Bambezela maphakathi nezithombe (imizuzwana)

en: Device
zu: Isisetshenziswa

en: Fire _Flash
zu: Phazimisa o_kwesibani

en: Hue
zu: i-Hue

en: Image properties
zu: Izakhiwo zesithombe

en: Number of photos
zu: Inani lezithombe

en: Photo resolution
zu: Ukulungiswa kwesithombe

en: Preferences
zu: Izintandokazi

en: Saturation
zu: Ukugcwaliswa

en: Video resolution
zu: Ukulungiswa kwevidiyo

en: Webcam
zu: I-webcam

en: _Countdown
zu: _Ukubala

en: Cheese Webcam Booth
zu: I-Cheese Webcam Booth

en: Shutter sound
zu: Umsindo wokuphihlika

en: _Take a photo
zu: _Thwebula isithombe

en: _Discard photo
zu: _Lahla isithombe

en: Device capabilities not supported
zu: Ikhono lesisetshenziswa alixhasiwe

en: Unknown device
zu: Isisetshenziswa esingaziwa

en: Cancellable initialization not supported
zu: Ukuqalisa okungakhanselwa akuxhasiwe

en: No device found
zu: Akukho sisetshenziswa esitholiwela

en: One or more needed GStreamer elements are missing:
zu: Enye noma zimbili yemisuka we-GStreamer ilahlekile:

en: No Effect
zu: Akukho miphumela

en: Start in wide mode
zu: Qala ngendlela ebanzi

en: Device to use as a camera
zu: Isisetshenziswa esisetshenziswa njengekha

en: DEVICE
zu: ISISETSHENZISWA

en: Output version information and exit
zu: Ulwazi kwenguquko yokukhishwayo kanye nokuphuma

en: Start in fullscreen mode
zu: Qala ngendlela yesikrini esigcwele

en: - Take photos and videos from your webcam
zu: - Thwebula isithombe kanye namavidiyo kusuka kwi-webcam

en: Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
zu: Hambisa '%s --help' ukuze ubone uhlu oluphelele olukhona lezinketho zelayini yomyalo.

en: Another instance of Cheese is currently running
zu: Enye i-Cheese iyadlala kwamanje

en: Stop _Recording
zu: Misa ukuqop_ha

en: Stop _Taking Pictures
zu: Misa uku_thwebula izithombe

en: No effects found
zu: Akukho miphumela etholiwe
